xbox live 14 day gold trial

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
ی سوال این روش رو پروفایل اصلی که اچیومنت دارم می گیرم جواب میده یا باید حتما ی پروفایل از نو بسازم !

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
ی سوال این روش رو پروفایل اصلی که اچیومنت دارم می گیرم جواب میده یا باید حتما ی پروفایل از نو بسازم !

فقط یک بار روی پروفایل اصلیت جواب میده هرچند که برای دریافت و دانلود برنامه اش که 20 مگ حجمشه حتما باید با تغییر لوکال به ژاپن یک پروفایل جدید بسازی.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
فقط یک بار روی پروفایل اصلیت جواب میده هرچند که برای دریافت و دانلود برنامه اش که 20 مگ حجمشه حتما باید با تغییر لوکال به ژاپن یک پروفایل جدید بسازی.

یعنی با این روش نمیشه اچیومنت های اکنت اصلیمو کامل کنم !

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
یعنی با این روش نمیشه اچیومنت های اکنت اصلیمو کامل کنم !
شما با ساختن یک پروفایل جدید و گرفتن یه کد که حاوی ۲ روز گلد (البته همه مشخصات گلد رو نداره) ، با اکانت اصلی خودتون آنلاین میشید و اون کد رو در اون وارد می کنید و با اون پروفایل اصلی بازی می کنید.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
شما با ساختن یک پروفایل جدید و گرفتن یه کد که حاوی ۲ روز گلد (البته همه مشخصات گلد رو نداره) ، با اکانت اصلی خودتون آنلاین میشید و اون کد رو در اون وارد می کنید و با اون پروفایل اصلی بازی می کنید.

درود ایشون گفت فقط ی بار کد میشه وارد کرد تو پروفایل اصلیمون درسته ! یا میشه هی اکنت ساخت و کد گرفت و تو پروفایل اصلی وارد کرد !

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
درود ایشون گفت فقط ی بار کد میشه وارد کرد تو پروفایل اصلیمون درسته ! یا میشه هی اکنت ساخت و کد گرفت و تو پروفایل اصلی وارد کرد !
نه می تونی چندین و چند بار پروفایل بسازی و کد رو بگیری و در پروفایل اصلیت وارد کنی .من منظورم این بود که بدون ساختن پروفایل جدید یک بار و تنها یک بار می تونی روی پروفایل اصلیت کد دریافت کنی!

---------- نوشته در 06:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:19 PM ارسال شده بود ----------

دیگه 48 ساعته نمیده:((

احتمالا دیگه محدودیت داره و بعد از گرفتن n بار کد دیگه بهتون نمیده.یه پیشنهاد عالی دارم واست >>> برو گلد بخر راحت:d

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
فک کنم کدشون تموم شده ... چون وقتی اون Captcha های ژاپنی رو کامل میکنی تو اون فیلدی که باید کد رو بده...محل کد رو خالی تحویل میده !
امیدوارم تا فردا جایگزین کنند ... وگـــــــرنه ...!؟؟!! )x

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
متین از این سایته نگیر گرون میده ادرس سایتی که ازش خریدم رو برات پخ میکنم قیمتاش خوب تره:bash:
پوینت کارت و اکانت لایو xbox live

فروشگاه game-ir.com

فقط 3 ماهه اولی ارزون تره . بقیش پایینی ارزون تره.

ی مشکل عجیب ! من پروفایل می سازم بعدش که می خوام باهاش ساین این شم میگه که یوزر و پس رو بده . منم میدم بعدش فقط 2 تا دایره می چرحن و تموم نمیشه . می خوام دانلودش کنم بعد یوزر و پس یه ارور میده که مربوط به اشتباه بودن یوزر و پس نیست . حالا سوال اینجاست که من چجوری می تونم پروفایل هایی که در دستگاهم هستن رو پاک کنم؟ یعنی دیگه وقتی گزینه ساین این رو می زنم بعشی از این اکانت ها دیگه نیاد .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر