Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
اره درست میگی اخرین بار چک کردم همون 82 بود همون موقع... البته من اصلن نتونستم باهاش ارتباط خوبی بگیرم!
البته رو گیم پس دانلود کردم چون دیدم auto hdr و f boost گرفته ببینم چطور شده.
ببین بازی یه ایراداتی داره که نمیذاره بازی به اون حد تاپ برسه ، ولی مشکل اصلی بازی بنظرم من چند ساعت اول بازیه.
چند ساعت اول بازی رو باید تحمل کنی و اوایل بازی خیلی میتونست بهتر از این باشه و گیمر رو زده نکنه

چند ساعت اول بازی رو که رد میکنی با یه بایوشاک فضایی طرف میشی که خیلی دلچسبه و یجورایی معتاد کننده میشه.

.

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
اگه آرکین بازیهاش شاهکاره پس هزاران بازی دیگه شاهکار ضربدر 10000000 هستن در مقابل آرکین. اینکه آرکین جز تاپ ترین هاست اغراق هست بر خلاف گفته های قبلی.
ربطی به دوربین نداره سری Metro, RE4 ,Bioshock,Outlast, P.T ,Wolfen اول شخص هستن و بازیهای خیلی خوبین.
من کاری به اون بحث های شخصی ندارم. ادامه اش رو لطفاً شخصی صحبت کنید تاپیک مربوط به اخبار استدیو های اکس باکس هست.
در مورد این تیکه صحبتتون عرض می کنم، این ها بحث نسبی هست. مثلا کسی که کلا نقش آفرینی دوست نداره اگر اسکاریم بازی کنه شاید خوشش نیاد ولی در شاهکار بودن بازی حرفی نیست.
حالا ما داریم در مورد ایمرسیو سیم صحبت می کنیم نه شوتر اول شخص که مثال هاشون رو گفتی. در بحث امیرسیو سیم ارکین واقعا شاهکار تحویل میده. شما نمونه دیگه از سراغ داری نام ببر.
مورد دوم این که مثلا الان بازی های سولزلایک چقدر با هم تفاوت دارند؟ شاید یکی مثل من متوجه تفاوت شون نشه ولی کسی که سولز بازی می کنه قطعا تفاوت بلاد بورن و سکیرو و ... رو متوجه میشه. در مورد آرکین هم تفاوت بازی هاشون در همین تشابه هست.
اصولاً مقایسه اون هزاران بازی دیگه با این سبک مقایسه درستی نیست. مثلا نمی شه انچارتد رو با ماریو مقایسه کرد بعد بگیم ماریو همچین بازی تاپی هم نیست.
امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
من Death Loop رو بازی نکردم هنوز ولی آرکین تو ایمرسیو سیم ساختن شاهکاره و شکی درش نیست.(رقیب چندانی هم تو بازار نداره البته چون نه سازنده ای اینقدر وقت میذاره رو این سبک و نه برگشت مالی بدون ریسکی داره)
فقط یه مقدار رو بقیه پارامترهاشم آرکین وقت بذاره کلیت بازیهاشونم شاهکار میشه و میشه یه ایمرسو ساز بی نقص (یعنی وقتی که بتونن یه خروجی مثه بایوشاک ارائه کنن که بنظرم بهترین ایمرسیو چندین سال اخیره)
امیدوارم پیوستنشون به مایکرو این افزایش کیفیت رو هم براشون ممکن بکنه و طرفدارای این سبک نادر (از جمله خودم :D که با پری زندگی کردم) هم حالشو ببرن

.

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
من Death Loop رو بازی نکردم هنوز ولی آرکین تو ایمرسیو سیم ساختن شاهکاره و شکی درش نیست.(رقیب چندانی هم تو بازار نداره البته چون نه سازنده ای اینقدر وقت میذاره رو این سبک و نه برگشت مالی بدون ریسکی داره)
فقط یه مقدار رو بقیه پارامترهاشم آرکین وقت بذاره کلیت بازیهاشونم شاهکار میشه و میشه یه ایمرسو ساز بی نقص (یعنی وقتی که بتونن یه خروجی مثه بایوشاک ارائه کنن که بنظرم بهترین ایمرسیو چندین سال اخیره)
امیدوارم پیوستنشون به مایکرو این افزایش کیفیت رو هم براشون ممکن بکنه و طرفدارای این سبک نادر (از جمله خودم :D که با پری زندگی کردم) هم حالشو ببرن

.
بایوشاک رو از همه بازی های ارکین بیشتر دوست دارم ولی ایمرسیم سیم بسیار لایتی بود.
مثل ویچر که rpg لایتی بود. ینی به کیفیت کار ندارم چون هر دو شاهکار هستن. ولی خب بایوشاک ایمرسیم سیم لایتی بود.
ایمرسیم سیم عمیق تر از اون میشه دئس اکس یا دیسانرد و عمیق ترینشون هم تو ده پونزده سال اخیر میشه پری.

Pouryar21

کاربر سایت
Jan 31, 2021
286
تو فروم Xboxera انگار بمب انداختن
یکی از ادمین های سایت گفت یه چند نفر میدونن مایکرو کی رو داره میخره ولی نمیتونن یه چیزی بگن تا تو دردسر نیفتن
و طوری میگه انگار یه شرکت سهام عام رو خریدن تو توضیحاتش میگه نمیتونن خرید یه شرکت سهام عام رو بیش از 4 روز مخفی کنن:o :o (شااااییییععععهههه)

آخرین ویرایش:

payot

کاربر سایت
Mar 10, 2010
346
یکی از ادمین های سایت گفت یه چند نفر میدونن مایکرو کی رو داره میخره ولی نمیتونن یه چیزی بگن تا تو دردسر نیفتن
و طوری میگه انگار یه شرکت سهام عام رو خریدن :o :o (شااااییییععععهههه)
Xboxera رو اصلا جدی نگیرید مخصوصا Shpeshal_Nick، یکی از جوگیر ترین و بی اطلاع ترین آدمهایی هست که تا حالا دیدم

Pouryar21

کاربر سایت
Jan 31, 2021
286
Xboxera رو اصلا جدی نگیرید مخصوصا Shpeshal_Nick، یکی از جوگیر ترین و بی اطلاع ترین آدمهایی هست که تا حالا دیدم
کلا هر چی شایعه هست باید به عنوان یه چیز 100 درصدی درنظر نگرفت فقط گفتم که داشتن دراین مورد حرف میزدن
هنوز از سخن های قبل از E3 که قرار بود همه رو بخرن زیاد نگذشته و همه عزیزان توی اینترنت ترول تشریف دارن

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,420
نام
مهیار
و طوری میگه انگار یه شرکت سهام عام رو خریدن :o :o (شااااییییععععهههه)
تو توییتر که هر کی واسه خودش داره یه هینتی میده ولی بشخصه فک نکنم چیز خاصی باشه :D
البته Stein یه توییت مشکوک گذاشت و بلافاصله پاک کرد:
IMG_20210916_232613.jpg

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,007
نام
روزبه
تو توییتر که هر کی واسه خودش داره یه هینتی میده ولی بشخصه فک نکنم چیز خاصی باشه :D
البته Stein یه توییت مشکوک گذاشت و بلافاصله پاک کرد:
View attachment 225107
الان همه دارن تیک تو رو اعلام میکنن ولی فکر نکنم تیک تو باشه اگه خرید بزرگی باشه احتمالا استودیو های وارنر باشه اگه خرید کوچکی باشه سوپرجاینت هست

فکر تیک تو رو از سرتون بیرون بندازید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر