xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
آقا کنسولی که یکی از بازی هاش Metal Gear Solid :Guns Of The Patriot باشه خودش خدای کنسوله
خوشم میاد خیلی منطقی هستی!!!!

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
دوستان عزيز مثل اينكه دوباره بحث داره به جاهاي باريك كشيده ميشه !
لطفاً كمي اعصاب خودتون رو كنترل كنيد.
اينهمه اومديم گفتيم آقا بذاريد Ps3 هم بياد بعد بيايم نظر بديم , همه هم قبول كردند ولي ظاهراً باز هم بحث شروع شده.
لطفاً بحث قويتر بودن اون كنسول از اين كنسول يا اين كنسول از اون كنسول رو بذاريد براي وقتي كه همه اين كنسول ها در بازار و در دسترس همه قرار بگيره و همه بتونند خودشون با چشم خودشون ببينند و مقايسه كنند. از حرف اين سايتها , حتي معتبرترينشون , هم چيزي در نمياد. پس خواهشاً با هم جنگ و دعوا نكنيد.
من روي صحبتم با شخص خاصي نيست و از همه عزيزان خواهش ميكنم كه رعايت كنند.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
من به هیچ وجه عصبانی نیستم
تو این سایت هم نیومدم برای دوستیابی ، البته تا الان دوستان خوبی پیدا کردم
ولی نمیدونم چرا میگید عصبانی ؟
من فکر میکنم XBOY جان کمی عصبانی شدند چون جدیدا نوشته هاش را با رنگ قرمز مینویسه !!!
این یعنی خطر !!!
eek.gif

این یعنی تهدید !!!
شوخی کردم به قول بهزاد جان ما شفاف سازی می کنیم

طاهر جان عزیزم به پیر به پیغمبر من نیمدم بگم XBOX 360 قویرتره من حرفم از اول این بود که هر چی که هست این 2 تا کنسول از 1 نسل هستند خودتون قضاوت کنید طاهر جان
بعضی از بچه های این سایت که طرفدار PS3 هستند بیش از حد اندازه این کنسول را میخواند بزرگ کنند از اون طرف هم XBOX 360 را یه چیزه بی ارزش قلمداد کنند
من به این باورم که این 2 کنسول فاصله ی چندانی با هم ندارند
دقت کنید توی صحبت ها که این کلمه مرتب گفته میشه که
همه ی دنیا میدونند که PS3 قویتره !!!
به نظر من همه ی دنیا باید بدونند که کدوم کنسول برای رندر کردن تصاویر سنگین نسل بعد قویتره
چرا باید بعضی ها با پیشگویی های عجیب هر چی که به نظر خودشون درسته را بگند ولی اصلا عنوان نکنند که این یک نظر شخصیه
شما انتظار دارید من در جواب این صحبت ها هیچی نگم؟
اگر جواب دادم یا منبع معتبر آوردم این یعنی من عصبی هستم ؟
من فکر نمیکنم به کسی توهین کرده باشم اگر کردم بگید که همین جا معذرت خواهی کنم ...
خواهشم اینه که هر کدام از طرفداران 2 کنسول دیگه نخواهند چیزی را به رخ دیگری بکشند
باور کنید ما نمیتونیم مقایسه کنیم در مورد این 2 کنسول پس همین جا تمومش کنید
ولی اگر بحثی از قبل بوده مثل دروغ های شرکت های MS و SONY به نظر من اشکالی نداره بگیم چون چیزی هست که در گذشته بوده این طوری ما میتونیم از سیاست های شرکت های بزرگ مثل MS و SONY با خبر بشیم

آخرین ویرایش:

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط ehsan_62:
در مورد این پروانه ها که میگی نوشته بود برای نمایش صدا بوده تا یک دموی انیمیشن

شما معنیه DOMAIN را میدونید ؟

Domain Name: CNN.COM

واقعا سخت میشه به شما یه چیزی را اثبات کرد چون همه چیز و همه کس را منکر میشید
سلام اقا حسان اصلا اون دامين مال cnn ولي قبول كنيد همشون نوشتن روزنامه ژاپني...
وهيچ جاش حتي اسمي از تست دموي توي استوري نبرده لااقل ميتونستند اخر پيام اسم منبع رو بنويسند مثلا اگر من به شما از خودم بگم 360 مي تونه زندگي بيل گيتس رو ريل تايم كنه
اولين چيزي كه ازم مي پرسيد اينكه منبعت چيه واگه از خودم بود قبول نمي كنيد
من همين الان از سايت ign عكسهاي واقعي دموي ماكرو پيدا كردم كه اصلا با عكسهايي كه توي كنفرانس ماكرو پخش شد قابل مقايسه نيست وخيلي پايينتره منم براي اينكه كلا اين ماجرا تمام بشه عكسها رو نمي زارم اصلا فكر مي كنم اين بحث از اولشم بي نتيجه بوده
دوست عزيز من پيشنهاد ميدم اين بحث رو تمام كنيم چون من مي خوام از اين سايت برم اگر هم از من گله منيديد ديگه به.................... وچند وقت ديگه از دستم راحت مي شي

نوشته شده توسط ehsan_62:
این یعنی اینکه GAME SPOT و تموم دنیا قبول کردند که PS3 از لحاظ رم برتره؟
دوست عزيز من گفتم روي كاغذ خوب من از كتاب معماري حافظه ها مثال ميزنم كه اگر رمي چهار برابر رم ديگر قدرت داشته باشه مي تونه در شرايط ارماني 2 برابر ضرفيت رم ضعيف تر عمل كنه البته به صورت تيوري اين رو هم خودت بهتر ميدونه مهمترين فاكتور در حافظه رم ابتدا سرعته وسپس ظرفيت
ويك رم gddr@700 كمتز از يك چهارم يك رم xdr@700 داره الاقل تازه از معماري هم كه بگذريم در نگاه اول رم xdr چهار برابر سريعتر هست من شنيدم اولين وسيله اي كه از رم xdr به طور تجاري استفاده مي كنه ps3
منم كه گفتم رو كاغذ حد اقل در نگاه اول
اما هر چي شما بگي محترمه بايد صبر كرد و كاركرد اصلي روي خود ps3 ديد چون خيلي از امكانات ps3 تا به حال توي دنياي واقعي تست نشدند

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط farid20011990:
قيمتي هموز معلوم نشده...نميدونم اين فقط مال دادن فيلمه يا براي اجراي باري استفاده ميشه..خود Microsoft كه فقط از ديدن فيلم گفته....ولي DVD Player هاي HD-DVD كه از ماه اهاي اينده ميان قيمتشون معمولا حول حوش 300$ هست..ولي قيمت معلوم نيست
دمتون گزم
اينكه خيل ارزونه من توي ces خوندم كه يك hddvd 499 دلار هست با كلي امكانات اينكه فرموديد حتما ارزونتر ساختن

آخرین ویرایش:

(Amir(Steve

کاربر سایت
Jan 3, 2006
21
نوشته شده توسط ehsan_62:
طاهر جان عزیزم به پیر به پیغمبر من نیمدم بگم XBOX 360 قویرتره من حرفم از اول این بود که هر چی که هست این 2 تا کنسول از 1 نسل هستند خودتون قضاوت کنید طاهر جان
بعضی از بچه های این سایت که طرفدار PS3 هستند بیش از حد اندازه این کنسول را میخواند بزرگ کنند از اون طرف هم XBOX 360 را یه چیزه بی ارزش قلمداد کنند
من به این باورم که این 2 کنسول فاصله ی چندانی با هم ندارند
دقت کنید توی صحبت ها که این کلمه مرتب گفته میشه که
همه ی دنیا میدونند که PS3 قویتره !!!

سلام

حق با احسان جان است دیگه حداقل در ایران سونی خیلی خوب جا افتاده و الان همه طرفدار PS3 هستند

البته اینکه که می گن سونی بهتر از مایکروسافت عمل می کنه می شه گفت بخاطر کنسول های نسل امروز هم هست

من با کنسول های PS2 و Xbox بازی کرده ام و به جرات می تونم بگم Xbox بینهایت قوی تر از PS2 هست اما متاسفانه مایکروسافت با گیم های اولیش کنسولش را خراب کرد

ولی بازم تونست خودش را خیلی عالی بالا بکشه اما در ایران دیگه توجه زیادی به Xbox نمی شه

الان همه بر این باور هستند که Xbox چون نتونست در رقابت کنسول ها خوب کار کنه پس X360 هم جلوی PS3 کم می یاره "البته خودم هم می گم :cheesygri "

ولی تا PS3 را نبینیم نمی تونیم در موردش تصمیم گیری کنیم

فعلا همین گیم PCJR را روی X360 یه خورده بازبینی کنیم اون موقع در مورد X360 نطر بدیم

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
اقا اين اين كنسولها مثل تيمهاي فوتبال هستند (پرسپوليس=ps3 واستقلال=xbox360 ( و بزيهاشونم بازيكونها هستند و خوب طبيعي هست كه ما طرفدارها واسه هم كوري بخونيم و اين باعث نميشه دوستيمون بهم بخوره (من طرفدار پرسپوليس و xbox360 هستم) اگه كوري خوندن نباشه كه اصلا حال نميده تازه من منتظرم كه اين ps3 به ليگ وارد بشه تا جنگ وافعي شروع بشه .اگه شما mgs4 رو داريد ما هم halo3 رو داريم ولي با يه بازيكن نميشه كاري كرد بزارين بقيه بازيكونها هم بيان!!!

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
پاسخ

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
خوشم میاد خیلی منطقی هستی!!!!
وقتی اسم metal gear solid میاد وسط منطق کیلویی چنده ؟

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط Elvish Hero:
سونی جان میشه بگی این آمارو چطوری در آوردی؟!من لااقلش میدونم که خودم و آرش طرفدار 360 نیستیم!اینم میدونم که آرشام کلا با کنسول حال نمیکنه!وحید و امینم فکر نکنم خیلی احساس خاصی نسبت به 360 داشته باشن!اون آمار پی3 تونم فکر کنم نصفشون هنوز نطری نداده باشن راجه به نسل بعد مثل اون نفر اول!
نه دوست عزيز اينا رو با كليك ميتوني ببيني تازه فكر كنم راست ميگي بعضي ها براي ديدن نماش اخر راي دادن ولي خوب اين اماره كسي هم بخواد لينك ميدم!!!
نوشته شده توسط mt3691:
اقا اين اين كنسولها مثل تيمهاي فوتبال هستند (پرسپوليس=ps3 واستقلال=xbox360 ( و بزيهاشونم بازيكونها هستند و خوب طبيعي هست كه ما طرفدارها واسه هم كوري بخونيم و اين باعث نميشه دوستيمون بهم بخوره (من طرفدار پرسپوليس و xbox360 هستم) اگه كوري خوندن نباشه كه اصلا حال نميده تازه من منتظرم كه اين ps3 به ليگ وارد بشه تا جنگ وافعي شروع بشه .اگه شما mgs4 رو داريد ما هم halo3 رو داريم ولي با يه بازيكن نميشه كاري كرد بزارين بقيه بازيكونها هم بيان!!!
دوست عزيز اصلا تشبيه خوبي نكردي
و قبلا هم نتيجه گرفته شد روي بازي هاي كنسول ها بحث نكنيم

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
وقتی اسم metal gear solid میاد وسط منطق کیلویی چنده ؟
جمله ای که توش منطق نباشه پشیزی نمی ارزه....یعنی باده هواست
157.gif

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
جمله ای که توش منطق نباشه پشیزی نمی ارزه....یعنی باده هواست
157.gif

کاملا موافقم

----------------------------------------------------------------------------------

میشه گفت من تموم TRAILER های GEARS OF WAR را DOWNLOAD کردم
و با مقایسه به این نتیجه رسیدم که هر چی عکس و هر چی فیلم از این بازی بوده از خود GAME PLAY بوده
و میتونم بگم این بازی از بهترین بازی های نسل بعد خواهد بود هم از نظر GAME PLAY و هم گرافیک و داستان !!!!!!!!
من حاظر نیستم هیچ بازی را به این بازی ترجیح بدم و فکر میکنم در زمان ورود این بازی رکورد HALO 2 را بشکنه
در متریال های کارکتور ها اگر دقت کنید به موارد زیر میرسیم
1- جنس پارچه ی لباس کاملا با محیط تفکیک داده شده به طوری که با چشم میتوان جنس آن را لمس کرد !!!!
2- با دقت در قسمت های فلز مانند لباس دیگر یک متریال ساده نمیباشد بلکه تمام خواصیت های ظاهریه یک فلز را دارا و کاملا تحت تاثیر تغییرات نور در محیط میباشد
3- قبل از این در بازی ها شاهد بودیم که حتی در طراحیه کارکتور های HALF LIFE 2 و امثالهم با آن همه ادعا ضعف های بسیاری بود که با چشم غیره مصلح به راحتی میشد د آن را تفکیک داد

و اما بر میگردیم به GOW ، آن مقدار طراحی ظریف کار شده که به مواردی همچون مفصل های اتصال کمربند ، کیفهای کمری ، مچ بند ها ...... و خیلی موارد دیگه مخصوصا اتصالات اجزاء اصلحه (منظور از اتصالات مواردی از جمله پیچ ، مفصل ، مهره ،خطه جوش ، زیپ ، گره ،درزه لباس ، تا خوردگیه دستکش ، کلاه، جیب شلوار یا لباس ....)

در بعضی از صحنه ها میتونیم به فرم و شکل دوخت پارچه ی لباس دست پیدا کنیم(منظور الیاف به هم بافته شده )

4- در هیچ جا مواردی پیدا نخواهد شد که تناقض جنسی -ابعادی یافت بشه ، به عبارت دیگه ما هیچ گاه شاهد این نخواهیم بود که حجمی از بدنه ی چیزی بر حجم دیگری دخول کند
به طور مثال ممکن هست به علت تناقض ابعادی در هنگام چرخش گردن کارکتور قسمتی از یغه ی لباس با گردن تماس بگیرد ولی هیچ تغییری در شکل ظاهریه یغه انجام نشود بلکه این 2 متریال توی هم دیگه رفته !!! ولی این مربوط بود به قبل از این ماجرا !!! و اما در این بازی به بهترین نحو این مشکل حل شده و میبینیم که هر قسمتی از بدن و لباس بر روی هم دیگر -با توجه به جنس (پارچه ، آهن)- تاثیر گزار میباشد

5- در مورد سایه پردازی هم هیچ گونه اشکالی نمیتوان یافت ، منظور از هیچ یعنی ظریف ترین قسمت ها -بر آمده گی ها ، تو رفته گی ها - هم دارای سایه ی متحرک و تاثیر پذیر میباشد، حتی یک واشر و پیچ !!!

من هیچ قصد بزرگ نمایی ندارم و چیزی را که دیدم و فوق العاده روش دقت کردم را دارم تشریح می کنم
فقط خواهشا به دمو هایی با کیفیت پایین در مورد این بازی بسنده نکنید چون کیفیت HD که من دیدم تازه متوجه شدم که چه پروژه ی سنگینی در راه هست

پس کسانی که فقط به نام MGS یا گزینه های قبلی بسنده کردند باید بگم که دیگران بیکار ننشتند، شرکت هایی با پشتوانه و سرمایه ی قوی ،با ابتکاری نو محصولاتی عرضه خواهند کرد که تحولی بزرگ شکل بگیرد
بیایید باز تر از این فکر کنیم

نکته : این تصویر که میبینید مربوط به GAME PLAY میباشد که در یک دمو شاهد هستیم که پس از این صحنه دوربین به حالت سوم شخص در میاد بدونه LOADING و CUTSCENCE ، و شروع به ادامه ی بازی میکنه

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
عکس العمل IGN در مقابل صحبت های مدیر اجرایی SONY آقای هاوارد استرینگر
که عنوان کرده که XBOX 360 یک تهدید نیست !!!

SONY حالا ایندفعه را بیخیال شو، جونه من نزنش !!!!!!!!!!!!
rolleyes.gif
MS گناه داره

[size=-1]Too Human will sway gamers to Xbox 360.[/size]
But Stringer is wrong if he thinks that having a year advantage won't make a difference to Microsoft. Sony had a year head start over Nintendo and Microsoft in 2000 (they both launched in 2001), and while Sony's PS2 launch was a little rough (just like Xbox 360), Sony's second holiday season displayed a dazzling lineup of rip-roaring games ranging from Final Fantasy X to Grand Theft Auto III to Devil May Cry to ICO and more. That first year of development made a huge difference to Sony, as development teams had a year head start, and the PS2 came into it own with marketing, hype and great games.

What's more, Microsoft launched in three territories in the span of three weeks. In the short run, that decision seemed foolish, thanks to underwhelming supply. But in the long run, Microsoft's move is calculated and shrewd. Establishing the next generation in many territories early is what it must do to cut into Sony's leading marketshare. And the early start will definitely make a difference.

[size=-1]Bioware's Mass Effect should have a big effect on 360 sales.[/size]
If all goes well, we should expect Microsoft to have a similarly stunning second Christmas in 2006 with games that have been in development for two years showing next-generation graphics and gameplay. This, as opposed to the first 18 games at launch, many of which were ports or simply rushed. People will assuredly lay down money for Gears of War, Halo 3, Too Human, and Mass Effect, in addition to dozens of unannounced games with potential to kick Sony's ass.

What's more, the house that Bill Gates founded is clearly ahead of all console manufacturers with a solid online foundation in Xbox Live. Thus far, Sony doesn't even have an online plan (not one that's been revealed anyway), and if its does bring an online service, expect it to copy many of Microsoft's pion

--------------------------------------------------------------------------
بابا کلی بازیه قشنگ داره برای XBOX 360 میاد ، دیگه چی میخواید ؟
حتما باید قسمت 10000 MGS را هم بازی کنید ؟
کوجیما هم شده نقل بازیه فوتبالیست ها وقتی شروع میشد اولش میگفت :
" فوتبالیست هااااا ، قسمته
صد هزار و یکم !!!!!
طرف نشسته بود شونصد تا قسمت براش ساخته بود
راستی یادم رفت این فوتبالیست ها هم مال ژاپن بود

آخرین ویرایش:

namazizadeh

کاربر سایت
Sep 29, 2005
89
سلام
من یک سئوال داشتم ps3 سی دی کپی هم می خورد یا نه ؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نوشته شده توسط namazizadeh:
سلام
من یک سئوال داشتم ps3 سی دی کپی هم می خورد یا نه ؟
پس اين همه تلاش براي ساخت مد چيپ چيه
راستي اين رمزها تو ي امضات براي متالگير 3 هست يا اگر نيست برا يچه بازي هست؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر