xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
اگه قرار باشه hd-dvd هم بياد صد در صد به صورت لوازم جانبي هست كه هر كي خواست بره بخره مطمئن باشيد كه ms نمياد در اينده چند ميليون hd-dvd مجاني به صاحبان xbox بده و يا حتي كنسولهاي جديدو به اون مجهز كنه چون در اينده نقشه ms اينه كه با اومدن ps3 كنسولشو بازم ارزونتر كنه تا به سوني فشار بياره .

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
دقیقا خود بیل گیتس به این اشاره کرده که اگر قرار باشه Hd-dvd بر روی Xbox 360 ارزه بشه به صورت جدا گانه بر روی دستگاهای Xbox 360 که Dvd هستند نصب بشند البته منبعش یادم نیست ولی این ماله 1 ماه پیشه

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
ما طرفداراي xbox360 كه دستگاهمون اومده و بازيهاش هم هست و فقط منتظر مود چيپ هستيم داريم از بي صبري دق ميكنيم و ديگه تحمل نداريم نميدونم شما ps3 بازها كه هنوز معلوم نيست كي ps3 مياد چيكار مي كنيد خدا صبرتون بده.

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
اقا من يه سوال داشتم!!!!!!
نمي دونم حالا مسخره ام نكنيدا!ممكنه گفته باشيد من نديده باشم ولي بهم بگيد!
درسته كه مي گن اوايله اينكه پي اس 3 بياد از همين ديويدي هاي معمولي استفاده!مي كنه!!!
من نفهميدم آخر سر اين حرف راسته يا دروغ!!!
مرسي!

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
اقا من يه سوال داشتم!!!!!!
به احتمال زیاد همینطوره چون اوایل که PS2 اومده بود اکثر بازیهاش روی CD بود و بعد بازیها روی DVD اومد من الان نسخه CD برای بازیهای eleven 6 یا jak and daxter رو دارم.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
همانطور که گفته شده قبلا XBOX 360 در E3 نمایش جالبی از بازی ها نداشت
و این نشان این نبود که PS3 نمایش زیبایی از GAMEPLAY داشته باشه و به نظر کارشناسان PS3 فقط نشان داد که باید نسل بعد به این کیفیت ارایه بشه
لینکی که میخواهم بزارم نشون میده که XBOX 360 در زمان E3 با چه مشکلاتی مواجه بوده
از کیت آلفا تا کیت بتا ...
از 25% کارایی تا 90 % کارایی قدرت...
Enter The Beta

http://xbox360.ign.com/articles/636/636018p1.html

The importance of the questions is equally simple. Ninety percent of Microsoft's games at E3 were unimpressive, particularly on the subject of graphics. We quickly learned the Xbox 360 games at the show were almost all running on alpha kits, i.e. off-the-shelf Apple G5s with specs equivalent to a single-CPU 360. Which meant that these machines were also only running at 25%-35% of the console's capacity. In other words, these were not the games we were looking for, these games can pass; move along, move along.

Not surprisingly, people were more impressed with Sony's sly CG showing, even if they knew full well the videos weren't displaying actual gameplay. Are we all so gullible? So impressionable? Such graphic tarts? The real answer is this: Sony showed us what we imagined the next generation to be, what we wanted it to look like, and Microsoft showed us what amounted to high resolution Xbox games.

البته این خبر جدیدی نیست

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط amir_amd:
به احتمال زیاد همینطوره چون اوایل که PS2 اومده بود اکثر بازیهاش روی CD بود و بعد بازیها روی DVD اومد من الان نسخه CD برای بازیهای eleven 6 یا jak and daxter رو دارم.

نه برادر اصلاً يك همچين چيزي نيست.. اون موقع كه اينطوري بود مال زماني بود كه اين بازي ها Rip ميشده و از حالت DVD توسط هكرها و ريپير ها خارج ميشده.. والا بازي هاي سوني تماماً روي DVD عرضه ميشدن..

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
دوست عزيز قيمت تلوزيون كه بتونه جوابگو باشه يكونيم ميليون تومان است و lcd هست و 32 اينچ مي باشد اگه اينقدر پول نداري مي توني با يك ميليون يك تلوزيون 100 هرتز 29 اينچ بخري اگه بازم نداري يك 29 صنام 100 هرتز بخر كه خيلي هم خوبه و منم همينو دارم .

اينم ادرس سايتي كه خواستين:

http://www.xbox360news.com/
سلام دوست عزیز
ممنون.
من که این قدر ها هم پول ندارم فقط ببینم این صنام هم htdv زده ایول اگه این طور باشه که خیلی عالیه.
cool.gif

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
hdtv نداره ولي 100 هرتز هست و قيمتش 550 تومان هست كه كيفيتش عاليه لامپ تصويرش مال سامسونگه.

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
سلام!

آقا مسخرم نكنيدا!
يه سوال دارم!
اين تلويزيون هم كه من مي گم خوبه يا نه؟؟؟
سامسونگ 21 اينچ ماله همين امسالهرصفحه تخت(ماله اتاقه خودمه)!!!!!
بده يا خوبه با ps3 سازگاري داره يا نه!!!!
يا ال جي 32 اينچ صفحه تخت(ماله مامان بابام)!!!!
كدومشون بهتره!!!! :neutral:

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
شما گزینه دوم رو بر دار و به هیچ چیزه دیگش کار نداشته باش.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
hdtv نداره ولي 100 هرتز هست و قيمتش 550 تومان هست كه كيفيتش عاليه لامپ تصويرش مال سامسونگه.
من که اطلاعی ندارم که چند هرتز خوبه فقط یکی به من بگه چند درصد کار HTDV رو میکنه؟
wink.gif

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
كار HDTV درصدي نيست كه بشه گفت چند درصدش رو اون تلويزيون انجام ميده ! اگر ساپورت كنه كه خوب اونوقت مساله اي كه پيش مياد اينه كه بايد ديد تا چه رزولوشني رو جواب ميده , اگر هم ساپورت نميكنه كه خوب ديگه خبري از قابليتهاي HDTV نيست. البته خود اينكه 100 هرتز هست باعث بهتر شدن كيفيت تصوير ميشه تا حدودي. البته اين هم مهمه كه Progressive Scan رو ساپورت ميكنه يا نه !؟
اگر ساپورت كنه كيفيت خيلي بهتري خواهيد داشت.
دوستان عزيز اگر چيزايي كه گفتم اشتباهه بگيد تا منم اطلاعاتم بالاتر بره.
ممنون

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام دوست عزیز
ممنون.
من که این قدر ها هم پول ندارم فقط ببینم این صنام هم htdv زده ایول اگه این طور باشه که خیلی عالیه.
cool.gif

نه برادر حتماً لازم نيست كه 1.5 بدي پلاسما بخري كه!! ميتوني نصفش رو بدي يك Standard CRT از سري با ورودي HD داشته باشي... حتماً لازم نيست دو ميليون بدي پلاسما بگيري... درضمن PS3 از تمام استانداردهاي تصويري پشتيباني ميكنه اين يعني شما با يك تلويزيون معمولي هم ميتوني تصويري با كيفت بگيري.. اما نه به كيفيت HD .. اين دقيقاً براي كنسولهاي ديگر نسل بعد صدق ميكنه.. يعني اگر فرض كنيم كه Xbox360‌و PS3 جفتشون FIFA World Cup 2006‌رو دارن.. روي يك تلويزيون معمولي جفتشون كيفيتي يكسان دارن...

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
مشخص شده که 360 از چیپ ستهای کارخانه SIS استفاده میکنه و دلیل واضحش هم تبلیغات SIS هست. کسانی که از چیپ ست یر در میارن می دونن که SIS ارزونترین چیپ ستها رو میزنه و از بقیه سازندگان چیپ ست کیفیت پایین تری داره البته ممکنه برای 360 یه چیپ ست خواص با کیفیت تولید کرده باشه. Xbox اولیه از چیپ ست شرکت Nvidia استفاده می کرد که بهترین چیپ ستها رو میزد ولی با میکروسافت برای قیمت اختلاف خوردن. چون با ارزون شدن کنسول Nvidia قیمت رو پایین نیاورد که بعدا به توافق رسیدن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر