Yoshida: عرضه ی The Last Guardian در سال 2013 را تضمین نمی کنیم

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بنابر سخنان آقای Shuhei Yoshida رئیس استودیو های جهانی سونی، آنها نمی توانند هیچ قولی در رابطه با عرضه بازی The Last Guardian در سال 2013 به طرفدارن بدهند.

20120222thelastguardian.jpg

وی در مصاحبه با JeuxVideo.fr، در پاسخ به این سوال که آیا جدید ترین ساخته ی Team ICO در سال آینده منتشر خواهد شد، گفت: "متاسفم، نمی توانم [این موضوع را] تضمین کنم".

وی همچنین افزود: "آخرین باری که ما از The Last Guardian سخن گفتیم، عده ی زیادی را ناامید کردیم. اما می توانم بگویم که تیم بازی سازی به شدت در حال کار بر روی بازی و انجین اش هستند. در واقع تیم بازی سازی در حال کار بر رو مسائل تکنیکی بازی هستند و ما هم اکنون چیز قابل توجهی برای نمایش دادن نداریم. ما منتظر زمان مناسبی هستیم تا با اطمینان کامل تاریخ انتشار The Last Guardian را اعلام کنیم."

منبع

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اگه بخواد از نظر تکنولوژی همین چیزی باشه که تا الان نشون دادن، فاجعه ای بدتر از Lair اتفاق می افته:D
مطمئناً اگر همچین چیزی باشه مطابق با معیار های نسل بعد خواهد بود . شوخی نیست که تیم سازنده دوتا از برترین عناوین تاریخ ـه:D!

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
چه کاریه اقا کنسل کنید بره! :D باز بیاید وعده بدید واسه 2 سال دیگه بعد هم بگن نسل بعد باز نسل بعد هم یه بازی دیگه در بیارن سره ملت

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
دِ بیا!!!
نمی دونم چرا Team ICO با این سابقش داره این کارا رو می کنه ؟
یادش بخیر، خیلی با کالیسوش حال کردم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
میخوام برای اولین بار اعتراف کنم!! در طول عمر گیمریم منتظر دو تا بازی بودم! یکی GT5 و دیگری TLG ‎‏ ‏!!! واقعا دیگه نایی واس انتظار ندارم

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
ما هم اکنون چیز قابل توجهی برای نمایش دادن نداریم.

بعد این همه مدت چیزی واسه نمایش دادن وجود نداره ؟
امیدوارم از آخرین عناوین این نسل باشه تا لانچ کنسول نسل بعد.دوست دارم ps3 رو با یکی از بهترین بازی های این نسل تموم کنم!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
دمت گرم یوشیدا جان ... همین که میگی بازی میاد خودش کلی خبر خوشه ... ولی اینکه دارن

در واقع تیم بازی سازی در حال کار بر رو مسائل تکنیکی بازی هستند

یا دارن بازی رو خیلی شاخش میکنن و با اخرین گرافیک و افکت ممکن برای این نسل میسازن و یا دارن اماده لانچ نسل بعدش میکنن ... امیدوارم اولیه باشه ...

ولی خداوکیلی این فاینال ورسوس رو سال دیگه بده بیاد ... مردیم ....

در ضمن دوستانی که این عنوان رو بازی نمیکنن ... نیان الکی حرصش رو بزنن ... نه ؟؟؟

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
انتظار کشیدن برای این بازی، معنای واقعی انتظار رو به من فهماند برای تسکین این درد انتظار بایستی تا زمان لانچ ico و shadow رو بارها و بارها بازی کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر