xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

solidsnake

کاربر سایت
Sep 23, 2005
76
سلام

من نمیدونم شما تا کی هی میخواهید تعصبی برخورد راستی این جریان هنگ کردن ایکس باکس چیه ؟؟؟!!!!!!!

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
اين لينكي رو كه اينجا ميزارم يكي از بچه ها تو يكي از پست هاش داده بود, نوشته شده بود كه اين قطعه فيلم بصورت مخفي فيلم برداري شده و مربوط به GT5 هست كه با سخت افزار PS3 رندر شده.
حجم فايل 20 مگابايت هست و با DAP هم قابل دانلوده : http://69.26.178.132/~lemon/gt5.wmv
من خودم دانلود كردم و چيز جالبيه و پيشنهاد ميكنم حتما دانلود كنيد و ببينيد.
اون چيزهايي رو هم كه گفتم همش رو همون طرفي كه اين لينك رو داده بود گفته بود , از درستي يا نادرستيش هم اطلاعي ندارم . من فقط حرف هاي ايشون رو نقل كردم.
خودتون ميتونيد دمو رو دانلود كنيد و ببينيد.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
من این فیلمو دیدم و اگه واقعا برای ps3 باشه و realtime باشه باید گفت : خداحافظ 360

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
×××××××××××

محتويات اين پست بعلت نامناسب بودن با شرايط اين بحث و نيز برخي مشكلات ديگر و به نوعي به درخواست كاربر محترم ehsan_62 حذف شد.

×××××××××××

آخرین ویرایش:

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
نوشته شده توسط ehsan_62:
حتما یه تست IQ برید
خیلی خنده دار بود

نوشته شده توسط ehsan_62:
بازم IQ ؟؟؟؟؟؟ ای خداااااااا

دوست گرامي شما داريد علناً به يكي از اعضاي سايت توهين ميكنيد !!!
اگر هم ايشون حرفهاي شما رو واقعاً متوجه نشدن(حالا به هر دليلي), دليل نميشه شما بياييد اينجا اينطوري باهاشون برخورد كنيد !
به اون دوستمون پيشنهاد ميكنم كه پستها رو با دقت بيشتري بخونند و به شما هم توصيه ميكنم حداقل از توهين مستقيم به يك شخص بپرهيزيد. (اگرچه توهين كردن به هر نحوي صحيح نيست!)
!!!! لطفاً رعايت كنيد وگرنه مجبور ميشيم يه سري از پست ها رو ويرايش كنيم !!!!!

قانون شماره 15) در صورت مشاهده هرگونه بی احترامی، تمسخر، توهین به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید جامعه یا فرد٬ با کاربر مربوطه برخورد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمن‌ ها قطع خواهد شد.

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
بدون هيج توضيحي من هم در پي صحبت هاي طاهر جان ، به همه اخطار ميدم.در صورت تكرار برخورد لازم انجام ميشه ...

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
لازم دونستم پاكش كنم احسان خانشما هم پاك كنيد در رابطه با كنسولها هم بگم من جفتشون رو ميگيرم

آخرین ویرایش:

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
نوشته شده توسط xboy:
ببخشيد اينقدر لاي حرفات سوتي واشتباه داري كه لازم نمي دونم جوابت رو بدم شرط مي بندم
اينقدر هم كينه اي وتاسبي هستي كه خيال كردي اگه بياي خالي شاخ دار ببندي كسي نمي ياد مچت رو بگيره حالا با اين جريان تست iq مي خواي از زيرش دربري ديگه دري بري نگو شب بخير كوچولو برو بخواب خالي كم ببند اي اله پررويي اي پرفوسور اي ......

دوست عزيز شما ظاهراً هشدار بالا رو نديديد !!!!!

به عنوان يك هشدار جدي تر : لطفاً ديگه اينطوري بحث رو ادامه نديد و گرنه ...

وگرنه شو ديگه همه خودشون ميدونند (يعني بايد بدونند!).

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
پست قبلیه من نه ویرایش میشه نه حذف میشه !!!!!!!!!!!!
کمکککککککککک

آخرین ویرایش:

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
لازم دونستم پاكش كنم احسان خانشما هم پاك كنيد در رابطه با كنسولها هم بگم من جفتشون رو ميگيرم

آخرین ویرایش:

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98

آخرین ویرایش:

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
سلام

با تشكر از تمام كساني كه اين مطالب را نوشتند من تمام انها را خواندم و استفاده كردم البته خيلي از انها را در سايتهاي خارجي بازي ديده بودم .

من پلي 2 دارم و دستگاه بسيار خوبي است و از ان راضي هستم قبلا پي سي داشتم كه از بس خرجش كردم كه به روز بماند پدرم در امد و به كل قيد پي سي را زدم و الان يك لپ تاپ دارم و ديگر به فكر اپگريد نيستم و به دوستان پي سي دار نصيحت مي كنم از پي سي براي بازي استفاده نكنند زيرا پول حرام كردن است.

من از طرفداران پي2 هستم و همه مي دانند كه از xbox1 قويتر است از لحاظ بازي ولي مثل اينكه ماكروسافت ايندفعه از شكست قبلي درس گرفته و با دست پر امده پس عاقلانه اين است كه ان را حريفي از پيش باخته فرض نكنيد .دوستان در مورد سخت افزار و بازي ها مطالب زيادي گفتند ولي به يك مورد اشاره نكردند و ان موردي است كه باعث شده من تصميم به خريد xbox 360 بگيرم و ان اينست كه p3 در اوايل 2007 ريليز كلي ميشود و حداقل براي ما در ايران در اواسط 2007 قابل خريدن است يعني تابستان 86 ولي من عيد امسال xbox را ميخرم و يكسال و نيم از ان لذت ميبرم ولي دوستاني كه صبر ميكنند ميشود به من بگويند اين مدت چه ميكنند؟

براي من كه كامپيوتر قوي ندارم xbox يك نعمت است چون بسياري از بازي هاي كامپيوتر مثل HL2 و...را كه در كفشان هستم را مي توانم بازي كنم و تا سال 86 كه تازه شما مي خواهيد p3 بخريد من دهها بازي با كيفيت خوب بازي كردهام و اگر انموقع ديدم p3 واقعا عالي است كاري ندارد xbox را فروخته و انرا ميخرم. من سوني را دوست دارم ولي قسم برادري با ان نخوردهام براي من بازي خوب مهم است و كاري به سخت افزار ندارم و حاظر نيستم يكسالونيم با p2 سر كنم و هر روز شاهد بازي هاي جديد براي xbox باشم اين را ديگر همه قبول دارند كه xbox360 از ps2 هم قويتر و هم بهتر است.

پس دوستان يكسالونيم وقت خود را با ps2 حرام نكنيد.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
نوشته شده توسط mt3691

براي من كه كامپيوتر قوي ندارم xbox يك نعمت است چون بسياري از بازي هاي كامپيوتر مثل HL2 و...را كه در كفشان هستم را مي توانم بازي كنم و تا سال 86 كه تازه شما مي خواهيد p3 بخريد من دهها بازي با كيفيت خوب بازي كردهام و اگر انموقع ديدم p3 واقعا عالي است كاري ندارد xbox را فروخته و انرا ميخرم. من سوني را دوست دارم ولي قسم برادري با ان نخوردهام براي من بازي خوب مهم است و كاري به سخت افزار ندارم و حاظر نيستم يكسالونيم با p2 سر كنم و هر روز شاهد بازي هاي جديد براي xbox باشم اين را ديگر همه قبول دارند كه xbox360 از ps2 هم قويتر و هم بهتر است.

پس دوستان يكسالونيم وقت خود را با ps2 حرام نكنيد.

دوست عزیز صحبت شما خیلی عاقلانه و سنجیده بود
ولی جوی که الان بعضیها به وجود آوردند و با غرض ورزیه تمام میخواهند دیگران را از خریدن چیزی که خود یا دوست ندارند یا توان خریدنش
را ندارند (چون فقط 1 حق انتخاب دارند )میخواهند دیگران را نیز از داشتن اون نعمت عاجز کنند
شما اگر به پستهایی که در این تاپیک هست دقت کنید میبیند که من و امثال من تموم سعیشون بر این هست که این عملیات تخریب بر علیهه XBOX 360 را خنثی کنیم
دقیقا من طرز فکر شما را دارم و شاید روزی بود که منتظر PS3 بودم ولی منی که توی ایران زندگی می کنم مجبورم سیستمی را انتخاب کنم که برای من به صرفه باشه
من تموم بازی های مشترک بین PC و PS2 را مقایسه میکردم و نتیجه حاصله این شد :

بازی های PS2 بسیار روان و با FRAME RATE طبیعی اجرا میشد
مثلا بازی های MGS 2 ، MATRIX ، SPIDER MAN ...
من فکر کنم سال 2002 بود سیستمم را ارتقاع دادم
CPU : AMD 2200 + ATHLON
VGA : GFORCE MX 440
MB: MSI KT4V AGP 8 X
RAM : 512
از اون زمان بود که بیشتر دنبال تفاوت های PC و کنسول ها بودم
زمانی که XBOX 1 میخواست بیاد یه قول به نظرم میرسید در برابر PS2
فقط میتونستم تبلیغاتش را ببینمو چون قیمتش خیلی گرون بود دیگه فکرش هم نکردم چون پول دیگه نداشتم
من آماری که میخواهم بدم شاید دقیق نباشه ولی بر اساس تجربیات خودم و حدسیات میباشد . XBOX 360 دارای سخت افزاری میباشد که اگر بخواهیم PC خودمون را ارتقاع بدیم و اگر فرضا چنین سیستمی برای PC باشه حدودا این قیمت تموم میشه ( با توجه به قیمت بازار ایران- به تومان)
CPU :POWER-PC 3 CORE 3.2 300- 400
GPU R500 ATI 700 - 800 این قیمت با مقایسه GFORCE 7800 GTX 256 که 635 هزار تومان میباشد

RAM 512 700 MHZ + 10 EDRAM 90-130

MAIN : 300 - 400

1730 - 1390

این قیمت 4 تا قطعه
بقیش را خوشکه حساب کنید ...

اگر بازی رایانه ورژن کامل XBOX 360 را 470 پیش فروش میکرده با این حساب ....

چه خوب بود در این انجمنها بجای غرض ورزی و کینه توزی هر کدوم از ما اطلا عاتی در مورد کنسول مورد علاقمون میگفتیم نا اینکه 24 ساعت برای ایراد گرفتن به علاقه ی دیگران SEARCH میکردیم
من باز هم از مسولین معذرت خواهی میکنم اگر توهین کردم کمی حق بدید فشاری که بر روی من بوده واقعا ناروا هستش
خواهشا دوستان PS3 باز کمی وقتشون را برای جمع آوریه اطلاعات در مورد PS3 بزارند
اگر منبعی دارند فقط نگویند ما بیشتر میدونیم ، ما ....
من آخرین پست آقای BIG BOSS را خوندم واقعا خوشحال شدم از اینکه بدون هیچ قصد بدی اطلاعات خوبی دادند ...

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
قانون شماره 6) لطفاً در هنگام جواب دادن به سؤالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سؤال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل عمومی است و کسانی هستند که سؤال هایشان بسیار ابتدایی می ‌باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سؤال خود دلسرد شود جدا خودداری فرمایید.

قانون شماره 7) لطفاً در صورتی که جواب سؤالی را نمی ‌دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن تاپیک (یا سؤال) شود خودداری فرمایید.

همه كاربر ها در هنگام ثبت نام در سايت اين قوانين را قبول كرده و نغز ان پيامد هاي زير را به دنبال خواهد داشت كه عبارتند از پاك شدن پست ها,بسته شدن تاپيك,ارسال اخطار به كاربر و در نهايت Ban(محروم شدن از دسترسي به امكانات سايت) شدن كاربر.

در حال حاضر نغز قوانين توسط 2 تا از دوستان با شناسه هاي كاربري ehsan_62 و xboy انجام شده و متاسفانه شدت توهين به يكديگر هم در هر ارسال بيشتر ميشه واقعا جاي تاسف داره كه به خاطر اختلاف سليقه كه امري عادي هست به اين صورت يكديگر را به نداشتن اطلاعات و از همه مهمتر IQ متهم كنيم.

بخش عمده اي از شخصيت يك ادم به كلام و گفتارش بر ميگرده.پس بيان يك ادم با همه علمي كه داره بايد منطبق بر اصول باشه.اگر كلام رو با سواد و منطق در كنار هم قرار نديم ميشه لمپنيسم تو حرف زدن.من از همتون ميخوام كه لحظه اي به حرفاتونفكر كنيد و به نتيجه اون حرفها و بعد ذهنياتتون رو به كلام تبديل كنيد.اما يادتون باشه مهمترين اصل در يك گفتمان عقلي كه همه هم قبولش دارن رعايت ادب و احترام به عقيده طرف مقابل هست كه بايد هميشه مد نظر باشه.

موفق باشيد

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط ehsan_62:
نوشته شده توسط mt3691

دوست عزیز صحبت شما خیلی عاقلانه و سنجیده بود
ولی جوی که الان بعضیها به وجود آوردند و با غرض ورزیه تمام میخواهند دیگران را از خریدن چیزی که خود یا دوست ندارند یا توان خریدنش
را ندارند (چون فقط 1 حق انتخاب دارند )میخواهند دیگران را نیز از داشتن اون نعمت عاجز کنند
شما اگر به پستهایی که در این تاپیک هست دقت کنید میبیند که من و امثال من تموم سعیشون بر این هست که این عملیات تخریب بر علیهه XBOX 360 را خنثی کنیم
دقیقا من طرز فکر شما را دارم و شاید روزی بود که منتظر PS3 بودم ولی منی که توی ایران زندگی می کنم مجبورم سیستمی را انتخاب کنم که برای من به صرفه باشه
من تموم بازی های مشترک بین PC و PS2 را مقایسه میکردم و نتیجه حاصله این شد :

بازی های PS2 بسیار روان و با FRAME RATE طبیعی اجرا میشد
مثلا بازی های MGS 2 ، MATRIX ، SPIDER MAN ...
من فکر کنم سال 2002 بود سیستمم را ارتقاع دادم
CPU : AMD 2200 + ATHLON
VGA : GFORCE MX 440
MB: MSI KT4V AGP 8 X
RAM : 512
از اون زمان بود که بیشتر دنبال تفاوت های PC و کنسول ها بودم
زمانی که XBOX 1 میخواست بیاد یه قول به نظرم میرسید در برابر PS2
فقط میتونستم تبلیغاتش را ببینمو چون قیمتش خیلی گرون بود دیگه فکرش هم نکردم چون پول دیگه نداشتم
من آماری که میخواهم بدم شاید دقیق نباشه ولی بر اساس تجربیات خودم و حدسیات میباشد . XBOX 360 دارای سخت افزاری میباشد که اگر بخواهیم PC خودمون را ارتقاع بدیم و اگر فرضا چنین سیستمی برای PC باشه حدودا این قیمت تموم میشه ( با توجه به قیمت بازار ایران- به تومان)
CPU :POWER-PC 3 CORE 3.2 300- 400
GPU R500 ATI 700 - 800 این قیمت با مقایسه GFORCE 7800 GTX 256 که 635 هزار تومان میباشد

RAM 512 700 MHZ + 10 EDRAM 90-130

MAIN : 300 - 400

1730 - 1390

این قیمت 4 تا قطعه
بقیش را خوشکه حساب کنید ...

اگر بازی رایانه ورژن کامل XBOX 360 را 470 پیش فروش میکرده با این حساب ....

چه خوب بود در این انجمنها بجای غرض ورزی و کینه توزی هر کدوم از ما اطلا عاتی در مورد کنسول مورد علاقمون میگفتیم نا اینکه 24 ساعت برای ایراد گرفتن به علاقه ی دیگران SEARCH میکردیم
من باز هم از مسولین معذرت خواهی میکنم اگر توهین کردم کمی حق بدید فشاری که بر روی من بوده واقعا ناروا هستش
خواهشا دوستان PS3 باز کمی وقتشون را برای جمع آوریه اطلاعات در مورد PS3 بزارند
اگر منبعی دارند فقط نگویند ما بیشتر میدونیم ، ما ....
من آخرین پست آقای BIG BOSS را خوندم واقعا خوشحال شدم از اینکه بدون هیچ قصد بدی اطلاعات خوبی دادند ...
ببين احسان خان من واقعا داغ كردم ببخشيد اما باور كن من تاسبي نيستم شما برو يك بار اون نامه اول من رو بخون مي فهمي كه هيچ تاسبي تو كار نبود من توش به سوني هم پروندم بببين دوستمن اصلا براي من مهم نيست كه ايكس باكس يا پي اس 3 كدوم بهتره من مي خواستم اطلاع رساني كنم به خدا سعي كردم اصلا بي ادبانه ننويسم بله اون 66 يه اشتباه بود ولي نمي تونم وقتي به خودم توهين بشه ساكت باشم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر