Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
مایکروسافت و استدیوهاش از 2-3 سال اینده خیلی خیلی وحشتناک میشن :-"
چون از اون زمان هست که اکثر استدیو ها پروژه های اماده انتشار یا نمایش دارن، اونم پروژه هایی که مخصوص نسل بعد ساخته شده باشن...

در کل ابعاد خرید زنیمکش انقدر بزرگه لعنتی همچنان حرفی برای گفتن نیست :-" جدا از ایپی های خود زنیمکس و بتزدا، کمکی که این استدیو ها میتونن به هم کنن جالب تره، مثلا سر fallout 4 اگه درست یادم باشه id به بتزدا کمک کرده بود توی بخش شوتینگ بازی و ... و دیدم که از این نظر چقدر بازی خوب شده بود، حالا فکر کنید اون کمک، تکنولوژی و ... به استدیو های داخلی مایککروسافت هم میرسه ( و بلعکس).
+
از اونجایی که خود bethesda game studios گفتن با موتور جدید دارن استارفیلد و tes جدید میسازن، بی زحمت یه کپی از اون موتورو همین الان بفرستید ابسیدین :-":-":-":-"

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
مایکروسافت و استدیوهاش از 2-3 سال اینده خیلی خیلی وحشتناک میشن :-"
چون از اون زمان هست که اکثر استدیو ها پروژه های اماده انتشار یا نمایش دارن، اونم پروژه هایی که مخصوص نسل بعد ساخته شده باشن...

در کل ابعاد خرید زنیمکش انقدر بزرگه لعنتی همچنان حرفی برای گفتن نیست :-" جدا از ایپی های خود زنیمکس و بتزدا، کمکی که این استدیو ها میتونن به هم کنن جالب تره، مثلا سر fallout 4 اگه درست یادم باشه id به بتزدا کمک کرده بود توی بخش شوتینگ بازی و ... و دیدم که از این نظر چقدر بازی خوب شده بود، حالا فکر کنید اون کمک، تکنولوژی و ... به استدیو های داخلی مایککروسافت هم میرسه ( و بلعکس).
+
از اونجایی که خود bethesda game studios گفتن با موتور جدید دارن استارفیلد و tes جدید میسازن، بی زحمت یه کپی از اون موتورو همین الان بفرستید ابسیدین :-":-":-":-"
یکی از ابعادش اینه id tech و ورژن نسل بعدیش الان عملا موتور فرست پارتی مایکروسافت محسوب میشه:D این مدیریت مزخرف زنیمکس هم اینجور که پیداس خیلی وقته میخواستن بیخیال بتسدا و زیرمجموعه هاش بشن که خب الان این خرید بهترین خرید ممکن بود. اون سیاست های مزخرفشون سر 76 و وولفنشتاین جدید امیدوارم دیگه نبینیم.با این سیاستی که مایکروسافت تو آپگرید بازیاش به نسل جدیدپیش گرفته امیدورام یه enhancement خفن برای کاتالوگ نسل 7-8 بتسدا عرضه کنن.

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
یه نکته دیگه هست اینکه الان استودیوهای کوچکتر مثل NT یا DF یا UL حتی CG الان دیگه عملا هیچ فشار و اجباری ندارن و می تونن با خیالت راحت به کارهاشون برسن.مثلا قبل از خرید خود من می گفتم که باید یه نمایشی از هلبلید برن ولی الان می گم که اصلا لازم نیست و هر وقت که آماده بودن می تونن بیان برای نمایش
این وسط سرطانی مثل 343 اختلاص هم سود بزرگی کرده و در حال حاضر توجه ها ازشون دور شد.ببینیم می تونن این دفعه گند نزن یا نه
-----------------------------------------
برای پست اول فقط اسپویلرها رو وسط چین بذار.نمیشه که عنوان و اسم استودیو وسط چین باشه اطلاعات توی اسپویلرش راست چین

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
یک سوال مگه بانجی اخه چقدر گفته مایکروسافت راضی نشده؟ دیگه از زنیمکس که بزرگتر نیستن.:|
فکر کنم دو میلیارد دلار شایعه شده بود. بانجی با این که بزرگه و دستینی هم خیلی یوزر داره ولی اصلا قابل مقایسه با زنیمکس نیست واقعا.

کم منو بدبخت رو بن دائم کردن به دلایل هیچ و پوچ که اقا چرا ترول میکنی چرا اسمایلی میذاری

168065

=))=)) ؟!!
عه مستشار تویی ؟!!
:D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
1.jpg

2.jpg

پ.ن : واقعا حیفه که نیست ونوم،که خودش آپدیت و طراحی کنه.این دو رو برا تم سیاه و سفید یکم ویرایش کردم.اگه دوست داشتین،استفاده کنید. اگه ایده ای هم دارید بگید،وقت کنم براتون میزنم.امیدوارم علی با اکانت دیگه برگرده
اگه تم کلیش رو دوست داشته باشین. میشه طرححهای مختلف زد.
3.jpg

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
پ.ن : واقعا حیفه که نیست ونوم،که خودش آپدیت و طراحی کنه.این دو رو برا تم سیاه و سفید یکم ویرایش کردم.اگه دوست داشتین،استفاده کنید. اگه ایده ای هم دارید بگید،وقت کنم براتون میزنم.امیدوارم علی با اکانت دیگه برگرده
سوال منم همینه این دوستمون چرا یک پروفایل دیگه نمیسازه :D
من ساکن مشهدم اگر کسی آدرس یا شماره ای ازش داره واسه من بفرسته برم پیداش کنم یک عکس از لبخندش بگیرم بزاریم سر در تاپیک:D
فکر کنم الان با توجه به اتفاقات اخیر هر کجا و تو هر شرایطی باشه همیشه یک لبخند ملیح رو صورتشه :D

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
انتظار برای بازی جدید انیشیتیو و انگزایل و کامپلیشن کم سخت بود استودیو های زنیمکس هم بهش اضافه شد :D
چکار با ما میکنی آقای مایکروسافت :D

مدیریت محترم خواهشا علی ونوم رو بنش رو بردارید ... اگر بنا به جریمه باشه که باید نصف انجمن رو بن کنید ...

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
انتظار برای بازی جدید انیشیتیو و انگزایل و کامپلیشن کم سخت بود استودیو های زنیمکس هم بهش اضافه شد :D
چکار با ما میکنی آقای مایکروسافت :D

مدیریت محترم خواهشا علی ونوم رو بنش رو بردارید ... اگر بنا به جریمه باشه که باید نصف انجمن رو بن کنید ...
چرا بنش کردن؟=((
نکنه کوروش هم بن کردن
حیفه واقعا

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474
خوبی داشتن این همه استودیو اینه که لازم نیست دو سال به دو سال گیرز و فورزا و هیلو ببینیم. استودیو ها میتونن با ارامش و وقت بیشتر و مناسب بازیشونو بسازن. امیدوارم به درخت تبر خورده، گیرز هم یه تکونی بدن تو نسل جدید حتی فقط یدونه گیرز ولی در خور نامش ببینیم. از طرفی مدیریت اینا هم سخت تر میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر