جدید ترین اخبار سخت افزار و نرم افزار بازار PC

نقد بخاری برقی های جدید اینتل منتشر شد
Power-Consumption.jpg

Package-Temperature.jpg

Overall-Average-FPS-1080p.jpg

Far-Cry-6.jpg

Microsoft-Flight-Simulator-2020.jpg

Watch-Dogs-Legion.jpg

Shadow-Of-The-Tomb-Raider-2.jpg

آخرین ویرایش:
یا خدا چخبره !!! =))
قدیم میگفتن amd داغ میکنه میسوزه اینکه رسما بخاری برقی هستش =))
باور کن فعالین محیط زیست باید جلوی این پردازنده ها رو بگیرن :))
جدی خیلی مسخره هست نسل 12 به نظر من خیلی الکی الکی داغ میشن اینا دیگه نوبرن

amd همونطور که گفته بود 3 نوامبر ، مراسم رونمایی از کارتهای جدیدشه و تاخیری در کار نیست
البته قبلا رییس مارکتینگ گفته بود عرضه ولی ایونت معرفی هست
میشه12 آبان 23:30

تست بازی رو tom hardware رو 7 تا بازی کرده و تست نرم افزاری رو handbrake و ... انجام داده
تست مصرف هم رو cruncher هست

آخرین ویرایش:
GEFORCE-RTX4070-FE-MLID-1-768x390-stretch-400x203.jpg

4070 یا همون 4080 قدیمی خودمون هم دوباره عکس برداری شد کلا این نسل دست زشتی بستن نه تنها پره های فن خیلی زشت تر شدن بلکه فونت 4070 یا 4090 هم روی جعبه یا کارت خیلی زشت شدن یعنی توی سیستمشون یه بی نازنین چیزی نداشتن اینقدر زشت نباشه فونتش
ما یه فن دستشویی داریم شبیه همینه
88716_11_asus-rog-strix-geforce-rtx-4090-retail-box-is-ridiculously-huge_full.jpg

ببخشید ولی بنظرم یک دونه 5800x3d ببندی هم خنک تره هم قوی هستش هم نیاز نداره ddr5 ببندی با اون قیمت فضایی
من به گرماش کار ندارم با اینکه بشدت اذیت کننده اس میخوام بگم با این درجه کیس یک سره توی حالت فول اسپید فن قرار میگیره و آدمو نویز فن ها دیوانه میکنه
همین الان یک دونه 5800 دارم توی گیم صدای فن هام خیلی میره بالا

Newegg-Gigabyte-GeForce-RTX-4090-SCAM-1480x1110.webp

به برخی از مشتری های نیو اگ به جای 4090 داخل جعبه اهن پاره(وزنه) تحویل داده شده :D

بازم این سناریوی تحویل اجر به جای کارت اجرا شده البته بدم نیست جعبه ش می دن بچه های بازار رضا ابش می کنن
(من هیچ وقت نفهمیدم این خرید و فروش جعبه خالی به چه دردی می خوره مگه بحث گم کردن جنس دزدی نباشه)
با اون وزنه ها هم جهت لاغری می تونه کار کنه احتمالا پیامش هم همین بوده

با این سایز عملا دیگه نمیشه سیستم ITX واقعی بست
با این سایز فقط فول تاور می خواد ضمن اینکه موقع نصب باید اصغر نگهش داره تا بری پایه نگهدارنده رو بیاری و الا اسلات خرد می کنه قبلا خیلی ها حتی پیچش نمی کردن کارت
در کیس هم حتما باید باز بذارید و الا نمی تونه با این سایز درست هوا بکشه یا همه ی هوای گرم بر می گرده داخش
با این حال من از این حرکتم بدم نیومد اینجوری دیگه هر کارتی از هر برندی که بخری خیالت راحته که هم خنکه هم نویزش خیلی کمه نسل پیش حتی کارت های معروفی مشابه گیمینگ ایکس یا سوپریم هم بالای 80 درجه می رفتن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or