Nintendo Xenoblade Chronicles 2

76404

سازنده: Monolith Soft
ناشر: Nintendo
سری: Xeno
پلتفرم: Nintendo Switch
تاریخ عرضه: تعطیلات 2017
سبک: نقش آفرینی
مدها: تک نفره

Xenoblade Chronicles 2 که در ژاپن با نام Xenoblade 2 شناخته میشود، عنوان جدید سری Xeno (سری JRPG قدرتمندی که در سال 1998 با عنوان به یاد ماندنی Xenogears بر روی PS1 خلق و آغاز شد) است که در تعطیلات سال جاری میلادی به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

داستان این عنوان ادامه ی داستان شماره ی قبلی یعنی Xenoblade Chronicles است. شایان ذکر است که Xenoblade Chronicles عنوان موفقی بود که سال 2011 بر روی کنسول Wii عرضه شد و متای 92 کسب کرد. تاکنون مشخص شده است که یک کاراکتر جدید به داستان اضافه شده که به دنبال بهشت روی زمین میگردد.

از لحاظ گیم پلی با یک بازی JRPG جهان باز مواجه خواهیم بود. گرافیک بازی نیز چشم نواز و زیباست، البته طراحی شخصیتها تغییر کرده از حالت رئالیستیک شماره های پیشین به سمت چیبی حرکت کرده است.

کار ساخت ساندترکهای بازی نیز توسط تیمی عالی متشکل از Yasunori Mitsuda, Ace, Tomori Kudo, Hiroyo "Chico" Yamanaka, Kenji Hiramatsu و Manami Kiyota
دنبال میشود و در این شماره هم مانند شماره های پیشین قطعات زیبایی وجود خواهند داشت.

بازی نخستین بار در ژانویه 2017 در جریان معرفی کنسول نینتندو سوییچ آنونس شد و همان روز نمایشی از آن منتشر شد. در E3 2017 هم تاریخ عرضه آن مشخص شد (تعطیلات 2017)

Xenoblade Chronicles 2 از بدو معرفی با بازخوردهای مثبت و استقبال منتقدان صنعت گیم مواجه گردیده، برای نمونه Jeremy Parish از US Gamer این عنوان را با بازی افسانه ای Chrono Cross مقایسه کرده است.

تریلر بازی در E3 2017

Attachments

• Xenoblade_Chronicles_2_Boxart.jpg
    Xenoblade_Chronicles_2_Boxart.jpg
    118.4 KB · مشاهده: 327
آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
Nia رو خدایی بیشتر دوست دارم ولی بازم ایشون با استایل بنده بیشتر میخوره!
فایر امبلم تموم شه ایشالا یکی دیگه رو میزارم:D

پ.ن:باز تو امضا گذاشتی منو اسپویل کنی!:|:D

منتظریم ببینیم انتخابت از مجموعه سه مسکن چیه :D

اونم اسپویل نیست دیگه باو، از پشت شونه.. چیزی نشون نمیده :)) به استثنای مدل موی خفن Eddie

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
183826

سه سالگی این شاهکار هم مبارک<:-P<:-P<:-P
بهانه ای شد که جدا از آرت ورک گذاشتن، یه بار دیگه اصحاب رو به تجربه این بازی از یاد نرفتنی دعوت کنیم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: METRO_2034

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
من بعد از سه سال بالاخره توی این sale بازی رو خریدم :D سه سال صبر کردم بلکه نینتندو یه آف درست به بازی بزنه ولی بالاخره نا امید شدم و به ۲۰ دلار منتی که نینتندو سر ما گذاشت قانع شدم :D
مردد بودم که اینو بخرم یا توکیو میراژ ولی در نهایت عظمت XB2 قانعم کرد.

• Like
Reactions: Z-fan and tpouria

tpouria

کاربر سایت
May 25, 2011
167
نام
پوریا
من بعد از سه سال بالاخره توی این sale بازی رو خریدم :D سه سال صبر کردم بلکه نینتندو یه آف درست به بازی بزنه ولی بالاخره نا امید شدم و به ۲۰ دلار منتی که نینتندو سر ما گذاشت قانع شدم :D
داداش گل اون ۲۰ دلاری که شما الان خرج این بازی کردی خیلی خیلی بیشتر از اون ۶۰ دلاری ه که ما اون زمان صرف خرید این بازی کردیم?

• Smile
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

قشنگ پوست کنیه این تخفیف های نینتندو :D
در کل برو حالشو ببر... بازی محشریه :x:x
سوالی هم بود این جا بپرس... (ممکنه گوگل و این چیزا یهو به سرشون بزنه اسپویلت کنن :D)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
دوستان من چپتر سه رو تموم کردم . فعلا موهای تنم ریخته از خفنیه بازی . وای که چقدر داستان و موسیقی و کرکترهای بازی خفن هستن . فکر کنم 3-4 سالی میشه بازی به این خفنی بازی نکردم .خداوکیلی متای این بازی چطوری 82 ـه ؟ 92 کمتر اصلا نمیشه که :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
دوستان من چپتر سه رو تموم کردم . فعلا موهای تنم ریخته از خفنیه بازی . وای که چقدر داستان و موسیقی و کرکترهای بازی خفن هستن . فکر کنم 3-4 سالی میشه بازی به این خفنی بازی نکردم .خداوکیلی متای این بازی چطوری 82 ـه ؟ 92 کمتر اصلا نمیشه که :D

من همون قدر که میتونم طومار بنویسم چقدر دنیاپردازی و داستان و موسیقی و مکانیک های گیم پلی این بازی خفن اند

میتونم یه طومار دیگه هم بنویسم در مورد این که چرا یه سری سیستم های جزئی، تتوریال های فاجعه و UI/UX اعصاب خورد کن و پرفورمنس بدش روی سوییچ به بازی بهش صدمه زدن
و البته یه سری چیزهای خیلی انیمه ای بازی هم هستن که من دوست دارم ولی یه عده ای از منتقدا نه :D

اورآل قبول دارم
وحشتناک بازی خفنیه و حیفه که مشکلاتش نذاشتن بازی به اون چیزی که حقشه برسه
حداقل خود سری با زنوبلید 1 یه بار متای 92 گرفته. اینا خودشون رو ثابت کردن خیلی وقته :>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر