Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
استدیو دلالا (سازنده بازی بتلتودز 2020) اگهی داده برای کار کردن روی یک ip جا افتاده و محبوب.

We are looking for Gameplay Programmers to join our tech team on an unannounced new project, working on an established and much loved IP.

موتور بازی یونیتی ذکر شده و مهارت کار کردن با 2d و 3d برای بازی نیاز هست.
با توجه به این که استدیو قبلا با xgs کار کرده و الان هم داره روی یه ip شخص ثالث کار می کنه بعید نیست با ماکروسافت همکاری داشته باشن. شاید حتی برای بتلتودز 2.
همچنین در تویتر موقع اعلام خبر جذب نیرو عکس بتلتودز گذاشته شده که قابل توجه هست. ( البته لزوما به معنی تایید ادامه نیست)

نظر شخصی بنده اینه که بازی بتلتودز واقعا بازی بدی نبود و پتانسیل خوبی داشت. یکم توقعات شاید از ip زیادی بود و خب ضعف هایی هم داشت که می تونن توی نسخه دوم بر طرفش کنن.
کلا به نظرم خیلی خوبه این شانس بهشون داده بشه که مجدد بازی رو بسازن. من شخصا خیلی استقبال می کنم و اتفاقا نشون میده xgsp بالاخره بالغ تر شده و به استدیویی هایی که باهاشون همکاری می کنه فرصت بیشتری میده تا جا بی افتن.

Dlala Studios is hiring a Gameplay Programmer (Unity C#)

یه نکته با مزه دیگه اینه که علی رغم انتقادات به بازی، بازی بیش از یک میلیون بار بازی شده که خیلی عدد خوبی هست برای یه استدیوی کوچیک.
منبع اش هم ویدئوی معرفی بازی در استیم :

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
A Goldeneye 007 remaster ‘could be revealed in the next few weeks’, it’s claimed | VGC
گراب گفته goldeneye داره توسط rare ریمستر میشه و تو هفته های آینده میاد امسال شصتمین سال جیمز بانده و 25 سالگی بازی. قبلا شایعاتش بود ژانویه هم یه لیست اچیومنت از بازی لیک شد.
یه لیک 2 ساعته هم اومده بود بیرون برا 360 و پارسال مشخص شده بود که بازی برا 360 ساخت شده بود و بخاطر مباحث لایسنس و ... منتشر نشد.

goldeneye-comparison.jpg

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
سعی میکنم تا آخر هفته یه استودیو های اکتیویژن رو هم اضافه کنم به پست های اول

احتمالا استودیو های بتزدا و XGS رو هم جدا کنم در پست های جدا. اینقدر زیاد شده که خر با بارش گم میشه تو معرفی استودیو ها😂

اگه کسی ایده ای داره برا کار های گرافیکی استودیو ها بگه وگرنه بگردم از طرح های کلاب و ... بیارم بزنم برا هر استودیوی جدید

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857

احتمالا استودیو های بتزدا و XGS رو هم جدا کنم در پست های جدا. اینقدر زیاد شده که خر با بارش گم میشه تو معرفی استودیو ها😂

اگه کسی ایده ای داره برا کار های گرافیکی استودیو ها بگه وگرنه بگردم از طرح های کلاب و ... بیارم بزنم برا هر استودیوی جدید
20220214_204656.jpg

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا

فکر نمیکنی زوده😁 بهتر نیست تا تایید خبر صبر کنیم؟

• Like
Reactions: bigboss12

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر