i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
من نمیدونم بازی با این حجم از موفقیت که از نظر منتقدا و طرفداراش ترکونده و طی 10 روز در US بزرگترین لانچ تاریخ رو در انحصاری های playstation داشته ازش تعریف و تمجید بشه چرا باید حال به هم زن باشه ؟! اصن شاید یکی دوست داشته باشه با این خبر شور حسینی برداره و جوگیر بشه مشکل شما چیه دقیقا ؟! خب باشه نینتندو خوبه خیلی خفنه GTA V هم خفن ترینه ممکن هر بازی هم خوب بفروشه میگیم خاک بر سرش چون GTA V اینقدر فروخته و GOW هم کلا موفقیتش یه چیزه کاملا معمولی بود DS4 هم فروشش در حده پشمکه ! فکر کنم اینطوری کسی اذیت نشه یه جماعتی هم خوش نمیشن :D واقعا بعضی مواقع ربط یه سری چیزا رو به چیزای دیگه نمیشه تشخیص داد (مثل ربط فروش GTA V به GOW اونم بعد از خبر فروش GOW)
کسی منکر موفقیتهای بازی GOW نیستش
کسی منکر فروش عالی بازی نیستش
کسی هم فکر نمیکنه که این بازی حال بهم زنه
این رفتار افراط گرایانه یه عده از دوستانه که به معنی واقعی کلمه داره حال بهم زن میشه
کسی هم فروش GOW رو با GTA V مقایسه نکرد این وسط, فقط یکی از دوستان به شوخی به خاطر فروش خوب بازی گفت که از این به بعد میشه به جای بهترین یا پرفروشترین یا هر چیز دیگه ای مثل این از GOWترین استفاده کرد که عده ای از دوستان متوجه شوخی ایشون نشدن که یکیشون خود من اونم تا زمانی که خودش جلوتر گفت به عنوان شوخی گفته اونو
حالا یکی از دوستان هم که متوجه این شوخی نشده در جواب گفته که نخیر GTA V بیشتر فروخته و یه نفر دیگه هم اضافه کرده روی تک پلتفرم هم حساب کنیم باز GTA V بیشتر فروخته

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
یک نفر خواسته یا نا خواسته یک خبر رو به صورت ناقص گذاشته، یک نفر دیگه که میاد اعتراض میکنه بهش طلبکار میشه که نمی دونم خودت خبر رو بزار!
وظیفه کسایی که اینجا رو چک می کنن اصلاح اخبار که نیست، اصلا یک نفر ممکنه توانایی چک کردن منابع اصلی رو نداشته باشه! حداقل اینکه مثل همیشه طلبکار نباشیم و یک بار هم شده بپذیریم اشتباه کردیم تا بحث بیش از این جلو نره و حرف های تکراری دوباره تکرار نشه!

نکته ای که تو خبر دوال شاک 4 بود و بهش اشاره نشد: گفته شده که DualShock 4 سیاه رنگ پر فروش ترین کنترلر تاریخ بر اساس فروش دلاری شده! یعنی ممکنه تو واحدهای پولی دیگه مثل یورو یا پوند کنترلر دیگه ای پرفروش ترین باشه! نکته: من آماری در این مورد ندارم مفهومی که تو خبر اشاره شده اینه.

نکته دیگه اینکه بحث سر دوال شاک 4 مدل سیاه رنگ هست نه دوال شاک 4! بر همین اساس بحث سر پرفروش ترین کنترلر تاریخ نیست!

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
نیاز باشه بساط 100 صفحه ای هم باز می کنم، 2 صفحه ای که هیچ
اما:
شما نمی تونی خبر درست ترجمه کنی، نکن، بقیه وظیفه ای ندارن بیان خبر های با قصد و نیت شما رو درست کنن، به عبارتی درستش اینه که پست شما پاک بشه به خاطر ترجمه ناقص خبر ;)
نتیجه پست شما این می شه که هجویاتی مثل پست زیر در میاد:
شما اينجا لازم نكرده از طرف بقيه واسه من تعيين تكليف كني. بالاتر هم گفتم، مشكلي هستش تو خبر، عوض ٢ صفحه سفسطه گفتن شما ميتوني ترجمه صحيح خبر رو قرار بدي. اينكه بقيه كاربرا در مورد GOW يا بازي مورد علاقشون چه فكري ميكنن كوچكترين ربطي به شما نداره. خيلي ناراحتي و نميتوني تحمل كني ميتوني دكمه sign -out رو بزني

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
شما اينجا لازم نكرده از طرف بقيه واسه من تعيين تكليف كني. بالاتر هم گفتم، مشكلي هستش تو خبر، عوض ٢ صفحه سفسطه گفتن شما ميتوني ترجمه صحيح خبر رو قرار بدي. اينكه بقيه كاربرا در مورد GOW يا بازي مورد علاقشون چه فكري ميكنن كوچكترين ربطي به شما نداره. خيلي ناراحتي و نميتوني تحمل كني ميتوني دكمه sign -out رو بزني

دقیقا شمایی که داری تعیین تکلیف می کنی، که به جای 2 صفحه بیا ترجمه کن به راه راست هدایت بشیم، بنده شاید دوست داشته باشم 200 صفحه دیگه پست بدم اما حداقلش اونقدر درک و فهم دارم که یک خبر رو انحرافی پست ندم
مورد GOW هم مورد بحث من با شما نیست و ارتباطی با شما نداره، جواب کسایی رو که باید می دادم، دادم، در نتیجه هیچ گونه نیازی برای پاسخ به شما نمی بینم
بنده خیلی قبل تر از شما توی این فروم بودم، اگر لازم می دونستم دکمه Sign Out رو حتی قبل از این که شما عضو فروم بشی زده بودم، اتفاقا یکی از دلایل موندن من توی این فروم دیدن آتیش گرفتن امسال شماست، خیلی جذابه وقتی امثال شما رو با حقیقت مواجه می کنی و اینجوری آتیش می گیرن :))

بنده قبلا هم توی همین تاپیک گفتم، اینجور خبر پست دادن دامن تاپیک های دیگه هم می گیره، اگر قرار باشه طرف بره منبع اصلی هر خبر رو چک کنه که دیگه نمیاد اینجا، خیلی ها هم زبانشون اونقدر خوب نیست که برن منابع اصلی رو بخونن، میان اینجا یک خبری می خونن می رن توی تاپیک های دیگه اون رو بیان می کنن، یکی هم که خبر اصلی رو خونده میاد نقضش می کنه، حالا بیا و درستش کن که کی راست می گه کی دروغ
کسی که میاد اینجا توقع داره اخبار روز رو به صورت صحیح بخونه، نه خبر ناقص و انحراف شده و ترول یک عده رو، انقدر توی reddit ترول هست که اینا در مقابلش هیچی نیست (خیلی هاشون اینجا فارسی شده همونان ;) )

آخرین ویرایش:

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
وقتی DS4 از نظر دلاری تو تاریخ پرفروش ترین شده به این معنی که به احتمال 90 درصد از نظر تعداد فروخته شده هم اول هستش شما اگر دسته ای سراغ داری که تعداد بیشتری نسبت به DS4 فروخته بیا آمارشو بذار ولا ...
هرچند با توجه به باقی مانده عمر PS4 از نظر تعداد هم به طور قطع اگر الان اول نباشه تا چندماه دیگه اول میشه
واقعا عجیبه مسئله ای به این سادگی رو انقدر میپیچونیدش تا حقیقت رو تحریف کنید ...و حتی افتخار آفرینی عظیم یک کنترلر رو هم زیر سوال ببرید:-?:D

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
پست من تکلیفش کاملا مشخص بود چیه . مشابه و نمونه های زیاد دیگه ای تو همه جای دنیا داره . هیچ ایرادی هم بهش وارد نیست ( که اگه بهش وارد بشه گفتم نصف کل این فروم ایراده )
توی فروم resetera همین الان برید مشابه پست های من خیلی زیاد هست اونجا
توی همین بازیسنتر هم موجوده . حتی خودم هم قبلا خیلی این مدلی استفاده میکردم .
اگه میدونستم با پست یه همچین اشوبی اینجا بپا میشه اصلا نمینوشتم . مساله اینه پست من غیر عادی نیست ( همونطور که توضیح دادم ) ، اتفاقی که اینجا افتاده غیر عادیه . دلیلش هم نمیدونم چیه .
مثل این میمونه توی بازی حساس فوتبال وقتی هوادارای تیم برنده به هر راه و روشی که دلشون میخواد خوشحالی کنن ، هواداران رقیب بابت فشار ناراحتی اونارو مورد عنایت قرار بدن :D .
من بابت فروش و رکورد تاریخی بازی خوشحال بودم . و به طنز خوشحالیم رو با اونی که نقل و قول کردم بیان کردم . حالا این وسط یکی نمیتونه این حس منو تحمل کنه روشش این نیست بیاد اینجا جنگ را بندازه .
اگر کسی هم برداشت بد داشته و یا دچار سوتفاهم شده باشه میتونه فقط ازم بپرسه جدی گفتی یا شوخی . خوشمزه شدی و نمیدونم خوشمزه چند نفری و باید همینطوری باشه . یه طوری پست بده انگار ما هیچی حالیمون نیست
طوری نشه فضای فروم رو برای همه خفه کنیم . الان این تاثیر میذاره رو همه . به شخصه ار همین لحظه اگه کوچکترین شوخی از کسی ببینم و یا یه اپسیلونی اشتباه ( حتی املایی ) میریزم تو سرش دقیقا همین مدلی . الان این خوبه ؟؟:)):))
خب یه دفعه بیاید شماره های همدیگه رو واسه بفرستیم باهم تو چت حرف بزنیم . اصلا فروم مفهموش چیه ؟
الان تاپیک خیلی اشفته اس . به نظرم یه مدیر میخواد از پست من به بعد رو الان پاک کنه :D و قوانین جدید در مورد پست های امثال من شرح کنه . 2 حالت بیشتر نیست . یا پست من از اول اشتباه بوده و تاپیک اینجوری شده یا نقل قول کننده باعث این مساله شده
من بسیار دموکراتم :D اگه کارم اشتباه بوده باشه از تک تک اعضای بازیسنتر توی پ.خ معذرت خواهی میکنم:D .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
GTA V :D
GOW به تعداد کل PS4 های فروخته شده هم بفروشه بازم به GTA نمی رسه ;)

Note that this doesn't necessarily mean the DualShock 4 has sold the greatest number of units of any controller. The statement also singles out the standard black controller, not taking into account total controller sales figures from any other console it's up against.

Sony Says PS4's DualShock 4 Is the Best-Selling Gamepad of All Time - IGN

جه خوبه آدم همینجوری با ترجمه رو هوا و برداشت های حسی، خوش باشه و یک جماعتی هم خوش کنه در حالی که واقعیت یک چیز دیگست :D حالا چه DS4 باشه چه GoW چه هر چیز دیگه ای :D :D :D (چون خیلی دوست دارن، این شکلکه قهقهه هم می زارم آخرش :)) )
اکه شادی بقیه باعث ناراحتی شما شد ببخشید ! تو خبر بالا هم کسی اشتباه ترجمه نکرد! از لحاظ کسب پول پرفروش ترین شده درست مثل باکس افیس که میزان فروش رو اعلام میکنن نه تعداد تماشاچی ! البته بازم بابت ناراحتی شما عذر میخوایم ! صحبت میکنیم با سونی که نسل بعد یه کم دوز موفقیتش رو کاهش بده!

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
هیچ ربطی به شادی بیش از حد و ...نداره.درست از وقتی نمرات بازی اومد هم چند نفری معلوم بود ناراحتن حالا یه نفر با چند تا اکانت ابراز احساسات میکنه یکی هم منتظره اینجور وقتاس که ادای روشنفکری دربیاره .به هیچ کس ربطی نداره بقیه چطور خوشحال میشن

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
Yakuza 6 پرفروش ترین عنوان سری در تاریخ خودش از زمان عرضه اولین نسخه در آمریکا شد.

طبق آمار NPD این عنوان چهارمین بازی پرفروش PS4 در ماه آوریل و 17 امین بازی بازی پرفروش این ماه در لیست NPD بوده است و تونسته در این ماه در رتبه ای بالاتر از FIFA ، Sea of Thives و Kirby قرار بگیرد. همچنین این بازی موفق ترین عنوان سری است که در بازار غرب عرضه شده است.

..................................................

به نظر خودم با توجه به عرضه بازی خیلی نزدیک به GOW و همچنین اون سوتی عرضه بازی کامل به جای دمو و پرش از نسخه 1 به 6 فروش بازی خیلی خوب بوده.در چارت UK هم که هفته اول وارد بازی های پرفروش شده بود. فکر کنم در مجموع بتونه فروش نسبتا خوبی را تجربه بکنه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
نکته ای که تو خبر دوال شاک 4 بود و بهش اشاره نشد: گفته شده که DualShock 4 سیاه رنگ پر فروش ترین کنترلر تاریخ بر اساس فروش دلاری شده! یعنی ممکنه تو واحدهای پولی دیگه مثل یورو یا پوند کنترلر دیگه ای پرفروش ترین باشه! نکته: من آماری در این مورد ندارم مفهومی که تو خبر اشاره شده اینه.

نکته دیگه اینکه بحث سر دوال شاک 4 مدل سیاه رنگ هست نه دوال شاک 4! بر همین اساس بحث سر پرفروش ترین کنترلر تاریخ نیست!
امممم...آمار NPDهه!:-" آمار آمریکا رو میده دیگه:D تو آمریکا از نظر فروش دلاری بیشترین بوده!

بعد حالا خبرها کجاش مشکل داشت؟ من هرچی میخونم نمیفهمم کجاش مشکل داشته!:))

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
امممم...آمار NPDهه!:-" آمار آمریکا رو میده دیگه:D تو آمریکا از نظر فروش دلاری بیشترین بوده!

بعد حالا خبرها کجاش مشکل داشت؟ من هرچی میخونم نمیفهمم کجاش مشکل داشته!:))
من چیز دیگه ای گفتم؟

شاید چیزی که شما میبینی با چیزی که ما میبینم فرق میکنه! :))

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
Mental Gymnastic ای که توی این تاپیک صورت میگیره که اثبات بشه DS4 پرفروش نبوده قابل ستودنه. یعنی من اگر استاد راهنمام اینقدر ایرادی که برخی از اون پست بنده خدا میگیرن از پایان نامه من میگرفتا بعد از برطرف کردن مشکلاتش میتونستم تو بهترین کنگره های جهانی ارائش کنم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر