XBOX LIVE COD SERIES CLAN IREX

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
این اپریشن امروز رو هم نیستم چون فردا یه امتحان دیگه دارم! ۵ شنبه هم یکی داشتم ! دیگه دارم جر می خورم :(( 8-x ~x( :ranting:
دعا کنید که خوب بدم .
ممنون.

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
سلام به رفقا.شرمنده من چند روزی بود که رفته بودم شهرستان و نبودم. دومین اپریشن هم به لطف اشکان جان و آقا محسن گرفته شد.ممنون:x

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام به رفقا.شرمنده من چند روزی بود که رفته بودم شهرستان و نبودم. دومین اپریشن هم به لطف اشکان جان و آقا محسن گرفته شد.ممنون:x
دیشب وضع افتضاح بود :d
جوین شده بودم به یه لابی که 4 5 تا حرفه ای از یه کلن بودن تو تیم حریف . هرچی نوب بود افتاده بود اینور :))
یعنی تار و مارمون کردنا :|:d هر یه کیل که میگرفتم به جاش 3 4 بار میمردم :))

Solacer

کاربر سایت
Jun 5, 2010
36
من نتم یه چند روزیه مشکل داره ..8-|

---------- نوشته در 07:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:23 PM ارسال شده بود ----------

محسن همونه که کلن تگ نداره ؟!:-/

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
سلام
چلنج جدیدی چیزی نداریم؟!

سلام متین جان. شرمنده من سرم شلوغه و از طرفی 20 روز دیگه باید امتحان ارشد بدم واسه همین وقت نکردم چلنجی بگیرم. من تمام چلنج ها و اپریشن های موجود رو گرفتم.(تا 21 روز چلنج ها رو گرفتم:d) اگه برید تو الایت یبینید که جلوش تیک سبز خورده. فقط وقت نداشتم این چلنج ها رو تو تاپیک بنویسم. اگه یکی از دوستان وقت داشتن ممنون میشم همینجا زمان و نوع چلنج رو قرار بدن.:x متین جان شما هم با بچه ها هماهنگ کن برین بازی کنین منم سرم خلوت شد میام.:x

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام متین جان. شرمنده من سرم شلوغه و از طرفی 20 روز دیگه باید امتحان ارشد بدم واسه همین وقت نکردم چلنجی بگیرم. من تمام چلنج ها و اپریشن های موجود رو گرفتم.(تا 21 روز چلنج ها رو گرفتم:d) اگه برید تو الایت یبینید که جلوش تیک سبز خورده. فقط وقت نداشتم این چلنج ها رو تو تاپیک بنویسم. اگه یکی از دوستان وقت داشتن ممنون میشم همینجا زمان و نوع چلنج رو قرار بدن.:x متین جان شما هم با بچه ها هماهنگ کن برین بازی کنین منم سرم خلوت شد میام.:x
اکی . موفق . دعات می کنیم . منم تا ۷ ام مشغول خواهم بود .
پس یکی که الان مشغول امتحان و ... نیست چلنج ها رو بزاره دیگه :d

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
آقا من سرم یه چندروزی شلوغه . امتحان و اینا )x/:)
بعدش حتما میام بترکونیم
متین دوست دارم تنهایی پرچمه کلن رو ببری بالا :p ( منم دعا کن :d)

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
من دیگه خیلی کم میام کال آف و عملا دیگه نمیام (از یه ۲ هفته ای میشه) . بیشتر هم بخاطر اینه که نمی دونم چرا هر بار میام بعد از ۲۰ دقیقه به نوعی حالت تحول بهم دست میده و سرم گیج میره! و هم اینکه کمپ توش حرف اول رو می زنه و هک (یا از اون دسته هایی که هدف گیری رو خیلی ساده تر میکنه.) . یعنی دیگه رو منو هیچ جوره حساب نکنید و کیک.

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام
من دیگه خیلی کم میام کال آف و عملا دیگه نمیام (از یه ۲ هفته ای میشه) . بیشتر هم بخاطر اینه که نمی دونم چرا هر بار میام بعد از ۲۰ دقیقه به نوعی حالت تحول بهم دست میده و سرم گیج میره! و هم اینکه کمپ توش حرف اول رو می زنه و هک (یا از اون دسته هایی که هدف گیری رو خیلی ساده تر میکنه.) . یعنی دیگه رو منو هیچ جوره حساب نکنید و کیک.
ای بابا :(
اشکال نداره . یکی دوماه دیگه هممون میریم gow :d

اما متین فکر کنم دیگه داری پیر میشی :d
ببوس بزار کنار :p

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
ای بابا :(
اشکال نداره . یکی دوماه دیگه هممون میریم gow :d

اما متین فکر کنم دیگه داری پیر میشی :d
ببوس بزار کنار :p
الانم دیر نیست :d
جوونی کجایی که یادت بخیر! میرفتم تو لابی دیگه ratio ام زیر ۵ نمی رفت :d هی!

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
سلام

متین جان من که گفتم شما صاحب اختیاری که هر وقت خواست بیای... اتفاقا خیلی از دوستای بنده هم اونطور که از نسخه های قبلی مخصوصا BLACK OPS 1 و MW2 خوششون اومده بود از این زیاد خوششون نمیاد.
راستی اگه میخوای سمت کلن رو عوض کنیم و بذاریمش : xbox live GOW SERIES CLAN IREX :d منم چند روزیه رفتم تو خط گیرز3...انصافا خیلی حال میده. درک میکنم این متین تو دلش چی میگذره:d
اگه بچه های کلن وقت داشتن یه روزی تعیین کنیم به احترام تو بیایم از صبح تا شب گیرز3 بزنیم( هورد و مولتی پلیر و CO=OP و...):-/:d هرکی موافقه دستش بالا:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر