Xbox one سفید هدیه مایکروسافت به کارمندان این کمپانی

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
66536909932214786239.jpg

مایکروسافت سابقه هدیه دادن به کارمندانش رو با وسایلی مثل اسمارت فن ها ، تبلتها و وسایل دیگه ای از این دست داره اما این بار به نظر میرسه که اونها قصد دارن به کارمندان تیم Xbox هدیه دیگه ای بدن یک Xbox one منحصر به فرد با رنگ اختصاصی که ظاهرا طیف خاصی از سفید هست.

67783746852790024739.png

این اطلاعات توسط کاربری به اسم Kinect10DLL در سایت Reddit به همراه عکس و جزئیاتی که روی اون نوشته شده "Xbox One Employee Ship Gift" منتشر شده . این پکیج شامل یک Xbox one که دارای رنگ سفید اختصاصی هست به همراه اکانت 1 ساله Xbox Live و همه بازیهای 1st Party این کمپانی و یک اچیومنت اختصاصی در روز لانچ کنسول به صورت رایگان در اختیار این کارمندان قرار میگیره.
در مارک پشت این کنسول عبارت "I made this" یا من این را ساخته ام به رسم قدر دانی درج شده.

Exclusive white Xbox One heading to Microsoft employees for free - Pocket-lint

آخرین ویرایش:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
بارها گفته شده طراحی XBOX ONE مدرن هست و همون طور که دیدیم PS4 هم دقیقا از این طرح برای کنسولش استفاده کرده (یعنی ساده با زاویه های 90 درجه)
کجای طراحی ظاهری XBONE مدرن هست؟ ps4 از کدوم طرح استفاده کرده؟ این دوتا کنسول از نظر ظاهری هیچ شباهتی بهم ندارن مگر اینکه تصاویری که من ازشون دیدم فرق کنه یا چشمام ایراد داره و من خبر ندارم.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
چه نازه:xراستی شنیدن با این کنسول میشه هیلو و فورزا و چند بازی دیگه رو با 60 فریم بر ثانیه بازی کرد.درست شنیدم؟:dاین خوشگله میتونه؟
...
ولی از مایکرو ناراحتم.من رو فعلا بن موقت کرده بخاطر bio.دلم واسه بچه های لایو تنگ شد:(

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
بخوای جواب بعضی ها رو بدی باید حداقل ذهنت رو 15 -16 سال به قبل برگردنی تا هم سطح اینها بشی و بتونی جوابشون رو بدی..در کل این کار برای من سخت هست شرمنده نمی تونم جواب بدم..

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
بارها گفته شده طراحی XBOX ONE مدرن هست و همون طور که دیدیم PS4 هم دقیقا از این طرح برای کنسولش استفاده کرده (یعنی ساده با زاویه های 90 درجه)
قربون دستت این ساده با زاویه ی 90 درجه رو تو طراحی PS4 به من نشون میدی؟
مکعب رو برداشته کرده کنسول بعد طراحیش هم شده نوین و مدرن و اینا .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر