ZombiU | Wii U

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
از بحث فرعی بیایم بیرون :D
بازی کلا چک پوینت داره درست ؟ شما اگه با یه شخصیت بمیرید میتونید از چک پوینت بیاید ککه با همون ادامه بدید ؟
اچیومنت هم نداره ؟
نه اگر کاراکتر بمیره بازی یک کاراکتر رندوم به شما می ده که باید بره اونجایی که مردید با کاراکتر قبلی که زامبی شده مبارزه کنید تا کیفش رو بدست بیارید و بتونید بازی رو ادامه بدید

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
سلام سک بوی جان و دوستان سوال منی که دستگاهم میرسه 1 هفته دیگه نمیتونم همچین آپدیتی بکنم روی خود بازی ها مثل ps3 آپدیت نداره ؟

این آپدیت برا چی هست ؟

با بازی آپدیت میشه ؟

حتما باید آپدیت شه ؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
دوست من اینی که شما میگی رو میدونم دارم میگم میشه وقتی میمیری چکپوینت بزنی با همون بازی کنی?

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
مثلا با همین کاراکتر بری چک پوینت قبلی نه فکر نکنم اوصلا کاراکتر ها فقط قیاقه و جنسیتشون فرق داره اون اصل کاری کیفت هست که باز هم بدستش میاری

---------- نوشته در 08:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:52 PM ارسال شده بود ----------

سلام سک بوی جان و دوستان سوال منی که دستگاهم میرسه 1 هفته دیگه نمیتونم همچین آپدیتی بکنم روی خود بازی ها مثل ps3 آپدیت نداره ؟

این آپدیت برا چی هست ؟

با بازی آپدیت میشه ؟

حتما باید آپدیت شه ؟
سلام
این اپدیت می شه سیستم عامل دستگاه شما
من احنمال می دم با توجه به 25 گیگابایتی بودن دیسک های wii u و این که بازی هاش 25 گیگ نیستن فعلا روی دیسک ها اپدیت هم هست
حتما هم فکر کنم باید اپدیت بشه
حالا صبر کن مهدی چند روز دیگه دستش هست جواب می ده

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
این آپدیت 4.5 گیگی احتمال 80% اجباری است و آپیدت فریم ور بازی هست که کلی امکانات رو اضافه می کنه نت وسط اپیدت قطع بشه برق بره باید با کنسول خداحافظی کنید در ضمن بحث آپدیت جاش این جا نیست

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
این آپدیت 4.5 گیگی احتمال 80% اجباری است و آپیدت فریم ور بازی هست که کلی امکانات رو اضافه می کنه نت وسط اپیدت قطع بشه برق بره باید با کنسول خداحافظی کنید در ضمن بحث آپدیت جاش این جا نیست

مهدی کنسول و بازی دستت رسید عکس یادت نره

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
در مورد عکس فکر کنم به بقیه گفتم که گوشی منk320 رم خور نیست و کاب اینا هم نداره اشتباهی بود که به این گوشی قناعت کردم حتی من آهنگ رو از رویPC باهاش ضبط می کنم تو گوشی سیو می کنم با حافظه 8 مگ

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
در مورد عکس فکر کنم به بقیه گفتم که گوشی منk320 رم خور نیست و کاب اینا هم نداره اشتباهی بود که به این گوشی قناعت کردم حتی من آهنگ رو از رویPC باهاش ضبط می کنم تو گوشی سیو می کنم با حافظه 8 مگ

شما دستت رسید یک ندا بده خودم با دوربین خوب میام سراغت برای بررسی:d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
سلام دوستان فقط یکسوال در مورد آپدیت دارم :

الان با همین بازی 4.5 گیگ آپدیت از روی دیسک میشه ؟ یا نت میخواد ؟

• Like
Reactions: bazicon

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
سلام دوستان فقط یکسوال در مورد آپدیت دارم :

الان با همین بازی 4.5 گیگ آپدیت از روی دیسک میشه ؟ یا نت میخواد ؟

معلوم نیست شاید بشه شایدم نه صبر کن مهدی کنسول رسید دستش اطلاعات میده

• Like
Reactions: bazicon

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
معلوم نیست شاید بشه شایدم نه صبر کن مهدی کنسول رسید دستش اطلاعات میده

آپدبت روی دیسک من فکر نکنم بشه. باندل کنسول من برای زامبی یو بود اپدیت فکر می کردم 4.5 گیگ باشه ولی کمتر بود بخاطر اون تا الان نتونستم نت بیام

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
آپدبت روی دیسک من فکر نکنم بشه. باندل کنسول من برای زامبی یو بود اپدیت فکر می کردم 4.5 گیگ باشه ولی کمتر بود بخاطر اون تا الان نتونستم نت بیام
مهدی چرا خبر نمی دی باو:d
خب بگو ببینم چقدر کم تر از 4.5

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر