Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,955
نام
محمد حسین
Valve leaker claims to have "a lot of information" on Fallout: New Vegas 2

شاید خبریه. میگه نیمه دوم

2021-01-19_16-33-08.jpg

لیکر بدی نیست.قبلا alyx رو لیک کرده بود.یکم الدر 6 رو دیر زده برا 2026-2027 آخرای این نسل
نیو وگاس 2 رو هم زده برا نیمه دوم دهه.
استارفیلدم زده برا یکی دو سال دیگه
فال اوت 5 یا یه چیزی تو اون مایه ها برا 2030 به بعد.

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
Valve leaker claims to have "a lot of information" on Fallout: New Vegas 2

شاید خبریه. میگه نیمه دوم

View attachment 191564

لیکر بدی نیست.قبلا alyx رو لیک کرده بود.یکم الدر 6 رو دیر زده برا 2026-2027 آخرای این نسل
نیو وگاس 2 رو هم زده برا نیمه دوم دهه.
استارفیلدم زده برا یکی دو سال دیگه
فال اوت 5 یا یه چیزی تو اون مایه ها برا 2030 به بعد.
لیک؟ :D
ریلیز دیت داده واسه ده سال دیگه. مگه طالع بینه؟:D

اما اگر پیش بینی شخصی کرده، خب پس منم یه پیش بینی بکنم.

22 من فکر میکنم Avowed میاد.
23 فیبل.
24 هم الدر اسکرولز.

اینجوری هر سال یک RPG بزرگ داره مایکروسافت. با این حساب هم قاعدتا استارفیلد باید امسال بیاد:-?:D:D

در مورد فالوت کلا قضیه خیلی جالبه. چون الان هم خالق فالوت (برایان فارگو)، هم خالق فالوت سه بعدی و جدید (تاد هاوارد) و هم خالق نیو وگاس (Obsidian) همه واسه مایکروسافت کار میکنن. یعنی واقعا پیش بینی اینکه ادامه فالوت دست کی میخواد بره میتونه یه سوژه عالی برای شرط بندی باشه:D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,955
نام
محمد حسین
لیک؟ :D
ریلیز دیت داده واسه ده سال دیگه. مگه طالع بینه؟:D

اما اگر پیش بینی شخصی کرده، خب پس منم یه پیش بینی بکنم.

22 من فکر میکنم Avowed میاد.
23 فیبل.
24 هم الدر اسکرولز.

اینجوری هر سال یک RPG بزرگ داره مایکروسافت. با این حساب هم قاعدتا استارفیلد باید امسال بیاد:-?:D:D

در مورد فالوت کلا قضیه خیلی جالبه. چون الان هم خالق فالوت (برایان فارگو)، هم خالق فالوت سه بعدی و جدید (تاد هاوارد) و هم خالق نیو وگاس (Obsidian) همه واسه مایکروسافت کار میکنن. یعنی واقعا پیش بینی اینکه ادامه فالوت دست کی میخواد بره میتونه یه سوژه عالی برای شرط بندی باشه:D
قبلا هم 2016 از alyx اسم برد که 3 سال بعد تایید شد .
معمولا خبراش در مورد شروع ساخته. اگه ماکرو پس از رسیدن بتسدا و ابسیدین به هم گفته ایننم بسازین. چندان عجیب نیست برسه nv2 به نیمه دوم دهه بعد.
این فال اوت 5 رو برد به 2030 جالبشه. چون همه منتظر فال اوت 5 ظرف همین یکی دو سالن .
حالا صبر میکنیم میبینیم در مورد استار فیلد تایلر مک ویکر درست گفته یا بابک درد لرد.
فیبل شباهت خاصی به الدر یا avowed نداره که اومدنشون تو یه سال بخواد بهشون آسیبی بزنه و تو دو دنیای کاملا متفاوت هستن و حال و هوای متفاوتی دارن

• Like
Reactions: Bax and omid0

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
فیبل شباهت خاصی به الدر یا avowed نداره که اومدنشون تو یه سال بخواد بهشون آسیبی بزنه و تو دو دنیای کاملا متفاوت هستن و حال و هوای متفاوتی دارن
شباهت رو کاری ندارم. موضوع اینه که تیم فیبل رو کلا از اول شروع کردن به جمع کردن، هنوزم کلی پوزیشن خالی دارن. ولی Obsidian استودیو جاافتاده ست و تیمش کامله تقریبا. حدس من اینه که خیلی پروسه اش جلوتره از فیبل.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
شرمنده در کمال بی ربطی به تاپیک، یک چیزی میخوام بگم که فکر کنم مربوط ترین تاپیک بهش اینجا باشه...

یکی از بازی های مورد انتظار امسالم Call of the sea بود و راستش همون دوران رلیز (یک ماه پیش) نصبش کردم و 2-3 ساعت بازی کردم ولی خب خیلی درگیر بودم و واقعا این مدت وقت سر خاروندن نداشتم. حالا امروز وقت شد و تونستم بقیشو بازی کنم و حیف که اینقدر کم سر و صدا بود... بازی از زیبا ترین بازی های 2020 بود (سالی که از نظر طراحی هنری با وجود غول هایی مثل اوری و GoT و پارت 2 و هیدس و سایبرپانک 2077 یک سال بی همتا از این نظر بود و این صفت واقعا کم چیزی نیست). موسیقی، صدا گذاری هم واقعا عالیه. گرافیک تکنیکی هم خیلی خوبه و فکر کنم توی سری ایکس و یا یک پیسی قوی با ریتریسنگ یک چیز معرکه باشه...
جدای این حرفا خود بازی واقعا یک تجربه ادونچر خیلی زیباییه. معما ها خیلی خوبن. گشت و گذار تو محیط واقعا لذت بخشه، ایتم ها و داستانشون واقعا جالبه، و در اخر داستان بسیار زیبایی داره و تا آخر میکشونتتون...

درکل بنظرم چه روی ایکس باکس و چه روی pc، بازیو از دست ندید. تجربه زیبا و جذابیه

پ.ن. امیدوارم اگر قرار باشه بازی بعدیشونم با ماکرو باشه، ماکرو بودجه بهشون تزریق کنه تا یک عنوان بزرگتر از این تیم پر پتانسیل ببینیم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,955
نام
محمد حسین
شباهت رو کاری ندارم. موضوع اینه که تیم فیبل رو کلا از اول شروع کردن به جمع کردن، هنوزم کلی پوزیشن خالی دارن. ولی Obsidian استودیو جاافتاده ست و تیمش کامله تقریبا. حدس من اینه که خیلی پروسه اش جلوتره از فیبل.
از این نظر آره.ولی معمولا دنیاهای فیبل کوچکتر از بازیهای تو سبک و سیاق الدر و avowed و ایناست.
و کار ساختشون راحتتره چه از لحاظ کمبت و چه از لحاظ اندازه خط داستانی و ......... و زمان کمتری فیبل میبره

• Like
Reactions: Dreadlord and omid0

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,578
نام
محمد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر