Xbox Live GamerTags

دوستان تو این تایپیک میتونید گیمرتگ های خودتون به اشتراک بذارید. بتونیم دوستان بیشتری توی Live پیدا کنیم و از کنسول لذت بیشتری ببریم.
Make Xbox Live Great Again! :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من هیچ جوره نتونستم این بازیو آنلاین بزنم، تو matchmaking ارور میده.
والا الان اوکی هست، بروبچ هرکی خراب dead by daylight هست بیاد :D من دارم میرم توی رد رنک بعد کیلر حار میندازه هرکی میخواد بیاد زودتر بیاد :D

• Like
Reactions: aha2012

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,966
نام
احمد
گرز 5 میزنم
گرز 4 هم تا حدودی
FH4 و بزودی FH5
هیلو مستر چیف

در کل بشدت واسه بهترین مولتی تاریخ یعنی گرز 5 همیشه اماده هستم، اگر کسی دوست داشت، رنک، کژوال، ورسوس، و غیره با هم بریم اد کنید.
PathlessFlyer34

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حالا من چند نفری رو اد زدم اولش فرند پیدا کردن سخته مخصوصا کسانی فقط آفلاین میزنن و یوزرهای نه چندان قدیمی، با توجه به اینکه 11 سال psn بودم بهتره بازی یا بازی‌هایی بازی میکنید رو مثل دوست بالایی مون بگید و توی سبک خودتون اد کنید، حالا درسته گیم پس هست همه ممکنه خیلی بازی‌های جور وا جور تست بزنن ولی کلا هرکسی دو یا سه تا سبک داره، مثلا من خودم گیرز (آفلاین)، رزیدنت ایول،فیفا (فقط التیمیت اونم رندوم مچ) Race و زامبی کشی و بازی‌های سوم شخص ترسناک یا شوتر بیشتر میزنم، خلاصه اینجوری سبک های خودتون رو بگید بهتر میتونید همو بشناسید و دوستی پایدار تری داشته باشید، الان شاید فرندی نداشته باشید دنبال فرند باشید ولی چند ماه دیگه می‌بینید کلی فرند دارید که سبک پلی دادنشون با شما فرق میکنه، موفق باشید peaceeee

• Like
Reactions: Paradise Lost

MU30YO

کاربر سایت
Mar 21, 2021
50
MU30YO
کلا کوآپ پایه ام، الان Dark Alliance رو دارم، The Ascent و Sea of Thieves رو هم میخوام دانلود کنم، Back 4 Blood هم که تو راهها، لبته یه وقتهایی هم آفلاین بازی می کنم
فقط اینکه شاغلم و تو تعطیلات هستم، روزای عادی هم معمولا 7-8 به بعد میام

• Like
Reactions: pvt.miller

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
I
کلا کوآپ پایه ام، الان Dark Alliance رو دارم، The Ascent و Sea of Thieves رو هم میخوام دانلود کنم، Back 4 Blood هم که تو راهها، لبته یه وقتهایی هم آفلاین بازی می کنم
فقط اینکه شاغلم و تو تعطیلات هستم، روزای عادی هم معمولا 7-8 به بعد میام
من شمارو اد کردم، عکس پروفایل کوانتوم بریک بود،
ایدی خودم CryptoNight#1613 هست لوگو قرمز گیرز.
بک فور بلاد هستم،اگه کسی دیگه هست بگه اد کنیم، Ascent هم به همین صورت هنوز شروع نکردم منتظرم کو اپ برم با کسی.

• Like
Reactions: MU30YO

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر