XNA دیگر وجود ندارد.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
fezxna610.jpg

مایکروسافت امروز اعلام کرد XNA دیگر وجود ندارد و این خبر ناراحت کننده ای برای سازندگان بازی های مستقل است.
از این مجموعه ابزار برای ساخت بازی های مثل :Fez, Bastion, و Dust: An Elysian Tail و بسیاری از بازی های
Xbox Live Indie استفاده شده بود .
مایکروسافت فعلا برنامه ای برای جایگزینی برای XNA ندارد.

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
عزیزان من! :d فک میکنم بدون اساپورت XNA دیگه انگیزه ای واسه انتشار بازیشون توی Live (بصورت انحصاری یا انحصاری زمانی) ندارند.

همین! اگه اشتباه فک میکنم پیشاپیش عذر.

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
آخه این چه حرکتی بود ؟ مغز ندارن اینا ؟

نه دیگه یک مشت گاگول ریختن توی مایکروسافت اصلا کار بلد نیستن

باید بیان از یوزر های اینجا مشورت بگیرن و بعضی هاشون رو استخدام کنن وگرنه خود مایکروسافت که کلا تعطیله تعطیله هیچی بارشون نیست

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
آخه این چه حرکتی بود ؟ مغز ندارن اینا ؟

xna یه موتور تقریبا نیمه امادست یعنی کدنویسی ها و توابع از قبل براش نوشته شده منتها شما میتونین با کمی علم برنامه نویسی بهش کد اضافه و یا چند خط از دستورات
رو تغییر بدید یه جورایی یه موتور منبع بازه. حالا شما چرا ناراحت شدی مگه باهاش بازی میساختی :)

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
xna یه موتور تقریبا نیمه امادست یعنی کدنویسی ها و توابع از قبل براش نوشته شده منتها شما میتونین با کمی علم برنامه نویسی بهش کد اضافه و یا چند خط از دستورات
رو تغییر بدید یه جورایی یه موتور منبع بازه. حالا شما چرا ناراحت شدی مگه باهاش بازی میساختی :)
نه . بازیایی که باهاش ساخته میشد رو دوست میداشتم . :D

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
الان دیگه کسی زیاد سراغ این برنامه نمیره برای بازی سازی چون بازی های ساخته شده باهاش رو نمیشه روی ios-android پورت کرد.اینا هم به همین خاطر بی خیالش شدن

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
نه دیگه یک مشت گاگول ریختن توی مایکروسافت اصلا کار بلد نیستن

باید بیان از یوزر های اینجا مشورت بگیرن و بعضی هاشون رو استخدام کنن وگرنه خود مایکروسافت که کلا تعطیله تعطیله هیچی بارشون نیست
البته مایکرو کم اشتباه نکرده این چند ساله
افتضاح ویستا دیر وارد شدن به بازار اسمارت فون ها وایضا تبلت ها متوقف کردن پروژه تبلتشون سال 2009 ,gfwl,... ک الان دارن ضرر هاش را متحمل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر