Nintendo Xenoblade Chronicles 2

76404

سازنده: Monolith Soft
ناشر: Nintendo
سری: Xeno
پلتفرم: Nintendo Switch
تاریخ عرضه: تعطیلات 2017
سبک: نقش آفرینی
مدها: تک نفره

Xenoblade Chronicles 2 که در ژاپن با نام Xenoblade 2 شناخته میشود، عنوان جدید سری Xeno (سری JRPG قدرتمندی که در سال 1998 با عنوان به یاد ماندنی Xenogears بر روی PS1 خلق و آغاز شد) است که در تعطیلات سال جاری میلادی به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

داستان این عنوان ادامه ی داستان شماره ی قبلی یعنی Xenoblade Chronicles است. شایان ذکر است که Xenoblade Chronicles عنوان موفقی بود که سال 2011 بر روی کنسول Wii عرضه شد و متای 92 کسب کرد. تاکنون مشخص شده است که یک کاراکتر جدید به داستان اضافه شده که به دنبال بهشت روی زمین میگردد.

از لحاظ گیم پلی با یک بازی JRPG جهان باز مواجه خواهیم بود. گرافیک بازی نیز چشم نواز و زیباست، البته طراحی شخصیتها تغییر کرده از حالت رئالیستیک شماره های پیشین به سمت چیبی حرکت کرده است.

کار ساخت ساندترکهای بازی نیز توسط تیمی عالی متشکل از Yasunori Mitsuda, Ace, Tomori Kudo, Hiroyo "Chico" Yamanaka, Kenji Hiramatsu و Manami Kiyota
دنبال میشود و در این شماره هم مانند شماره های پیشین قطعات زیبایی وجود خواهند داشت.

بازی نخستین بار در ژانویه 2017 در جریان معرفی کنسول نینتندو سوییچ آنونس شد و همان روز نمایشی از آن منتشر شد. در E3 2017 هم تاریخ عرضه آن مشخص شد (تعطیلات 2017)

Xenoblade Chronicles 2 از بدو معرفی با بازخوردهای مثبت و استقبال منتقدان صنعت گیم مواجه گردیده، برای نمونه Jeremy Parish از US Gamer این عنوان را با بازی افسانه ای Chrono Cross مقایسه کرده است.

تریلر بازی در E3 2017

Attachments

• Xenoblade_Chronicles_2_Boxart.jpg
    Xenoblade_Chronicles_2_Boxart.jpg
    118.4 KB · مشاهده: 327
آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
89735

جزییات Xenoblade Chronicles 2 Expansion Pass:

با خرید Expansion Pass این بازی به قیمت ۳۰ دلار:
-مراحل جدید
-ایتم های کمیاب
-کریستال کور های نایاب و افسانه ای
-مود جدیدی به نام Challenge Mode برای آزمایش توانایی های خود در در یک سری مراحل دشوار و همچنین قابلیت استفاده از Shulk و Fiora از داستان Xenoblade اول را به دست خواهید آورد.
علاوه بر این دارندگان این بسته ، برای تاریخ ۱۴ سپتامبر یا ۲۳ شهریور می توانند به بخش جدیدی از بازی به نام Torna : The Golden Country دسترسی پیدا کنند که به اتفاقات ۵۰۰ سال پیش از بازی اصلی در تایتان Torna بر میگردد و نبرد دو Aegis که در آن به داستان آدم، میترا، جین و لورا عمیق تر پرداخته خواهد شد. نسخه فیزیکی آن نیز ۳۰ شهریور موجود می شود .

منبع:
@NintendoIranOnline

Attachments

• photo_2018-06-20_16-36-34.jpg
    photo_2018-06-20_16-36-34.jpg
    119.7 KB · مشاهده: 126

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
89735

جزییات Xenoblade Chronicles 2 Expansion Pass:

با خرید Expansion Pass این بازی به قیمت ۳۰ دلار:
-مراحل جدید
-ایتم های کمیاب
-کریستال کور های نایاب و افسانه ای
-مود جدیدی به نام Challenge Mode برای آزمایش توانایی های خود در در یک سری مراحل دشوار و همچنین قابلیت استفاده از Shulk و Fiora از داستان Xenoblade اول را به دست خواهید آورد.
علاوه بر این دارندگان این بسته ، برای تاریخ ۱۴ سپتامبر یا ۲۳ شهریور می توانند به بخش جدیدی از بازی به نام Torna : The Golden Country دسترسی پیدا کنند که به اتفاقات ۵۰۰ سال پیش از بازی اصلی در تایتان Torna بر میگردد و نبرد دو Aegis که در آن به داستان آدم، میترا، جین و لورا عمیق تر پرداخته خواهد شد. نسخه فیزیکی آن نیز ۳۰ شهریور موجود می شود .

منبع:
@NintendoIranOnline
30 usd واسه dlc???
خیلی زیاده خیلی

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خب از امروز صبح torna the golden country رو شروع کردم چند ساعتی جلو رفتم .اولین چیزی که جلب نظر میکنه گرافیک بالاترش نسبت به نسخه اصلی هستش.رنگ بندی بهتر و کاراکترها شارپ تر هستند.سیستم مبارزات هم نسبت به نسخه اصلی یکم به نظرم راحت تر شده.داستان هم ۵۰۰ سال قبل از وقایع نسخه اصلی هست که اگه اونو بازی کرده باشیم میدونیم که چه سرنوشت در انتظار کاراکتر های این نسخه هست.تو همین چند ساعتی که رفتم شخصیت های این dlc رو بیشتر از بازی اصلی دوست داشتم حالا بریم جلوتر ببینیم چی میشه.

Elven_Star

کاربر سایت
Apr 4, 2007
171
من یه 3-2 روزی هست تموم کردم Torna رو. از لحاظ gameplay و داستان از بازی اصلی هم بهتر بود به نظر من. دیگه از bladeهای random و بدون شخصیت‌پردازی خبری نیست که واقعاً خیلی به بهتر شدن بازی کمک کرده. کاراکترای اصلی هم چون سنش خیلی بالاتره اینجا، به نظرم بهتر دراومدن نسبت به بازی اصلی. موزیک هم که همچنان عالیه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
30 usd واسه dlc???
خیلی زیاده خیلی

به این به چشم DLC بازی نگاه نکنید
بهش به همون چشمی نیگاه کنید که پلی استیشن دارها به Uncharted Lost Legacy نیگاه می کنن...اسکیل بازی کوچیک تره ولی واقعاً یه بازی کامله...این که میشه جدا به صورت فیزیکی گرفتش این قضیه رو ثابت می کنه

• Like
Reactions: snoko

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خب منم بازی را تموم کردم تجربه فوق العاده دوست داشتنی و شیرینی بود .به نظرم از بازی اصلی خیلی بهتر بود هم مبارزاتش تکمیل تر بود مثل اضافه کردن switch art و talent art یکسری المان های گیج کننده بازی اصلی را هم حذف کرده بودند.کاراکترها فوق العاده بودند از شخصیت های لوس و پچه و بی مزه نسخه اصلی خیلی بهتر و بزرگسالانه تر بودند. (رکس بدترین قهرمان یه بازی jrpg بود که تا الان باهاش بازی کرده بودم ).فقط مشکل بازی کم بودنش بود نهایت تو 20 ساعت جمع میشد .به قول تاپیک اصلی بازی تو resetera شما هیچ وقت نامشون را فراموش نخواهید کرد :((:((:((

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
بالاخره بازی اصلی دستم رسید و بعد 27 28 ساعت بازی کردن چپتر چهارم بازی رو هم تموم کردم
فوق العاده است این بازی... وحشتناک درکش سخته بازی به این بزرگی با این همه مکانیک و خرت و پرت و عظمت رو نزدیک 40، 50 نفر تو کمتر از سه سال ساختن

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
من الان نزدیک به یک ساله بازی نکردم حتی اسم کاراکتر اصلی هم یادم رفته
ولی تا اونجایی که یادمه
برای گذر از اون مرحله ای که گیر بودم نیاز به یک بلید دارم تا کاملا مشابه ویژگی های پایرا یا میترا باشه یا اینکه ویژگی های پایرا رو تقویت کنم
اینکه مشکلی نیست:D
نگاه کنید هر بلید یک جدول دایره ایی شکل داره توی یکی از اون دایره دقیقا گفته شده باید چه کنید تا اسکیل ها بالا بره...
برای پایرا شما باید برید داخل اون شهره که داخل شکم هیولاست برید جایی که محل قرارگاه مزدور هاست اونجا برید جایی بخرید یک چندبار بخوره...اسکیل اش میره بالا
برای هیکاری هم برید چندتا دسر و شیرینی جات بدید بخوره حل میشه،
البته اون المان های اتیش رو میتونید برای بقیه اعضای پارتیتون بزارید که اسکیل مورد نیازتون بره بالا.
اونا هم قابل بازی هستن.

• Like
Reactions: tpouria and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
بعد 40 ساعت یه چیزی رو میتونم با قاطعیت بگم
ندادن جایزه بهتری موسیقی متن تو سال 2018 به این بازی یه جرم بزرگ بود
و چیزی که بدترش می کنه اینه که حتی اون سال نامزدش هم نکردن

ای خاک تو سرت کنن جف کیلی با اون ارکسترات
من باید دو سال طول بکشه تا متوجه همچین جواهر خفنی لای OST های موجود تو این نسل بشم!؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
امروز 22/2/2020 ـه یا به قول ژاپنیا Nia no Hi (روز نیا) ـه (و البته روز گربه... معلومه چرا :|)
هشتگ رو بزنید تو توییتری، جایی و از فن هجمه فن آرت های بهترین بانوی زنوبلید 2 لذت ببرید :x
#ニアの日

129882

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
امروز 22/2/2020 ـه یا به قول ژاپنیا Nia no Hi (روز نیا) ـه (و البته روز گربه... معلومه چرا :|)
هشتگ رو بزنید تو توییتری، جایی و از فن هجمه فن آرت های بهترین بانوی زنوبلید 2 لذت ببرید :x
#ニアの日

View attachment 129882
میشه خودت چند نمونه بزاری ما زحمتش رو نکشیم؟ حسش نیست بخدا:D

• Love

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
همممم یه دیقه صبر کن...:-?
تو چرا آواتارت Morag ـه؟ What Kind of Heresy is this؟ :D
Nia رو خدایی بیشتر دوست دارم ولی بازم ایشون با استایل بنده بیشتر میخوره!
فایر امبلم تموم شه ایشالا یکی دیگه رو میزارم:D

پ.ن:باز تو امضا گذاشتی منو اسپویل کنی!:|:D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر