XBOX LIVE COD SERIES CLAN IREX

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
سلام به همه دوستان گلم.
کلن ما از تاپیک همسایه به این تاپیک نقل مکان میکنه.
اسم کامل کلن ما IR EXPANDABLES هست که ما توی clan tag بطور مخفف از IREX استفاده میکنیم.
u430ws9ykvgjxbh7721k.jpg

قوانین کلن ما :
1-هر کاربر در انجام challenge ها و operation ها کاملا آزاده . هیچ اجباری درمورد تغییر گیمرتگ و خرج رو دست بازیکنان گذاشتن نداره و بصورت کلی اعضا آزاد آزادن. کلنمون از این لحاظ لیبرالیسمه:d فقط آزاد بودن به معنی هر حرفی زدن توی لایو نیست و کسایی که حتی یه بار حرف های رکیک یا نامناسب بزنن از کلن اخراج میشن.
2- هدف از ایجاد این کلن جمع کردن گیمرهای باحال و دور هم بودن و دورهم بازی کردنه. البته level up کلن به صورت مستمر ادامه پیدا میکنه.
3- اعضا باید حدالامکان هر روز این تاپیک رو دنبال کنن تا در جریان برنامه های کلن قرار بگیرن.
4- هیچ یک از اعضا نباید با کلن های دیگه کل کل بکنه و دعوا راه بندازه.
گیمرتگ اعضای کلن تا بدین لحظه :
Jondollah
Lord of Evils
Cpt M3RCENARY
EHsAN ArdenT
pro 3line
(saeed maximus (coming soon
(VAHID360(coming soon

اعضای کلن میتونن برن توی سایت https://elite.callofduty.com و چلنج ها و سایر موارد کلن رو اونجا پیگیری کنن.

این کلن فقط مختص بازی mw3 نیست و اصالتا دارم کلن رو برای Call of Duty Black Ops2 آماده و مهیا میکنم.برنامه های ویژه ای برای bo2 دارم که بعدا بهتون میگم.
بخاطر اینکه همه اعضای کلن درس و دانشگاه دارن واسه همین روزی 2 ساعت حالا یکم بیشتر یا کمتر توی لایو میان. خودمم همینطور.
بزودی یک لوگو برای کلنمون قرار خواهد گرفت.سایر دوستان هم اگه طرح خاصی داشتن میتونن توی تاپیک بذارن.
این هم کلوب کلن ماست :
http://forum.bazicenter.com/groups/503/

اینم اعضای باصفای ما:
53i52adqzeifhzzibe.jpg

در آخر هرکس دوست داشت عضو کلن بشه بهم PM بده.
ممنون.:x

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
من دیگه خیلی زور زدم تونستم ۲ تاشو بگیرم :( . راستی اون ترجمه اش اینه که یه مولتی کیل بزنی که مثلا x تا بترکن . این x باید از همه بیشتر باشه نه تعداد بارهایی که چندتا رو میکشی ;) . اون بعدی که از امشب شروع میشه هم خیلی تخیلیه!! ولی از اون به بعد میره به سر پایینی >:d< .

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
تبریک دوست عزیز :biggrin1: انشالله چرخ کلنتون بدون هیچ مشکلی بچرخه !!!!!
سپاسگذار:x
راستی اون ترجمه اش اینه که یه مولتی کیل بزنی که مثلا x تا بترکن . این x باید از همه بیشتر باشه نه تعداد بارهایی که چندتا رو میکشی
منظورم منم همین بود. جلوش نوشتم که باید Devastation accolades در آخر بازی به بازیکن داده بشه.

اون بعدی که از امشب شروع میشه هم خیلی تخیلیه!!
چیزی به نام چلنج سخت برای اعضای کلن ما وجود نداره:cheesygri با چندبار بازی کردن میشه بدستش آورد.
اینترنت شهر ما هم کلا چند روزی بود که بدجور خراب شده بود. واسه همین نتونستم توی چلنج ها شرکت کنم. از امروز اگه دوباره خراب نشه میام چلنج ها رو کامل کنیم.
اینم لوگوی کلن ما:
u430ws9ykvgjxbh7721k.jpg

اگه نمیپسندید عوضش کنم.
آپدیت: امروز دوست عزیزی با نام کاربری 3line به کلن ما پیوست.>:d<

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
ببخشید . زود قضاوت کردم .
دستت درست.عالی >:d<
چیزی به نام چلنج سخت برای اعضای کلن ما وجود نداره:cheesygri با چندبار بازی کردن میشه بدستش آورد.
۱۰۰٪ ولی اگه یکی وسط بازی left بده و یکی دیگه بیاد اونوقت دیگه کمترین مرگ به اون میرسه!
آپدیت: امروز دوست عزیزی با نام کاربری 3line به کلن ما پیوست.>:d
پس دیگه کم کم کلن داره اوج میگیره :d

آخرین ویرایش:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
برای اینکه پست اول زیاده شلوغ نشه این چلنج ها رو به این پست منتقل میکنم :

اینم چلنج هایی که باید بگیریم:

1- اون چلنج کشتن که باگ گرفته بود ، امروز درست شده و فعلا 4 روز برای تکمیلش وقت دارین. پس بشتابید.
************************************************** *****************************
2- چلنج جدید : 4 ساعت دیگه شروع میشه یعنی امشب 8:30
Modern Warfare 3

Boom!

Highest Multikill
باید بیشترین تعداد مولتی کیل رو توی بازی بگیرین. GET 10 Devastation accolades
3- چلنج جدید: 1 روز و 4 ساعت دیگه شروع میشه یعنی فرداشب ساعت 8:30

Modern Warfare 3

Relentless

Most Kills / Fewest Deaths
تو بازی بیشترین کیل و کمترین مرگ رو باید داشته باشین. بین 3 تا 10 آکولاد که بگیرین به نسبت xp میده.
4- چلنج جدید: 2 روز و 4 ساعت دیگه شروع میشه یعنی پس فردا ساعت 8:30

Modern Warfare 3

Unpleasant Surprise

Most C4 Kills
بیشترین کیل رو با C4 بگیرین.
5-چلنج جدید: 3 روز و 4 ساعت دیگه شروع میشه یعنی چهارشنبه ساعت 8:30

Modern Warfare 3

Far Out

Most Longshots

بیشترین longshot رو توی بازی باید داشته باشین.
6- چلنج جدید: زمان شروعش 5شنبه ساعت 8:30 هست

Modern Warfare 3

Hoarder

Most Kills Confirmed

بیشترین کانفرم ها رو باید داشته باشین.

اینا مال این هفته... سهم هفته بعد رو هم بعد اتمام این چلنج ها میگیرم.:d

نکته : اکثر چلنج ها زمانشون 24 ساعته و از وقتی شروع میشن تا یک روز وقت دارین که بگیرین. و اینکه حداقل سقف دادن xp در قبال این چلنج ها گرفتن 3تا آکولاد از اون چلنج مذبور هست. مثلا در چلنج Most Kills Confirmed باید حداقل 3 تا آکولاد Confirmation بگیرین تا مثلا 100xp به لول کلنتون اضافه کنه. در صورت گرفتن 5 تا آکولاد 200xp و درصورت گرفتن 10 تا آکولاد 300xp اضافه میکنه. اکثر چلنج ها اینطوری عمل میکنند و برخی چلنج ها بسته به سخت بودن و ساده بودن xp های متفاوتی میدن. یعنی یکی ممکنه به ازای 3 آکولاد 200xp بده و یکی به ازای همون 3 آکولاد 100xp بده. البته همتون اینو میدونستید ولی گفتم تا رفع ابهام بشه:d

1- operation جدید : هشت ساعت و نیم دیگه شروع میشه یعنی ساعت 1:30 بامداد:d
Modern Warfare 3

Co-op Warriors

Highest Total Kills: Core Team Deathmatch

باید طی دو ساعت بیشترین کیل رو توی مود core team deathmatch بدست بیاریم.(توضیح بیشتر در پایین)

نکته : به جز گرفتن چلنج یه بخش دیگری به نام clan operation وجود داره که xp های خیلی بالاتری نسبت به چلنج ها دارن ولی انجام دادنشون سخت تر از اوناست. مثلا در این چلنج اپریشنی که بالا عرض کردم باید طی 2 ساعت از زمان شروع operation بیشترین کیل رو بگیریم. اگه کیل هایی که کلن ما گرفته در کل دنیا بیشترین تعداد باشه این مدال رو میگیریم :( اولی از سمت راست)

برای مشاهده تصویر اصلی (917x293) روی این نوار کلیک کنید.

برای مشاهده تصویر اصلی (917x293) روی این نوار کلیک کنید.
atmmeakhnkygr0v8qoim.jpg

در اینصورت 5000xp به لول کلنمون اضافه میشه( برای ایستادن در این مقام باید یه کلن 90 نفری داشته باشیم:d)
اگه کیل هایی که کلنمون گرفته جز 10 درصد برتر کلن های دنیا باشه مدال دومی از سمت رو میگیریم که 2000 ایکس پی میده
اگه جز top 25% باشیم مدال سوم از سمت راست رو میگیریم بعلاوه 1000xp
و اگه توی این 2 ساعت تلاشمون رو بکنیم و جز بالایی ها نباشیم ، برنز میگیریم و جز top 100% میشیم که دراینصورت 500xp میگیریم. که این دیگه کاری نداره:d

متاسفانه کلن اپریشن ها اصلا با ساختار زمانی کشور و ناحیه ما سازگار نیست و اکثرا به زمانهایی مثل نصفه شب میوفته:d برای گرفتن این اپریشن ها باید یکی از دوستان شب کار رو استخدام کنیم تا حداقل بره یه match بده تا جز top100% بشیم و 500xp به جیب بزنیم:d هرکس از دوستان مایل به فداکاریه بگه اسمشو توی لیست شب کار ها بنویسم:cheesygri

یه بخش دیگه ای به نام Lone Wolf Operations وجود داره که مخصوص اونایی هست که پریمیوم هستن و کاملا شبیه clan operation هست با این تفاوت که تک نفریه. اینم xp های خوبی میده.

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
سلام به همه دوستان گلم من از امروز به صورت رسمی :d در خدمتتون هستم امیدوارم بتونم به عنوان یه عضو + در کنار بچه های کلن بازی رو شروع کنم
ممنون

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
سلام
چرا کلن هنوز ۴ نفر توشن؟ مگه قرار نبود آقای 3line بیان به کلن؟ :-/
سلام دوست من به یوسف جان هم گفتم
تو elite اکانت ساختم ولی نمیدونم چرا قسمت سرچ سایت کار نمیکنه بعداز سرچ وارد صفحه اصلی میشه

---------- نوشته در 02:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:56 PM ارسال شده بود ----------

مرورگرم هم firefox ه

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام دوست من به یوسف جان هم گفتم
تو elite اکانت ساختم ولی نمیدونم چرا قسمت سرچ سایت کار نمیکنه بعداز سرچ وارد صفحه اصلی میشه

---------- نوشته در 02:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:56 PM ارسال شده بود ----------

مرورگرم هم firefox ه

خود لایو که ساده تره! با اون امتحان کن :)

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
سلام
چلنج جدید چی داریم؟

متین جان من واقعااااااااااا شرمنده ام... این نت پدرسوخته ما پدرمون رو در آورد. الانم یه چیزی شبیه معجزه اتفاق افتاده که تونستم بیام تو این تاپیک و اینو بنویسم:d اگه این نت درست بشه چلنج های جدید این هفته آتی رو میگیرم. ....بازم از بچه ها کلن معذرت خواهی میکنم که نتونستم توی این چلنج ها شرکت کنم.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
متین جان من واقعااااااااااا شرمنده ام... این نت پدرسوخته ما پدرمون رو در آورد. الانم یه چیزی شبیه معجزه اتفاق افتاده که تونستم بیام تو این تاپیک و اینو بنویسم:d اگه این نت درست بشه چلنج های جدید این هفته آتی رو میگیرم. ....بازم از بچه ها کلن معذرت خواهی میکنم که نتونستم توی این چلنج ها شرکت کنم.
دشمنت شرمنده ! سرت سلامت! فقط چلنج ها باید خریداری بشن یا اینکه auto آپدیت میشن که خودم برم ببینم بعدش بیام بگم ؟

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
دشمنت شرمنده ! سرت سلامت! فقط چلنج ها باید خریداری بشن یا اینکه auto آپدیت میشن که خودم برم ببینم بعدش بیام بگم ؟

خودت میتونی بری تو سایت الایت و چلنج ها و اپریشن های جدید رو ببینی... ولی لیدر فقط میتونه اینا رو خریداری کنه.فعلا که نت دست و پا شکسته ما سایت الایت رو باز نمیکنه.وگرنه میخریدم. اینترنت ما درست بشه یه حال اساسی به کلن میدیم ان شاالله...
امیر هم میاد کلن ما.
لیدر بودن هم به ایشون واگذار میشه. در این مدت لیدری اگه خوبی بدی از ما دیدین به بزرگواری خودتون ببخشید:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر