XBOX LIVE COD SERIES CLAN IREX

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
ایولللللللللللللللللللللللل با این متین ما رو ولش کنین این گرز بازه متینو چه به کالاف (شوخی) :d

باو من که حرفی ندارم. خواستید این کلن رو چند منظوره کنیم. کلن کال آف + گرز + فورزا +... :d بچه های کلن هم که انعطاف پذیرن و میتونن توی همشون خوش بدرخشن:d
متین جان مشکلی نداره. از اولش هم گفتم که اجباری به کال آف بازی کردن نیست و هر وقت دلت خواست بیا:x فعلا هم که چلنجی چیزی نیست...

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بروبچ هروقت وقت و حال حوصله داشتید بگید بریم باهم بازی کنیم ( چه زامبی چه مولتی )
نیازم نیست7 8 نفر بشیم حتما . 2 3 نفرم باشیم کفایت میکنه :d

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بچه ها یه سوال :
من اسلحه مو که طلایی کردم . طلاییه سادست . یه تیکه هایی از اسلحه هم مشکیه ( طلایی مشکی )
اما مال بقیه بازیکنا اسلحشون الماس کاری شدس :d یعنی اون قسمتهایی که برای من مشکیه برای اونا نگین های نقره ای داره :d ( کصافطا خوشگله اسلحشون :)))
چجوریه ؟؟ کار خاصی باید بکنیم ؟

چلنج جدید اومده گویا ؟؟:-/

Solacer

کاربر سایت
Jun 5, 2010
36
بچه ها یه سوال :
من اسلحه مو که طلایی کردم . طلاییه سادست . یه تیکه هایی از اسلحه هم مشکیه ( طلایی مشکی )
اما مال بقیه بازیکنا اسلحشون الماس کاری شدس :d یعنی اون قسمتهایی که برای من مشکیه برای اونا نگین های نقره ای داره :d ( کصافطا خوشگله اسلحشون :)))
چجوریه ؟؟ کار خاصی باید بکنیم ؟

باید همه اسلحه های اون گروه رو طلایی کنی یعنی شاتگان هر 5 تا اسلحه که هست رو طلایی کنی یاSub Machine یا ...

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
چلنج های جدید :
1- امشب ساعت 9:30 ( اپریشن هست و مدتش 2 ساعته. این 2 ساعت باید بکوب بازی کنید: )

o8347_1.jpg

2- هفته بعد شنبه مورخ 9 دی ساعت 9:30 (اینم اپریشنه)

g6843_2.jpg

3- دو هفته بعد شنبه مورخ 16 دی ساعت 9:30 ( اپریشن)

l4519_3.jpg

بقیش هم به ساعت ما میشد 2 نصفه شب که نگرفتم. فقط سعی کنید این اپریشن ها رو روز قبلش از الایت هم چک کنید زمانشو. چون بعضی وقتها تغییرات کوچیکی میکنه.
این جناب NARANGY رو دیگه از اعضای کلن نیست. حذفش کردم. ایشون همون امیر بودن که بازم بردن کنسولشونو فروختن:|/:)
ممنون:x

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
باید همه اسلحه های اون گروه رو طلایی کنی یعنی شاتگان هر 5 تا اسلحه که هست رو طلایی کنی یاSub Machine یا ...
واااااااااااااای :|
آخه assault rifle ها خیلی زیادن چجوری کلشونو طلایی کنم ؟؟ :((
فکر کنم از الان شروع کنم تا کال آف بعدی بتونم طلاییشون کنم :d

Solacer

کاربر سایت
Jun 5, 2010
36
واااااااااااااای :|
آخه assault rifle ها خیلی زیادن چجوری کلشونو طلایی کنم ؟؟ :((
فکر کنم از الان شروع کنم تا کال آف بعدی بتونم طلاییشون کنم :d

1% اونایی که میبینی همشونو گلد کردن واقعا خودشون زحمت کشیدن مگر نه بیشتر یا بوست(بُست :d) میکنن یا هک لول ...
assault rifle ها که 2،3 تا اسلحه هست داخلشون واقعا مسخره ان :d

با این تیرکمونه چطور میشه کیل گرفت ؟!

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
1% اونایی که میبینی همشونو گلد کردن واقعا خودشون زحمت کشیدن مگر نه بیشتر یا بوست(بُست :d) میکنن یا هک لول ...
assault rifle ها که 2،3 تا اسلحه هست داخلشون واقعا مسخره ان :d

با این تیرکمونه چطور میشه کیل گرفت ؟!
بلدی بوست(بُست :d) کردن اسلحرو ؟؟:d
چیز دیگه نمیخواما فقط همین اسلحه خوشگل بشه بسه :d

آقا امشب چه خنده دار بود. چقدر کانفرم از همدیگه گرفتیم :))
اون تیکه ای که داشتم از ساختمون میومدم بیرون با آر پی جی زدی ترکوندیم . ته خنده بود :))
انتقاممو میگم بچه ها ازت بگیرن :(:d

Solacer

کاربر سایت
Jun 5, 2010
36
بلدی بوست(بُست :d) کردن اسلحرو ؟؟:d
چیز دیگه نمیخواما فقط همین اسلحه خوشگل بشه بسه :d

آقا امشب چه خنده دار بود. چقدر کانفرم از همدیگه گرفتیم :))
اون تیکه ای که داشتم از ساختمون میومدم بیرون با آر پی جی زدی ترکوندیم . ته خنده بود :))
انتقاممو میگم بچه ها ازت بگیرن :(:d

اونو که باید یه 5،6 نفر جمع بشن هماهنگ کنن تو یه لابی برن حالا فره فور آلی یا یه همچین چیزی همه یجا جمع شن یکی شروع کنه به رد کردنه چلج اسلحه ها :dاون تموم کرد نفر بعدی:d

آره حال داد،اون تیکه قبلش زدی آماده کرده بودم از همونجا بیای که اومدی :))

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
اونو که باید یه 5،6 نفر جمع بشن هماهنگ کنن تو یه لابی برن حالا فره فور آلی یا یه همچین چیزی همه یجا جمع شن یکی شروع کنه به رد کردنه چلج اسلحه ها :dاون تموم کرد نفر بعدی:d

آره حال داد،اون تیکه قبلش زدی آماده کرده بودم از همونجا بیای که اومدی :))
به به . خوبه :d
بچه ها دمتون گرم فداکاری کنید تا اسلحه هام طلایی بشه :d دعاتون میکنم :))
کی میخواد اول به مقام شهادت نایل بشه ؟؟:))

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
بچه ها خسته نباشید. به یه چلنج دیگه لول کلنمون شد 5
آقا احسان 111 و آقا اشکان 89 تا و آقا محسن 44 تا کانفرم گرفتن که جمعا شد244 از همتون ممنونم.:x
دوستان شرمنده که من نیومدم. آخرای ترم هست و امتحان دارم واسه همینکه یه دو هفته ای هست توی لایو نمیام.:( همه بچه ها هم ماشالله پرستیژ 2 و 3 به بعدن. من همون هفته اول که بلک اپس2 اومد پرستیژ 1 اش کردم و هنوز تو همون پرستیژ موندگار شدم:d
کی میخواد اول به مقام شهادت نایل بشه ؟؟
ای ناقلاها...:d اینطوری حال نمیده که... من خودم شروع کردم به طلایی کردن اسلحه های assault و دوتاشونو مستر کردم.عمری باقی باشه میخوام همشونو طلایی کنم.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
منم دیگه امتحانام داره شروع میشه تا آخر دی ! ایشالا بعدش ... . طلا کردن اسلحه ها هم آدمو پیر میکنه! با این وضعی که من می رم به امید خدا دیگه تا آخر ماه رفتم پرستیج اول :d فک کنم تا جاجمنت برم پرستیج ۲ . با این وضع سرچش هم که دیگه رسما نمی تونم چلنجا رو هم برم .

---------- نوشته در 08:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:10 PM ارسال شده بود ----------

به به . خوبه :d
بچه ها دمتون گرم فداکاری کنید تا اسلحه هام طلایی بشه :d دعاتون میکنم :))
کی میخواد اول به مقام شهادت نایل بشه ؟؟:))
در طی بازی گرفته میشه ! بخوای با بوست بگیری حال نمیده! خسته کنندس! همینجوری اسکینای قشنگی داره!

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
ای ناقلاها...:d اینطوری حال نمیده که... من خودم شروع کردم به طلایی کردن اسلحه های assault و دوتاشونو مستر کردم.عمری باقی باشه میخوام همشونو طلایی کنم.
آخه پیر میشه آدم تا اینهمه طلایی کنه . فکرشو بکن با هر اسلحه باید کلی هدشات بزنیم بعدش 10 تا بلاد.... ( یادم نیست دقیق :d )

---------- نوشته در 01:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:47 AM ارسال شده بود ----------

منم دیگه امتحانام داره شروع میشه تا آخر دی ! ایشالا بعدش ... . طلا کردن اسلحه ها هم آدمو پیر میکنه! با این وضعی که من می رم به امید خدا دیگه تا آخر ماه رفتم پرستیج اول :d فک کنم تا جاجمنت برم پرستیج ۲ . با این وضع سرچش هم که دیگه رسما نمی تونم چلنجا رو هم برم .
ای بابا . امتحانای من تازه از آخر دی شروغ میشه میره تا وسط بهمن :(:d
موقع چلنجا اصلا نیاز به سرچ نیست . با بچه ها راحت میتونی جوین شی . مثلا اونشب که من آن شدم دیدم همه فرندا دارن کیل کانفرم میرن :d تو آن شو خودم جوینت میکنم :d

بچه ها یه بار باید جمع شیم با هم search & destroy رو بریم . خیلی خندس :d هماهنگ کنیم همه با اسنایپر بازی کنن بعد صحنه های زیبایی رو خواهیم دید :d

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
آخه پیر میشه آدم تا اینهمه طلایی کنه . فکرشو بکن با هر اسلحه باید کلی هدشات بزنیم بعدش 10 تا بلاد.... ( یادم نیست دقیق :d )

---------- نوشته در 01:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:47 AM ارسال شده بود ----------

ای بابا . امتحانای من تازه از آخر دی شروغ میشه میره تا وسط بهمن :(:d
موقع چلنجا اصلا نیاز به سرچ نیست . با بچه ها راحت میتونی جوین شی . مثلا اونشب که من آن شدم دیدم همه فرندا دارن کیل کانفرم میرن :d تو آن شو خودم جوینت میکنم :d

بچه ها یه بار باید جمع شیم با هم search & destroy رو بریم . خیلی خندس :d هماهنگ کنیم همه با اسنایپر بازی کنن بعد صحنه های زیبایی رو خواهیم دید :d
پس این ماه با شما بعدش با ما!
جدا نمی دونم چرا تازگیا ملت کیل کانفرم میرن! قبلا HeadQuarter بود اکثرا!(بیشترم حال میداد!) هاردکورشم میرن دیگه هیچ! ساب ماشین گان با اسالت فرقی نمی کنه!
کمپ بازاری میشه لامصب!هر کی یه گوشه دراز میکشه دیگه نمی شه تکون خورد! (ولی جدالای رو در روش محک خوبی واسه سطح بازیه(همون هدف گیری سریع . (کال آف کلا همین یه عنصر توش مهمه! باقیش دیگه فقط شناخت مپه!))! )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر