ZombiU | Wii U

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
256px-ZombiU_cover.jpg

ناشر: Ubisoft
سازنده: Ubisoft Montpellier
سبک: First-person shooter, survival horror
پلتفرم: Wii U
تاریخ عرضه:November 18, 2012
مدها: تکنفره، چند نفره و آنلاین

داستان بازی:

400 سال پیش شخصی پیش بینی درمورد اتفاق بزرگ و شومی در لندن می کند گروهی به نام Ravens در پی تحقیقات خود برای جلوگیری از این اتفاق تلاش می کنند اما نوامبر 2012 طاعون سیاه آغاز می شود. زامبی ها باز می گردند و کل انگلستان مخصوصا لندن پر از این موجودات می شود گروهی بازمانده توسط رهبر گروه Ravens یعنی Sandra. Meanwhile حمایت می شوند. در همین حین یکی از پزشکان ملکه Dr. Knight تحقیقات را برای بدست آوردن اکسیر جادویی در زیر کاخ Buckingham را شروع می کند.

Update Soon

• Like
Reactions: ehsanservat

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
تو یوتیوب چندتا ویدیو از گیم پلی اش دیدم واقعا گرافیکش از خیلی مولتی پلتفرم های این نسل بالاتر بود فوق العاده مخصوصا نورپردازیش اصلا انتظار همچین گرافیکی نداشتم خیلی هایپ شدم:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تو یوتیوب چندتا ویدیو از گیم پلی اش دیدم واقعا گرافیکش از خیلی مولتی پلتفرم های این نسل بالاتر بود فوق العاده مخصوصا نورپردازیش اصلا انتظار همچین گرافیکی نداشتم خیلی هایپ شدم:d

موافقم!دیدی بدون افت فریم چقدر روون اجرا میشد! چهره زامبیا از جلو محشره! فقط مبارزات نزدیکش به معنای واقعی تو دمویی که دیدم افتضاحه!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
موافقم!دیدی بدون افت فریم چقدر روون اجرا میشد! چهره زامبیا از جلو محشره! فقط مبارزات نزدیکش به معنای واقعی تو دمویی که دیدم افتضاحه!

البته من دمویی ندیدم از بازی بجز همون معرفی که تو کنفرانس نینتندو داشت اینی که من دیدم طرف تازه کنسولو خریده بود و بازیو هم گرفته بود اجرا که کرد فکم باز موند اصلا انتظار همچین اتمسفر رو نداشتم گرافیکشم عالی بود حالا از گیم پلی اش خیلی خبر ندارم خلاصه الان حسابی تو جو هستم واسه خرید کنسول اونم دلوکس!! احتمال زیاد حسابم پر شه خریدمش:d حالا کی پر شه با خداست:(( راستی بنیامین تو این بازی رو میگیری؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
البته من دمویی ندیدم از بازی بجز همون معرفی که تو کنفرانس نینتندو داشت اینی که من دیدم طرف تازه کنسولو خریده بود و بازیو هم گرفته بود اجرا که کرد فکم باز موند اصلا انتظار همچین اتمسفر رو نداشتم گرافیکشم عالی بود حالا از گیم پلی اش خیلی خبر ندارم خلاصه الان حسابی تو جو هستم واسه خرید کنسول اونم دلوکس!! احتمال زیاد حسابم پر شه خریدمش:d حالا کی پر شه با خداست:(( راستی بنیامین تو این بازی رو میگیری؟

اون حجم اپدیتش منو از خرید کنسول منصرف کرده:-D ولی دلم میخواد جفتشونو بگیرم.مبارک همتون ولی عجله نکنید.سری اول انتشاره و کنسول ممکنه مشکلات زیادی داشته باشه!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
اون حجم اپدیتش منو از خرید کنسول منصرف کرده:-D ولی دلم میخواد جفتشونو بگیرم.مبارک همتون ولی عجله نکنید.سری اول انتشاره و کنسول ممکنه مشکلات زیادی داشته باشه!

اره کلا من اگه پولم واسه خرید یه کنسول جور باشه بازم 4-5ماه صبر میکنم اپدیت هم که توفیق اجباریه دیگه:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
از بحث فرعی بیایم بیرون :D
بازی کلا چک پوینت داره درست ؟ شما اگه با یه شخصیت بمیرید میتونید از چک پوینت بیاید ککه با همون ادامه بدید ؟
اچیومنت هم نداره ؟

• Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر