xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
طرفدارهاي ps3 زياد صابون به دلشون نزنن امروز اعلام شد كه تو ces2006 هم هيچ خبري براي ps3 نيست اينم متن خبر:

No PlayStation 3 announcement at CES 2006? http://www.ps3scene.com/news/static/NoPlayStation3announcementatCES2006-1136331090.php
»​

From tgdaily.co:

San Mateo (California) - A spokesperson for Sony's PlayStation division denied to TG Daily this morning that the company would be making a PlayStation 3 related announcement at CES 2006.

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
بچه ها به نظر من تا اومدن كنسول ها در مورد دستشون حرف نزنيم كه ممكنه اشتباه باشن

(Amir(Steve

کاربر سایت
Jan 3, 2006
21
نوشته شده توسط Sony:
كي گفته دسته 360الان برتره مگه شما اونو تو دستت گرفتي و با ماله پي اس2 يا گيم كيوب مقايسه كردي دوست عزيز به نظر من دسته پي3 و رولشن هر دو ميتركونن
اينو فكر كنم همه خوندن:
http://cube.ign.com/articles/651/651275p1.html
و پي3 هم كه من يه تبليغ از دستش گذاشته بودم دوباره هم ميذارم:
در يكي از صفحه هاي قبل انجمن next news gen هست تو پست خودم برو ببين
قشنگ مشخص كرده كه دسته پي3 با دست سازگاره

دوست عزيز معذرت ميخوام كه اولين بر خوردم با شما ايجوري بود و به بازيسنتر همو خوش امديد اينجا اكثرا ادم هاي با منطقي هستن و حرفي رو بدون مدرك و دليل قبول نميكنن منم نميتونم ببينم حرف بدون مدركي انجا باشه پس منطقي باشين تا دنيا رو بهتر ببينين
امكان امدن متال گير براي 360 هم وجود داره!!!1

سلام

مثل اینکه منظور من را اشتباه گرفتید

من نگفتم دسته X360 برتره من در جواب دوست عزیز احسان گفتم که نوشتی این دسته بهترین دسته شناخته شده در چه نسلی و با چه دسته هایی مطاقبت داده شده که امتیاز گرفته...

از برخورد اول هم ممنون عادت می کنیم...من خودم خیلی وقته با کنسول سرو کار دارم و خیلی هم با منطق هستم و خوشحال می شم در کنار شما به بحث و گفتگو بپردازم

احتمال اینکه MGS 4 برای X360 بیاد از نظر من 0 هست و دلیلش هم اینه که این بازی به صورت Only هست و تمام نسخه هاشو Sony حمایت کرده بجز یه متال گیر ورژن دوقلو های اسنیک که برای کنسول Game Cube عرضه شد که اونم جز متال گیر حساب نمی اومد چون همون متال گیر 1 بود و فقط در دمو ها حرکت هایی به دمو اضافه کرده بودند

چنین بازی که فقط برای کنسول Sony منتشر می شه چطور ممکنه بروی X360 بیاد

البته به قول شما احتمال هم هستش چون رزیدنت اویل 5 هم قراره برای X360 بیاد و ممکنه در مورد MGS 4 هم اینطوری صدق کنه اما احتمال...

(Amir(Steve

کاربر سایت
Jan 3, 2006
21
نوشته شده توسط ehsan_62:
برید از خود IGN بپرسید !!! به من ربطی نداره

نمیشه که به هر سایت یا هر کسی گیر بدید !!!
این نظر شخصیه شماست که میگید فلان بهتره در ضمن در مقابل با دسته های REV
توی E3 که چیزی ازش نگفته بودند ، البته گرچه هنوز نمیشه بگیم REV بهترین Ctrl را داره

شما بهتر است که بیشتر سایت Game Spot را ببینید چون خبرهای تایید شده می زاره اما بیشتر مطالب IGN شایعه های روز و مطالب بینندگان هست

(Amir(Steve

کاربر سایت
Jan 3, 2006
21
نوشته شده توسط Elvish Hero:
البته سونی جان من دسته 360 رو دستم نگرفتم.ولی دسته ی دریم کست رو دستم گرفتم.بسیار دسته ی خوش دستیه.از بین کنسولهای ایکس باکس،پی اس2،گیم کیوب،دریم کست،مستر درایو،سوپر نینتندو،که من دسته شونو دستم گرفتم و حداقل دو سه ساعتی بازی کردم به نظرم دسته ی دریم کست از همه بهتر بود.بعدشم دسته ی گیم کیوب.ولی حالا سایت1upاعلام کرده که یکی از مزیت های 360 نسبت به دریم کست دسته هاشه!میدونم که نمیشه نظر قطعی داد تا دستمون نگرفتیم ولی فکر نکنم همه این سایتا الکی بگن!

دسته دریم یکی از بهترین دسته هایی بود که تالان در دنیای کنسول دیده شده
دسته گیم کیوب هم شباهت بسیار زیادی به دسته های دریم کست داره و می توان گفت نوعی کپی کرده

البته این دسته X360 از ظاهر زیاد فرقی با Xbox نداره "البته دسته ارجینال" ولی در کل دسته خوبی هست و با توجه به نسل کنسول های امروز می توان امتیاز خوبی بهش داد اما در مورد کنسول های اینده تا تست نشه نمی شه نظری در موردش داد

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
قابل توجه امير اقا متال گير سابستنس براي xbox امده بود.لطفا چيزي رو كه نمي دونيد نگيد و از اون نتيجه نگيريد

(Amir(Steve

کاربر سایت
Jan 3, 2006
21
نوشته شده توسط mt3691:
قابل توجه امير اقا متال گير سابستنس براي xbox امده بود.لطفا چيزي رو كه نمي دونيد نگيد و از اون نتيجه نگيريد

این Metal Gear Solid 2: Substance هم مثل جریان گیم کیوب هست و ورژنی هست که Only حساب نمی شه و برای کامپیوتر هم منشتر شده...

این نسخه از بازی فرقی با Sons of Liberty نمی کنه و فقط مراحل Training بهش اضافه شده و گرافیک و امتیاز های دیگرش هم نسبت به Sons of Liberty پایین تره

خوب چرا Snake Eater برای Xbox منشتر نشد :cheesygri

بخاطر Only بودنش

اون موقع که Sons of Liberty منتشر شد Xbox اصلا در دنیای کنسول مطرح نشده بود چه و مدتی بعدش ورژن Substance برای Xbox منشتر شد که چند ماه بعدش هم برای PS2 اومد

ضمنا Metal Gear Solid 3: Subsistence هم قراره 14 مارچ 2006 برای PS2 منشتر بشه خدا رو چه دیدی شاید باسه Xbox هم بیاد

اصل نسخه های ارجینال هست :exclaim:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
شما بهتر است که بیشتر سایت Game Spot را ببینید چون خبرهای تایید شده می زاره اما بیشتر مطالب IGN شایعه های روز و مطالب بینندگان هست

این 2 تا سایت را نمیشه مقایسه کرد چون از لحاظ خبر رسانی با هم دیگه فرق داره
ولی هیچ گاه نمیشه گفت IGN شایعه پراکنی میکنه
در ضمن IGN از طرف خودش کنترل XBOX 360 را بهترین HARDWARE انتخاب کرد
اگر هم سایت معتبری نبود توی لیست سایت EPIC به عنوان افتخارات GOW ثبت نمیشد

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط ehsan_62:
پس قرار نشد یه سایتی که اصلا معلوم نیست که چی هست را منبع معتبر قرار بدید
اگر به اینه که من همین الان 100 تا سایت میتونم بزارم که یه مشت خبر دروغ و چرند در مورد Ps2 گفته باشه
من چند وقت نبودم
براي هزارمين بار لينك رو بخون
اون لينكي كه گذاشتم متعلق به sfgate هست كه سايت معتبر خبررساني امريكايي هست
و ناشر روزنامه american sanferansisco chronicle و يك شبكه به نام
sfnews دارند كه كارش خبررساني در زمينه علمي تكلونوژي وفرهنگي وسياسي در كل امريكاست
حتي توي مجلات اون موقع ايران هم اين عكسها چاپ شده نمونش مجله لوحه خانه ويژه نمايشگاه كتاب كه هنوز دارم و همينطور بازي رايانه قديم درباره اين دمو نوشته و من خودم بارها از شبكه هاي ماهواره اي ديدم
اينم ليك از سايت activewin كه وابسته به خود ماكروست(لابد ماكرو داره برعليه خودش تبليغ ميكنه)
http://www.activewin.com/xbox/xboxe3.shtml
نوشته شده توسط ehsan_62:
من مستقیما 2 تا سایت از معتبرترین ها را گزاشتم CNN و GAME SPOT که
خودتون میدونید چقدر حساس هستند که خبر دروغ گفته نشه ، در ضمن تا زمانی که GAME SPOT مطمین نشه از معتبر بودند خبر و منبعش نمیاد بگه ،از طرف دیگه این خبری که من گذاشتم در قسمت شایعات نبود !!!!!!!
دیگه خودتون باید بدونی روال خبر گزاریه GAME SPOT چگونه هستش

:) :cheesygri :mrgreen: :mad: از كي تا به حال ادرس سايت cnn شده cnnmoney.com ادرس سايت cnn فقط cnn.com هست باقيشم كه قبلا جواب دادم اگر اون روزنامه ژاپني جرات ميكرد زير نوشتش مي نوشت منبع: سوني اون موقع مي ديدي كه سوني
چطوري شلوارش رو......................مي كرد تا ديگه از اين..........ها با نخود اضافه نخوره گيم اسپات هم نوشته "به نقل از روزنامه"

نكته :به جاي جاخالي اول بگذاريد كلمه "تا" وبجاي جاخالي دوم "سالاد الويه"

جواب سوال من چي شد كجاي گزارش روزنامه ژاپني نوشته دموي توي استوري رو نمايش دادند و
مردم از ديدنش متحير شدند.........؟
براي اخرين بار مي گم: پس دمو توي استوري بي دمو

آخرین ویرایش:

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط ehsan_62:
تنها سخت افزاری که احتمال میره کمی قوی تر از XBOX 360 باشه CPU هستش
که اون هم هنوز مشخص نیست
شكسته نفسي مي فرماييد ديگه حتي از يك خرجوجك هم كه بپرسي ميگه رو كاغذ هم كه شده سوني از لحاظ حافظه رم برتري داره منبع گيم اسپات وتمام سايتهاي خبري دنيا
360 داراي 512 مگابايت حافظه gpr در سرعت 700 مگاهرتز هست
در حالي كه ps3 داراي 256 حافظه رم از نوع gpr و 256 مگابايت حافظه رم از نوع xdr در سرعت 3.2 گيگاهرتز هست
برتري حافظه xdr نسبت gpr علاوه بر معماري فوق العاده كارمد تر براي رجيستر شدن cpu سعرت 4 برابر نسبت به يك gprهست
و چون واحد سخت افزار توي دانشگاه پاس كردم و اهميت رم كاملا واقفم اين حافظه xdr ميتونه كاربردي فراتر از يك رم 256 gpr داشته باشه
:) :mrgreen: البته خدا رو چه ديدي يه موقع ديدي اين حافظه كاربردش از gpr پايين تر بود
نوشته شده توسط ehsan_62:
بنا به ظاهر سازی هایی که قبلا SONY داشته و باعث عوام فریبی شده تا اومدن کنسول نمیشه قضاوت کرد
لااقل توي ديويدي بلوري 360 به گردشم نميرسه

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
لااقل توي ديويدي بلوري 360 به گردشم نميرسه
خب احتمالا از لحاظ قیمت هم به گردش نمیرسه...

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
از كي تا به حال ادرس سايت cnn شده cnnmoney.com ادرس سايت cnn فقط cnn.com هست

از شما که دانشجو هستید خیلی عجیبه این حرف را بزنید !!!!
شما طراحیه WEB هم پاس کردید ؟

اولا که cnn.money.com نه cnnmoney.com

دوما این یه چیزی تو مایه ی این میشه :

gear.ign.com و ign.com

whois

Whois:​
@whois. MagicNetworkSolutions.comCRSNIC.netARIN.netRIPE.netAPNIC.netLACNIC.netEDUcause.netPIR.orgnic.MILAUnic.net

Server Used: [ whois.networksolutions.com ]

money.cnn.com = [ 207.25.71.62 ]
Get a FREE domain name registration transfer or renewal with any annual hosting package - or just 8.95 with monthly packages. http://www.networksolutions.com Registrant: Turner Broadcasting 1 CNN Center One CNN Center Atlanta GA 30303 US Domain Name: CNN.COM Administrative Contact: Turner Broadcasting System TMGROUP@TURNER.COM
1 CNN CTR NW ATLANTA GA 30303-2762 US 404-827-3470 fax: 404-827-1995 Technical Contact: Turner Broadcasting System Inc hostmaster@TBSNAMES.TURNER.COM
1 CNN CTR NW ATLANTA GA 30303-2762 US 404-827-5000 fax: 404-827-1593 Record expires on 23-Sep-2009. Record created on 22-Sep-1993. Database last updated on 5-Jan-2006 01: 54: 03 EST. Domain servers in listed order: TWDNS-01.NS.AOL.COM 149.174.213.151 TWDNS-02.NS.AOL.COM 152.163.239.216 TWDNS-03.NS.AOL.COM 205.188.146.88 TWDNS-04.NS.AOL.COM 64.12.147.120

اینجا را هم دقت کنید !!! Domain Name: CNN.COM Record created on 22-Sep-1993

اما در مورد سایتی که شما گفتی

Record created on 10-May-1998.

از اینها که بگذریم یک گیمر آماتور میتون تشخیص بده که XBOX به راحتی تواناییه اجرای REAL-TIME این دمو را داره ، تا زمانی که تونسته DOOM 3 و HALF LIFE 2 و FAR CRY INC را اجرا کنه یعنی نتونه این 2 تا کارکتور که تنها نورپردازیه خوبی دارند و بدونه هیچ عمق تصویری را اجرا کنه ؟ اونم فقط 2 تا کارکتور !!!!!!!!!!!
بابا من هرچی به این 2 تا تصویر نگاه میکنم چیزه خواصی نمیبینم
ولی زمانی که SONY میاد میگه ما انیمیشنی در حد TOY STORY به شما میدیم
در حالی که کنسولهای نسل بعدی هم شاید نتونند
MS اگر هم در مورد این دمو ادعایی کرده حقیقت داشته و چیزه دروغی نگفته

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
شكسته نفسي مي فرماييد ديگه حتي از يك خرجوجك هم كه بپرسي ميگه رو كاغذ هم كه شده سوني از لحاظ حافظه رم برتري داره منبع گيم اسپات وتمام سايتهاي خبري دنيا

من خسته شدم از بس شما به جای Game Spot صحبت کردید
میشه بگید کجای Game Spot گفته که Ps3 از لحاظ رم قویتره ؟

یا GPU ؟
در این مورد اصلا اظهار نظر نکرده ولی من از لحن صحبتش در مورد GPU برداشتم این بود که SONY داره پنهان کاری میکنه و در این مورد خیلی میترسه !!!
و در مورد مزایای GPU ی XBOX 360 خیلی صحبت کرده
کلا XBOX 360 در مورد پردازش و رندر کردن تصاویر 3D خیلی قوی هستش
و بیشتر روی همین مقوله کار کرده چون میدونه که انتظار گیمر ها از یک کنسول نمایش تصاویر بسیار پر حجم و سنگین هستش و نه چیزه دیگه
مخصوصا به پشتوانه ی قویه 10 MB DRAM با پهنای باند خیلی بالا
UNIFIED-SHADER که گفته شده سازنده گان بازی از بودند این تکنولوژی خوشحال شدند و همچنین 48 PIXEL-PIPLINE که این دیگه یک شاهکاره 2 چیزی که NVIDIA از داشتن اون عاجزه که البته در آخرین صحبت های یکی از مدیران ATI گفته که
NVIDIA از این 2 تکنولوژی در نسلهای بعدی استفاده خواهد کرد ولی نه در RSX یا NV 7

کدوم از بچه های اینجا 9800 GT داشتند؟

فکر میکنم کسانی که این کارت گرافیک را داشتند میدونند ATI تا چند نسل از کارت گرافیک از بابت 9800 XT خیالش راحت بود البته این ربط زیادی به بحث نداره

و NVIDIA چه مقدار از محصولاتش را حروم کرد تا این کارت گرافیک را شکست بده !!!
5800 ، 5900 ، 5950 .... و حتی در اندک موارد حتی از 6800 آلترا هم پیشی گرفت

پس لطفا ATI را دسته کم نگیرید

آخرین ویرایش:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط Amir(Steve):
سلام

مثل اینکه منظور من را اشتباه گرفتید

من نگفتم دسته X360 برتره من در جواب دوست عزیز احسان گفتم که نوشتی این دسته بهترین دسته شناخته شده در چه نسلی و با چه دسته هایی مطاقبت داده شده که امتیاز گرفته...

از برخورد اول هم ممنون عادت می کنیم...من خودم خیلی وقته با کنسول سرو کار دارم و خیلی هم با منطق هستم و خوشحال می شم در کنار شما به بحث و گفتگو بپردازم

احتمال اینکه MGS 4 برای X360 بیاد از نظر من 0 هست و دلیلش هم اینه که این بازی به صورت Only هست و تمام نسخه هاشو Sony حمایت کرده بجز یه متال گیر ورژن دوقلو های اسنیک که برای کنسول Game Cube عرضه شد که اونم جز متال گیر حساب نمی اومد چون همون متال گیر 1 بود و فقط در دمو ها حرکت هایی به دمو اضافه کرده بودند

چنین بازی که فقط برای کنسول Sony منتشر می شه چطور ممکنه بروی X360 بیاد

البته به قول شما احتمال هم هستش چون رزیدنت اویل 5 هم قراره برای X360 بیاد و ممکنه در مورد MGS 4 هم اینطوری صدق کنه اما احتمال...
دوست عزيز شركت ها اكثرا به فكر سود خود هستند چرا كونامي نبايد متال رو براي360 بزنه مگه به غير از سود چيز ديگه اي داره
البته اگه متال هم براي 360 بياد بازم پي3 بازي زياد داره كه بهشون بنازه

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط ehsan_62:
این 2 تا سایت را نمیشه مقایسه کرد چون از لحاظ خبر رسانی با هم دیگه فرق داره
ولی هیچ گاه نمیشه گفت IGN شایعه پراکنی میکنه
در ضمن IGN از طرف خودش کنترل XBOX 360 را بهترین HARDWARE انتخاب کرد
اگر هم سایت معتبری نبود توی لیست سایت EPIC به عنوان افتخارات GOW ثبت نمیشد

بله اي جي ان يكي از بهترين هاست اين هم ما هستيم كه گيم اسپاتو خيلي باهاش فاصله ميديم شما برو كيفيت عكساي اين دو سايتو مقايسه كن اخبارشون و.. تو بعضي اسپات تو بعضياي جي بالاتره ولي نميشه يكي رو خيلي با اونيكي فاصله داد احسان جان ميشه يه لينك بدي كه نوشته باشه دسته 360 برترينه از پي3 كه بهتر نيست شما اون تبليغرو فكر كنم ديده باشي

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر