xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
امین جان حالا خیلی هم سخت نگیر.
این تاپیک به دلیل داشتن نظر سنجی و محدود کردن موضوع فقط بین اینو دو کنسول زیاد با اون تاپیک یکی نیست. بنابراین می تونه به کارش ادامه بده البته در صورتی که تا چند وقت دیگه مشکلی براش پیش نیاد!!!

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
من Ps3 را انتخاب بهتری میدونم هم از لحاظ بازی و هم از لحاظ سخت افزار...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
امین جان حالا خیلی هم سخت نگیر.
این تاپیک به دلیل داشتن نظر سنجی و محدود کردن موضوع فقط بین اینو دو کنسول زیاد با اون تاپیک یکی نیست. بنابراین می تونه به کارش ادامه بده البته در صورتی که تا چند وقت دیگه مشکلی براش پیش نیاد!!!
44.gif
44.gif

باشه قبول.

++++++++++++++
من خودم به xbox360 رای میدم.
نمیدونم چرا ولی اصلا از ps3
44.gif
44.gif
44.gif
44.gif
و ژاپن خوشم نمیاد

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
شما تا حالا دسته ي اين دو تا كنسول رو تو دستتون نگرفتيد بعد دارين نظر ميدين كدوم بهتره !

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
شما تا حالا دسته ي اين دو تا كنسول رو تو دستتون نگرفتيد بعد دارين نظر ميدين كدوم بهتره !
مگه حتما باید اول باهاشون بازی کرد و بعد نظر داد..ماشالله این همه نقد از این دو کنسول روی اینترنت هست......

The BIG Boss

کاربر سایت
Sep 25, 2005
61
آقا بنده هم در تایید حرف دوستمون میگیم :

Only Sony, Only PlayStation 3

چون پلی استیشن کولاک کرده .. فقط دو تا برتریش رو اینجا میگم که همین دوتا به طو ر کلی XBOX 360 رو از میدون به در میکنه:

1- پشتیبانی از HD Technology : بله این در شرایطی هست که HD پشتیبانی شده توسط سونی هنوز توسط خیلی از تلویزیونها پشتیبانی نمیشه... توجه داشته باشید که چقد ر سونی آینده نگر بوده..

2- پشتیبانی از Blu-ray Disk که دیگه ترکونده.... حرف نداره....

قبول دارم که در مورد پلتفرم سونی و برنامه نویسی برای اون تا حدی مشکل دار تر از XBOX 360 هست ولی با این حال بازم سونی...

اگه حالشو داشتید یه سری به این ادرس بزنید .. وسط صفحه یه مقاله داره با عنوان : 10 دلیل برای صبر کردن ( و نخریدن XBOX 360 ) و خرید PS3 ... طرفداران XBOX حتما بخونن :
Code:
http://ps3.ign.com

فعلا.
Cheers

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
ps3!

بنده هم راي خودم را به اين كنسول دادم!
چون سروره!
مرسي!

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
سلام !
من چند روز نبیدم 2 تا از رم هام پریده بود . دی وی دی رایترم ور بسوخت . معلوم نبید چه وشده بود .
انتخاب خیلی سختیه!!!!!! من خودم به چند نفر سپردم که 360 گیر بیارن و همچنین میمیرم برای پلی استیشن. من که رای نمیدم تو این مورد ولی به نظرم 360 قیمتش مناسب تره . من به هر دو اصلا رای میدم!!!

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
باز از اون حرف ها زدی ها سامان
اینجا برو از نزدیک ببینش

چه جالب ! از رو عكس نتيجه گرفتي كه كدوم بهتره ؟

مگه حتما باید اول باهاشون بازی کرد و بعد نظر داد..ماشالله این همه نقد از این دو کنسول روی اینترنت هست......

اين كاري كه تو ميكني نظر دادن نيست.نظر خودت نيست داري نظر بقيه رو ميگي.داري نقل قول ميكني.بدون هيچ "تجربه ي شخصي" داري نظر ميدي ؟؟!! اين طور انتخاب كردن صحيح نيست.

بعد لطف كن يه چند تا لينك به من بده كه نقد كنسول پي اس 3 رو نوشته باشه.اصلا يه لينك به من بده كه يارو نشسته پي اس 3 بازي كرده و چند تا اسكرين شات از داخل بازي گرفته.

من نميدونم رو چه حسابي پي اس 3 رو بهتر ميدونيد.هنوز دسته هاي كنسول شكل نهايي رو نگرفتند.هنوز يه بازي روش اجرا نشده.اونوقت ميگين :

پلی استیشن کولاک کرده ..

وسط صفحه یه مقاله داره با عنوان : 10 دلیل برای صبر کردن و نخریدن Xbox 360

چرا نميگي 10 دليل براي خريدن 360 هم نوشه.چرا نميگي 10 دليل براي خريدن رولووشن نوشته ؟ آخه اين شد اطلاع رساني ؟ هر قسمتش رو دوست داري ميگي ؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

از قرار معلوم سامان طرفدار 360 هستي....من خودم به ps3 راي دادم....منتظر هم هستم كي بياد كه اول برم اين متال رو بازي كنم ببينم اين بازي چي چي هست كه اينقدر ازش تعريف ميشه

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
اين كاري كه تو ميكني نظر دادن نيست.نظر خودت نيست داري نظر بقيه رو ميگي.داري نقل قول ميكني.بدون هيچ "تجربه ي شخصي" داري نظر ميدي ؟؟!! اين طور انتخاب كردن صحيح نيست.
من با حرفت مخالفم....این مورد در باره ی بازی هام صدق میکنه...شما همه بازی ها را که نمی تونی بخری بری امتحان کنی ببینی خوبه یا بده و بعد نظر بدی پس میری اول به سایت های معتبری مثل گیم اسپات و آی جی ان رجوع می کنی و نقد هاش را میخونی و از روی اون نقد ها تصمیم میگری بازی را بگیری یا نه و این روش در انتخاب بازی خیلی بمن کمک کرده...

بعد لطف كن يه چند تا لينك به من بده كه نقد كنسول پي اس 3 رو نوشته باشه.اصلا يه لينك به من بده كه يارو نشسته پي اس 3 بازي كرده و چند تا اسكرين شات از داخل بازي گرفته.
PS3 هنوز نیومده اما Xbox 360 که اومده من نقد ها و نظر هایی که از اون و بازی هاش خوندم زیاد مثبت نبوده البته این نظر منه

من نميدونم رو چه حسابي پي اس 3 رو بهتر ميدونيد
اصلی ترین دلیلی که من به PS3 رای دادم بازی هاییه که قراره براش عرضه بشه مثل متال گیر 4...اگه فردا بگند از این به بعد قراره متال گیر برای Xbox 360 عرضه بشه من میرم و Xbox 360 میخرم...اما لیست بازی هایی که من تا بحال برای Xbox 360 دیدم خیلی دلچسب نبوده

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
منتظر هم هستم كي بياد كه اول برم اين متال رو بازي كنم ببينم اين بازي چي چي هست كه اينقدر ازش تعريف ميشه
برای شروع هم شده میتونی بری روی Pc متال گیر 2 را بازی کنی..البته اصلا در حد نسخه ی Ps2 اون نیست اما ضرر نمیکنی حداقل با جو و داستان بازی آشنا میشی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر