Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
ممنون مبین جان. فقط دو مورد اصلاحیه بکنم، اول دابل فایل از 2018 تایید کردن که روی یک ip جدید دارن کار میکنن و تجربه خیلی متفاوت تریه از اثر های قبلیشون.
در مورد کوالیشن هم طبق لینکدین کارمندا بنظر دارن رو یک new ip کار میکنن و احتمالا همون پروژه کوچیکترشونه
مرسی. منم دیشب سایکوناتز 2 رو تموم کردم و با چیزی که از این شاهکار دیدم، واقعا نمیتونم برا بازی بعدیشون صبر کنم. مایکرو باید به اینا چک سفیدامضا بده فقط خلاقیت عجیب غریبشون رو دنبال کنن.:D
نیو ای پی هم من کلا بیشتر استقبال میکنم به هرحال

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
از جدید ترین اخبار استودیوهامون هم اینکه ارکین ترکوند :D🔥
کم کم داره عمق بزرگی و عظمت خرید زنیمکس مشخص میشه ^:)^
حالا حالاها مونده برای یه عده مشخص بشه چه فاجعه ی سنگینی سال پیش اتفاق افتاده :)>-

پ.ن:
امسال برای XGS سال بسیار خفنیه \m/
اولش که MFS رو با موفقیت آوردن رو XBS
بعدش دابل فاین با P2 ترکوند
حالا هم آرکین دث لوپ رو با موفقیت عرضه کرد
FH5 پلی گراند هم که تضمینیه
فقط طبق معمول همیشه آیینه ی دق ماها یعنی سرطان 343 اختلاس تکلیفش معلوم نیست :Wallbash:

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
همین بازی رو دیدید با متای 88؟بازی بعدی این استودیو 83 هم نمیشه.کلا شانس ایکس باکس مالیده.#:-S#:-S
همونطور که گفتم قبل ار اومدن نمرات دث‌لوپ، ارزش بازی های ارکین رو متا مشخص نمیکنه وگرنه همه بالای ۹۰ میشدن.
پری شد ۷۸.
دیسانرد ۲ شد ۸۶.
هر دو صد در صد باید بالای ۹۰ میشدن.😁
اینم از نمرات خوشحالم چون این استودیو لیاقت بهترین ها رو داره ولی خب زیر ۸۰ هم می‌شد شکی به کیفیتش نداشتم.
جزو تاپ ترین استودیو های صنعت گیمن و این حرف اغراق نیست.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
همونطور که گفتم قبل ار اومدن نمرات دث‌لوپ، ارزش بازی های ارکین رو متا مشخص نمیکنه وگرنه همه بالای ۹۰ میشدن.
پری شد ۷۸.
دیسانرد ۲ شد ۸۶.
هر دو صد در صد باید بالای ۹۰ میشدن.😁
اینم از نمرات خوشحالم چون این استودیو لیاقت بهترین ها رو داره ولی خب زیر ۸۰ هم می‌شد شکی به کیفیتش نداشتم.
جزو تاپ ترین استودیو های صنعت گیمن و این حرف اغراق نیست.
Prey تا اونجا که یادمه 82 بود🤔

• Like
Reactions: Hesoyamp

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
رو ps4 79 هست و روی اکس باکس وان 84 که البته اکثر نقد ها سمت ps4 ثبت شدن.
اره درست میگی اخرین بار چک کردم همون 82 بود همون موقع... البته من اصلن نتونستم باهاش ارتباط خوبی بگیرم!
البته رو گیم پس دانلود کردم چون دیدم auto hdr و f boost گرفته ببینم چطور شده.

• Like
Reactions: alimx360 and Bax

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
obsidian.... :-" :-" :-"

1631556255574.png

پروژه ای که ایشون کار میکنه خیلی وقته تایید شدست (موقع معرفی avowed اومد و گفت که روی پروژه دیگه ای کار میکنه) و اگه اشتباه نکنم خبر ها یا شایعاتی بود که بازی ایشون AAA و action rpg هست، از اون جایی که تقریبا 3.5 سال از انتشار بازی قبلیش میگزره ( pillars of eternity 2 )، میشه انتظار داشت که از نظر پروسه ساخت حداقل نصف راه رو رفته باشن و شاید اواخر امسال یا سال دیگه ازش رونمایی بشه :-"

+

یه لحظه فکر کنید fallout باشه :-" :-" :-" :-" :-"

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
اره درست میگی اخرین بار چک کردم همون 82 بود همون موقع... البته من اصلن نتونستم باهاش ارتباط خوبی بگیرم!
البته رو گیم پس دانلود کردم چون دیدم auto hdr و f boost گرفته ببینم چطور شده.
ببین به نظرم باید قبلش یه ذهنیتی داشته باشی که بدونی با چی طرفی. خیلیا با ذهنیت اشتباه رفتن و متاسفانه تجربه شون خراب شد.
کلا با یکی دو نفر که خیلی فن بازین بد نیست حرف بزنی.😂 چون بازی جدا شاهکاره‌. کیس عجیبیه اصل

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
obsidian.... :-" :-" :-"

View attachment 224656

پروژه ای که ایشون کار میکنه خیلی وقته تایید شدست (موقع معرفی avowed اومد و گفت که روی پروژه دیگه ای کار میکنه) و اگه اشتباه نکنم خبر ها یا شایعاتی بود که بازی ایشون AAA و action rpg هست، از اون جایی که تقریبا 3.5 سال از انتشار بازی قبلیش میگزره ( pillars of eternity 2 )، میشه انتظار داشت که از نظر پروسه ساخت حداقل نصف راه رو رفته باشن و شاید اواخر امسال یا سال دیگه ازش رونمایی بشه :-"

+

یه لحظه فکر کنید fallout باشه :-" :-" :-" :-" :-"
خیر
پروژه تجربی و کوچیک مقیاسیه.
قبلا یه حرفایی زده راجبش.
یه چیزی مثل دیسکو الیسیوم فرض کن که صرفا دیالوگ محوره.
پروژه تجربی و با اسکیل کوچیکه. انتظار هارو مدیریت کنید گرچه یه بازی دیسکو الیسیوم استایل از کارگردان فالوت نیو وگاس برا من اندازه یه AAA بزرگ هایپ برانگیزه

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
دیروز با یکی از دوستان بحث بود پیرامون این بازی های اقتباسی.
نمیخوام فاز اولداسکول بردارم یا بگم بازی های سوپرهیرویی بچگونه هستن و ... چون نیستن. حتی خود من بازی جدید بتمن ارکام ببینم کلی خوشحال میشم چون علاقه شخصی دارم بهشون، ولی به طور کلی اصلا دوست ندارم این ترند مارول و به طور کلی بازی های اقتباسی راه بیفته چون یونیورس های اوریجینال گیم همیشه برام جذاب ترن. بازی در جهان مس افکت و فالوت و الدر رو به استاروارز و ارباب حلقه ها و مارول ترجیح میدم.
شما فرض کنید بایوور نسل7 به جای مس افکت باز هم یه بازی دیگه از استار وارز میساخت و فرصت خلق چنین جهان اوریجینال و خفنی از دست میرفت...
اصلا همین KOTOR رو با مس افکت قیاس کنید. کوتور کلی تحسن شد، بیگ وینر هم شد و بازی عالی هم بود ولی بایوور رو با چی میشناسن الان؟ با مس افکت که ساخته اوریجینال خودشه.
برا همین حتی این شایعه بازی انحصاری مندولارین هم جذاب نیست برام و ترجیح میدم درست نباشه.
کلا قدم نحس دیزنی باز نشه به استودیو های مایکرو من ممنون میشم. :)

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید

من فقط یه توضیح کوچیک بزارم که در راستای لیک دیروز جیفورس ناو، یکی از پروژه های اشاره شده اکساید بود که جر کوردن گفت یه بازی استراتژی هست.
حالا یه نفر یه استدیو به همین نام پیدا کرده که اگهی زده برای یه بازی انحصاری aaa که به نظر می رسه همین پروژه باشه.
این دولوپر قبلا روی بازی Ashes of the Singularity: Escalation کار کرده که به طرز جالبی حساب توییترش که فقط 1000 تا فالوئر داره توسط اسپنسر فالو میشه.
خلاصه احتمالا همین دوستان هستن دیگه :D :D :D
توضیح ویندوز سنترال در مورد پروژه :
It's the first public mention of Microsoft's "Oxide" project, which our sources indicate is in the early stages of development. We understand Oxide is internally known as "Project Indus," a strategy/simulation title, drawing inspiration from the city-building genre.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر