Yoshida: عرضه ی The Last Guardian در سال 2013 را تضمین نمی کنیم

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بنابر سخنان آقای Shuhei Yoshida رئیس استودیو های جهانی سونی، آنها نمی توانند هیچ قولی در رابطه با عرضه بازی The Last Guardian در سال 2013 به طرفدارن بدهند.

20120222thelastguardian.jpg

وی در مصاحبه با JeuxVideo.fr، در پاسخ به این سوال که آیا جدید ترین ساخته ی Team ICO در سال آینده منتشر خواهد شد، گفت: "متاسفم، نمی توانم [این موضوع را] تضمین کنم".

وی همچنین افزود: "آخرین باری که ما از The Last Guardian سخن گفتیم، عده ی زیادی را ناامید کردیم. اما می توانم بگویم که تیم بازی سازی به شدت در حال کار بر روی بازی و انجین اش هستند. در واقع تیم بازی سازی در حال کار بر رو مسائل تکنیکی بازی هستند و ما هم اکنون چیز قابل توجهی برای نمایش دادن نداریم. ما منتظر زمان مناسبی هستیم تا با اطمینان کامل تاریخ انتشار The Last Guardian را اعلام کنیم."

منبع

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من حدس میزنم E3 2013 بازی رو نمایش میدن و پاییز 2013 هم عرضه میشه. اگر پاییز نشه بهار 2013. اما به طور عجیبی احتمال میدم بازی برای همین PS3 هست، نه نسل بعد.

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
اقا سبك اين بازي چي هست؟
ادونچر يا نقش افريني يا...
چون من اطلاعاتي ازش ندارم مي پرسم
بعد اين بازي جزو عنوان هاي aaa سوني به حساب مياد يا نه؟
استوديو سازندش كارنامش چه جورياس؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا سبك اين بازي چي هست؟
ادونچر يا نقش افريني يا...
چون من اطلاعاتي ازش ندارم مي پرسم
بعد اين بازي جزو عنوان هاي aaa سوني به حساب مياد يا نه؟
استوديو سازندش كارنامش چه جورياس؟
action adventure هست، سوم شخص :D
AAA هم هست :D
استودیو سازنده هم فقط اینو بدون که Shadow of colossus رو داره تو کارنامه :D

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بچه ها آخه چه جوری میتونه واس نسل بعد باشه درحالی که انجین بازی واس ps3هستش و موتور گرافیکش برای ps3 ساخته شده! بنظر شما کدوم استودیو میاد دوتا موتور میسازه بدون اینکه یک بازی هم تو این نسل عرضه کرده باشه!! حال اینکه شرکتای بازیسازی کل نسل رو با یه موتور بازی میسازن!! نمیدونم والا, شاید رو Ps4 هم جواب میده موتورشون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر