Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
اقا بخدا هرکسی که با نمایش هیلو حال نکرد مطمعنا سه گانه اصلی رو بازی نکرده و یجورایی اورجینالی بازی رو درک نکرده!!
بازی فوق العاده شده فقط بحث مدل سازی و مسایل فنی شدیدا ضعیف بوده
حتی اگه خود بانجی هم اگر بود به این خفنی نمیتونست بازی رو ریبوت کنه فقط کافیه از مسئله گرافیک بازی چشم پوشی کنی تا متوجه بشی با چه الماسی روبرویی
البته نظرم در مود اتمسفر و سبک گرافیگی و گیمپلی هست نه هرچیزی غیر از این

من همه رو به تازگی بازی کردم حتی ریچ و 3 odst هم مجزا خریدم و تموم کردم ولی اصلن این نمایش و نپسندیدم!
من هر چی دیدم حتی 4k چیز فوق العاده ای ندیدم!
بعدشم چرا باید از مسئله گرافیک چشم پوشی کنیم؟
راجب بزرگ ترین ip ماکرو داریم حرف میزنیم اونم روی قوی ترین کنسول! این بازی نباید جاییش بلنگه , وقتی صدای این همه ادم دراومده حتمن جایی میلنگه دیگه خودشونم تایید کردن داغون بوده گرافیک فنی بازی.
من که این نمایش و توهین به بازی میدونم و اصلن در شان هیلو ندیدم.
حالا نظر شما هم محترم ولی من توقع جهش نسلی تو همه موارد داشتم و این انتظار غیر منطقی نبود.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
من همه رو به تازگی بازی کردم حتی ریچ و 3 odst هم مجزا خریدم و تموم کردم ولی اصلن این نمایش و نپسندیدم!
راجب بزرگ ترین ip ماکرو داریم حرف میزنیم اونم روی قوی ترین کنسول! این بازی نباید جاییش بلنگه , وقتی صدای این همه ادم دراومده حتمن جایی میلنگه دیگه خودشونم تایید کردن داغون بوده گرافیک فنی بازی.
حالا نظر شما هم محترم ولی من توقع جهش نسلی تو همه موارد داشتم و این انتظار غیر منطقی نبود.
مشکل از مایکروسافت بود که برای قدرت سری ایکس کلی تبلیغ کرد و هیلو رو نماینده لانچ قویترین کنسول بازار میدونست، وگرنه همین اینفینیت رو بعنوان بازی این نسلی تبلیغ میکردن، اصلا انتقادی نمیشد به گرافیک.
باید قبول کنید که این بازی، یک بازی نسل فعلی است و فقط با رزولوشن بهتر و در آینده ری تریسینگ برای نسل بعد پورت شده.

بنظر من بیش از حد رو گرافیک این بازی فریک شدید. اینفینیت قدم های زیادی برداشته برای اینکه از تکراری و تیپیکال بودن هیلو جلوگیری کنه. 343 واقعا شجاعت زیادی به خرج داده و بازی رو ریبوت کرده. اپن ورلد شدن، مپ و ساید کوئست، آرت استایل کلاسیک، جهت گیری کاملا جدید داستانی و ... . حتی اگر خیلی هم خوب درنیاد، تلاش 343 برای یه چیز جدید و تازه قابل ستایشه. وگرنه خب میتونستن مثل همون هیلوهای خطی قبلی رو بسازن با همون انجین قبلی و ادامه داستان گذشته.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
اینکه نمایش رو نپسندین نظر شخصیتونه
قرار نیست رو رزولوشن 4k معجزه ای رخ بده که بخایم بریم سراغ نسخه 4k
ارت استایل بازی رو رزولوشن 720 هم کاملا جذاب و نزدیک ترین نسخه ب به سگانه مخصوصا شماره اول هست و مکانیزم سندباکس و تغییرات شبانه روز و گردش و کوست هایی که اضافه شده و چنگکی که کلی باعث تغییر تو مکانیزم و اکشن بازی تغییر ایجاد میکنه بشخصه کاملا از تغییراتی که بوجود اومده راضیم میکنه
اما درسته منی که با halo 1 و 2 محو گرافیک خفن بازی شد و با 4 دوباره اوج گرفت و امروز میبینیم که نه شایسه نسل نهم نیست حتی مدل سازی ها و ورد دیتیل در حد AAA نسل هشتمی هم نیست اما با همه تغییراتی که بازی داشته هیچی از ارزشش برام کم نمیشه
در ضمن دقت کنی تو سکانس های ریل تایم سینمایی بازی ی سر و گردن از گیمپلی بالاتره با اینکه ریل تایم و همون انجین هست که بنظرم نشون از مدیریت پروژه افتضاح بازی هست که انقد آنبالانس و نامتوازن هست
نمیخام بسادگی از مبحث گرافیک بگذرم اما منی که عاشق HALO هستم حیف اینهمه تغییرات خفن و عالی تو بازی ایجاد شده رو نبینم که فقط با بحث گرافیک بازی به این خفنیو ازش لذت نبرم

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
View attachment 159658
کاور شماره جدید Edge magazine
این لعنتیام دو سال فرست پارتی شدن هنوز بازی ترد پارتیشونو تموم نکردن برا ی سال دیگم وقتشونو پر کردن
امیدوارم تیم دیگه برای پیشبرد پروژه های دیگه هم داشته باشن حیف همچین استدیو نابغه ای محتوای انحصاریش بره برا بعد 22

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
هیچ خبری از خرید ها نیست حیف اصلا نمی‌تونیم رویا پردازی کنیم مثل سابق .
معلوم نیست چکار کنن بنظرم مایکروسافت برای غنی کردن گیم پس و رقابت با انحصارگرایی سونی که جدیدا به مولتی ها هم رسیده واقعا نیاز داره به گسترش محتوای فرست پارتیش.
یعنی امیدوارم حداقل امسال دو خرید دیگه هم کرده باشن.

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
کلوب یه توییت جدید گذاشته :
In its official annual report for the current fiscal year to the US Securities and Exchange Commission, Microsoft prepares investors to “continue to invest in new gaming studios and content to expand our IP roadmap and leverage new content creators.”
طبق گزارش رسمی سالانه ماکروسافت، ماکروسافت سرمایه گذارانش رو آماده کرده برای : "ادامه دادن به سرمایه گذاری روی استدیو های جدید و محتوا برای گسترش برنامه های بلند مدت ip و بهره بردن از سازندگان محتوای جدید..."

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
کلوب یه توییت جدید گذاشته :
In its official annual report for the current fiscal year to the US Securities and Exchange Commission, Microsoft prepares investors to “continue to invest in new gaming studios and content to expand our IP roadmap and leverage new content creators.”
طبق گزارش رسمی سالانه ماکروسافت، ماکروسافت سرمایه گذارانش رو آماده کرده برای : "ادامه دادن به سرمایه گذاری روی استدیو های جدید و محتوا برای گسترش برنامه های بلند مدت ip و بهره بردن از سازندگان محتوای جدید..."

استودیو جدید یعنی همین جدیدا که اضافه شده یا جدیدی که میخواد بشه؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

به سهام دارها اطلاع داده که میخوایم روی بخش گیمینگ بیشتر هزینه کنیم و استدیوهای جدیدتری بخریم
اماده باشید و بعد درباره گیم پس و .. صبحت کرده

کلا بعید میدونم برای خرید استدیوهای صد و خرده ای نفر همچین اطلاعیه ای بدن و احتمال خرید بزرگتری در کار باشه

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,826
نام
نریمان
به احتمال خیلی زیاد منظور همون استودیو هایی هست که این اواخر خریداری شده، خیلی بعیده منظورشون استودیوی جدیدی باشه.

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
به سهام دارها اطلاع داده که میخوایم روی بخش گیمینگ بیشتر هزینه کنیم و استدیوهای جدیدتری بخریم
اماده باشید و بعد درباره گیم پس و .. صبحت کرده

کلا بعید میدونم برای خرید استدیوهای صد و خرده ای نفر همچین اطلاعیه ای بدن و احتمال خرید بزرگتری در کار باشه
به احتمال خیلی زیاد منظور همون استودیو هایی هست که این اواخر خریداری شده، خیلی بعیده منظورشون استودیوی جدیدی باشه.
آخرش کدوم؟!!!:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر