Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

Pooyam

کاربر سایت
Nov 27, 2021
26
رفتم سمت تبلتم مثل همیشه تویترو چک کنم ببینم چه خبره . همون لحظه با دوستم که اومده بود خونمون مهمونی به شوخی گفتم اع مایکروسافت سازنده کالاف رو خرید ( اومدم شوخی کنم باهاش چون پلی استیشن فنه ) ( از این شوخی بی مزه ها ) بعد یهو دیدم تو تویتر نوشته ، مایکرو بیلیزاردو خریده ! یهو شوکه شدم اول فکر کردم منظورش ففط سازنده دیابلو هست . بعد یکم دقت کردم دیدم نوشته اکس باکس کلا اکتیویژن بیلیزاردو با جاش خریده اونم فاکینگ ۸۰ تا ! وات ده فاک هنوز باورم نمیشه .

• Like
Reactions: AmirPh78

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
treyarch , infiniti استودیو های با استعدادی هستن و با پتانسیل خیلی بالا حیفه با ساخت cod حروم بشه
این سیاست سالیانه یه cod باید عوض بشه ، مایکروسافت به اندازه کافی شوتر داره باید برن سراغ ساخت ip های جدید
درسته cod خیلی میفروشه ولی الان که میاد رو گیم پس دیگه فروش مطرح نیست تنوع مهم تر هست

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
treyarch , infiniti استودیو های با استعدادی هستن و با پتانسیل خیلی بالا حیفه با ساخت cod حروم بشه
این سیاست سالیانه یه cod باید عوض بشه ، مایکروسافت به اندازه کافی شوتر داره باید برن سراغ ساخت ip های جدید
درسته cod خیلی میفروشه ولی الان که میاد رو گیم پس دیگه فروش مطرح نیست تنوع مهم تر هست
خوشبختانه اکتیویژن بلیزارد این روزا سرشار از مشکلات و آبرو ریزی هست، به احتمال زیاد ( واقعا امیدوارم اینجوری بشه و گرنه انگار ۷۰ میلیارد ریختن دور) مدیر عامل فعلی، بابی کاتیک، وقتی خرید نهایی شد که تقریبا یه سال طول بکشه، کنار بکشه( بندازنش بیرون) و خود اسپنسر کنترل رو دست بگیره، اون موقع نور علی نور میشه و استعداد ها شکوفا میشه، ولی اگه مدیر عامل عوض نشه شیر دوشی ادامه داره.

RAFA_1992

کاربر سایت
Jun 17, 2018
478
خوشبختانه اکتیویژن بلیزارد این روزا سرشار از مشکلات و آبرو ریزی هست، به احتمال زیاد ( واقعا امیدوارم اینجوری بشه و گرنه انگار ۷۰ میلیارد ریختن دور) مدیر عامل فعلی، بابی کاتیک، وقتی خرید نهایی شد که تقریبا یه سال طول بکشه، کنار بکشه( بندازنش بیرون) و خود اسپنسر کنترل رو دست بگیره، اون موقع نور علی نور میشه و استعداد ها شکوفا میشه، ولی اگه مدیر عامل عوض نشه شیر دوشی ادامه داره.
جهت یاد آوری میگم اکتی قبل این افتضاح قیمتش بیشتر 90میلیارد بود
یعنی یک بز خری دیگر از مایکروسافت...

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
ماکرو درآمدشو از بین نمیبره ولی تغییر رویه احتمالا میده چون ونگارد از نظر فروش در قیاس با سایرین خوب نبود.
اما فعلا نمیتونه تغییری ایجاد کنه ماکرو تا تکمیل خرید
و ایپی های خوبی داره اکتیویژن که میتونه ازشون بخوبی استفاده کنه از spyro ، کراش، گیتار هیرو و عناوینی مثل blur
ایپی های معروفی مثل استار و وارکرافت و دیابلو و اورواچ و ... نیاز به معرفی نداره.
singularity و prototype هم فراموش نشه.
جهت یاد آوری میگم اکتی قبل این افتضاح قیمتش بیشتر 90میلیارد بود
یعنی یک بز خری دیگر از مایکروسافت...
حدود 80 بود تو فوریه 2021، بالاترینش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر