نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

برای مراسم پیش رو بیشتر از همه منتظر نمایش کدام یک از عناوین زیر هستید؟

• age of mythology

• avowed

• blackops 6

• blade

• clockwork revolution

• DOOM

• everwild

• fable

• flight simulator

• gears6

• indiana jones

• od

• perfect dark

• Elder Scrolls VI

• new ip

Results are only viewable after voting.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,724
نام
Mehrdad
به نظرم ضد حال (در مفهوم جدی و واقعیش که واقعا حس و حالت رو یک مدتی خراب میکنه) زمانی میخوریم که بازی نمایش داشته باشه ولی به هر دلیلی، اون نمایش کمتر از حد انتظار باشه (مثال بارز و نزدیک همین اسپایدرمن 2 و نظرات فن بیس)

وگرنه کافیه 2-3 تا بازی در حد و اندازه انتظارات، حضور داشته باشه تا حداقل همگی راضی باشن و سقوطی به ته دره یا ترکیدن تانک رو، شاهد نباشیم :D

سمت سونی هم به نظرم مشکل اصلی همین بی سلیقگی در نمایش اسپایدرمن + ضعف MGS + عدم حضور حداقل یکی از سینگل پلیر ساز های اصلی (یا جدید) سونی بود که باعث شد فن بیس ریج بزنن و زمین و زمان رو مورد عنایت قرار بدند هرکسی هم اپسیلون مخالفت کرد از سمت بعضیاشون بشه "ماله کش یا چهارپا" (حالا من نمیدونم، این متخصصین ماله کش شناس عزیز، چرا به جای مکانی چون توییتر و بحث های جدی و اجتماعی، تو بازیسنتر بین نظرات "گوناگون و طبیعی" چهارتا گیمر دنبال ماله کش میگردن و به ملت "برچسب" میزنن، زورشون فقط اینجا به بقیه میرسه؟ منظور هم همون برچسب هایی هست که خیلی بد بود و چند صفحه قبلش دوست محترمی گفت بهتره نزنیم، و همه لایک کردند که پیف پیف خیلی بده و بهتره نزنیم!! بعد همونایی که لایک کرده بودن افتادن رو برچسب زدن!! در حالی که برچسب و ماله رو معمولا رو لجن و کثافت میکشن و میزنن، مشابه کار های EA، و نظرات "طبیعی و گوناگون" یک سری ادم عادی رو، معمولا یک ذهن ازاد و تمیز، ماله کشی به حساب نمیاره و برچسب نمیزنه)

خلاصه، به نظرم تا زمانی که بازی های به شدت مورد انتظار (استارفیلد فورزا و غیره) + یکی دو تا بازی جدید، نمایش داشته باشند، سقوط و انفجار و ماله کشی و اینا در کار نیست، سقوط زمانی هست که نمایش استارفیلد بد باشه (برای من همینم اهمیت نداره چون نیازی ندارم با دیدن نمایش خودم رو برای بازی اماده کنم و چشم بسته بهش اعتماد دارم) یا عملا هیچ بازی جدیدی نشون داده نشه، همونم اگه با بازی هایی از سبک های دیگه پر شه هم خوش به حال طرفدارانش، که شاید سبک من نباشه، شاید مورد علاقه من نباشه، اصن شاید من ازش متنفر هم باشم، اما به هر حال حق ندارم (یا حداقل تا جایی که اگاه باشم و عقلم برسه فرهنگم بهم اجازه نمیده) که اگر کسی هم اومد واقعا دفاع کرد یا خوشش اومد یا توضیح داد که ناامید نشیم، بهش بگم ماله کش،

این قصه هارو گفتم که لطفا از اون تاپیک درس بگیریم و هنوز هیچی نشده جنگ داخلی رو شروع نکنیم، بیرون از این سایت و ذهن هامون همگی درگیر مشکلات این جامعه هستیم، دیگه چس مثغال خوشی این سایت رو لطفا به خاطر اتفاقات ساده و قابل پیش بینی ای مثل "عقب افتادن بازی ها، نمایش نامناسب بازی ها => دفاع از شرایط توسط برخی" خراب نکنیم، به شخصه با اینکه عاشق ویدئو گیم هستم ( طوری که اگه ساعت برنارد داشتم بدون اغراق ده ها و شاید صد ها بازی بود بکنم که هنوز نکردم، بازی هایی که حالت عادی وقتشو ندارم) با این حال به عنوان یک عاشق ویدئو گیم میگم، گوه بگیره به سرتاپای ویدئوگیم اگه قرار باشه من به خاطر ناامیدی از نمایش بازی ها، 2 روز دیگه به ملت بگم ماله کش یا توهین های دیگه، توهین هایی که لایق امثال EA و طرفداران خجالتیش هست نه چهارتا گیمر دنیا بی خبر که اگرم نمایش رو توجیه میکنند، شاید فقط یک مکانیسم دفاعی ناخوداگاه برای حفظ "حال خوب" باشه، نه ماله کشی و این مزخرفات...

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
کلا یک بحثی که هست، بد بودن شوکیس سونی در زمینه First Party به شوکیس ماکرو زیاد ربطی نداره. سونی بعد 2 سال شوکیس داشته، اومده 5 تا فرست پارتی نشون داده، 4 تاش گس بوده، یکی سینگل. سه تا از نمایش ها، CG بی سر و ته بود. یکی هم مورد انتظارترین بازی PS بود که اونم به دلیل عدم پیشرفت قابل توجه گرافیک، خورده به برجک فن ها. :D

حالا اگه ماکرو از بین نمایش Starfield/Forza/Hellblade/Awoved و احتمالا یک سری بازی دیگه اومد فقط CG نشون داد، گرافیک ها و غیره داغون بود باید ناامید شد و همون بهتر تانک بره ته دره راحت شیم کلا از این صنعت گیم.:D

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,190
نام
سبحان
احتمال معرفی شدن گیرز ۶ به شدت بالاست، کولیشن گیرزهای ۴ و ۵ رو تقریبا در عرض ۲ سال ساخت و الان از آخرین چیزی که استودیو منتشر کرده تقریبا ۳ سال میگذره (که البته یه DLC بود) و بازی الان دیگه باید قابل نمایش باشه، و سال دیگه عرضه بشه.

از اون جایی که زمان معرفی شدن نسخه ۴، اعلام کردن که قراره یک سه‌گانه بسازن، پس انتظار ریبوت شدن رو نداشته باشید. البته امیدوارم بعد از نسخه ۶، یه استراحت طولانی مدتی به فرنچایز بدن و برن سراغ ip جدید
گیرز ۶؟ :-? اگه بخواد از لحاظ داستان در حد ۵ باشه که همون معرفی نشه بهتره:D از لحاظ فروش هم اصلا خوب نبود گیرز ۵. مولتی پلیر هم خیلی زود ریزش کرد.
این فرگوسن حمال گند زد، بعدش رفت شد تهیه کننده دیابلو، ترکوند. واسه گیرز فقط خار داشت.

این کوالیشن یه مدتی هم رفته بود کمک 343 که گند هیلو رو جمع کنن. نمیدونم در چه مقیاسی رفته بودن البته.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,913
نام
حسين
نظرتون چیه یه سری بزنیم به کنفرانس های E3 مایکروسافت خدا بیامرز توی نسل ۷؟

بازی های بزرگی که در E3 2005 نمایش داشتن:
Gears of War
Half Life 2
Kameo
King Kong
Perfect Dark Zero

بازی های بزرگی که در E3 2006 نمایش داشتن:
GTA IV
Bioshock
Brothers in Arms
Fable2
Forza Motorsport 2
Gears of War
Mass Effect
ShadowRun

بازی های بزرگی که در E3 2007 نمایش داشتن:
Halo 3
Bioshock
Call of Duty4: Modern Warfare
Fallout 3
Halo Wars
Lost odyssey
Mass Effect
Resident Evil 5
Rock Band

بازی های بزرگی که در E3 2008 نمایش داشتن:
Gears of War 2
Fable 2
Fallout 3
Modern Warfare 2
Portal
Resident Evil 5

بازی های بزرگی که در E3 2009 نمایش داشتن:
Alan Wake
Assassin's Creed 2F
Forza Motorsport 3
Halo: ODST
Halo: Reach
Left 4 Dead 2
Mass Effect 2
Metal Gear Solid Rising
Splinter Cell: Conviction

بازی های بزرگی که در E3 2010 نمایش داشتن:
Call of Duty Black Ops
Crysis 2
Dead Space 2
Fable 3
Mortal Kombat
NFS: Hot Pursuit

بازی های بزرگی که در E3 2011 نمایش داشتن:
Halo 4
Halo: Anniversary
Forza MotorSport 4
Gears of War 3
Modern Warfare 3
Mass Effect 3
Tomb Raider

بازی های بزرگی که در E3 2012 نمایش داشتن:
BlackOps 2
Forza Horizon
Halo 4
Splinter Cell: BlackList
Tomb Raider
Watch Dogs

Good Old Days.

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
نظرتون چیه یه سری بزنیم به کنفرانس های E3 مایکروسافت خدا بیامرز توی نسل ۷؟

بازی های بزرگی که در E3 2005 نمایش داشتن:
Gears of War
Half Life 2
Kameo
King Kong
Perfect Dark Zero

بازی های بزرگی که در E3 2006 نمایش داشتن:
GTA IV
Bioshock
Brothers in Arms
Fable2
Forza Motorsport 2
Gears of War
Mass Effect
ShadowRun

بازی های بزرگی که در E3 2007 نمایش داشتن:
Halo 3
Bioshock
Call of Duty4: Modern Warfare
Fallout 3
Halo Wars
Lost odyssey
Mass Effect
Resident Evil 5
Rock Band

بازی های بزرگی که در E3 2008 نمایش داشتن:
Gears of War 2
Fable 2
Fallout 3
Modern Warfare 2
Portal
Resident Evil 5

بازی های بزرگی که در E3 2009 نمایش داشتن:
Alan Wake
Assassin's Creed 2F
Forza Motorsport 3
Halo: ODST
Left 4 Dead 2
Mass Effect 2
Metal Gear Solid Rising
Splinter Cell: Conviction

بازی های بزرگی که در E3 2010 نمایش داشتن:
Call of Duty Black Ops
Crysis 2
Dead Space 2
Fable 3
Mortal Kombat
NFS: Hot Pursuit

بازی های بزرگی که در E3 2011 نمایش داشتن:
Halo 4
Halo: Anniversary
Forza MotorSport 4
Gears of War 3
Modern Warfare 3
Mass Effect 3
Tomb Raider

بازی های بزرگی که در E3 2012 نمایش داشتن:
BlackOps 2
Forza Horizon
Halo 4
Splinter Cell: BlackList
Tomb Raider
Watch Dogs

Good Old Days.
خدایی وضع مارو نگا
اون موقع باید بگردی گیم بد پیدا کنی
الان باید بگردی گیم خوب پیدا کنی، پیدا هم نمیشه.
8->انتظارات از مراسم: فیبل، ولفنشتاین ۳، مس افکت.
:-jواقعیت مراسم(احتمالا)؛دی ال سی جدید سی آو تیوز،ری تریسینگ ماین کرفت، تریلر سیزن جدید هیلو و یه سری عناوین no one cares دیگه.

RAFA_1992

کاربر سایت
Jun 17, 2018
482
من نظر دوستان در مورد کنترل انتظارات قبول دارم اما اگه نگاه کنید ما هیچ انتظار نا معقولی برای شوکیس نداریم،
این چیزی بود که من دیروز اپلود کردم
FxeInWeWcAIRuHu.jpeg
استارفیلد که تکلیفش معلومه،(+فورزا)
هلبلید تقریبا 1300 روزه معرفی شده،
اوود 1000 روزه معرفی شده،
فیبلم 1000 روزه معرفی شده تازه ما انتظارشو نداشتیم خودشون کرم ریختن،ویدیوشون از دیروز نزدیک 5میلیون بازدید داشته،
ما انتظار بازی جدید یا gta نداریم همین هایی که قبلا معرفی کردن برامون کافیه،
بهتون قول می دم کسی سراغ فیبل رو نمی گیره اگه به قول دوستان اون چهارتا دیگه نمایش درست حسابی داشته باشن،
من شخصا به این شوکیس خیلی امید دارم خیلی

big marty s

کاربر سایت
May 30, 2023
178
من نظر دوستان در مورد کنترل انتظارات قبول دارم اما اگه نگاه کنید ما هیچ انتظار نا معقولی برای شوکیس نداریم،
View attachment 295364
فیبلم 1000 روزه معرفی شده تازه ما انتظارشو نداشتیم خودشون کرم ریختن،ویدیوشون از دیروز نزدیک 5میلیون بازدید داشته،
بهتون قول می دم کسی سراغ فیبل رو نمی گیره اگه به قول دوستان اون چهارتا دیگه نمایش درست حسابی داشته باشن،
خدا پدرت رو بیامرزه داش
البته بحث با این جماعت فایده نداره حرف خودشون رو میزنن داش
همه چی رو vs میبینن و ترس اینکه فردا ترول نشن

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,190
نام
احمد
کلا دو تا نمایش میتونه منو تا مرز جنون بکشه.
یکیش که مثل همیشه سیلک سانگ هست که بلاخره تاریخ انتشار بدن.
دومیش هم که اوری ۳ هست. میدونم پروژه در حال ساخته ولی حتی یه تیزر کوچولو هم میتونه بترکونه.
ori-3-pc-spiel-cover.jpg
بس که نسخه های قبلی این دو تا بازی لذت بخش بودن و سر جمع بالای ۵۰۰ ساعت حداقل بازیشون کردم.
سری گیرز رو باید یه ریبوت کنند و خط داستانی تغییر بدن. اینطوری دوباره میشه به اوج برگشت.
از هلبلید۲ هم یه گیم پلی نشون بدن عالی میشه. کسایی که نسخه اول رو بازی کردن میدونن که تو نسخه دوم قرار نیست گیم پلی تو سبک گاد او وار یا تلو ببینند و اصلا نیازی هم به این کار نیست. سبک بازی فرق داره و به جرأت میتونم بگم یکی از خاص ترین و وحشتناکترین تجربه های گیمی من با نسخه اول رقم خورد.
فقط معماهای بازی رو بیشتر کنند و همون سبک گیم پلی رو پولیش کنند عالی میشه.

بنظرم کیف این مراسم ها به همون هایپ قبلش هست، این لذت رو از خودمون دریغ نکنیم.

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
163
نام
ori
کلا دو تا نمایش میتونه منو تا مرز جنون بکشه.
یکیش که مثل همیشه سیلک سانگ هست که بلاخره تاریخ انتشار بدن.
دومیش هم که اوری ۳ هست. میدونم پروژه در حال ساخته ولی حتی یه تیزر کوچولو هم میتونه بترکونه.
View attachment 295365
بس که نسخه های قبلی این دو تا بازی لذت بخش بودن و سر جمع بالای ۵۰۰ ساعت حداقل بازیشون کردم.
سری گیرز رو باید یه ریبوت کنند و خط داستانی تغییر بدن. اینطوری دوباره میشه به اوج برگشت.
از هلبلید۲ هم یه گیم پلی نشون بدن عالی میشه. کسایی که نسخه اول رو بازی کردن میدونن که تو نسخه دوم قرار نیست گیم پلی تو سبک گاد او وار یا تلو ببینند و اصلا نیازی هم به این کار نیست. سبک بازی فرق داره و به جرأت میتونم بگم یکی از خاص ترین و وحشتناکترین تجربه های گیمی من با نسخه اول رقم خورد.
فقط معماهای بازی رو بیشتر کنند و همون سبک گیم پلی رو پولیش کنند عالی میشه.

بنظرم کیف این مراسم ها به همون هایپ قبلش هست، این لذت رو از خودمون دریغ نکنیم.
اگه اسمی از بازی Ori بیاد.دیگه هر اتفاقی هم واسه قطار و تانک و موشک و بقیه وسایل حمل و نقل هایپ بیوفته..من حداقل جون سالم به در میبرم :D
یه بازی مثل GTA VC رو هر بار کلیپی ازش میبینم یه حس خاصی بهم دست میده..هم غم هست هم مرور گذشته و لذتی که از اون بازی بردم..حالتی که برای بازی های اندک و البته قدیمی اتفاق میوفته
ولی این بازی Ori با اینکه قدیمی نیست..دقیقا همون حالتو برام به وجود میاره..بنابراین ناامیدانه نشسته ام در انتظار اون روزی که معرفی جدید داشته باشه :(

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
View attachment 295364
رفیق به نظرم از بین Avowed و Fable یکی نمایش داشته باشد عالی هست.از اون طرف 2 بازی جدید هم معرفی شود به یک کنفرانس خیلی خوب تبدیل می شود،بازی جدید هم منتظر عناوین خیلی بزرگ و معروف نیستم،بازی جدید Double Fine و Compulsion هم باشد اوکی هست.البته بستگی به این دارد که برای مثال از Hellblade II یک نمایش چند دقیقه ای شامل مبارزات رو شاهد باشیم،نه اینکه صرفا یک تریلر سینمایی پخش کنند.انصافا کسی هست که واقعا سطح توقعش از این هم پایین تر باشد؟

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,290
نام
علیرضا
آقا قبول کنیم من به این نتیجه رسیدم دلیل سقوط هایپ ترین تیم مواد روان گردان اون جبهه این بود که همه انتظار سینگل پلیر داشتن گس نشون دادن.
بازی کم نشون نداد اونور و نمایش های مولتیش هم اصلا و ابدا بد نبود
مشکل عدم همخوانی نمایش با نوع انتظارات اون جبهه بود
ولی این ور ما می‌بینیم انتظارات سرنشینان تانک ما وقتی تاریخ اکس باکس رو مرور کنیم حداقل هم سو هست با هم
گس نشون دادن کسی ناامید نمیشه چون انتظار داره کمااینکه هستن بچه‌هایی بین خودمون منتظر این گس هان مثل SoT و SoD و حتی تاتانکا
سینگل پلیر هم که تریلر رونمایی اولیه داشتن فقط منتظر دیدن تاریخ و گیم پلی هستیم اونم نه از همشون
Avowed یا Fable
Forza motorsport
Starfield
Hellblade 2
و در نهایت دو تا سی جی از دو سه تا سینگل پلیر آینده مثل psychonaunts 3 و Ori3 و حتی wolf3
(ولو یاد بگیر همش سه شد :D )
همین نمایش حداقلی هم واقعا خوبه هم همسو با انتظارات فن بیس
انتظار نداریم بازی آماده نشده نمایش بدن
همون کاری که سونی هم کرد
اگه فیبل آماده نیست نشون نده
اگه پرفکت دارک آماده نیست نشون نده
اگه اوتر ورلدز ۲ آماده نیست نشون نده
البته معرفی اولیه با سی جی اشکال ندره ها ولی فاصله حداکثر ۲ سال بیشتر نشه
همین

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,072
نام
محمد حسین
حالا ستاد کنترل هایپ، فعال شده کاری نداریم ولی مهمترین بار هایپ، به عهده استارفیلده.
چون ته نمایشه و نیم ساعته، همینطور که اسپایدر بود، پس 50 درصد نمره نمایش رو اونه. تو هر چقدر گیرز و ... بچسبونی تو نمایش، اون گند بزنه، سطح نمایش میاد پایین.
اما فیبل و ایده تریلری که دادن، جدا، اگه کالکشن یا خود فیبل نباشه، این گرینبرگ دار و دسته اش سادیسم دارن، چون اون آهنگ و سایر موارد رو هر چی فکر کنی، میرسونت به فیبل.
میمونه هندونه دربسته، استارفیلد.این هندونه، همه چی تو همینه

139401261523019675105234.jpg

آخرین ویرایش:

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
700
خب من سریس اس رو فروختم و یه سریس ایکس در کنار ps5 گرفتم.الان دیگه اسپنسر وظیفه داره که این پول رو حلال کنه😁😁😁
خب اگه بنا بر رویاپردازی باشه من هیلو جدید می‌خوام ❤️
ولی بنا بر منطق و حدس و گمان این پیش بینی من از نمایش هست:
Forza نمایش داره بدون شک و با تاریخ انتشار قطعی.
استارفیلد هست بدون شک و یه گیم پلی کامل.
فصل ۴ هیلو نمایش داده میشه.
سی اف سیفز نمایش داره.
از بتسدا آپدیت جدی الدراسکولز آنلاین رو شاید ببینیم.
Lies of p نمایش داره چون رو گیمپس میاد و خودم هم دوسش دارم.
بازی هایی رو میبینیم که رو گیپس دی وان هستن که فرست پارتی نیستن و اکثریت مراسم رو اینا تشکیل میده.
با سابقه خوبی که از hifi rush ایکس باکس داشت به احتمال خیلی زیاد شدو دراپ داریم از یک بازی.چند ماه پیش خودم که ممکنه ori باشه این بازی که با توجه به این که بازی محبوبی هست احتمالش کمه ولی بدون شک شدو دراپ داریم.
هل بلید بدون شک نمایش داره و سه فرست پارتی اصلی این نمایش forza.استارفیلد.هل بلید هستن.
در باره fable هم بستگی به همت استودیو داره که تا کجا بازی رو پیش بردن.

big marty s

کاربر سایت
May 30, 2023
178
حالا ستاد کنترل هایپ، فعال شده کاری نداریم ولی مهمترین بار هایپ، به عهده استارفیلده.
چون ته نمایشه و نیم ساعته، همینطور که اسپایدر بود، پس 50 درصد نمره نمایش رو اونه. تو هر چقدر گیرز و ... بچسبونی تو نمایش، اون گند بزنه، سطح نمایش میاد پایین.
اما فیبل و ایده تریلری که دادن، جدا، اگه کالکشن یا خود فیبل نباشه، این گرینبرگ دار و دسته اش سادیسم دارن، چون اون آهنگ و سایر موارد رو هر چی فکر کنی، میرسونت به فیبل.
میمونه هندونه دربسته، استارفیلد.این هندونه، همه چی تو همینه

View attachment 295369
داش ممد برای جامونده ها یکی از پیشرفته ترین تجهیزات نظامی رو در حال آماده سازی هستیم
به زودی رونمایی میشه :D

• Like
Reactions: Bax

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر