Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
ظاهرا E3 امسال خبری ازش نمیشه :(
ظاهرا تو مراحل پیش تولیده
با این شرایط هنر کنه تعطیلات ۲۴ رلیز شه 8->
احتمالا تو برنامه تولید محتواشون تجربه مولتی پلیر به سبک fallout 76 داره که بعد اینهمه زمان ساخت طولانی مدت ارزش تجربه داشته باش

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
اینو اینجا میذارم چون بیشتر به XGS مربوطه.

Halo: The Master Chief Collection has had more than ten million players on PC

مسترچیف کالکشن 1 سال و نیم پیش روی PC و استیم عرضه شد. 343 میگه فقط روی PC بیش از ده میلیون پلیر داره که "اکثرا پلیرهای جدید هستند".

Benji-Sales که معمولا آمارها رو تو توییتر بررسی میکنه میگه Halo Infinite بزرگترین لانچ تاریخ استودیوهای Xbox رو خواهد داشت.

IMG_20210429_221243.png

در ادامه میگه مایکروسافت بهتره یه ارتش بفرسته و سرورهاش رو برای اون موقع آماده کنه :D

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
IO Interactive Reportedly Working on Xbox Exclusive Fantasy Game Featuring Dragons

امیدوارم عمو فیل استارت برنامه خرید این استودیو رو هم بزنه :D
اینام بعد از این که شایعه ی خبر از همکاری کوجیما با مایکروسافت کار کردن و خبرشم خیلی سر و صدا کرد هر روز دارن شایعه راه میندازن ????? فکر نکنم این خبرا درست باشه بیشتر برا جلب توجه دارن این کارا رو میکنن

• Like
Reactions: mortalkombat123

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
اینام بعد از این که شایعه ی خبر از همکاری کوجیما با مایکروسافت کار کردن و خبرشم خیلی سر و صدا کرد هر روز دارن شایعه راه میندازن ????? فکر نکنم این خبرا درست باشه بیشتر برا جلب توجه دارن این کارا رو میکنن
اعتبارشونو از سر راه نیاوردن که خرج شایعه کنند جناب.

• Like
  • Poker Face
Reactions: GGK and REROOZ

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
IO Interactive Reportedly Working on Xbox Exclusive Fantasy Game Featuring Dragons

امیدوارم عمو فیل استارت برنامه خرید این استودیو رو هم بزنه :D
این ioi خیلی عجیبه. سال گذشته هم شایعه پیوستن اش به xbox بود. یادمه چند سال قبل هم وضع مالی خیلی جالبی نداشتن، برام عجیبه چطور تو این مدت این قدر گسترش دادن و استدیو جدید تاسیس کردن.
در کل بعید نیست موضوع خریدشون.

• Like
Reactions: John-117 and GGK

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,275
نام
علیرضا
این ioi خیلی عجیبه. سال گذشته هم شایعه پیوستن اش به xbox بود. یادمه چند سال قبل هم وضع مالی خیلی جالبی نداشتن، برام عجیبه چطور تو این مدت این قدر گسترش دادن و استدیو جدید تاسیس کردن.
خودشون که گفتن می‌خوان مستقل باشن و حتی انتشار بازی های استودیو های مستقل دیگه رو هم به عهده بگیرن

• Smile
Reactions: GGK

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
خودشون که گفتن می‌خوان مستقل باشن و حتی انتشار بازی های استودیو های مستقل دیگه رو هم به عهده بگیرن
حالا تو چرا این قدر عصبی هستی و فاز منفی میدی فقط ??? من جایی نشنیدم همچین چیزی گفته باشن

آخرین ویرایش:
  • Poker Face
Reactions: {mobile-GAMER-117}

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
آره واقعا عجیبه این همه پولو از کجا آوردن چهار پنج سال پیش به مرز ورشکستگی رسیده بودن و سر نخواستنش دعوا بود

• Like
Reactions: Bax

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,275
نام
علیرضا
حالا تو چرا این قدر عصبی هستی و فاز منفی میدی فقط ??? من جایی نشنیدم همچین چیزی گفته باشن
فاز منفی چیه داداش یه پیشنهاد خرید دادی گفتم غیر ممکنه به این دلیل این رو هم من تو یکی از خبر ها دیدم موقع رونمایی از HM3 . دشمنی نداریم که.

• Poker Face
Reactions: GGK

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474
فاز منفی چیه داداش یه پیشنهاد خرید دادی گفتم غیر ممکنه به این دلیل این رو هم من تو یکی از خبر ها دیدم موقع رونمایی از HM3 . دشمنی نداریم که.
دفعه قبلم میگفتی غیر ممکنه ولی ممکن شد. لفظ نیا :D

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,275
نام
علیرضا
دفعه قبلم میگفتی غیر ممکنه ولی ممکن شد. لفظ نیا :D
اون بتسدا رو همه میگفتن غیر ممکنه دلیل علمی نمیاوردن دلیل مالی میاوردن اینجا من دلیل علمی میارم☹️

حالا اگه شانس مایه فردا خریدش تایید میشه ?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر