Xbox X019

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
122779

مراسم XO 2019 یکی از رویدادهای مهم شرکت مایکروسافت در سال جاری به شمار می‌رود و قرار است در آن، عناوین ریز و درشت زیادی حضور داشته باشند. این مراسم که در تاریخ پنج‌شنبه، ۲۳ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (مصادف با ۱۴ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) و در انگلستان برگزار خواهد شد.
طبق شایعات از آی پی جدید استدیوهای rare و obsidan رونمایی خواهد شد.
مراسم پنج شنبه ساعت 23:30 به وقت تهران در لندن برگزار خواهد شد.

24 عنوانی که حضورشان در رویداد X019 تایید شده است را مشاهده می‌کنید:
  • Age of Empires II: Definitive Edition (Forgotten Empires/Xbox Game Studios)
  • Battletoads (Rare/Xbox Game Studios)
  • Bleeding Edge (Ninja Theory/Xbox Game Studios)
  • Cyber Shadow (Yacht Club Games)
  • Doom Eternal (id Software, Panic Button Games)
  • Dragonball Z: Kakarot (Bandai Namco Entertainment, CyberConnect2)
  • Forager (Humble Bundle)
  • Forza Horizon 4: LEGO Speed Champions (Playground Games/Xbox Game Studios)
  • Gears 5 (The Coalition/Xbox Game Studios)
  • Halo: Master Chief Collection (343 Industries/Xbox Game Studios)
  • Haven (The Game Bakers)
  • Levelhead (Butterscotch Shenanigans)
  • Microsoft Flight Simulator (Microsoft Corporation/Xbox Game Studios)
  • Minecraft Dungeons (Mojang Studios/Xbox Game Studios)
  • Phogs! (Coat Sink)
  • Project Resistance (Capcom)
  • Roller Champions (Ubisoft Montreal)
  • She Dreams Elsewhere (Studio Zevere)
  • SkateBird (Glass Bottom)
  • Star Wars Jedi: Fallen Order (Respawn Entertainment)
  • Streets of Rage 4 (DotEmu)
  • The Good Life (White Owls)
  • Tunic (Finji)
  • Wasteland 3 (inXile Entertainment)

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
شما یه جوری حرف میزنی انگار سونی و مایکرو، دارن یه سرویس یکسان با محتوا و آفر های یکسان ارائه میدن و فقط تبلیغات داره گیم پس رو بهتر جلوه میده.
نه عزیز من من چیزی رو جلوه نمیدم و ندادم من این پست رو نقل قول کردم :

تلاشت برای یکی کردن Ps Now با گیم پس قابل تقدیر هست ولی خب تفاوت این دو زمین تا آسمون با هم فرق داره.
تفاوت زمین تا اسمونش رو به من یکی شما نشون میدی ؟ باز خوبه همه رو مورد محتوا اتفاق نظر داریم هم سونی فن ها هم ماکرو فن ها روش اتفاق نظر دارن بحث الان بحث هایلایت کردنه داره جوری هایلایت میشه انگار سونی حکم پشمک داره این وسط دو بار توضیح دادم الانم توضیح میدم سونی نیازی به این سرویس نداشت ولی ماکروسافت تو سخت افزار شکست خورد اومد رو سرویس محور کردن پلتفرمش تمرکز کرد الان سونی چرا نباید بیاد مثل ماکرو بازی های جدیدی که به سرویسش اضافه کرده رو تو بوق کنه ؟ چند روز پیش سه تا بازی اضافه کرد ولی هنوز سونی فن تو فروم هست نمیدونه بازیاش رو سیستم خود سونی قابل دانلود هستش دیگه خبر اضافه کردنش پیش کش !!!

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
فیل قول داد بازی جاپونی بیاره رو سیستم
به نظرم که خیلی خفن به قولش عمل کرد... شما رو نمیدونم
حالا جالبه که سونی کرده تو چین و هی ژاپن از خودش دور تر و دور تر میکنه انگار نه انگار که کمپانی در اصل مال ژاپن! :|

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
نه عزیز من من چیزی رو جلوه نمیدم و ندادم من این پست رو نقل قول کردم :

تفاوت زمین تا اسمونش رو به من یکی شما نشون میدی ؟ باز خوبه همه رو مورد محتوا اتفاق نظر داریم هم سونی فن ها هم ماکرو فن ها روش اتفاق نظر دارن بحث الان بحث هایلایت کردنه داره جوری هایلایت میشه انگار سونی حکم پشمک داره این وسط دو بار توضیح دادم الانم توضیح میدم سونی نیازی به این سرویس نداشت ولی ماکروسافت تو سخت افزار شکست خورد اومد رو سرویس محور کردن پلتفرمش تمرکز کرد الان سونی چرا نباید بیاد مثل ماکرو بازی های جدیدی که به سرویسش اضافه کرده رو تو بوق کنه ؟ چند روز پیش سه تا بازی اضافه کرد ولی هنوز سونی فن تو فروم هست نمیدونه بازیاش رو سیستم خود سونی قابل دانلود هستش دیگه خبر اضافه کردنش پیش کش !!!
خب نمیشه محتوا رو از خود سرویس جدا دونست.
حالا به عبارات نمیخوایم گیر بدیم. اصلا زمین تا آسمون غلطه. زمین تا نرسیده به آسمون. چه فرقی میکنه؟
شما بعدش اومدی هی از تبلیعات و تو بوق و کرنا کردن و ... گفتی. منم گفتم سونی شرکت تازه کار نیست. همونطور که داره کنسولشو تمام قد تبلیغ میکنه، خب سرویسشم میکنه اگه پتانسیل کافی ببینه توش.
اره شاید از نظر تبلیغات با غولی مثل مایکروسافت نتونه رقابت کنه ولی میتونه اونقدری تبلیغ کنه که بیش از ۱ درصد کاربراش برن سمت سرویسش!

درنهایت بحث این نیست که مایکرو به این سرویس نیاز داره و سونی نیاز نداره!
آینده صنایع سرگرمی به شدت با این سرویس ها گره خورده.
۱۰۰ میلیون که هیچی. سونی ۳۰۰ میلیون کنسولم میفروخت بازم کم کم مدیراش میرفتن سمت چنین سرویس هایی. اصلا مایکرو نسلو باخته! گوگل چی؟ بعد ۲۰ سال و همزمان با اوج گیری این سرویس ها بود که فرصتو احساس کرد و خواست وارد رقابت شه.

مایکرو به نظرت این سرویسو داد که شکست این نسلو جبران کنه؟ مایکرو هر ۲ ماه داره آفر ۳ ماه و ۱ دلار میده برا گیم پس التیمیت! به نظرت سود داره براش این چیزا که باهاش کمبود فروش کنسولو جبران کنه؟ مشخصه که نه. همه اینا برا آینده است. برا اشنا کردن مخاطب با گیم پس چون کسی که اشنا شه با چنین سرویسی بعیده دیگه بتونه بیخیالش شه.برا وقتی که عرضه عمومی اکس کلاود موعدش رسید. نه جبران شکست کنسولی نسل قبل!
الان همه اینا به گوش تو و باقی سونی فن ها "فن بوییسم" من تعبیر میشه. بحثی هم نیست. صبر میکنیم و میبینیم شرایط به چه سمتی پیش میره درنهایت...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
حالا جالبه که سونی کرده تو چین و هی ژاپن از خودش دور تر و دور تر میکنه انگار نه انگار که کمپانی در اصل مال ژاپن! :|

همین که FF7R رو با تمام زور سعی می کنه رو PS4 تبلیغ کنه یعنی هنوز حالیشه داره چیکار می کنه
یکی یه حرف قشنگی زد که دائقه مخاطب های اصلی پلی استیشن عوض شده و دیگه مثل زمان PS2 نیست که کسی که فن کینگدوم هارتز باشه، پلی استیشن بوی هم باشه
صرفا همین

به نظرم حقیقتش مهم نیست سونی اصن سمت اینا بره نره یا...، همه این چیزا رو پلی استیشن بوده و خواهد بود، خیلی تفاوتی نمی کنه
"قوی ترین کنسول خونگی محبوب ژاپن" چیزیه که ایکس باکس هیچ وقت قرار نیست بهش برسه، لذا به این زودی ها هم نه سونی از شر بازی های ژاپنی خلاص میشه نه ژاپنی ها دست از سر سونی برمیدارن.
نینتندو هم شرایطش به کل فرق می کنه، قویترین نیست... ولی همیشه "محبوب ترین" بوده تو ژاپن (به غیر از دوران 2001-2005) لذا خیلی کارهایی که اونم می کنه قرار نیست تفاوتی به حال سونی کنه
"مگه" این که یهو کنسول نسل نهمی بده که غیر ممکنه با توجه به سیاست هاش

پس کلا این بحث ها الکی ـه و به نظرم اتفاقی نمی افته :D
برید منتظر Sakura Wars و P5R باشید که جفتشون بعیده حالا حالاها از چنگال ستم سونی دربیاد :D:-< (البته P5R داره همون جا میخوره به سنگ سرد و من به شدت خوشحالم\:D/)

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
همین که FF7R رو با تمام زور سعی می کنه رو PS4 تبلیغ کنه یعنی هنوز حالیشه داره چیکار می کنه
یکی یه حرف قشنگی زد که دائقه مخاطب های اصلی پلی استیشن عوض شده و دیگه مثل زمان PS2 نیست که کسی که فن کینگدوم هارتز باشه، پلی استیشن بوی هم باشه
صرفا همین

به نظرم حقیقتش مهم نیست سونی اصن سمت اینا بره نره یا...، همه این چیزا رو پلی استیشن بوده و خواهد بود، خیلی تفاوتی نمی کنه
"قوی ترین کنسول خونگی محبوب ژاپن" چیزیه که ایکس باکس هیچ وقت قرار نیست بهش برسه، لذا به این زودی ها هم نه سونی از شر بازی های ژاپنی خلاص میشه نه ژاپنی ها دست از سر سونی برمیدارن.
نینتندو هم شرایطش به کل فرق می کنه، قویترین نیست... ولی همیشه "محبوب ترین" بوده تو ژاپن (به غیر از دوران 2001-2005) لذا خیلی کارهایی که اونم می کنه قرار نیست تفاوتی به حال سونی کنه

برید منتظر Sakura Wars و P5R باشید که جفتشون بعیده حالا حالاها از چنگال ستم سونی دربیاد :D:-<
حالا جدیدا از خط نیتندو هم خارج شدی به ترول ماکرو هم رو آوردی جالب شد قضیه این که خودتون بزنید به کوچه علی چپ و.. مهم تچنیست تچنیتندو که فعلا نخودیه تو این بحثها هیچی ماکرو بازی های فرستاد پارتیشن می‌زاره رو سرویس مفت ! لعنت بر ماکرو سافت ستمگر

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
حالا جدیدا از خط نیتندو هم خارج شدی به ترول ماکرو هم رو آوردی جالب شد قضیه این که خودتون بزنید به کوچه علی چپ و.. مهم تچنیست تچنیتندو که فعلا نخودیه تو این بحثها هیچی ماکرو بازی های فرستاد پارتیشن می‌زاره رو سرویس مفت ! لعنت بر ماکرو سافت ستمگر

دیگه با خودته برداشتت از متن من ترول کردن باشه یا نه :D
این که مایکروسافت قرار نیست تو ژاپن به توفیقی برسه؟
نمیدونم اگه معجزه ای شه :D

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
صرفا همین

برید منتظر Sakura Wars و P5R باشید که جفتشون بعیده حالا حالاها از چنگال ستم سونی دربیاد :D:-<
جمله قوي ترين كنسول خونگي توي ژاپن
مثله باهوشترين و زرنگترين و قدرتمند ترين ادم توي كوچه ما مي مونه :D

• Like
Reactions: Love Console

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
جمله قوي ترين كنسول خونگي توي ژاپن
مثله باهوشترين و زرنگترين و قدرتمند ترين ادم توي كوچه ما مي مونه :D

منهای این که ژاپن دومین بازار بزرگ ویدیو گیم لای کشورهاست
کوچه شما جا داره تا تو کل محله اندازه ژاپن گنده شه :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بعنوان کسی که بازی‌های ps now رو چک میکنه و از گیم پس هم اطلاعات داره، یه مقایسه میکنم
اولا ps now قبلا برای استریم بود الان فقط و فقط بازی‌های ps4 رو میتونید دانلود کنید ولی گیم پس همه بازیها قابل دانلود هستند
Ps now بازی‌های قدیمی و اکثرا درپیت داره و indie، ولی گیم پس بازی‌های AAA اکثرا داره
Ps now یه اشتراک تریال 7یا 14 روزه داره ولی گیم پس اشتراک یه دلار سه ماه، اشتراک ps now یه ساله اش 60 دلار هست
Ps now و پلاس باهم اشتراک هایبریدی ندارن ولی گیم پس و گلد چرا، اشتراک التیمیت دارن
انحصاریهای سونی توی ps now نیستن در روزهای اول،مثلا سونی تازه انچارتد 4 و گاد اف وار به ps now اضافه کرده ولی هر بازی ای که برای مایکرو میاد توی گیم پس همون لحظه هست
درسته سونی توی این نسل با کنسول قوی و انحصاریهای عالی خودش نسلو برد ولی خب دلیل نمیشه مایکرو کنسولش هیچ برتری ای در مقابل سونی نداشته باشه، عزیزان فن اینو از مایکرو قبول کنن

چیزی هم که بنده پیش بینی کردم داره بوقوع می‌پیونده، اگه سونی سرویسی مشابه گیم پس با ویژگی های یکسان نداشته باشه حداقل توی ایران کسانی که قیمت بازی‌ها برایشان خیلی مهمه اگه اکانت هکی در نسل بعد وجود نداشته باشه احتمالا نسل بعد کنسول مایکرو رو بخرن، البته فن‌های قدیمی سونی منظورم نیستن

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
صرفا همین

بشخصه ژاپنی باز نیستم و برام مهم نیست بازیاش خیلی مگر یکی دو مورد که خودم باهاش حال کنم ولی قبول کن که سونی شل گرفته اونجا رو :D از بیرون کشیدن سهامش از SE (البته این یکی حرکت درستی بود :D) گرفته تا سانسورهای الکی و بها ندادن به استودیو ژاپن اگه براش مهم بود الان یه بازی دیگه با میازاکی میدادن و استاد بزرگ Fumito Ueda نمیرفت از سونی خبرهای رفتن Toyama هم که به گوش میرسه! atlus به میل خودش انحصاری میسازه و اگرنه هزار بار باید مثل یاکوزا مولتی پلتفرم میشد! ffvii از اولم انحصاری نبود ولی اینجوری تبلیغ کردن بدرد خودشون میخوره!

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
آخخ ببخشید
دومین بازار "کنسول های ویدیو گیم"

چین که PC و موبایل
روسیه هم که PC و موبایل
آمریکا هم که کشور اوله
وقتي ميگم قويترين و بهترين و بلا بلا تو محله ما :D
برادر من به اين ميگن امار فيلتر شده
بگيم بزركترين بازار jrpg ژاپن
تو چي سرت اومده از اين مدل امارها ميذاري؟ :D

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,595
نام
alireza
دوستان چندتا نکنته
Ps now:
فقط بازی های ps4 قابل دنلود هستند و نهps3. پس اکثر بازی ها باید استریم بشن
سونی با اینکه گایکای و انلایو و خرید باز نتونست زیر ساختشو درست کنه..اومد و با مایکروسافت قرارداد بست که کلود رو اونا اجراکنن
Xcloud:
طبق معرفی که سال قبل انجام شد مایکروسافت قراره خود سخت افزار xbox رو تو سروراش بزاره..اونم one s ونه x .برای تبلت و موبایل عالی هست ولی نه برای tv.(ممکنه سال بعد اسکارلتو بزان خدا داند) خبری از ۴کی نیست
Eaبا اینکه خودش داره سرویس استریم راه میاندازه ولی دیشب تو کنفرانس اومد و گفت بازی هاشو واسه xcloud میاره
دسته ps4 با این سرویس کار میکنه
قراره گیم پس واسه این سرویس هم عرضه بشه و هم برای pc

استدیا:
قراره با کیفیت pc استریم کنه بازی هارو ونه کنسول
بازیها باید بر اساس لینوکس باشن/تبدیل شن
بازیها با کیفیت ۴کی ۶۰ فریم hdr و صدای ۵.۱ اجرا میشن (اینترنت۳۵مگ)
۴روزه دیگه لانچش هست..گوگل خیلی ادعا کرده که تاخیر نداره و این حرفا باید دید
_______
کلا ترس از اینکه مشتریها به طرف رقیب کشیده بشن خیلی هست...این سرویسهای استریمینگ تا حدودی میتونه از این کار جلو گیری کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر