Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
والا من که بلد نیستم ولی پس اگه یکی از بچه ها میتونست از این کار ها بزنه برا بنر.😁
میتونی قسمت بالای تصویر لوگوی استودیو هارو بزاره و پایین به این صورت کرکتر هارو

منم میزارم بنر تاپیک
کاری نداره این مدل تصویرها مخصوصا تم روشنش . تم تاریک باید یه منبع نور در نظر بگیری و براساس اون سایه بزنی یا دستی یا میشه افکت داد.که تو این همخونی نداره، یکسری زاویه ها البته اگه میخواست درست بزنه. سایه ها همو قطع میکردن و خوب نمیشد.
تم روشن هم png تمام کاراکترا پره یه پس زمینه انتخاب کنی .png ها رو بریز توش ولی لوگوها بخاظر تعدد کاراکتر کوچیک میشن. این عقیده منه.
باید بزاری به عقیده بچه ها که میزنن، ببینی که کی، چه ایده ای داره.

AmirPh78

کاربر سایت
Nov 13, 2019
285
♨ یکی از کارمندان جدید بتسدا که تازه یک ماهه عضو استودیو شده پروفایل لینکدین خودش را به Star Wars تغییر داد. نکته جالب تر اینجاست محلی که ایشون در استودیو مشغول به کاره Greater Orlando در ایالت فلوریدا ذکر شده، درصورتی که بتسدا استودیویی در این مکان نداره. بنظرتون شایعه استودیو جدید بتسدا که چند ماه پیش اومده بود واقعیه!؟ 👀

Attachments

• IMG_20211123_203014_995.jpg
    IMG_20211123_203014_995.jpg
    94.4 KB · مشاهده: 35

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
View attachment 233294
جز کوردون تایید کرد استودیو Compulsion Games دو پروژه در دست ساخت دارد.

• اولی Project Midnight که قبلا اطلاعاتش را منتشر کرد. یک بازی اکشن ادونچر سوم شخص در دنیای دارک فانتزی.

• دومی هم Project Velvet که یک عنوان اول شخص است و درمراحل اولیه توسعه قرار دارد.

Velvet Dark [N64 / GameCube - Cancelled] - Unseen64

:-? :-? :-? :-?

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
♨ یکی از کارمندان جدید بتسدا که تازه یک ماهه عضو استودیو شده پروفایل لینکدین خودش را به Star Wars تغییر داد. نکته جالب تر اینجاست محلی که ایشون در استودیو مشغول به کاره Greater Orlando در ایالت فلوریدا ذکر شده، درصورتی که بتسدا استودیویی در این مکان نداره. بنظرتون شایعه استودیو جدید بتسدا که چند ماه پیش اومده بود واقعیه!؟ 👀
2021-11-23_22-28-50.jpg

سر همینا اون شایعات اومده بود و هستن از این افراد.ولی نمیشه با قاطعیت گفت

AmirPh78

کاربر سایت
Nov 13, 2019
285
♨ استودیو Obsidian برای یک عنوان معرفی نشده Next high-level fantasy RPG شروع به استخدام های جدیدی کرد که به شکل زیر است:
- Combat Designer
- Lead Area Designer
- Narrative Designer

• این عنوان پنجمین پروژه آبسیدین حساب می‌شود. پیشتر از این جز کوردون گفته بود که آبسیدین برنامه دارد برای هفت سال پیش رو هر سال یه عنوان مهم عرضه کنه.
حدس میزنم الفا پروتکول باشه

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
♨ استودیو Obsidian برای یک عنوان معرفی نشده Next high-level fantasy RPG شروع به استخدام های جدیدی کرد که به شکل زیر است:
- Combat Designer
- Lead Area Designer
- Narrative Designer

• این عنوان پنجمین پروژه آبسیدین حساب می‌شود. پیشتر از این جز کوردون گفته بود که آبسیدین برنامه دارد برای هفت سال پیش رو هر سال یه عنوان مهم عرضه کنه.
استدیو عجیبین اینا تو کرونا سرعتشون بیشترم شده.
مایکرو هم معلومه حسابی ساپورتشون می‌کنه.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
- Combat Designer
- Lead Area Designer
- Narrative Designer

معرفی نشده، که ابسیدین کلا دوتاشو معرفی کرده و ممکنه همون پروژه ها باشن. ابسیدین در حدی بزرگ نیست که بتونه سالی یه بازی بده

منم میزارم بنر تاپیک
میگم، مبین میتونی لوگوی ایکس باکسو بگیری اینجوری

logo xbox.png

تو قسمت X اش اسامی استودیوها رو بزنی و تو چهار طرف کاراکترا رو.
خواستم این مدلی برا هیلو یه دونه بزنم ولی بکلایت مانیتورم سوخت. اگه میزنیش بدم عکسها رو بهت. خودت بزن، یه بار درست کنی راه میوفتی.

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
- Combat Designer
- Lead Area Designer
- Narrative Designer

آلفا پروتوکل ip اش دست سگاست و به اون شکل هم ip بزرگی نیست که مایکرو بخواد خودشو درگیر اجاره امتیاز و ... کنه

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
معرفی نشده، که ابسیدین کلا دوتاشو معرفی کرده و ممکنه همون پروژه ها باشن. ابسیدین در حدی بزرگ نیست که بتونه سالی یه بازی بده

میگم، مبین میتونی لوگوی ایکس باکسو بگیری اینجوری

View attachment 233889

تو قسمت X اش اسامی استودیوها رو بزنی و تو چهار طرف کاراکترا رو.
خواستم این مدلی برا هیلو یه دونه بزنم ولی بکلایت مانیتورم سوخت. اگه میزنیش بدم عکسها رو بهت. خودت بزن، یه بار درست کنی راه میوفتی.
ابسیدین همین الان ۴ تا پروژه داره دیگه برا ۴ سال آینده.
سال بعد گراندد.
بعدشم به ترتیب فکر کنم avowed و TOW2 و بازی جاش سویر و حالا شاید یه سال وقفه بیفته ولی کلا سالی یه بازی دور از دسترس نیست. کلا اوت پوت بالایی دارن.

درباره اون بنر هم والا واقعیتش اصلا وارد نیستم.😂 ولی مطمئن هم نیستم این ایده خوب دربیاد اما یه چیزی مثل همون توییت خیلی خوب میشه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
ابسیدین همین الان ۴ تا پروژه داره دیگه برا ۴ سال آینده.
سال بعد گراندد.
بعدشم به ترتیب فکر کنم avowed و TOW2 و بازی جاش سویر و حالا شاید یه سال وقفه بیفته ولی کلا سالی یه بازی دور از دسترس نیست. کلا اوت پوت بالایی دارن.

درباره اون بنر هم والا واقعیتش اصلا وارد نیستم.😂 ولی مطمئن هم نیستم این ایده خوب دربیاد اما یه چیزی مثل همون توییت خیلی خوب میشه
گراندد که عرضه شده پروژه جدید محسوب نمیشه .
این مدلی هم حساب کنی بعیده 7 سال ، سالی یه پروژه.
2022 گراندد
2023 avowed
2024 جاش سایر
2025 outer worlds 2
فکر نمیکنم تیم اوود بتونه دو ساله بازی بعدی بده.تیم گراندد هم چندان بزرگ نیست.
مگه واقعا جذب نیروی زیادی بکنن.ولی 4 بازی تو 4 سال واقعا خوبه. اگه کیفیتشون مناسب باشه.
2. عکسو نمیده و تو برداری همونی که داری رو امضاشو پاک میکنی و استفاده میکنی.
3. یه استایل میزنی روش ، عکسو بزرگ میکنی، نویزها رو با denoiser فتوشاپ ( بهتر ایننه denoiser هاس اتومات که بصورت پلاگین زده میشه رو بگیری) نویز رو کم کنی و تهش یه استایل خودت روش میزنی.
پ.ن: استایل یه چیز شخصیه . مثلا من این استایلمو دوست دارم .

a1.jpg

میتونی به اشکال مختلف استایل بزنی.

a2.jpg a3.jpg a4.jpg

تهشم جایی از استایلم دیدی دوست نداری. دستی ویرایش کنی. و با وجود denoiser ها اگه نویز یکم مونده بود همون یکی دو شخصیتو جایگزین کنی. این بهترین کاره، اگه همینو دوست داری.
اگه هم تهش یکی دو شخصیت نویزش موند شخصیت عوض کن.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
گراندد که عرضه شده پروژه جدید محسوب نمیشه .
این مدلی هم حساب کنی بعیده 7 سال ، سالی یه پروژه.
2022 گراندد
2023 avowed
2024 جاش سایر
2025 outer worlds 2
فکر نمیکنم تیم اوود بتونه دو ساله بازی بعدی بده.تیم گراندد هم چندان بزرگ نیست.
مگه واقعا جذب نیروی زیادی بکنن.ولی 4 بازی تو 4 سال واقعا خوبه. اگه کیفیتشون مناسب باشه.
2. عکسو نمیده و تو برداری همونی که داری رو امضاشو پاک میکنی و استفاده میکنی.
3. یه استایل میزنی روش ، عکسو بزرگ میکنی، نویزها رو با denoiser فتوشاپ ( بهتر ایننه denoiser هاس اتومات که بصورت پلاگین زده میشه رو بگیری) نویز رو کم کنی و تهش یه استایل خودت روش میزنی.
پ.ن: استایل یه چیز شخصیه . مثلا من این استایلمو دوست دارم .

View attachment 233997

میتونی به اشکال مختلف استایل بزنی.

View attachment 234000View attachment 234001View attachment 234002

تهشم جایی از استایلم دیدی دوست نداری. دستی ویرایش کنی. و با وجود denoiser ها اگه نویز یکم مونده بود همون یکی دو شخصیتو جایگزین کنی. این بهترین کاره، اگه همینو دوست داری.
اگه هم تهش یکی دو شخصیت نویزش موند شخصیت عوض کن.

درباره بنر هم توییت زدم بهش. لایک کرد ولی نفرستاد:)

نمیگم‌کسی کپی کنه کلا میگم اگه کسی تونست و ایده جالبی مشابه این ایده داشت بزنی که بزارم سر در تاپیک.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
گراندد عرضه رسمی نشده هنوز.‌ این ارلی اکسسه.

درباره بنر هم توییت زدم بهش. لایک کرد ولی نفرستاد:)

نمیگم‌کسی کپی کنه کلا میگم اگه کسی تونست و ایده جالبی مشابه این ایده داشت بزنی که بزارم سر در تاپیک.
ارلی باشه. عرضه شده. قیمت داره. بتا یا دمو که نیست.
ببین همه سرشون شلوغه. من خودم وقت کنم. دوست دارم در مورد زتا هیلو چیزی بنویسم.
این بزرگترین عکسی که میتونی اینجا بزاری . نویز هم تا جایی که عکس میزاشت گرفتم. امضاشم پاک کردم. بیشتر از این بخوای کار کنی یا استایل اضافه کن .تو فتوشاپ اینجاست.

2021-11-28_17-01-37.jpg

یا باید کراراکترو عوض کنی.

2021-11-18_21-19-461-E1d1it.jpg

lead technical artist
https://www.linkedin.com/jobs/view/2813920899/
هنوز اینا دنبال کارگردان هنری و بخش فنی هستن.
یخورده این اینیشیتیو عجیب غریبه، تازه بازی همکاری با کریستال هست.
نمیدونم امید به 2023 هست یا 2024 تایم میخوره.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
دو تا سوال مطرحه. تا سپتامبر بازی دث لوپ انحصاره .رد فال بعد اونه. پس یعنی تو پاییز قراره رد فال و استارفیلد و فورزا موتور اسپورت با هم بیان، یکم بعیده، سه تا انحصار تو سه ماه. تاثیر میزارن رو هم و رد فال گم میشه تو استارفیلد.
بعد، پرفکت دارک هنوز تو استخدام کارگردان هنری و ... هست، میرسه یعنی به اون زمان.فکر میکنم پرفکت شاید بره 2024 وبازی ماشین گیمز و roundhouse برسن به 2023.

• Like
Reactions: Adam

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر