xperia ray

MK SOLTAN

کاربر سایت
Dec 19, 2011
76
نام
M O H A M M A D
Rating - 100%
8   0   0
با بقیش کلا کاری ندارم اینکه اون قیمت 190 یورویی برای خارج از ایرانه و فکر نکنم یورویی که باهاش گوشی شما رو میخرن گرونتر از یورو های بقیه باشه!
در کل مهندس نیستم بنده اما با توجه به چیزایی که میدونم شما به جز اینکه جتما نارسیسمید فکر کنم سایکوز هم باشید .البته شک دارم بهتره یک تستی بدید که مطمعن بشید دوست عزیز :)

دیدی می گم مهندسی نارسیسمتت منو کشته
این اسم یه مدار تو درس برقه.مگه نه مهندس؟:d(سکولاریسمم خوب بودا)
باشه اونجایی که قبلا تو آزمایش دادی آدرسش رو پخ کن برم.راستی اگه آشنا داری بگو ارزون حساب کنن.حتما دوستی اونجا داری.آخه نیست شما آیتونز داری.میگم پولداری.ما نداریم پس حتما سفارش کنی

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
Rating - 0%
0   0   0
کاری ندارم چند میخوای بفروشی دوسته عزیز
منم همین گوشی رو دارم و قیمتش هم دقیقا الان تو بازار آکبندش 520 تا 550 هست
قیمت آک رو اشتباه بهت دادن
تلفن و تلفن همراه :: تلفن همراه :: تلفن همراه Xperia ray - چاره: فروشگاه اینترنتی

در حواب شما دوست عزیز باید بگم حرف شما کاملا درسته یه سوال شما کی این گوشی رو خریدین. والا همین الانم برین تو جمهوری میشه قیمت زیر 500 هم پیدا کرد.گوشی ها از نظر تولیدی به چند دسته تقسیم میشم. 1 گروه پیش تولید.که تعداد کمی هست اما دقت بسیار بالایی تو ساخت گوشی بکار رفته چه از نظر اسمبل چه از نظر کیفیت قطعات.گروه دوم که گزوه تولید اولیه هست که در اصطلاح فید بک میگن که این هم به همون حساسی تولید میشه اما تعداد بالاتر که تولید کننده کاری میکنه که مردم راغب بشن به خرید. گروه سوم هم تولید انبوه هست که بخاطر تعداد بالا از نظر کیفیت و کنترول کمی کاهش میابه.که به این قسمت از تولید میگن کش یا همون سود دهی.اینجاست که قیمت ها تو بازار چند نرخی میشن. پس زیاد سخت نگیر.

arod

کاربر سایت
Jan 11, 2012
0
نام
farshad
Rating - 100%
3   0   0
نه خیر ایراد نداره
انقدر تمیزه عکسم توش میفته نمیتونم عکس بندازم
هرکی خواست موقع خرید ببینه اگه صفحش ایراد داشت نخره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند