Nintendo Xenoblade Chronicles 2

76404

سازنده: Monolith Soft
ناشر: Nintendo
سری: Xeno
پلتفرم: Nintendo Switch
تاریخ عرضه: تعطیلات 2017
سبک: نقش آفرینی
مدها: تک نفره

Xenoblade Chronicles 2 که در ژاپن با نام Xenoblade 2 شناخته میشود، عنوان جدید سری Xeno (سری JRPG قدرتمندی که در سال 1998 با عنوان به یاد ماندنی Xenogears بر روی PS1 خلق و آغاز شد) است که در تعطیلات سال جاری میلادی به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

داستان این عنوان ادامه ی داستان شماره ی قبلی یعنی Xenoblade Chronicles است. شایان ذکر است که Xenoblade Chronicles عنوان موفقی بود که سال 2011 بر روی کنسول Wii عرضه شد و متای 92 کسب کرد. تاکنون مشخص شده است که یک کاراکتر جدید به داستان اضافه شده که به دنبال بهشت روی زمین میگردد.

از لحاظ گیم پلی با یک بازی JRPG جهان باز مواجه خواهیم بود. گرافیک بازی نیز چشم نواز و زیباست، البته طراحی شخصیتها تغییر کرده از حالت رئالیستیک شماره های پیشین به سمت چیبی حرکت کرده است.

کار ساخت ساندترکهای بازی نیز توسط تیمی عالی متشکل از Yasunori Mitsuda, Ace, Tomori Kudo, Hiroyo "Chico" Yamanaka, Kenji Hiramatsu و Manami Kiyota
دنبال میشود و در این شماره هم مانند شماره های پیشین قطعات زیبایی وجود خواهند داشت.

بازی نخستین بار در ژانویه 2017 در جریان معرفی کنسول نینتندو سوییچ آنونس شد و همان روز نمایشی از آن منتشر شد. در E3 2017 هم تاریخ عرضه آن مشخص شد (تعطیلات 2017)

Xenoblade Chronicles 2 از بدو معرفی با بازخوردهای مثبت و استقبال منتقدان صنعت گیم مواجه گردیده، برای نمونه Jeremy Parish از US Gamer این عنوان را با بازی افسانه ای Chrono Cross مقایسه کرده است.

تریلر بازی در E3 2017

Attachments

• Xenoblade_Chronicles_2_Boxart.jpg
    Xenoblade_Chronicles_2_Boxart.jpg
    118.4 KB · مشاهده: 327
آخرین ویرایش:

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
بازی فوق العاده ایه.
من متاسفانه به دلیل نداشتن WiiU نتونستم نسخه ی اول رو بازی کنم ولی صد در صد این یکی رو از دست نمیدم.
گرافیک بازی عالی بود و JRPG هم که هست دیگه تموم مولفه های لازم واسه متا و فروش عالی رو داره.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,866
بازی فوق العاده ایه.
من متاسفانه به دلیل نداشتن WiiU نتونستم نسخه ی اول رو بازی کنم ولی صد در صد این یکی رو از دست نمیدم.
گرافیک بازی عالی بود و JRPG هم که هست دیگه تموم مولفه های لازم واسه متا و فروش عالی رو داره.
اون شماره اول که این 2 ادامه شه در واقع تو سال 2011 برای Wii اومده بود که خیلی هم مورد توجه منتقدا قرار گرفت و متای 92 گرفت... بعدها تو سال 2015 برای New 3DS هم عرضه شد که به علت گرافیک بالا با دردسر زیاد این پورت انجام شد.
نسخه Wii U این فرانچایز Xenoblade Chronicles X بوده که یه ادامه ی معنوی صرفا برای نسخه Wii بوده. ادامه نسخه Wii این شماره 2 که داره میاد هست

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
بازی فوق العاده ایه.

نسخه اول سال 90 برا wii اومد
نسخه wii u ربطی به نسخه اول نداشت یه داتسان دیگه بود - الان نسخه switch دامه سخه اوله

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
ببینم الان اینو بخوایم بازی کنیم باید حتما نسخه های قبلی رو بدونیم چی به چیه :D ؟
چون زلدا و ماریو کاملا اوکی بودن و داستان رو کامل فهمیدم (ماریو که ... :)) ) با اینکه اولین بارم بود !

• Like
Reactions: tpouria

vdiablov

کاربر سایت
Jul 4, 2013
17
ببینم الان اینو بخوایم بازی کنیم باید حتما نسخه های قبلی رو بدونیم چی به چیه :D ؟
چون زلدا و ماریو کاملا اوکی بودن و داستان رو کامل فهمیدم (ماریو که ... :)) ) با اینکه اولین بارم بود !
نه نیازی نیست، فک کن یچی تو مایه سری های final fantasy
ویرایش: فقط قبل از خرید پیشنهاد می کنم از بازی gameplay ببینین، چون شبیه هیچ بازی دیگه نیست.

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
سلام‌ دوستان
داستان بازی مرتبط با نسخه قبلیه؟؟
نه هیچ ربطی نداره به نسخه قبلی
من نزدیک 20 ساعت بازی کردم چیز خاصی نمیشه در مورد بازی گفت جز اینکه فوق العاده است.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,866
نه هیچ ربطی نداره به نسخه قبلی
به زنوبلید X منظورتونه یا زنوبلید Wii؟
====
ویدیو زیاد از این بازی دیدم، گرافیک انیمیشنیش فوق العاده س. خصوصا تو دموهاش.
امیدوارم ما هم بشه بازیش کنیم بعد هک شدن سوییچ

آخرین ویرایش:
  • Like

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
به زنوبلید X منظورتونه یا زنوبلید Wii؟
====
ویدیو زیاد از این بازی دیدم، گرافیک انیمیشنیش فوق العاده س. خصوصا تو دموهاش.
امیدوارم ما هم بشه بازیش کنیم بعد هک شدن سوییچ
به هیچ کدوم ربط نداره یه داستان اورجینال مخصوص خودش داره

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر