نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    236

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,770

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
من یک احتمالی می دم Forza فقط آنلاین باشه و از بیخ لایو سرویس بشه :D
---
خوب دیگه احتمال نمی دم :D
رفیق علاوه بر مطلب دوستمون این رو هم در سایت رسمی بازی گذاشته اند.
Q: Will Forza Motorsport include a single-player mode?

A: Yes, Forza Motorsport features an all-new car building focused single-player career mode

یکی مثل بنده تمام تجربه ام از این سری که شامل نسخه سوم تا هفتم می شود صرفا بخش تک نفره بوده است.واقعا تصمیم درستی گرفتند که بازی رو به صورت کامل آنلاین نکردند.البته بنده هم بعد از معرفی اولیه و حذف شماره از تایتل حدس می زدم می خواهند بازی رو تمام آنلاین کنند که خوشبختانه اینجور نشد.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
خوب تا الان شده استارفیلد و فروتزا :D
بزنه این Avowed و Fable هم بذارن من راضیم از کنفرانس
Fable رو من بعید بدونم نمایش داشته باشه. خبر مثبتی در موردش نیومده و آخرین اخبار که آخر سال پیش اومد حاکی از این بود که اوضاع توسعه جالب نیست.
Avowed هم هرکی یه چیزی می گه. یکی می گه ریبوت شده یکی می گه آماده نمایش اه و ...

به شخصه نمایش Avowed رو خیلی محتمل تر از Fable می دونم.
----
Perfect Dark و Everwild هم که خراب دو عالم ان.
----
این State of the Decay 3 رو بدبخت کسی آدم حسابش نمی کنه ولی اینم هست ممکنه نمایش داشته باشه :D

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,770
Fable رو من بعید بدونم نمایش داشته باشه. خبر مثبتی در موردش نیومده و آخرین اخبار که آخر سال پیش اومد حاکی از این بود که اوضاع توسعه جالب نیست.
Avowed هم هرکی یه چیزی می گه. یکی می گه ریبوت شده یکی می گه آماده نمایش اه و ...

----
----
این State of the Decay 3 رو بدبخت کسی آدم حسابش نمی کنه ولی اینم هست ممکنه نمایش داشته باشه :D

اگر قراره نه Fable باشه نه Avowed به نظرم بهتر دیگه گل بگیرن در ایکس باکسو !

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914

----
----
رفیق SoD2 در زمان لانچ مشکلات بی شماری داشت ولی با آپدیت های زیادی که دادند وضع بازی خیلی بهتر شد.از اون مهم تر اینکه استودیو جذب نیروی زیادی داشته است و حتی یک بخش مخصوص موشن کپچر هم در اختیار دارند.به نظر می آید شماره سوم بازی عنوان بسیار بهتری از نسخه قبل بشود.امیدوارم این بازی هم نمایش داشته باشد.

• Like
Reactions: AmirPh78

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,671
نام
سهيل
دوتا گیف مولایی از HB2 با تاکید بر گرافیک پشم ریزون بازی :D :

coordinatedpepperychickadee-max-1mb_cyhs.gif

ncgsspl_858j.gif

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,114
نام
مصطفی
HB2 گرافیکش خرکی خوبه ولی شوکیس اصلی سالی هست که کوالیشن گیرز یا پروژه بعدیش رو نشون بده ببینید کی گفتم :D اینا نسل قبل گیرز 5 و hivebusters ساختن که جفتشون از لحاظ گرافیکی بنچمارک بودن رو وان ایکس
تک دموهایی هم که با UE5 دادن قشنگ میشه تصور کرد کات سین های گیرز بعدی تو چه لولیه :D
The-Coalition-The-Cavern-Cinematic-Test-Demo-on-Unreal-Eng.gif

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
667
باعث خوشحالیه که این همه طرفدار ولف میبینم. باعث ناراحتیه که طرفدار دووم نمیبینم.

- من نگران ایندیانا جونز هستم. فکر نمیکنم ماشین گیمز از پسش بربیاد. هر چیزی که برای ساخت یه بازی اکشن ادونچر نیاز هست باید داخلش بهترین باشه و راستش زیاد به این پروژه خوشبین نیستم. اگه کوالیشن بالاسر این پروژه بود میدونستم که میشد بهش امید زیادی داشت.

- بازی های لایو سرویس انتخاب اول خیلی ها تو دنیای گیم هستند و امار روزانه استیم هم همین مساله رو ثابت میکنه. این بازی ها لزوما بد نیستند و قرار هم نیست جای کسی رو تنگ کنند یا تاثیر بدی روی بازار بزارند یا اینکه مخاطب هاش کم سن و سال هستند. همین بازی ها باعث شدن esport شکل جدی تری بگیره و کار به جایی رسیده که برای مسابقات جهانی بازی مثل دوتا 2 جایزه 30 میلیون دلاری وجود داره.
وقتی فهمیدم سونی قرار هست که ۱۰ تا بازی لایو سرویس تا ۲۰۲۶ معرفی کنه واقعا خوشحال شدم و فکر میکنم با کمک استودیویی مثل بانجی بترکونند. ساختن بازی لایو سرویس به قدری سخت هست که وارزون ۲ با این همه استودیو نتونسته موفقیت وارزون ۱ رو به دست بیاره و یک پسرفت نسبت به شماره قبلی هست‌. درباره بتلفیلد هم همین موضوع صادقه.
جذابیت بازی های لایو سرویس رقابت کردن با ذهن یه ادم دیگه و چالش های مختلف و اپدیت های پشت سر هم هست که اگه حساب شده باشه بازی رو همیشه به روز نگه میداره و شما تشویق میشی برای اینکه بتونی رقابت کنی مرتب به بازی سر بزنی. در کنارش حالتی هم وجود داره که برای رقابت کردن نیست و جنبه فقط فان داره. یه مپی مثل میراژ ۱۰۰ سال دیگه هم داخلش بازی کنی هیچوقت بخاطر گیم پلی بینظیر کانتر تکراری نمیشه و همیشه هم نمیتونی با یه سبک تکراری بازیش کنی.
برای ساخت بازی لایو سرویس نیاز به ایده هایی هست که مخاطب رو جذب کنه، اگه سونی یه بازی شوتر درست حسابی معرفی میکرد حسابی میگرفت. همین Xdefiant یوبی رو بیینید، بازی خیلی خاصی نیست از CoD خیلی ضعیف تره ولی تونست مخاطب های خوبی رو جذب کنه و خیلی ها بهش امید بستند.

- مایکروسافت تو بازی های لایو سرویس عناوین خوبی داره. با اضافه شدن اکتی این ترکیب قوی تر هم میشه، بنابراین نیازی به بازی های لایو سرویس جدید نداره و درست میگید بقیه استودیوها فقط باید بازی های داستان محور بسازن و امیدوارم مجموعه بتسدا دیگه بعد از ردفال کلا بیخیال بازی های انلاین بشه و روی همین الدر اسکرول انلاین فقط متمرکز باشه. من از کنترابند هیچی نمیدونم ولی اگه قرار هست که انلاین باشه فکر نمیکنم عنوان جالبی باشه.

- استارفیلد بازی بنظر خیلی بزرگی میاد و محتوای خیلی زیادی داره ولی چیزی که همه ازش میترسند یکی خالی بندیهای تاد هاوارد هست یکی هم باگ
- درباره 2023 تقریبا اوضاع مشخص هست ولی برنامه 2024 یه کم مبهمه.
- سال قبل تو بازیهای ایندی بندیکت فاکس برای من مورد انتظار بود و متاسفانه اون چیزی نبود که تصور میشد. امسال هم امیدوارم بازی های ایندی خوبی معرفی بشند که ناامید کننده نباشند.

بزرگترین معرفی برای من تو این شوکیس و مهمترین چیزی که میتونه یه تنه کل شوکیس رو حمل کنه خبر از Quake هست. اصلا این بازی باید بیاد دوباره یه حالی به ژانر شوتر بده همونطور که ولف و دووم اینکار رو کردند.
بعد از استارفیلد بازی بزرگ بعدی از مجموعه بتسدا امیدوارم فال اوت باشه. خبر ریمیک یا دنباله New Vegas

- اینده ایکس باکس خوبه و تقریبا مثل یه تیم فوتبال پر ستاره است که با یه مدیریت درست میتونه نتیجه خیلی خوبی بگیره.

- خرید اکتیویژن فکر نمیکنم ربطی به این مسائل داشته باشه. هر مساله محرمانه ای رو این نهادهای ناظر میدونند و حتی میدونند کی کنسول های نسل بعدی وارد بازار میشند. نشون ندادن بازیهای تاپ سهم شرکت رو از بازار فعلی که کم نمیکنه.
ضمن اینکه مساله ضرر به بازار کنسول ها رد شده میبینید که بعضی کشورها خرید رو بدون قید و شرط قبول کردند. نشون ندادن بازی های مورد انتظار تو شوکیس، باعث مخفی شدنشون از دنیا نمیشه.
الان همین قاضی FTC بهترین ادم برای لیک کردن کل برنامه های نسل نهم هست.

- صنعت گیم به خوبی به کار خودش ادامه میده. از 2023 تا الان های فای راش/هاگوارتز/دد اسپیس/ ایول 4/ استاروارز رو داشتیم که همگی بازی های خوبی بودند. ۵ ماه ۵ تا بازی تاپ. زلدا هم که جز مدعی های اصلی بازی سال. این ماه رو هم ایشالا که دیابلو ۴ میترکونه
#Simp4Lilith

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,671
نام
سهيل
کوالیشن الان در کنار پلی گراند پرچم دارهای حوزه گرافیک ایکس باکس هستند. یک بخش بزرگ همین دمو ماتریکس که به جرات گرافیکی ترین عنوان تا به امروز هست که قابل بازی هم بوده توسط همین کوالیشن ساخته شده. خلاصه امید تو حوزه گرافیک بهشون زیاده.

در مورد Doom اتفاقا طرفدار زیاد داره ولی بعیده به این زودی خبری از دووم بشه.Quake را به شخصه خیلی نیستم چون فقط تجربه 4 را داشتم و یادمه اون زمان خیلی حال نکردم باهاش.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,649
me too

منم امیدوارم شوکیس مایکروسافت پر از نمایش های عالی از بازیهای SP و جذاب باشه و استارفیلد هم بترکونه. در حال حاضر واقعا به چنین چیزی نیاز داریم. بحث دیگه سونی و مایکروسافت نیست. (البته برای من هیچوقت نبوده)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر