xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
فعلا که 360 بازیهاش قوی تر بوده !

خوب معلومه با این ادا بازیهایی که سونی سر عرضه پلی استیشن دراورد ( هی عقب انداخت و دستشم عوض کرد ) نتونستن بازی درست حسابی براش بسازن.فراموش نکنید این بازی های نسل اول PS3 هستند که دارن با بازیهای نسل دوم XBOX360 رقابت میکنند.

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
از نظر قدرت هم ps3 یه اپسیلون بهتره از 360 و میشه گفت قدرتاشون یکیه
.

ببین دوست عزیز قدرت یک کنسول به چهار عامل بستگی داره:

1-رم
2-گرافیک
3-سی پی یو
4-فرمت دیسک

باید بگم از لحاظ رم و گرافیک دو کنسول مانند همند ولی در مورد سی پی یو زمین تا آسمون با هم فرق دارند.PS3 با وجود Cell هشت هسته ای هست ولی XBOX360 سه هسته ای و در مورد فرمت دیسک هم PS3 با وجود Blu-Ray تا 50 گیگ قابلیت ذخیره سازی داره ولی XBOX360 با وجود DVD دولایه (DVD9) فقط 9 گیگ که تازه با دلیل مسایل امنیتی و جلوگیری از کپی شدن 7 گیگش قابل استفاده هست.HDDVD PLAYER XBOX 360 هم که فقط برای فیلم دیدن هست.اینو گفتم بازم میگم بازیهای نسل اول PS3 هستند که دارند با بازیهای نسل دوم XBOX 360 رقابت میکنند.همه ی اینارو توی بازیراینه هم نوشته بود.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
باید بگم از لحاظ رم و گرافیک دو کنسول مانند همند

اتفاقا جفتشون ماله 360 قوی تره!!
خب معلومه از نظر شما یکی هستن...

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
اتفاقا جفتشون ماله 360 قوی تره!!
خب معلومه از نظر شما یکی هستن...
عزیز من در مورد رم XBOX360 بیشتره ودر مورد گرافیک خود شما بگو nVidia RSX که اندازه Geforce 7900 GTX قدرت داره بیشتره یا اون کارت گرافیکهای ATI.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
عزیز پس اگه میگی رمش بیشتره پس چرا میگی یکیه؟؟!!;);)
xenon از rsx قوی تره:biggrin1:

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
دوست عزیز اصلا شما میدونستی این BluRay Drive کنسول PS3 خیلی ضعیف کار می کنه و سرعتش کمه؟ توی بازیهای مختلف تست شده! مثلا الان تاد هاوارد که داره بازی oblivion رو واسه PS3 میسازه اعصابش خورده از دست این سرعت لود پایی بلوری...حالا گرافیکش هر چی میخواد باشه!

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
عزیز پس اگه میگی رمش بیشتره پس چرا میگی یکیه؟؟!!;);)
xenon از rsx قوی تره:biggrin1:

دوست عزیز من میگم رم XBOX 360 بیشتره و کارت گرافیک PS3 قویتره که روی هم مساوی در میان.
تازه فکر کنم بشه رم PS3 رو ارتقا داد و یه رم دیگه هم روش گذاشت اگرم نشه در آینده میشه.نمونش همین هارد که میشه روش گذاشت.
xeron اگرم از RSX قویتر باشه که من بعید میدونم انقدری با هم فرق ندارند.

آخرین ویرایش:

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
دوست عزیز اصلا شما میدونستی این BluRay Drive کنسول PS3 خیلی ضعیف کار می کنه و سرعتش کمه؟ توی بازیهای مختلف تست شده! مثلا الان تاد هاوارد که داره بازی oblivion رو واسه PS3 میسازه اعصابش خورده از دست این سرعت لود پایی بلوری...حالا گرافیکش هر چی میخواد باشه!

بله میدونم سرعتش خیلی پایینه ولی DVD رو هم پشتیبانی میکنه یعنی بازی ها رو هم میشه روی BD آورد و هم روی DVD.بالاخره هرچی باشه از DVD PLAYER XBOX 360 که بهتره.

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
بله میدونم سرعتش خیلی پایینه ولی DVD رو هم پشتیبانی میکنه یعنی بازی ها رو هم میشه روی BD آورد و هم روی DVD.بالاخره هرچی باشه از DVD PLAYER XBOX 360 که بهتره.
خب حالا بازی رو بشه درآورد چیکار کنم!!!

وقتی سرعتش پایین و سرعت لودش 1/4 برابر (ربع) سرعت 360 هست دیگه مهم نیست!

تازه حجم بازی ربطی به کیفیت ، گرافیک و.... نداره!

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
خب حالا بازی رو بشه درآورد چیکار کنم!!!

وقتی سرعتش پایین و سرعت لودش 1/4 برابر (ربع) سرعت 360 هست دیگه مهم نیست!

تازه حجم بازی ربطی به کیفیت ، گرافیک و.... نداره!

خوب باشه سرعتش انقدر پایین باشه که دیگه اعصاب آدمو خورد کنه.خدا زنده بذاره هاردو.هارد کامپیوتر هم که به PS3 وصل میشه.
بعدشم خوب معلومه که هرچقدر بازی گرافیکش بیشتر باشه حجم بیشتری هم داره.بالاخره روی حجم تاسیر (با سه ی سه نقطه) میذاره.

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
بعدشم خوب معلومه که هرچقدر بازی گرافیکش بیشتر باشه حجم بیشتری هم داره.بالاخره روی حجم تاسیر (با سه ی سه نقطه) میذاره.

ببخشید کی گفته گرافیک بازی با حجمش رابطه ی مستقیم داره؟؟؟

الان بازی Gears of War که حجمش حدود 7 گیگ هست گرافیکش بیشتره یا Resistance با 22 گیگ حجم؟

بازیهای Xbox 1 مثلا Halo 2 بودن با حجم 4 گیگ اما الان بازیهای 360 هستن با حجم 4 گیگ که گرافیکشون زمین تا آسمون فرق داره با هم!!!

فکر میکنی مایکروسافت وقتی داشت کنسولش رو می ساخت فکر نکرد به این موضوع؟؟؟

خوب باشه سرعتش انقدر پایین باشه که دیگه اعصاب آدمو خورد کنه

!!!!!

خدا زنده بذاره هاردو.هارد کامپیوتر هم که به PS3 وصل میشه.

خب که چی چه ربطی داشت؟

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
ببخشید کی گفته گرافیک بازی با حجمش رابطه ی مستقیم داره؟؟؟

الان بازی Gears of War که حجمش حدود 7 گیگ هست گرافیکش بیشتره یا Resistance با 22 گیگ حجم؟

بازیهای Xbox 1 مثلا Halo 2 بودن با حجم 4 گیگ اما الان بازیهای 360 هستن با حجم 4 گیگ که گرافیکشون زمین تا آسمون فرق داره با هم!!!

فکر میکنی مایکروسافت وقتی داشت کنسولش رو می ساخت فکر نکرد به این موضوع؟؟؟

!!!!!

خب که چی چه ربطی داشت؟
آقای عزیز گویا شما با من سر دنده ی لج افتادی.حالا چرا ناراحت میشی!!!
من اون چیزی رو که توی بازیرایانه نوشته بود دارم میگم حالا شایدم اینطوره که شما میگید.

بعدشم وقتی بازی از روی هارد اجرا بشه دیگه کاری به BD PLAYER نداره که.قیمت هارد کامپیوتر هم که مسل ( با سه ی سه نقطه ) هارد XBOX 360 نیست.

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
آقای عزیز گویا شما با من سر دنده ی لج افتادی.حالا چرا ناراحت میشی!!!
من اون چیزی رو که توی بازیرایانه نوشته بود دارم میگم حالا شایدم اینطوره که شما میگید.

بعدشم وقتی بازی از روی هارد اجرا بشه دیگه کاری به BD PLAYER نداره که.قیمت هارد کامپیوتر هم که مسل ( با سه ی سه نقطه ) هارد XBOX 360 نیست.
نه دوست عزیز من با شما دعوا ندارم منم چیزهایی که خودم جاهای مختلف خوندم میگم!

خب بازیهای original کنسول PS3 رو که نیازی نیست روی هارد کپی کرد و اگر هم بخوایم کپی کنیم که دردسر داره!!!

در ضمن من کاری به کپی کردن ندارم من اشکال سخت افزاری کنسول رو گفتم با کسی هم دعوا ندارم و قصد ناراحت کردن کسی و هم ندارم!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر