نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    236
به ماریسا توهین نکنین، با اختلاف زیاد بهترین تازه وارد استریت فایتر ۶ ه :-"

کی همچین جسارتی کرده؟! شانس آورد پیداش نکردم :D

در مورد بحث اخیر هم با محمد موافقم. همونطور که زورچپونی بده، ، ازون‌ور بوم افتادن هم بد است. مثلا شما فکر کن چان‌لی از استریت فایتر بشه یه کرکتر سیاه‌پوست چاق، اینجا میتونید تا دسته اعتراض کنید، اما وقتی یه کرکتر اوریجینال خلق میشه و صدمه‌‌ای هم به بازی نمیزنه، دیگه گیر دادن بهش یکم عجیبه.
ولی به طور خاص در مورد فیبل نکته عجیب اینه که مدل اصلی اینقدری که توی بازی دیدیم، زشت نیست بنده خدا. نمیدونم چرا اینطوری طراحی کردنش.

از آپارات نگاه نکنید چون معمولا دو نفر روی تصویر حرف میزنن و روی مغزتون اسکی با مانع میرن :D Twitch فکر کنم از همه جا بهتر باشه، قبل از مراسم یک لحظه با فیبل شکن (!) وصل بشید و بعد از پلی شدن تصویر فیبل رو قطع کنید و با خیال راحت نگاه کنید. اگر میخواهید مستقیم با تلویزیون نگاه کنید من یک سری از استیم دیدم و بد نبود و اذیت نکرد.

این روش رو من چند وقت پیش تست زدم دیگه جواب نمیداد نمیدونم چرا :D
اگه شکن خوب داشته باشید بهترین گزینه همون یوتیوبه.

فردا مثلا اگه بازی شکست تجاری خورد دیگه گریه زاری نداره.
بلک راک تمام هزینه هاشون رو پرداخت میکنه. تا الان دیدی دیزنی یا نتفلیکس بعد از این همه شکست تجاری و سقوط ارزش سهامشون درس عبرت بگیرن؟

این فاز سیاه دوستی چیه توی BC مد شده جدیداً ! :دی

کی همچین جسارتی کرده؟! شانس آورد پیداش نکردم :D

در مورد بحث اخیر هم با محمد موافقم. همونطور که زورچپونی بده، ، ازون‌ور بوم افتادن هم بد است. مثلا شما فکر کن چان‌لی از استریت فایتر بشه یه کرکتر سیاه‌پوست چاق، اینجا میتونید تا دسته اعتراض کنید، اما وقتی یه کرکتر اوریجینال خلق میشه و صدمه‌‌ای هم به بازی نمیزنه، دیگه گیر دادن بهش یکم عجیبه.
ولی به طور خاص در مورد فیبل نکته عجیب اینه که مدل اصلی اینقدری که توی بازی دیدیم، زشت نیست بنده خدا. نمیدونم چرا اینطوری طراحی کردنش.

این روش رو من چند وقت پیش تست زدم دیگه جواب نمیداد نمیدونم چرا :D
اگه شکن خوب داشته باشید بهترین گزینه همون یوتیوبه.
خوشبختانه مدیریت برخورد کرد با رفتار توهین آمیز :-"
در مورد توییچ هم اول باید pause کنی استریم رو وگرنه میپره :دی

این روش خاموش کردن چیز پی ان واسه من رو توئیچ قطع شده ولی عوضش رو یوتیوب کار میکنه :D یـ نفر تست کنه ببینه برا بقیه هم همینجوره یا نه
برای من تو تویچ جواب میده تو یوتیوب نه

حضور همزمان گیرز ریمستر ۲و۳ و گیرز ۶ تو یه مراسم تو کت من نمیره. اگه واقعا همزمان حضور داشته باشن واقعا بمب اتمه! :D

هیدروژنی آقا، بمب هیدروژنی:دی

همون کالکشن رو الان نشون بدن، بعدا 6 بیاد. من راضیم بخدا:دی

🧩 تصویری که جف کیلی از رویداد ایکس باکس منتشر کرده و نوشته:
سر جام نشستم و منتظرم تا مراسم شروع بشه

1717949823921.png

------------------------------------

🧩ویدیویی کوتاه که اکانت رسمی ایکس باکس به اشتراک گذاشته و نوشته:
بهترین مکان برای برگزاری ایکس باکس شوکیس

View attachment dx-AQ1QAtIq2yE9-.mp4

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن