XVSArts - بررسی ویدئویی از اکشن فیگور های مرتبط با دنیای سرگرمی

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
37897710839416731111.jpg

سلام به همه دوستان عزیز

چند ماه پیش این ایده توی ذهنم اومد که بررسی اکشن فیگور های مختلف، منتها به سبک ویدئویی بسازم و اینجا بذارم. میدونم که خیلی شاید فایده ای نداشته باشه اما صرفا واسه تنوع و سرگرمی چون من تاپیک اکشن فیگور رو خیلی دوست دارم. گفتم شاید بد نباشه یه کار این مدلی به زبان پارسی آماده کنم. ( از الان مطمئنا کلی مسخره میشم سرش :D )

ولی خب یه چند تا ویدئو میسازم. اگه دیدم فایده ای داشت که خب ادامه میدم ولی اگر واقعا بی فایده بود میریم سره یه موضوع دیگه.

هر ایده، نظر و پیشنهادی هم دارید حتما بگید خیلی خیلی ممنون میشم از این بابت.

در مورد ویدئو ها، هم اینجا به صورت لینک دانلود میذارم و هم توی یوتـــیوب. که برای همه قابل دسترس باشه. فقط سایت قابل دسترس دانلودتون رو اینجا بذارید.

پست دوم هم میشه ایندکس برای ریویو ها.

اگر هم دوست داشتید میتونید من رو توی شبکه های زیر دنبال کنید.
Youtube @ XVSARTS
Instagram @ xvsarts
deviantART @ XVSArts

به امید اینکه بتونم تنوعی برای شما و کاربران حارج از این فروم ایجاد کنم. بازم میگه هر گونه نظر و پیشنهادی داشتید حتما من رو در جریان بذارید.

------

---------- نوشته در 08:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:14 PM ارسال شده بود ----------

INDEX

S.H. Figuarts Trunks

Batman Arkham City: Nightwing

Play Arts Kai Super Street Fighter IV Gouki/Akuma

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
61696630037199969514.jpg

اولین ریویو تصویری هم حاضر شد. از شخصیت ترانکس از مجموعه دراگون بال. یک فیگور استثنایی با جزئیات میخکوب کننده.

امیدوارم خوشتون بیاد.

Y0utube:

https://www.youtube.com/watch?v=idCQw7b6fz4

Aparat:

S.H. Figuarts Trunks

4Shared ( 720 MG )

http://www.4shared.com/rar/8SK8H7Pd/________-_SHFiguarts_Trunks_Re.html

هرگونه نظر پیشنهاد و انتقادی هم استقبال میشه. اگر هم توی سایت آپلودی دوست دارید ویدئو رو دانلود کنید بگید تا اونجا آپلودش کنم.

بازم عذر میخوام از بابت اینکه ویدئو خیلی خوب نشده.

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
کار جالبیه . ویدئو روهم دیدم . کیفیتش خیلی بد بود به نظرم و کورشدم :d از بس تاریک بود !! یه نور پردازی ای چیزی :d ولی خوب کلا من زیاد طرفدار اکشن فیگور ها نیستم . اما چیزای جالبی هستن و صد البته قیمت های تخیلی ای هم دارن که واقعا نیمدونم می ارزه برای یه اکشن فیگور چنین مبلغی پرداخت بشه یا نه ! مثلا مناکشن فیگور کراتوس رو 4 سال پیش قیمت کردم ، 150 هزار تومن بود !! اضافه کنم که هیلی خوب میشه اگر تو ویدئو ها به قیمت ، ابعاد اکشن فیگور و مکانهایی که بهترین مارکها با متعادل ترین قیمت ها رو دارن هم اشاره کنی .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کار جالبیه . ویدئو روهم دیدم . کیفیتش خیلی بد بود به نظرم و کورشدم :d از بس تاریک بود !! یه نور پردازی ای چیزی :d ولی خوب کلا من زیاد طرفدار اکشن فیگور ها نیستم . اما چیزای جالبی هستن و صد البته قیمت های تخیلی ای هم دارن که واقعا نیمدونم می ارزه برای یه اکشن فیگور چنین مبلغی پرداخت بشه یا نه ! مثلا مناکشن فیگور کراتوس رو 4 سال پیش قیمت کردم ، 150 هزار تومن بود !! اضافه کنم که هیلی خوب میشه اگر تو ویدئو ها به قیمت ، ابعاد اکشن فیگور و مکانهایی که بهترین مارکها با متعادل ترین قیمت ها رو دارن هم اشاره کنی .

ممنون از نظرتون. ویدئو آپارات کیفیتش اومد پایین چون مجبور شدم حجمش رو کم کنم. ویدئو اصلی در واقع کیفیتش اینه:

به اون مسائل هم حتما از دفعه بعدی اشاره میکنم.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
ممنون از نظرتون. ویدئو آپارات کیفیتش اومد پایین چون مجبور شدم حجمش رو کم کنم. ویدئو اصلی در واقع کیفیتش اینه:

به اون مسائل هم حتما از دفعه بعدی اشاره میکنم.

فقط اندازه تصویر بزرگ شده که توفیقی نداره . لااقل اینا رو جلوی نور بگیر تا خوشکل معلوم بشن ! نور یه جورایی میتونه ترفندی برای بهتر شدن کیفیت هم باشه . بدون اینکه از دوربین بهتری استفاده کنی .

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
خب من دیدمش، تبریک میگم نقد و بررسی جالبی بود و به شخصه چون با اکشن فیگور ها آشنایی نداشتم خیلی واسم تازگی داشتش، مخصوصاً اون سرهای مختلف و دستاش و جزئیات خیره کنندش!

همـچی عالی بود، بنظر منکه ویدئوی یوتوب رو دانلود کردم کیفیت خوب بود، اون تصویر پایین صفحه هم خوب بود، ویدئو کلیپ و در کل همه چیز خوب و مناسب بود.

تنها ایرادی که میتونم بگیرم اینه که خیلی تپق میزدی! فکر کنم اگر قبل از فیلم گرفتن چیزایی که میخوای بگی رو بنویسی خیلی میتونه تو این زمینه کمکت کنه!

اما پیشنهاد ها: بنظرم میتونی همون میز تحریرت رو پشتش رو بیای با عکس های مختلف همین اکشن فیگور هایی که میخوای نقدشون کنی یا کلاً عکس انیمه ها و ... پر کنی که پویاییش بیشتر بشه، زاویه دوربین میتونست بهتر باشه و دیگه هیچی دیگه همینا! :D

در کل واقعاً عالی بود و همین که همت گذاشتی و اینو ساختی واقعاً جای یک خسته نباشید گرم داره! منتظر ویدئو های بعدیت هم هستیم، موفق باشی!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خب من دیدمش، تبریک میگم نقد و بررسی جالبی بود و به شخصه چون با اکشن فیگور ها آشنایی نداشتم خیلی واسم تازگی داشتش، مخصوصاً اون سرهای مختلف و دستاش و جزئیات خیره کنندش!

همـچی عالی بود، بنظر منکه ویدئوی یوتوب رو دانلود کردم کیفیت خوب بود، اون تصویر پایین صفحه هم خوب بود، ویدئو کلیپ و در کل همه چیز خوب و مناسب بود.

تنها ایرادی که میتونم بگیرم اینه که خیلی تپق میزدی! فکر کنم اگر قبل از فیلم گرفتن چیزایی که میخوای بگی رو بنویسی خیلی میتونه تو این زمینه کمکت کنه!

اما پیشنهاد ها: بنظرم میتونی همون میز تحریرت رو پشتش رو بیای با عکس های مختلف همین اکشن فیگور هایی که میخوای نقدشون کنی یا کلاً عکس انیمه ها و ... پر کنی که پویاییش بیشتر بشه، زاویه دوربین میتونست بهتر باشه و دیگه هیچی دیگه همینا! :D

در کل واقعاً عالی بود و همین که همت گذاشتی و اینو ساختی واقعاً جای یک خسته نباشید گرم داره! منتظر ویدئو های بعدیت هم هستیم، موفق باشی!

مرسی امیر جون.
تپق زدن که آره فراون تازه خیلی هاش رو کات کردم :D خوده Retarded :D از دفعه بعدی حتما تمرین میکنم و مینویسم اون بالا که چی بگم.
برگراند رو هم حتما یه فکری به حالش میکنم یا حالا با یه رنگ خواستی یا اصلا یه لوکیشن دیگه.
بسیار کار عالی ای بود

بنده هم اگه توانشو داشتم رویو هایی از هات تویز هام می گذاشتم
مرسی بارنی عزیز. حتما حتما بذار چون من هنوز هایت تویز ندارم واسه همین خیلی خوب میشه.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
منم ویدئو رو دیدم.
بر خلاف خیلی ها من video review ها و ویدئو های unboxing رو خیلی دوست دارم!:d
ویدئوی خیلی خوبی بود ومخصوصا برای اولین کارت خیلی خیلی خوب بود.
حتما کارتو ادامه بده.......

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
23488230852307224054.jpg

خب ویدئو دوم هم حاضر شد. برخلاف قبلی فیگور آنچنان خوب نیست اما چون از شخصیت های مورد علاقمه بازم برام دوست داشتنیه.

نمیدونم چرا موزیک نداره این ویدئو در حالی که روش موزیک گذاشتم. متاسفم از این بابت.

Y0tube
https://www.youtube.com/watch?v=aG4LZWIuG-Q

Aparat:
بررسی ویدئویی اکشن فیگور نایتوینگ از بتمن - Batman Arkham City Nightwing

4shared ( 230 MB )
Nightwing Arkham City - Download - 4shared

امیدورام خوشتون اومده باشه.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
درود

واقعا فکر و حرکت خوبیه ;)

من فعلا ویدیوی دوم رو دانلود کردم و دیدم . خیلی جالب بود چون خوبی ها و بدی های فیگور رو عنوان کردی
و هر چیزی که برای خریدار مهمه مثل حالت ایستادن و ایراد های فیگور و ... رو بررسی کردی

فقط به نظرم میشه ویدیو ها رو یکم حرفه ای تر کنی

البته این نظر منه ها، ممکنه نتونی اونقدر وقت بذاری
ولی به نظر من ویدیو ها رو ادیت کن طوری که تیکه های اضافه حذف بشه

مثلا قراره از نما های مختلف بگیری ، دوربین بالا و پایین بشه ، فوکوس رو تغییر بدی یا ....
تو ویدیو دیده نشه بهتره

آخر ویدیو هم میتونی یه بخشی بذاری برای حالت های مختلف فیگور
مثلا چند حالت فیگور رو بذاری و ازش عکس بگیری
و از عکس ها اسلاید شو بسازی و به آخر کلیپ اضافه کنی

باز ویدیوی اول رو هم ببینم ، نظرم رو میگم

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
درود

واقعا فکر و حرکت خوبیه ;)

من فعلا ویدیوی دوم رو دانلود کردم و دیدم . خیلی جالب بود چون خوبی ها و بدی های فیگور رو عنوان کردی
و هر چیزی که برای خریدار مهمه مثل حالت ایستادن و ایراد های فیگور و ... رو بررسی کردی

فقط به نظرم میشه ویدیو ها رو یکم حرفه ای تر کنی

البته این نظر منه ها، ممکنه نتونی اونقدر وقت بذاری
ولی به نظر من ویدیو ها رو ادیت کن طوری که تیکه های اضافه حذف بشه

مثلا قراره از نما های مختلف بگیری ، دوربین بالا و پایین بشه ، فوکوس رو تغییر بدی یا ....
تو ویدیو دیده نشه بهتره

آخر ویدیو هم میتونی یه بخشی بذاری برای حالت های مختلف فیگور
مثلا چند حالت فیگور رو بذاری و ازش عکس بگیری
و از عکس ها اسلاید شو بسازی و به آخر کلیپ اضافه کنی

باز ویدیوی اول رو هم ببینم ، نظرم رو میگم

مرسی دانیال جون حتما بهشون توجه میکنم. سعی میکنم تیکه هایی که حرف نمیزنم یا دارم دوربین رو تغییر میدم رو کات گرچه باید روی صدم ثانیه باشه :D.

عکس هارو حتما از ویدئو بعدی انجام میدم متاسفانه به کل یادم رفت که توی این ویدئو بذارم با اینکه امیر بهم گفته بودش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر