YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
دوستان خواهشا یه نفر نصب کامل نرم افزارو توضیح بده ما هم استفاده بکنیم ممنون میشم
این ویدئو ببین، دیگه از این راحت تر واقعا نمیشه.
watch?v=93xsKERji60
برای دانلود بازیهای سوییچ اگه از سایتهای داخلی پیدا نکردی که حتما میکنی ولی خب برو اینجا که خب راهنماییت میکنه به سایت softcobra.com

برای بازیهای Wii U هم که باید از CEMU استفاده کنی یدونه داره اونهم خیلی راحت وکامل همه چی توضیح داده.
watch?v=Bw7qa94P0ls
برای دانلود بازیهای Wii U و 3DS هم این برنامه Wii U USB Helper دانلود کن و برای روش نصبش و استفاده هم این ویدئو ببین:
watch?v=LI-TQIUO1N0
====================
کلا این کانل ویدئوهاش خیلی خوبه.

آخرین ویرایش:

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
دوستان من ماریو جدید که فیت گرل هم ریپکش کرد بازی میکردم چن روز اوکی بود. از امروز صبح از تولیست نرم افزار که بازی رو انتخاب میکنم مینویسه لودینگ و بعد برنامه بدون هیچ اروری بسته میشه. لود کردن shader ها رو شروع نمیکنه اصلا. کسی نظری نداره؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
دوستان من ماریو جدید که فیت گرل هم ریپکش کرد بازی میکردم چن روز اوکی بود. از امروز صبح از تولیست نرم افزار که بازی رو انتخاب میکنم مینویسه لودینگ و بعد برنامه بدون هیچ اروری بسته میشه. لود کردن shader ها رو شروع نمیکنه اصلا. کسی نظری نداره؟
داخل تنظیمات گرافیک use disk shader cache غیر فعال کن. تست کن ببین جواب میده یا نه.

zolghadr

کاربر سایت
Apr 15, 2019
15
سلام
دوستان من بازی zelda links awakening رو دانلود کردم شیدر کشش رو هم دانلود کردم الان باید چطوری از شیدر کش استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

• Like

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
دوستان
من بازی Super Mario Odyssey بازی کردم به مرحله Scourge on the Skyscraper رسیدم ولی اینجا مسیر نامرعی هستش و ادم ها روی هوا ملعق هستند تو یوتیوب نگاه کردم دیدم اینجا یک مسیر و پل هست که میشه رفت روش ادامه مسیر بازی کرد اما برای من چنین مسیری نیست

196891

196892

پ.ن: یاد بازی دانکی کونگ 2 تو سوپر نینتندو افتادم که تو یکی از مراحلش که با شکستن جعبه به طوطی باید تبدیل میشدی
وقتی با فلاپی دیسک بازی میکردی جعبه نمیشکست ولی همون مرحله رو با کارتیج بازی میکردی جعبه میشکست چقدر سر اون مرحله گیر کرده بودیم (هنوز نفهمیدم باگ بازی بود یا قفل بازی)

• Like
Reactions: Z-fan

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,601
نام
Sepehr
عذر میخوام که اسپم می‌فرستم اما از اونجایی که این شبیه‌ساز روز به روز داره محبوب‌تر میشه، پست اول نیاز به بروزرسانی داره. متاسفانه بنده به‌قدری از فضای گیمینگ و امولاتورها دور بودم که صلاحیت آپدیت پست اول که از همون روز زده شدن تاپیک در سال 2018 (!) تغییر نکرده رو ندارم. اگر فردی هست که در این تاپیک فعال باشه و به موضوعات آشنا باشه، از ناظمین محترم خواهشمندم که پست اول رو به ایشون منتقل کنند. با تشکر.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
سلام. حداقل سیستم واسه اجرای بازیها چیه؟
Quickstart Guide · yuzu

Hardware Requirements
CPUGPURAM
MinimumIntel Core i5-4430 / AMD Ryzen 3 1200Intel HD Graphics 520 / NVIDIA GeForce GT 1030 2GB / AMD Radeon R7 240 2GB8GB
RecommendedIntel Core i5-10400 / AMD Ryzen 5 3600Intel UHD Graphics 630 / NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB / AMD Radeon RX Vega 56 8GB16GB

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
Quickstart Guide · yuzu

Hardware Requirements
CPUGPURAM
MinimumIntel Core i5-4430 / AMD Ryzen 3 1200Intel HD Graphics 520 / NVIDIA GeForce GT 1030 2GB / AMD Radeon R7 240 2GB8GB
RecommendedIntel Core i5-10400 / AMD Ryzen 5 3600Intel UHD Graphics 630 / NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB / AMD Radeon RX Vega 56 8GB16GB
مرسی ازت. سایت ایرانی میشناسی که بشه بازیهای شبیه ساز رو دانلود کرد؟ مثه زلدا

• Like
Reactions: m.d.makan

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
دوستان من بازی zelda links awakening رو دانلود کردم شیدر کشش رو هم دانلود کردم الان باید چطوری از شیدر کش استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنید ؟
بریز اینجا
x:\Users\yourpcname\AppData\Roaming\yuzu\shader\opengl\transferable

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر