نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    238
پس بقول دوستمون درخواست یورش با یک فروند زیردریایی اتمی می‌باشیم :D
ما خود را به همه نشان نمی‌دهیم بلکه در اعماق به دل دشمن یورش می‌بریم..

خوبی این چند جا شدن هم این که اگه یه دستگاه زبونم لال بلای قطار به سرش اومد بقیه هستند تا تیم مواد مخدر این ور رو سالم به مقصد برسونن اشتباه تاکتیکی اونور هم همین بود :D
داش خداوکیلی مطمئنی فن مایکرو هستی؟؟؟
من از شما کاملا یادمه
پست های شما و ترول های شما کاملا موجوده
الان چطوری شدی XBOX فن =)) =))

مایکرو با ریبوت Perfect Dark نشون داده نیم نگاهی هم به بازگردوندن IP های قدیمیش داره و شاید نوبت به این بازی ها هم برسه، اما متاسفانه همه چیزهایی تخیلی که من دوست دارم، یعنی بازی های به ظاهر گوگولی اما در باطن خشن و چت تر از GoW (:D وی به Conker اشاره دارد) از Rare در میاد که در حال حاضر با SoT و IP جدیدشون مشغولن و شانس کمی داریم. اما خوب امیدوارم یه روز یکی متوجه پتانسیل بالای Conker و Banjo-Kazooie بشه برگردونه اینارو. همونطور که Crash بازگشت باشکوهی داشت و R&C هم فن بیس قوی خودش رو داره، اینا هم میتونن درست حسابی برگردن جر بدن. اینور هم امیدوارم سونی J&D و Sly رو دوباره زنده کنه.

Conker: Live & Reloaded که امد من دبیرستانی بودم (شت:D)، قشنگ یادمه تو مدرسه (بازم شت:D) به همه میگفتم یه بازی امده موهای رو صورت سنجابه هم معلومه! بعد همه کف میکردن:D

Conker عجب چیزی بود، یه زمان چه بازی های چتی میساختن واقعا، نمیدونم یادت هست یا نه، ولی باس یه مرحله عن بود:D یه آهنگم داشت به اسم Great Mighty Poo:D تازه یه مد مالتی پلیر خفن هم داشت که باب طبع مدیران حال حاضرم هست:D
همون آنلاین مود های بازی رو ریمیک بکنن و F2P با ی سری دیالوگ خلاقانه و مریضتر از reloaded میتونه با چهارتا مپ جدید حسابی بترکونه
جدا حیف این ip ها که زیر دست مدیریت به چوخ میره بشخصه حاضرم بدن ی استدیو پدر مادر دار قوی که حتی انحصاری هم ساخته نشه برای موفقیت و تضمین موفقیت بازی اما واقعا اینطوری این بازی ها تو برهه ای از تاریخ خاک نشن.

View attachment 295499

۱۰ تا اچیومنت جدید برای Hi Fi rush توی دیتابیس استیم پیدا شده که گمانه ها میگن نشونه dlc برای این بازی هست که احتمالا توی شوکیس معرفی میشه
همیشه تو جمع و گروه خودمونی گفتم بازم میگم درکنار تجربه فوق العاده flight S و سایکوناتز 2 و های فای بهترین تجربه های نسل نهمی تا امروز برای من بودن که با لانچ ناگهانی بازی بشدت سورپرایز و با تجربه بازی هر لحظه بیشتر عاشقش شدم و حس کردم دارم به بهترین تجربیات نسل شیشم برمیگردم(انقدر عالی و لذت بخش بود برام)
و با ایونت و اخبار جدید باز هم با کله میشتابم به سمت کنسول مورد نیاز

View attachment 295547
دوستانی که می گن منتظر فیبل نباشید تحویل بگیرید گوشه ی بالای تصویر سمت چپ،یعنی گرینبرگ خدا بهت رحم کنه
این گرینبرگ دلقکه بابا :D اصلا نمیشه روی حرفاش یا پستاش حساب کرد
یادمه یبار اومده بود توییت زده بود
Sega is ours
حالا سگا رو خریدن؟

این گرینبرگ دلقکه بابا :D اصلا نمیشه روی حرفاش یا پستاش حساب کرد
یادمه یبار اومده بود توییت زده بود
Sega is ours
حالا سگا رو خریدن؟

منظورش اكتيويژن بوده تو دهنش بد چرخيده :D
——-
شك نكنيد از فيبل نمايش داريم
——
اينم در نظر داشته باشين كه نقض كرده اين داستانو

آخرین ویرایش:
آقا احتمالش هست چیزی از GTA VI نشون بدن؟
نع
در حال حاضر بیشتر از اینکه راکستار نخواد GTA رو تو شوکیس های سونی و مایکروسافت نشون بده بنظر من خود مایکروسافت و سونی حاضر نیستن GTA رو تو شوکیسشون نشون بدن مگر اینکه انحصاری باشه!
شما علاوه بر اینکه باید پول زیادی رو به راکستار بدی بابت این موضوع از اون طرف هر بازی انحصاری هم که تو شوکیست نشون بدی تهش همه درباره GTA حرف میزنن و بقیه بازیا تماما میرن زیر سایه نمایش GTA

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or