xbox live 14 day gold trial

ehsanjt98

کاربر سایت
Jun 17, 2010
256
نام
احسان
سلام به همه ی عزیزان
ابتدا از همه ی عزیزانی که پیام خصوصی داده بودن و پیامشون بی پاسخ مونده خیلی خیلی معذرت میخوام ،مسافرت بودم امیدوارم حال همتون توپ باشه
روش جدیدی اومده که 2 روزه گلد میده و فکر نکنم محدودیتی واسه گلداش وجود داشته باشه مگر اینکه عکسش ثابت بشه D:

--> لینک منبع

- مواد لازم : یه اکانت فیسبوک ( میتونین هر بار با ساختن اکانت گلد بگیرین ) + یه مقدار شانس
1- وارد این صفحه بشین :
https://www.facebook.com/DoritosMX/app_450974005045494
2- وسط صفحه رویه کلمه ی : Me gusta کلیک کنین ، صفحه reload میشه و ازتون اجازه ی دسترسی میخواد okay رو بزنین دوباره صفحه reload میشه
3-حالا رویه YUEGA YA کلیک کنید تا سه گزینه شروع به چرخیدن میکنه ( باید 3 تاش xboxlive رو نشون به ، تا 3 بار میتونین کلیک کنید اگه بیش از 3 بار شد احتمال اینکه
xbox live بیاد خیلی خیلی پایینه و هر سه گزینه game over میشه)
4-بعد از اینکه xbox live اومد یه سوال میپرسه ، سوال رو تویه translate.google.com بزنین تا ترجمه کنه یا اینکه از طریق google.com
5- بعد از اینکه به سوال پاسخ درست دادین کد رو نشون میده

( 5 بار با 5 اکانت متفاوت تویه بازه ی زمانی 15 دقیقه ای تست کردیم و 3 تا کد گرفتیم ، راحته میشه کد زیاد گرفت )
( هنوز مشخص نیست که کداش محدودیت زمانی دارن یا نه اما احتمال بدون محدودیته )
( برایه ساخت سریعتر اکانت فیسبوک mail.com رو فراموش نکنین )
( اگه facebook creator هم یافتین از ما دریغ نکنین D: )

اینم 2 کد داغ 2 روزه :
140725266730151.jpg
140725266733512.jpg

آخرین ویرایش:

zola

کاربر سایت
Jan 15, 2014
20
این دیگه چه وضشه اول 14 روزه بعد 7 روزه الان 2 روزه در آینده نچندان دور 2 ساعته:d
من روی Me gusta کلیک میکنم ولی هیچ اتفاقی نمیفته یه بار دیگه رفتم چیپس برام آورد:|
کلا شانس ندارم از اون 7 روزه هم چیزی نتونستم بگیرم
:((

آخرین ویرایش:

Fifa2013

کاربر سایت
Jul 8, 2012
59
دوستان بلافاصله میده یا نه ؟
من یبار بلافاصله گرفتم یبار گفت پاسخ اشتباه یبارم گفت شرکت فردا :D این شرکت فردا نمیدوم یعنی چی ولی تیتر بالاشو ترجمه کردم زد برنده شدید

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
من اکانت فیس بوک میسازم بعد از وارد کردن کپچا ازم شماره تلفن میخواد،3 تا اکانت ساختم که توو هر 3 تاش شماره موبایلم رو وارد کردم و الان وقتی میخوام شماره ام رو بدم میگه قبلا این شماره توسط اکانت های دیگه وریفای شده یه شماره دیگه وارد کنید...راهی برای پیچوندن شماره تلفن هست؟؟؟

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
اکانت جدیدی که می سازید کلا میفهمه فیک هست یعنی میفمه که این اکانتی که ساختید فقط واسه کد گرفتنه :| کد هم نمیده.
من فقط تونستم یدونه بگیرم اونم که یا اکانت اصلی خودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر