نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    236

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,671
نام
سهيل
Fable خیلی بعیده حضوری داشته باشه. بازی 2017 استارت خورده شروع کردن نیرو جمع کردن و نیرو شیفت دادن. 6 سال گذشته ولی نباید از یاد ببریم که تیم کاملا استبلیش شده مثل گوریلا گیمز نزدیک 7 سال طول کشید تا هورایزن را آماده کنه. یا همین زلدا جدید با اینکه همه چیز تقریبا از نسخه قبل آماده بود نزدیک 6 سال روی دنباله کار کردن.

بهترین حالت فیبل جدید میره برا 2025 اینا پس بعید میدونم چیزی نمایش بدن.

ولی از اونور کووالیشن ممکنه یک چیزی آماده داشته باشه چون اینا قبلا دو سال یکبار بازی جدید میدادن الان حدود 4 سال گذشته از بازی شون.

آخرین ویرایش:

shooshcity

کاربر سایت
Jan 3, 2011
448
به نظر من سونی میتونست نمایش بهتری داشته باشه ولی نخواست از همه کارت ها‌ش استفاده کنه، يعنی فروش پلی استیشن بدون شوکیس همچنان خوب میمونه و سال دیگه با یه نمایش عالی فروشش رو بوست میکنه، متاسفانه سونی تا شرایط نسل هفت براش اتفاق نیفته همین آش و همین کاسه است

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,959
نام
حسين
اینکه سونی چه کرد دیشب نباید دلیل بر این بشه که فقط با نمایش فورتزا و استارفیلد و هل بلید بگیم اوف مایکروسافت ترکوند! مایکروسافت از شروع نسل کلی بازی معرفی کرد که ما در مورد بعضیاشون حتی یه عکس هم ندیدیم حالا بماند خیلیاشون هم تریلر cgi داشتن. باید تکلیف نه لزوما همه اما اون گنده ها مشخص بشه. منظور از تکلیف هم این نیست که بگن ۲۰۲۳ منتشر میشن. باید ببینیم در چه وضعین بازیا و نمایش in-game داشته باشن.

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
Fable خیلی بعیده حضوری داشته باشه. بازی 2017 استارت خورده شروع کردن نیرو جمع و کردن و نیرو شیفت دادن. 6 سال گذشته ولی نباید از ببریم که تیم های کاملا استبلیش شده مثل گوریلا گیمز نزدیک 7 سال طول کشید تا هورایزن را آماده کنه. یا همین زلدا جدید با اینکه همه چیز تقریبا از نسخه قبل آماده بود نزدیک 6 سال روی دنباله کار کرد.

بهترین حالت فیبل جدید میره برا 2025 اینا پس بعید میدونم چیزی نمایش بدن.

ولی از اونور کووالیشن ممکنه یک چیزی آماده داشته باشه چون اینا قبلا دو سال یکبار بازی جدید میدادن الان حدود 4 سال گذشته از بازی شون.
رفیق از 2020 هم کار روی بازی به صورت جدی و فول تایم آغاز شده باشد به نظرم وقتش هست که حداقل یک تریلر نشان بدهند که حس و حال و اتمسفر بازی مشخص بشود.با توجه به اینکه اعلام شده گرافیک بازی به صورت واقع گرایانه هست وقتش هست که گیمر بداند با چه چیزی طرف هست.انتظار نمایش گیم پلی شاید معقول نباشد ولی عدم حضور بازی در کنفرانس اصلا جالب نیست.به نظرم باید راهی که Starfield در پیش گرفت رو ادامه دهند،ابتدا یک تریلر که کلیت بازی رو نمایش بدهد،سپس نمایش گیم پلی در کنفرانس سال آینده.اگر هم برای اواخر 2015 برنامه ریزی شده باشد هم باز حضور در چند کنفرانس ایرادی به حساب نمی آید چون بعد از Starfield مورد انتظارترین بازی Xbox هست.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,637
نام
Ali
عاقا انصافا برای سلامت روانی خودتونم شده این مقدار هایپ و انتظارات رو بیارین پایین :-"

forza و hellblade هر 2 شوکیس گرافیکی خفنیمیتونن باشن، ولی فورزا بخاطر سبکش و هل بلید بخاطر گیم پلی (مگه اینکه خییییلی تغییر کرده باشه) نمیتونن نمایش های خیلی خفن و نمیدون کف بر و ... داشته باشن.

starfield هم که... واقعا بهش امیدی نیست :-" مخصوصا اینکه انتظار ها از بتزدا بالاست و نمایش قبلی بازی انچنان قوی نبود، حلاصه اینکه امید به obsidian و Id و مایشن گیمز هست بیشتر :-"

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,671
نام
سهيل
رفیق از 2020 هم کار روی بازی به صورت جدی و فول تایم آغاز شده باشد به نظرم وقتش هست که حداقل یک تریلر نشان بدهند که حس و حال و اتمسفر بازی مشخص بشود.با توجه به اینکه اعلام شده گرافیک بازی به صورت واقع گرایانه هست وقتش هست که گیمر بداند با چه چیزی طرف هست.انتظار نمایش گیم پلی شاید معقول نباشد ولی عدم حضور بازی در کنفرانس اصلا جالب نیست.به نظرم باید راهی که Starfield در پیش گرفت رو ادامه دهند،ابتدا یک تریلر که کلیت بازی رو نمایش بدهد،سپس نمایش گیم پلی در کنفرانس سال آینده.اگر هم برای اواخر 2015 برنامه ریزی شده باشد هم باز حضور در چند کنفرانس ایرادی به حساب نمی آید چون بعد از Starfield مورد انتظارترین بازی Xbox هست.

بحث اینه که پلی گراندز الان حدود 400 نفره. تو این بازه ای که گفتم هم باز دوتا Forza دادن بیرون. یک بازی اپن ورلد با 500-600 نفر نیرو 6-7 سال زمان میبره ساختش اونم گفتم توسط تیم های استبلیش شده.

ما بگیریم متوسط 100-150 نفر روی این پروژه کار کردن اونم باز وسطش 2 سال خورده به کرونا. من مطمئنم که که فیبل خیلی با عرضه فاصله داره

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,042
نام
روزبه
سونی که‌ با نمایشش زد من رو‌ ناامید کرد ببینم این ور چه میکنن

دست از نمایش Cgمیکشن‌ یا بازم‌ منوال سال قبل رو تکرار میکنن

منتظر ایندیانا حونر ولف ۳ و تاریخ انتشار هلبلید هستم

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
جدا اگر مایکرو به این شانسی که در خونشو زده پشت پا بزنه باید بره بمیره، ولی من خودم شخصا به شوکیس مایکرو خیلی امیدارم، احتمالا بتونه انتظارات رو برآورده کنه.
اینکه بازی هاش تو چه سبکی باشن مهم نیست فقط نیاد یه سری بازی مولتی پلیر گس معرفی کنه

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,042
نام
روزبه
جدا اگر مایکرو به این شانسی که در خونشو زده پشت پا بزنه باید بره بمیره، ولی من خودم شخصا به شوکیس مایکرو خیلی امیدارم، احتمالا بتونه انتظارات رو برآورده کنه.
اینکه بازی هاش تو چه سبکی باشن مهم نیست فقط نیاد یه سری بازی مولتی پلیر گس معرفی کنه
مایکرو‌ باید بیاد. باژی سینگل پلیرش بازش مشخص کنه

ما میدونیم سونی برای 2024فعلا ۳بازی بزرگ داره ولورین ‌ و DS2 و رونین احتمالا بازی های دیگه هم باشه

ولی مایکروسافت فعلا هیچ چیز مشخصی برا 2024نداره ‌از نظر‌ بازی بزرگ‌ باید مشخص کنه بازی های AAA

اگه بیاد تو نمایش کلا سینگل پلیر نشون بده تمام. حواشی این دوره رو جمع میکنه

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,513
نام
aliakbar
خدا کنه تا ۲۰۲۴ سونی ماکروسافت نینتندو همه رو اوج باشن و هر ماه چنتا بازی AAA ریلیز شه.

همین زلدای جدید داره کاری میکنه اگه تو دزدی موفق نشم سوییچ رو با یه کلیه عوض کنم

هرچی بازی بیشتر لذت یه گیمر بیشتر

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
بحث اینه که پلی گراندز الان حدود 400 نفره. تو این بازه ای که گفتم هم باز دوتا Forza دادن بیرون. یک بازی اپن ورلد با 500-600 نفر نیرو 6-7 سال زمان میبره ساختش اونم گفتم توسط تیم های استبلیش شده.

ما بگیریم متوسط 100-150 نفر روی این پروژه کار کردن اونم باز وسطش 2 سال خورده به کرونا. من مطمئنم که که فیبل خیلی با عرضه فاصله داره
رفیق حرف هات درست هست ولی این هم در نظر بگیرید که Eidos هم در ساخت بازی همکاری دارد.البته همکاری بین استودیوها چیز نادری نیست ولی وقتی یک استودیو در سطح Eidos در حال کار روی بازی است یعنی کار ساخت بازی با سرعت بیشتری پیش می رود.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,245
نام
محمد حسین
انتظار از نمایش فیبل زیادیه.
فیبل تازه وارد فاز playable ششده، گیم پلی نمیتونن بدن، چون هنوز کار بشدت تو فاز گرافیک و پرفورمنس داره و اگه بخوان یه تریلر گیم پلی یکی دو دقیقه ای بدن که یه تیم باید یکی دو ماه روش کار کنن
یه تیزرم که چیز خاصی مشخص نمیکنه.شاید باشه ولی نبودنش اهمیتی نداره.
________
از اون 23 تا، 3-4 تاشون باید آماده معرفی باشن، کاملا نمایشو همونا هندل میکنه و استارفیلد نیاز به بازاریابی بالا داره، چون ماکرو روش حساب ویژه کرده و قرار بود پارسال بیاد و نیاز بود، بعد تاخیر یچیزی ازش نشون بدن، مخصوصا که ماکرو پارسال وضعیت خوبی نداشت.
کامپلیشن و ماشین فکر کنم معرفیشون حتمیه، به نظرم بهترین کار، اینه سازنده های فیبل بیان تو extended اطلاعات بدن مثل هلبلید تو 2020 بود، که اومدن از ایسلند گفتن

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,875
چون اینا رفتن ۷۰ میلیارد دادن ناشر gass ساز خریدن ، از اونطرف هم رفتن با بزرگترین رقیب این گس ساز که رایت گیمز باشه قرارداد بستن ، همچنین چهار تا بازی eso , fo76 , hi و sot دارن احتمالا زیاد به جز بازی بعدی استودیو آنلاینساز بتسدا ، گس دیگه ای نبینیم به امید‌خدا ، شاید

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,430
نام
ماکان
جدا اگر مایکرو به این شانسی که در خونشو زده پشت پا بزنه باید بره بمیره،

نمایش سونی برای همه کسایی که ازش انتظار دیدن فرست پارتی های گردن کلفت رو داشتن یه فاجعه تمام عیار بود، درست. اما فکر نمیکنم پاس گلی برای مایکروسافت بوده باشه، یا بگیم فرصت برای ایناست. سونی میخواست بازی های لایو سرویسش رو نشون بده، این کارو خیلی خوب انجام داد، که البته یعنی یه چیز ترسناک برای من نوعی که به شدت دافعه دارم بهش. اما هدف نمایش این بود و جیمبو و دوستان دارن از بخش جدید بازی های PS که این چند وقت صحبتش بود رونمایی میکنن. یعنی مدت هاست همه میگن ان تا بازی GaaS در دست ساخت داریم و حالا داره مشخص میشه این در عمل یعنی چی.

این مساله اساسا ربطی به پلن و برنامه های مایکروسافت نداره که بخواد فرصت محسوب بشه یا نه. تنها موقعیتی که الان اینا دارن، انجام کاری هست که سونی دقیقا نکرد، یعنی نمایش بازی های سینگل پلیر جدی و گردن کلفت، که وضعیت بدشون در خصوص بازی AAA انحصاری رو سر و سامون بدن. اگه سونی فرست پارتی هارو نشون میداد، کار برای مایکرو سخت میشد، چون باید با اونا رقابت میکرد، اما سونی یا چیزی برای نمایش نداره هنوز، یا تمایلی به رونمایی نداره و ترجیح میده فعلا تمرکز روی همین دنیای جدید لایو سرویس ها بمونه. به هرصورت مایکرو میتونه با مثلا نمایش hellblade و گرافیک و کیفیت بالاش اعتبار خودشو برگردونه، یا بازی های دیگه ای که داره و معلوم نیست کدوم به نمایش میرسه، اما در باقی موارد شوکیس سونی و چیزهایی که نشون داد ربطی به آینده مایکروسافت ندارن.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,245
نام
محمد حسین
چون اینا رفتن ۷۰ میلیارد دادن ناشر gass ساز خریدن ، از اونطرف هم رفتن با بزرگترین رقیب این گس ساز که رایت گیمز باشه قرارداد بستن ، همچنین چهار تا بازی eso , fo76 , hi و sot دارن احتمالا زیاد به جز بازی بعدی استودیو آنلاینساز بتسدا ، گس دیگه ای نبینیم به امید‌خدا ، شاید
البته خود فورزا و مولتی هیلو هم نوعی گسن ولی یه موردی که هست، تفاوت ژانرهای اینا هست.
اگه همه گسسها قطار نشن تو یه ژانر، بد نیس، طرفدارای اونم راضی میشن ولی اگه همه رو کپی پیست هم بکنی، جدا وضعیت بغرنج میشه.
چون الان هیلو، حالا جدا از پشتیبانیش، یکی از ایرادایی که بعضیا میگیرن بهش، شکل بازیه که گروهیه
ولی طرفدار کالاف میاد پاش، میخواد کیل بگیره، به فکر همکاری نیس، این باعث میشه که وقتی میبینه طرف کالاف موفقه، از همون کپی میره
ایده های جدید تو گس ممکنه بخشکه.
_____
یه نکته دیگه هم در مورد فیبل بگم

2023-05-25_15-34-42.jpg

گفته شده فیبل، playable شده ولی همین 8 ماه پیش نویسنده گرفته، انتظار نمایش از عنوانی که خط داستانیش کامل نشده، خیلی درست نیست،هر چند قابل بازی شده، فیبل 2024 تریلر بده و 2025 عرضه، بهتره.
عاقا انصافا برای سلامت روانی خودتونم شده این مقدار هایپ و انتظارات رو بیارین پایین :-"

forza و hellblade هر 2 شوکیس گرافیکی خفنیمیتونن باشن، ولی فورزا بخاطر سبکش و هل بلید بخاطر گیم پلی (مگه اینکه خییییلی تغییر کرده باشه) نمیتونن نمایش های خیلی خفن و نمیدون کف بر و ... داشته باشن.

starfield هم که... واقعا بهش امیدی نیست :-" مخصوصا اینکه انتظار ها از بتزدا بالاست و نمایش قبلی بازی انچنان قوی نبود، حلاصه اینکه امید به obsidian و Id و مایشن گیمز هست بیشتر :-"
این شماره هشتم موتوراسپورته ، قبل از این 7 تا نسخه اومده و اونی که میگه فورزا، منتظرشه و میدونه چی قراره نصیبش بشه
اونی هم که میگه هلبلید، قبلیش رو رفته، بازم منتظرشه.
اینا تجربه کردن و منتظرن و میدونن چی در انتظارشونه و برا همینا هایپن، انتظار ندارن، تو موتوراسپورت با شاتگان بزنن چرخ ماشین جلویی رو منفجر کنن یا سنوآ یه m7 بگیره دستش.
استارفیلدم هیچی تا حالا نداشتیم ازش که بشه بهش امید بست یا نبستو صرفا یکسری جزییات داریم
______
id تا 2021 گیر دوم بود و 2022 هم quake champion رو داد و کمترین شانس ریلیز و معرفی رو داره، مگه یه ریمستری
ماشین داره شانسشو
obsidian هم فقط avowed ممکنه برا 2024 بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر