Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
فک کنم به دایره المعارف دنیا یه تغییراتی باید بدن :D
از این به بعد به جای پرفروش ترین ، بگن God Of War ترین بازی تاریخ و سال و ماه و ... :D
مثل بسکتبال NBA که نمیگن بهترین بازیکن بازی ، میگن مایکل جردن بازی :))

GTA V :D
GOW به تعداد کل PS4 های فروخته شده هم بفروشه بازم به GTA نمی رسه ;)

DualShock 4 تبديل به پرفروشترين گيم پد تاريخ شد:D

NPD: The DualShock 4 Wireless Controller Black is now the best selling gamepad of all time in dollar sales.

Note that this doesn't necessarily mean the DualShock 4 has sold the greatest number of units of any controller. The statement also singles out the standard black controller, not taking into account total controller sales figures from any other console it's up against.

Sony Says PS4's DualShock 4 Is the Best-Selling Gamepad of All Time - IGN

جه خوبه آدم همینجوری با ترجمه رو هوا و برداشت های حسی، خوش باشه و یک جماعتی هم خوش کنه در حالی که واقعیت یک چیز دیگست :D حالا چه DS4 باشه چه GoW چه هر چیز دیگه ای :D :D :D (چون خیلی دوست دارن، این شکلکه قهقهه هم می زارم آخرش :)) )

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
GTA V :D
GOW به تعداد کل PS4 های فروخته شده هم بفروشه بازم به GTA نمی رسه ;)

Note that this doesn't necessarily mean the DualShock 4 has sold the greatest number of units of any controller. The statement also singles out the standard black controller, not taking into account total controller sales figures from any other console it's up against.

Sony Says PS4's DualShock 4 Is the Best-Selling Gamepad of All Time - IGN

جه خوبه آدم همینجوری با ترجمه رو هوا و برداشت های حسی، خوش باشه و یک جماعتی هم خوش کنه در حالی که واقعیت یک چیز دیگست :D حالا چه DS4 باشه چه GoW چه هر چیز دیگه ای :D :D :D (چون خیلی دوست دارن، این شکلکه قهقهه هم می زارم آخرش :)) )
خب طبیعتا یه بازی که رو ۶۰۰ تا پلتفرم اومده رو با انحصاری مقایسه نمیکنن :)) ( منم دوس دارم :)))

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
خب طبیعتا یه بازی که رو ۶۰۰ تا پلتفرم اومده رو با انحصاری مقایسه نمیکنن :)) ( منم دوس دارم :)))

به حای پرفروش ترین بگن GoW ترین تاریخ، بعد بازی انحصاری رو با 600 تا پلتفرم مقایسه نمی کنن، مایکل جردن نفس کش هیییییییییییییییییییییییییی
بابا چی می گید خدا وکیلی، شور حسینی برتون داشته=))
منم می گم Wii Sport ترین بازی تاریخ، انحصاری هم هست :))
GoW هم طرفدار هاش راضی بودن، هم منتقد ها بسیار ازش تمجید کردن، هم در فروش عالی بوده، حتما باید انقدر شورش رو در بیارید تا به حال به هم زن ترین بازی بازسنتر تبدیل بشه؟ البته این جو گیری در ملت ما نهادینه هست، توی موارد مختلف دیدیمش ;)

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
GTA رو همون تک پلنفروم هم بخوای حساب کنی بازم فک نکنم گاو نصفش هم فروخته باشه تو مدت مشابه خواهشا میخوای خوش حالی کنی یکم اول فکن ببین همه جوانب رو سنجیدی یا نه .....

• Like
Reactions: Donger Reborn

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
چه فشاری وارد میکنن این PS4 و DS4 و GOW 4:))(ترکیب عجیبی شده:D)
"beating Grand Theft Auto: San Andreas, which came out for the PlayStation 2 in October 2004"
^:)^
اینو مطمئن نیستم تو سایت همسایه خوندم
"همچنین این بازی توانست پرفروش‌ترین بازی (به میزان دلار) در ماه اول عرضه از زمانی که GTA IV در آپریل سال ۲۰۰۸ به آن دست یافته بود، باشد ."
اگه همچین چیزی باشه که=P~
اگر کسی چیزی راجب این میدونه بگه
اما چندتا فکت هم بریم:>
PS4 رکورد بیش ترین فروش یه کنسول تو April که تا قبل از این برای Wii بود رو شکست!!!
فکت:بازی های داستان محور دیگر تاثیر سابق خود را ندارند.
همه اینا به کنار فقط پرفروش ترین دسته تاریخ شدن DS4 به خوبی برتری این دسترو نسبت به بقیه دسته ها نشون میده:))=))
فکت:هرچقدر شما بیش تر حالتون از GOW بهم بخوره نشان از موفقیت بیشتر GOW میدهد.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
GTA رو همون تک پلنفروم هم بخوای حساب کنی بازم فک نکنم گاو نصفش هم فروخته باشه تو مدت مشابه خواهشا میخوای خوش حالی کنی یکم اول فکن ببین همه جوانب رو سنجیدی یا نه .....
پست من صرفا جنبه طنز داشت ( از شکلک ها معلومه )
از پست های طنز آمیز روزی ۱۰۰ تو تاپیک های مختلف هست که من میتونم براتون نشون بدم که خود شما هم از حامی شون بودی .
آیا سنجیده شده بودن ؟
خواستی همینجا از اون پست های اغراق آمیز براتون میزارم
من نمیدونستم با این پستم انقد اینجا فشار ایجاد میشه
اگه کسی ناراحت شده من پستم رو پاک کنم .
@Donger Reborn
این پست بالایی شامل حال شما هم میشه :D
معمولا از این جور شورها ( به قول خودت ) در پس هر موفقیت تاریخی هستش .
حالا یه سری که خوشحال باشن از اون موفقیت با این قضیه حال میکنن
یه سری هم مثل جنابعالی برنمی تابن

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
پست من صرفا جنبه طنز داشت ( از شکلک ها معلومه )
از پست های طنز آمیز روزی ۱۰۰ تو تاپیک های مختلف هست که من میتونم براتون نشون بدم که خود شما هم از حامی شون بودی .
آیا سنجیده شده بودن ؟
خواستی همینجا از اون پست های اغراق آمیز براتون میزارم
من نمیدونستم با این پستم انقد اینجا فشار ایجاد میشه
اگه کسی ناراحت شده من پستم رو پاک کنم .
@Donger Reborn
این پست بالایی شامل حال شما هم میشه :D
معمولا از این جور شورها ( به قول خودت ) در پس هر موفقیت تاریخی هستش .
حالا یه سری که خوشحال باشن از اون موفقیت با این قضیه حال میکنن
یه سری هم مثل جنابعالی برنمی تابن
نه عزیز به بنده بر نخورد منتهی شما وقتی یـ شوخی یا طنزی رو واسه همچین سوژه ای پست میکنی نباید انتظار داشته باشی همه با شکلک متوجه طنز بودن حرفت بشن شما وقتی با یکی شوخی میکنی صرفا داری با یک عده خاصی شوخی میکنی بقیه ممکنه یـ برداشت دیگه کنن واسه همین باعث تنش میشه ....

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
من نمیدونم بازی با این حجم از موفقیت که از نظر منتقدا و طرفداراش ترکونده و طی 10 روز در US بزرگترین لانچ تاریخ رو در انحصاری های playstation داشته ازش تعریف و تمجید بشه چرا باید حال به هم زن باشه ؟! اصن شاید یکی دوست داشته باشه با این خبر شور حسینی برداره و جوگیر بشه مشکل شما چیه دقیقا ؟! خب باشه نینتندو خوبه خیلی خفنه GTA V هم خفن ترینه ممکن هر بازی هم خوب بفروشه میگیم خاک بر سرش چون GTA V اینقدر فروخته و GOW هم کلا موفقیتش یه چیزه کاملا معمولی بود DS4 هم فروشش در حده پشمکه ! فکر کنم اینطوری کسی اذیت نشه یه جماعتی هم خوش نمیشن :D واقعا بعضی مواقع ربط یه سری چیزا رو به چیزای دیگه نمیشه تشخیص داد (مثل ربط فروش GTA V به GOW اونم بعد از خبر فروش GOW)

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
من نمیدونم بازی با این حجم از موفقیت که از نظر منتقدا و طرفداراش ترکونده و طی 10 روز در US بزرگترین لانچ تاریخ رو در انحصاری های playstation داشته ازش تعریف و تمجید بشه چرا باید حال به هم زن باشه ؟! اصن شاید یکی دوست داشته باشه با این خبر شور حسینی برداره و جوگیر بشه مشکل شما چیه دقیقا ؟! خب باشه نینتندو خوبه خیلی خفنه GTA V هم خفن ترینه ممکن هر بازی هم خوب بفروشه میگیم خاک بر سرش چون GTA V اینقدر فروخته و GOW هم کلا موفقیتش یه چیزه کاملا معمولی بود DS4 هم فروشش در حده پشمکه ! فکر کنم اینطوری کسی اذیت نشه یه جماعتی هم خوش نمیشن :D واقعا بعضی مواقع ربط یه سری چیزا رو به چیزای دیگه نمیشه تشخیص داد (مثل ربط فروش GTA V به GOW اونم بعد از خبر فروش GOW)

نه فقط مایکل جردن و NBA رو می شه به GoW ربط داد، بقیه حرام اند
DS4 هم کی گفته از لحاظ رقم دلاری پرفروش ترین کنترلر شده؟ IGN گفته؟ IGN بر اساس تحلیل NPD گفته؟ خیلی غلط کرده، ما می گیم پرفروشترین شده یعنی همینی که ما می گیم، اصلا چه معنی داره خبر رو کامل ترجمه کرد، فقط قسمت های خوبش رو باید ترجمه کرد و بعدش به افتخار سونی به سبک مولانا همگی می ریم بالا میایم توی تاپیک آمار فروش کنسول ها و بازی ها، اصلا هم جوگیر شدن توی این تاپیک مشکل نداره، به هر حال طرف اومده آمار رو ببینه کنارش باید خوشمزه بازی 4 نفر هم باشه دیگه، مزش به همینه

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
نه فقط مایکل جردن و NBA رو می شه به GoW ربط داد، بقیه حرام اند
DS4 هم کی گفته از لحاظ رقم دلاری پرفروش ترین کنترلر شده نه تعداد؟ IGN گفته؟ IGN بر اساس تحلیل NPD گفته؟ خیلی غلط کرده، ما می گیم پرفروشترین شده یعنی همینی که ما می گیم، اصلا چه معنی داره خبر رو کامل ترجمه کرد، فقط قسمت های خوبش رو باید ترجمه کرد و بعدش به افتخار سونی به سبک مولانا همگی می ریم بالا میایم توی تاپیک آمار فروش کنسول ها و بازی ها، اصلا هم جوگیر شدن توی این تاپیک مشکل نداره، به هر حال طرف اومده آمار رو ببینه کنارش باید خوشمزه بازی 4 نفر هم باشه دیگه، مزش به همینه
طرف اومده آمار فروش GOW رو دیده دوست داشته برای تمجید و تعریف ازش بگه به جا پرفروش ترین بگم GOW ترین یه مثال هم از NBA زده ! حالا جرم این خوشمزه بازی چقدره ؟ ربطش نسبت به خبره GOW خیلی بیشتر از اینه که برای کوبوندن همچین موفقیتی GTA V رو بیاری وسط !! بالاخره موفقیتش در حدی بالا بوده که چند نفر بخوان ازش تعریف کنن که از نظر شما میشه شور حسینی !! راجب فروش DS4 هم اون بنده خدا اومده لینک IGN رو گذاشته متنش هم نوشته The PlayStation 4's DualShock 4 controller is the best-selling gamepad of all time when it comes to dollar sales
حالا شما به جا اینکه رگ گردنتون باد کنه و مسخره کنی و شکلک :)) بذاری میتونستی ادامش رو بنویسی و ترجمه کنی Note that this doesn't necessarily mean the DualShock 4 has sold the greatest number of units of any controller. The statement also singles out the standard black controller, not taking into account total controller sales figures from any other console it's up against
طبیعتا با فروش خوب PS4 دوال شوک 4 هم همچنان بیشتر میتونه بفروشه

آخرین ویرایش:

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
طرف اومده آمار فروش GOW رو دیده دوست داشته برای تمجید و تعریف ازش بگه به جا پرفروش ترین بگم GOW ترین یه مثال هم از NBA زده ! حالا جرم این خوشمزه بازی چقدره ؟ ربطش نسبت به خبره GOW خیلی بیشتر از اینه که برای کوبوندن همچین موفقیتی GTA V رو بیاری وسط !! راجب فروش DS4 هم اون بنده خدا اومده لینک IGN رو گذاشته متنش هم نوشته The PlayStation 4's DualShock 4 controller is the best-selling gamepad of all time when it comes to dollar sales
حالا شما به جا اینکه رگ گردنتون باد کنه و مسخره کنی و شکلک :)) بذاری میتونستی ادامش رو بنویسی Note that this doesn't necessarily mean the DualShock 4 has sold the greatest number of units of any controller. The statement also singles out the standard black controller, not taking into account total controller sales figures from any other console it's up against
طبیعتا با فروش خوب PS4 دوال شوک 4 هم همچنان بیشتر میتونه بفروشه

من نمی دونم شما چرا انقدر دوست داری انقدر حرف های بی منطقت رو به صورت منطقی بخورونی
کار های هیچ کدوم از اون دو شخص، توحیه نداره
شما هم جز اسپم دادن در راستای اونا کار دیگه نمی کنی
10 تا پست دیگه من بدم شما عین 10 تاش رو نقل قول می کنی توجیه می کنی بازم می گی فلانی خواست فلان کار رو بکنه اشکال نداره، کار تو اشکال داره و ...
کلا روایت داریم فن های سونی معصوم اند از هر گونه کار خطایی، حضرت کاز به شخص یوشیدا این روایت رو فرمودند
بنده بیشتر از این جواب شما رو نمی دم توی این تاپیک، همین الانشم آمار فروش کنسول ها و بازی ها به اندازه کافی به بی راهه کشیده شده، شما برو با منطقت خوش باش
اما بنده چه شما و امثال شما خوشتون بیاد چه نیاد، هروفت چنین پست های نصفه نیمه و با قصد و نیتی ببینم نقل قول می کنم و کاملش رو قرار می دم، برای هر کمپانی ای می خواد باشه مهم نیست ;) (نتیجه منتشر کردن اخبار ناقص، گریبان تاپیک های دیگه هم می گیره)
حالا برید به پرفروش ترین بازی بگید GoW ترین بازی و با پرفروشترین کنترلر حال کنید :)) #وهم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hitman68

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
من نمی دونم شما چرا انقدر دوست داری انقدر حرف های بی منطقت رو به صورت منطقی بخورونی
10 تا پست دیگه من بدم شما عین 10 تاش رو نقل قول می کنی توجیه می کنی بازم می گی فلانی خواست فلان کار رو بکنه اشکال نداره، کار تو اشکال داره و ...
کلا روایت داریم فن های سونی معصوم اند از هر گونه کار خطایی، حضرت کاز به شخص یوشیدا این روایت رو فرمودند
بنده بیشتر از این جواب شما رو نمی دم توی این تاپیک، همین الانشم آمار فروش کنسول ها و بازی ها به اندازه کافی به بی راهه کشیده شده، شما برو با منطقت خوش باش
اما بنده چه شما و امثال شما خوشتون بیاد چه نیاد، هروفت چنین پست های نصفه نیمه و با قصد و نیتی ببینم نقل قول می کنم و کاملش رو قرار می دم، برای هر کمپانی ای می خواد باشه مهم نیست ;) (نتیجه منتشر کردن اخبار ناقص، گریبان تاپیک های دیگه هم می گیره)
حالا برید به پرفروش ترین بازی بگید GoW ترین بازی و با پرفروشترین کنترلر حال کنید :)) #وهم
lol باشه آفرین :D حرفای من بی منطقه شما خیلی با منطقی
همه میتونن ببینن کی آماره فروش گذاشته و راجب فروش بحث میکنه کی اسپم داده و مسخره میکنه و روایت برا سونی فن ها میگه

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
2 صفحه واسه خودت بساط باز كردي بعد بقيه دارن تاپيك رو منحرف ميكنن؟:)) شما خيلي به اخبار اعتراض داري با فكر ميكني تحريف !شدن، عوض اينكه به بقيه ايراد بگيري ميتوني كامل بزاري با ترجمه تا همه از گمراهي در بيان و به راه راست هدايت بشيم:)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من نمیدونم بازی با این حجم از موفقیت که از نظر منتقدا و طرفداراش ترکونده و طی 10 روز در US بزرگترین لانچ تاریخ رو در انحصاری های playstation داشته ازش تعریف و تمجید بشه چرا باید حال به هم زن باشه ؟!
دلیلش افراطه:D که بعد از اون باعث میشه اون چیز یا اون شخصی، حالت تقدس به خودش بگیره و رتبه افسانه ای پیدا کنه و ناخودآگاه باعث بشه هر کسی بخواد چیزی راجع به اون چیز یا شخص بگه، ملت فکر میکنن داره توهین میکنه:D نمونه بارزش توی همین بازیسنتر خودمون ابر استاد میکامی بود که یه حس تنفر ناخودآگاهی توی کاربرای بازیسنتر نسبت بهش به وجود اومد و هنوزم آثارش باقیه:D
در واقع مشکل از خود اون بازی یا شخص نیست. مشکل از هوادارنش هستن که با تعصب، حالت تقدس به یه چیز یا شخص میدن که باعث به وجود اومدن این دیدگاه و تبعاتش میشن. مخاطب دوستامون این افراد بودن. وگرنه به شخصه خودم به شدت با این GoW جدید حال کردم و دست مریزاد میگم به سازنده هاش چون واقعا زحمت کشیدن براش و لیاقت این فروش و این تعریف و تمجید رو دارن و ایشالا بیشتر هم بفروشه و گوشت بشه به تنشون:D

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
2 صفحه واسه خودت بساط باز كردي بعد بقيه دارن تاپيك رو منحرف ميكنن؟:)) شما خيلي به اخبار اعتراض داري با فكر ميكني تحريف !شدن، عوض اينكه به بقيه ايراد بگيري ميتوني كامل بزاري با ترجمه تا همه از گمراهي در بيان و به راه راست هدايت بشيم:)

نیاز باشه بساط 100 صفحه ای هم باز می کنم، 2 صفحه ای که هیچ
اما:
شما نمی تونی خبر درست ترجمه کنی، نکن، بقیه وظیفه ای ندارن بیان خبر های با قصد و نیت شما رو درست کنن، به عبارتی درستش اینه که پست شما پاک بشه به خاطر ترجمه ناقص خبر ;)
نتیجه پست شما این می شه که هجویاتی مثل پست زیر در میاد:

همه اینا به کنار فقط پرفروش ترین دسته تاریخ شدن DS4 به خوبی برتری این دسترو نسبت به بقیه دسته ها نشون میده:))=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Ni-oH
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر