XBOX LIVE COD SERIES CLAN IREX

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
اون یکی احسان رو که دیگه من در جریانش نخواهم بود چون ریموو کرده . علی هم باز خبری ازش نیست .

احسان رو نمی دونم ولی من هستم ولی گلد نیستم متین جان اگه بتونم گلد جور بکنم با جون و دل میام دادا !

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
من تا 1 فروردین لایو نمیتونم بیام
GeOW JUDGMENT رو فعلا دارم آفلاین بازی میکنم
بازی فوق العاده قشنگیه تو سینگل ولی توی مولتی گند زده-یعنی بازیش شده توی مولتی شبیه به مولتی GTA !! بی در و پیکر و مسخره و فوق العاده آماتور
بعد از اسفند که برگشتم لایو 24 ساعته CALL OF هستم/حالا که دیگه گرز اف وار گند زده و به درد نمیخوره باید بیام طرف COD...

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
سلام به همه بروبچ کلن :d
آقا پاشین بیاین جاجمنت ....
یوسف چلنجای گرز رو بگو :d
سلاااااااااااااام متین جاااااااااان. شما کجا اینجا کجا؟ مطمئنی درست اومدی؟:d
از امروز میشه جاجمنت رو بازی کرد؟ من دو هفته ای میشه که 100 درصدشو گرفتم ولی منتظرم رسما ریلیز بشه بعد...
چلجهای جدید جاجمنت::d
1- play gow:judgement
2-finish the gow: jugment
3- and never play call of duty series for ever:d
اولی و دومی سادن ولی سومی یکم سخته:d
بر و بچ کلن هم بابت نگرغتن چلنج ها باید بگم که من خودم با بچه ها هر شب بلک اپس 2 میزنیم ولی از آنجایی که لول آپ کردن کلن تو بلک اپس2 هیچ تاثیری نداره و هیچگونه تایتل و عکسی به عنوان پاداش نمیده واسه همین دیگه چلنجی نمیگیرم.
البته اگه از دوستان بازم تمایل داشتن بگن تا براشون چلنج بگیرم. ....چه مدرن وارفر3 چه بلک اپس2...
موفق باشید:x

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلاااااااااااااام متین جاااااااااان. شما کجا اینجا کجا؟ مطمئنی درست اومدی؟:d
از امروز میشه جاجمنت رو بازی کرد؟ من دو هفته ای میشه که 100 درصدشو گرفتم ولی منتظرم رسما ریلیز بشه بعد...
چلجهای جدید جاجمنت::d
1- play gow:judgement
2-finish the gow: jugment
3- and never play call of duty series for ever:d
از دیروز دیگه موشکلی نداشته ... الان دیگه خیلیا میان ... تو داشبورد زده کی میشه بازی کرد (دیگه حلال طیب) ... ولی از الانا هم خیلیا از جمله خودم بازی می کنیم ...
چلنجا رو کلا تموم کردم ... مخصوصا ۳ اش رو :d (یه ۲ هفته ای میشه!)

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام بچه ها

سلام خوبین؟ امیدوارم که حالتون خوب باشه. ببخشید این چند مدته نبودم به سه دلیل

1 درس
2 نبود کارت گلد
3 تنبلی!

حالا بعد امتحانا میتونم بیام لایو ببخشید دیگه یه مدتی نیستیم :d (یه طوری نوشتم انگار الان من نفر 1 xbox live می باشم!)

امیدوارم همیشه 55 ستاره باشید تو همه جای زندگی. خب این مدته که با خماری و مولتی آفلاین داشتیم میگذروندیم چند عدد تکنیک یاد گرفتیم که البته همشو دوستان میدونن(در کلوپ بخوانید)

یا علی(ع):x

---------- نوشته در 06:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:47 PM ارسال شده بود ----------

من قلبم با باتری کار می کنه:-s .... یعنی می کردo:-)

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef

1 درس
2 نبود کارت گلد
3 تنبلی!

حالا بعد امتحانا میتونم بیام لایو ببخشید دیگه یه مدتی نیستیم :d (یه طوری نوشتم انگار الان من نفر 1 xbox live می باشم!)

امیدوارم همیشه 55 ستاره باشید تو همه جای زندگی. خب این مدته که با خماری و مولتی آفلاین داشتیم میگذروندیم چند عدد تکنیک یاد گرفتیم که البته همشو دوستان میدونن(در کلوپ بخوانید)

---------- نوشته در 06:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:47 PM ارسال شده بود ----------

سلاااااااام آقا حسام... عیدت هم مبارک. رفتی لایو ما رو هم حتما اد کن : lord of evils :d

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR

1 درس
2 نبود کارت گلد
3 تنبلی!

سلام
دمت گرم ایشالا درس رو دیگه پرستیج آخر بزنی :)
تو کلوپ نیومده بود نوشتت ...
برگشتی لایو دیگه یه کله بیا گرز ... ایشالا تا اون موقع دیگه مشکلاتشو هم برطرف کردن و قیمت اودلار هم معقول شده ...

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
درود دوستان. اگه علاوه بر رنک آپ کردن کلن تو ELITE دنبال چالش بزرگتری هستید برای خرداد ماه در صورت تمایل می تونید با کلن ما مسابقه بدید. کلن ما مدت هاست لول آپ ELITE رو کنار گذاشته ولی دنبال مسابقه دادن با کلن های دیگه است بر اساس قوانین MLG.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
درود دوستان. اگه علاوه بر رنک آپ کردن کلن تو ELITE دنبال چالش بزرگتری هستید برای خرداد ماه در صورت تمایل می تونید با کلن ما مسابقه بدید. کلن ما مدت هاست لول آپ ELITE رو کنار گذاشته ولی دنبال مسابقه دادن با کلن های دیگه است بر اساس قوانین MLG.
حاجی خرداد ماه که دقیقا ایام امتحاناته !

ولی در کل من پایه ام ...

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
خرداد که امتحانات دانشگاه شروع میشه. اگه 20 ام خرداد به بعد خواستید تیم ما آماده ی کلن مچ هست.
متین فایتینگ:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر