نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    238
اگه خواستید نمونه کامل بی لیاقتی و عدم شایسته سالاری رو تو امریکا به یک نفر نشون بدید گرینبرگ رو مثال بزنید.
چاقال پلشت با این کرمی که سر fable ریخت عملا کاری کرده که اگه نمایش نداشته باشه انتقاد های سنگینی به ایکس باکس وارد میشه.
ولی اگه کرم نمی‌ریخت نمایش fable خامه روی کیک بود اما الان همه به عنوان یک نمایش ضروری اون رو می‌دونن.
آخه چه قدر نالایق هستی تو

اگه خواستید نمونه کامل بی لیاقتی و عدم شایسته سالاری رو تو امریکا به یک نفر نشون بدید گرینبرگ رو مثال بزنید.
چاقال پلشت با این کرمی که سر fable ریخت عملا کاری کرده که اگه نمایش نداشته باشه انتقاد های سنگینی به ایکس باکس وارد میشه.
ولی اگه کرم نمی‌ریخت نمایش fable خامه روی کیک بود اما الان همه به عنوان یک نمایش ضروری اون رو می‌دونن.
داش بازی ۲۰۲۰ معرفی شده
مگه میشه بعد از ۳ سال نمایش نداشته باشه؟ اونم بازی ای که پشتش پلی گراند گیمز هست
گرینبرگ هم نمیگفت همه از قبل لیک کرده بودیم فیبل هست =))
الانم غمت نباشه ته مراسم یه تریلر مشتی داره

• Like
Reactions: graywolf
رفیق البته اگر نمایش داشته باشد کارش رو خوب انجام داده چون از الان توجهات رو به سمت شوکیس برده است.شما Reset Era هم چک کنید بحث در مورد شوکیس خیلی بیشتر از قبل شده است.ولی اگر نمایش نداشته باشد واقعا حرفی برای گفتن باقی نمی ماند.

• Like
Reactions: Bax and big marty s
داش خداوکیلی مطمئنی فن مایکرو هستی؟؟؟
من از شما کاملا یادمه
پست های شما و ترول های شما کاملا موجوده
الان چطوری شدی XBOX فن =)) =))
هم میشه گفت هستم هم نیستم :D
هستم چون اولین تاپیک و اولین گروهی که با برو بچ آشنا و رقیق شدم برو بچه های اکس باکس بود بخصوص با اون اکانت قبلیم که بچه ها در جربانش هستن سر چه موضوعی خودم درخواست دادم بن بشه و یه اکانت جدید اومدم .
هستم چون بیشتر وقتم رو تو گروه ها و بازی ها اکس باکس گذروندم ، خیلی از بازی ها که تجربه کردم ساخت زیرمجموعه ها اکس باکس بوده و هیلو فن هم هستم در ضمن حدود ۳ سال :D که لور بازی رو جدی دنبال میکنم
کتاب هایش گیر آوردم چند تا انیمیشن و فیلم گیر آوردم بازی هایش رو چند بار پلی دادم مخصوصا هیلو کمبت ایولود که فکر کنم ۶ بازی بازیش کردم. :D
از اونور هم میشه گفت نیستم چون نگاهی هم به بازیها تیم آبی مینداختم همیشه و پرچمدار هاش رو هم حداقل نگاهی مینداختم و از این طرف هم بخصوص متالگیر فن تشریف دارم و به تازگی هم یه جرگه فاینال فانتزی فن ها پیوستم :D
پست و ترولی هم یادم نیست انجام داده باشم تا جای که سعی داشتم همیشه منطقی و میانرو بودم ولی نمی‌دونم شاید گاهی شیطنت هایی هم داشتم اگه موجود داری رو کن دل همه شاد شه ببینیم چیا بوده :D

9 روز ماندع تا شوكيس
و هايپ هم خيلي نرماله
فعلا نيروي زميني داره نزديك به مواضع ميشه
و نيروي هوايي هم قراره شروع كننده حمله باشه
با حملات برق اسا نيروي هوايي موضع دشمنان رو بمبارون كرده و با نيروي زميني منطقه رو تصرف ميكنيم :D
(از كتاب خاطرات ادولف هيتلر و نقش ماكروسافت در جنگ جهاني دوم)
Picsart_23-06-03_00-59-39-877.jpg
کاملا به جا و دقیق :D

هم میشه گفت هستم هم نیستم :D
هستم چون اولین تاپیک و اولین گروهی که با برو بچ آشنا و رقیق شدم برو بچه های اکس باکس بود بخصوص با اون اکانت قبلیم که بچه ها در جربانش هستن سر چه موضوعی خودم درخواست دادم بن بشه و یه اکانت جدید اومدم .
هستم چون بیشتر وقتم رو تو گروه ها و بازی ها اکس باکس گذروندم ، خیلی از بازی ها که تجربه کردم ساخت زیرمجموعه ها اکس باکس بوده و هیلو فن هم هستم در ضمن حدود ۳ سال :D که لور بازی رو جدی دنبال میکنم
کتاب هایش گیر آوردم چند تا انیمیشن و فیلم گیر آوردم بازی هایش رو چند بار پلی دادم مخصوصا هیلو کمبت ایولود که فکر کنم ۶ بازی بازیش کردم. :D
از اونور هم میشه گفت نیستم چون نگاهی هم به بازیها تیم آبی مینداختم همیشه و پرچمدار هاش رو هم حداقل نگاهی مینداختم و از این طرف هم بخصوص متالگیر فن تشریف دارم و به تازگی هم یه جرگه فاینال فانتزی فن ها پیوستم :D
پست و ترولی هم یادم نیست انجام داده باشم تا جای که سعی داشتم همیشه منطقی و میانرو بودم ولی نمی‌دونم شاید گاهی شیطنت هایی هم داشتم اگه موجود داری رو کن دل همه شاد شه ببینیم چیا بوده :D
اسکرین که زیاده داش :D =))
ولی خب بیخیال به جمع ما خوش آمدی هیچوقت برای توبه دیر نیس :D

• Like
Reactions: z2s sas
ولی خب بیخیال به جمع ما خوش آمدی هیچوقت برای توبه دیر نیس
آها
البته گناهی هم نکرده بودم که بخوام بخاطرش توبه کنم
از همون اول تو این جمع بودم
ولی شما به جمع ما خوش آمدید داداش :D
هایپ رو هم این چند روز فوق العاده بردی بالا فرندلی فایر بشه من میتونم و تو :D خی

اسم عملیات رو هم بزاریم D-day :D
اسم عملیاتی که در خور شوکیس پیش رو هست به نظرم ساعت صفر
چون که قرار نقطه شروع باش و خیلی چیزا تغییر کنه (البته سال هاس که مقدمات این شروع دوباره فراهم شده روز شوکیس فقط وقت رونماییش که بقیه فقط قسمتی ازش رو به چشم ببینن ) نا سلامتی قرار بریم به سال های اوج ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ سال هایی که این سمت پر از عنوان های خفن و با کیفیت و بدون رقیب بود

چیزی که مشخص هست نمایش پر محتوا و متنوعی رو داریم اما امیدوارم موضوعی که چندین سال آزاردهنده و ضعیف عمل کرده یعنی نوع پرزنت و ارایه کار اصلاح بشه و از مود پلی لیست گونه خارج بشه
که اگه همین مورد رو کاملا با محتوا تحویل تیم مارکتینگ بتسدا بشه قطعا کیفیت ارایه هم چند لول آپ رو تجربه میکنه و خیالمون راحت تر میشه
هرچند که این چندساله توفیقی حاصل نشده و امیدوارم امسال در کنار حضور جدی تر و پررنگ تر بتسدا شرایط بهتر و محیا تر بشه
------------------------
بازم ممنون میشم اگر دوستان نظرسنجی ها رو طبق روال هر سال شروع کنن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or