Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
287
اووووووووف.... :-"
در ادامه کامنت بالا :|

inxile.png
سابقه shapeshifter که داغونه.مال inxile هم تعریفی نداره(صدالبته که به داغونی shapeshifter نیست).
من از خدامه بازی خوبی باشه این clockwork و مطمئنا باعث خوشحالی هستش که یه ip جدید خلق بشه و به موفقیت برسه ولی نمیدونم اون استودیو داغون (سابقه قبلیشون رو عرض میکنم) چطور میخواد به کار inxile :-??
من که به شخصه از آیپی جدید استقبال میکنم و امیدوارم موفق باشه ولی حتی توی همون شوکیس مایکروسافت هم چنگی به دل من نزد.برای بخشی از عزیزان یادآور بایوشاک بود ولی واقعا اون تریلر چیز خیلی دندونگیری نبود.امیدواریم محصول نهایی بتونه عنوان خوب و موفقی باشه

• Like
Reactions: Adam and REROOZ

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد

سابقه shapeshifter که داغونه.مال inxile هم تعریفی نداره(صدالبته که به داغونی shapeshifter نیست).
من از خدامه بازی خوبی باشه این clockwork و مطمئنا باعث خوشحالی هستش که یه ip جدید خلق بشه و به موفقیت برسه ولی نمیدونم اون استودیو داغون (سابقه قبلیشون رو عرض میکنم) چطور میخواد به کار inxile :-??
من که به شخصه از آیپی جدید استقبال میکنم و امیدوارم موفق باشه ولی حتی توی همون شوکیس مایکروسافت هم چنگی به دل من نزد.برای بخشی از عزیزان یادآور بایوشاک بود ولی واقعا اون تریلر چیز خیلی دندونگیری نبود.امیدواریم محصول نهایی بتونه عنوان خوب و موفقی باشه
InXile استودیو خوب و مستعدی هست ولی وقتی خرج‌ ساخت بازی هاش رو از کیک استارتر در میاره نمیشه انتظار عناوین خیلی بزرگ ازشون داشت. با این وجود Wasteland 3 که آخرین بازیشون بود متای ۸۵ گرفت. الان که اومدن زیر نظر مایکروسافت واقعا شرایط فرق می کنه.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
اصلا خبر خوبی نیست، به هیچ وجه(دسته کم برای من)...
البته اعضای سابق یکم برای من نامفهومه! اعضایی بودن که دقیقا بعد از بسته شدن،بلافاصله رفتن یک استودیو دیگه زدن یا اونایی هستن که طی زمان های مختلف از استودیو جدا شدن و الان دوباره گِرد هم اومدن؟! احتمالا اولی باشه ولی بازم چنگی به دل نمیزنه.دستاورد قبلیشون چی بوده؟ عنوان آخرشون اگه نگیم آشغال و زباله ولی واقعا مزخرف و دور ریختنی بود.عده ای از گیمرها هنوز نوستالژی نسل 7رو دارن و استودیو رو با شماره سوم saints row به خاطر میارن ولی نباید فراموش کنیم استودیو کم خاصیتی بودن و دستاورد چندانی نداشتن.نمیدونم چرا امبریسر اصلا اینا رو خرید؟! عملا پولش رو دور انداخت. از اون بدتر اینکه ایکس باکس چرا داره با اینا کار میکنه! به چه امیدی واقعا؟
همین اشتباه رو بنظرم با people can fly داره انجام میده.اونم چیز دندون گیرینداره.حالا با کوجیما کار کنه و به اصلاح برون سپاری کنه باز یه چیزی ولی این دوتا نمیدونم به چه امیدی باهاشون کار میکنه؟ یا مثلا چرا با Avalanche Studiosداره Contraband رو میسازه و آبروی خودش رو اینجور قمار میکنه؟اینم جز just cause عملا چیزی جز نوستالژی نیست. برون سپاری چیز بدی نیست ولی مهم اینکه با کی و کدوم استودیو باشه وگرنه افزایش کمیت ارزش چندانی برای ایکس باکس نداره

Brian Fargo و Chris Keenan از خیلی سال پیش با این افرادی که تو Volition بودن و الان استودیوی جدید تاسیس کردن کار کردن و آشنا هستن، به نظرم به عنوان استودیوی پشتیبان قطعا به درد میخوردن که اینا رفتن سراغشون.

Our history with Volition goes back to the 90’s as our Studio Head Brian Fargo published their classics at Interplay. “I was very grateful to be able to help secure this new studio and get some truly amazing developers to help make Clockwork a reality. Co-dev groups are almost a given these days, but this one is special for us because of my long history with them going back to the Descent and FreeSpace games.”

inXile President Chris Keenan’s also has some history with the team. "One of the first games I tested in my career was Descent, so I have a special place in my heart for the Parallax/Volition team and history. First priority was ensuring these folks had a place to land on Clockwork Revolution, and we're thankful we were able to get it done so quickly. Bringing in new development partners can be challenging, but this was a rare partnership that felt right from the beginning."

Shapeshifter Games Studio Head, Matt Madigan added “The talented and experienced team that joined Shapeshifter has hit the ground running. We’ve had a lot of support from former Volitionites, and are truly grateful to inXile and Microsoft for the opportunity to assist with the development of a great new IP.”

Shapeshifter Games Winds Up Clockwork Revolution

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721
View attachment 327629

Chris matthew یکی از بنیانگذاران Ridgeline games(‌‌EA) به عنوان Studio art director به 343i پیوست.
قبلا هم Art Director سری فرتزا turn10 و the Gears of War Ultimate Edition Coalition Studio ،Motive Studio Art Director within the Star Wars franchise بوده

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
ماکروسافت اومده تمام تیمهای طراحی بلیزارد رو یکی کرده و تو این قسمت و سر ادغام بخشی هم اخراج شده
تیم طراحی از این به بعد منحصر به یه عنوان نیستن و رو همه عناوین کار میکنن. خیلی از استودیوها مثل پلی گراند و راکستار این مدلی هستن و خود بلیزاردم همین مدلی قبلا بوده.
ممکنه با این تغییرات ایبارا حال نکرده و جدا شده.

2024-02-12_15-53-35.jpg 2024-02-12_15-54-04.jpg 2024-02-12_15-55-48.jpg

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
449
ماکروسافت اومده تمام تیمهای طراحی بلیزارد رو یکی کرده و تو این قسمت و سر ادغام بخشی هم اخراج شده
تیم طراحی از این به بعد منحصر به یه عنوان نیستن و رو همه عناوین کار میکنن. خیلی از استودیوها مثل پلی گراند و راکستار این مدلی هستن و خود بلیزاردم همین مدلی قبلا بوده.
ممکنه با این تغییرات ایبارا حال نکرده و جدا شده.

View attachment 328177View attachment 328176View attachment 328175
البته اینو اضافه کنم که تیم استخدام نیرو رو کاهش و تغییر ساختار دادن و نه تیم طراحی. قبلا این تیم 31 نفر بوده برای استخدام کل نیروها و الان شده 18 نفر و تیم استخدام Art/Animation هم 10 نفر بودن که شدن 4 نفر و این 4 نفر مسئول استخدام نیروی Art/Animation برای همه IP های بلیزارد هستند.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
البته اینو اضافه کنم که تیم استخدام نیرو رو کاهش و تغییر ساختار دادن و نه تیم طراحی. قبلا این تیم 31 نفر بوده برای استخدام کل نیروها و الان شده 18 نفر و تیم استخدام Art/Animation هم 10 نفر بودن که شدن 4 نفر و این 4 نفر مسئول استخدام نیروی Art/Animation برای همه IP های بلیزارد هستند.
اونو اشتباه نکردم، تو اونجا نوشته بود تیم استخدام از 31 به 18 کاهش پیدا کرده بعد زده بود تیم art animation از 10 به 4 کم شده ( بعدا چک کردم دیدم دیابلو تیم ART ANIMATION استخدامی هم داره)
بر اون اساس زدم اونو. اینا تیم دیابلو بودن که الان رفتن با بقیه تیما جمع شدن ، شدن یه تیم کلی.
______
بلیزاردم در حال جذب نیروست
https://www.linkedin.com/jobs/search/?f_C=5329&geoId=92000000&origin=COMPANY_PAGE_JOBS_CLUSTER_EXPANSION&originToLandingJobPostings=3804709751,3818236798,3820463091,3820459416,3827030132,3824185000,3820030502,3820118368,3826348736

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
کوالیشن داره استخدام میکنه و یکسریشون عجیبه.

2024-02-24_20-32-00.jpg 2024-02-24_20-30-26.jpg 2024-02-24_19-17-11.jpg

استخدام تهیه کننده برا استودیویی که 4 سال از آخرین عنوانش میگذره، عجیبه، حتی بقیه هم عجیبند.
به نظر دارن دو عنوانو توسعه میدن که یکیشون تازه رفته توسعه کامل و احتمال فراوان، اون یکی رو تو ژوئن امسال معرفی میکنن.
هفته قبل یه ایرانی رفته بود کوالیشن
این هفته هم دومیش
https://www.linkedin.com/in/sina-dehpahlevani-3b990aba/
که طراح کاراکتره

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
یه چند روز پیش یکی اینو زده بود

2024-02-25_2-06-50.jpg

تو گزارش ftc زده بود 24 استودیو و بنظر اشتباه بود

2024-02-25_2-01-48.jpg 2024-02-25_2-09-51.jpg

امروز این پیدا شده

https://www.linkedin.com/in/tanyadub/

یه رییس جدید برا ایکس باکس که نه اسم استودیوش مشخصه نه تو اون شهر ایکس باکس استودیو داره و شبیه مدل معرفی گالاگر هست
به حساب شایعه بزارید و اینجا با تیشرت 343 عکس گذاشته

2024-02-25_2-23-05.jpg

ولی اون تو ردموند واشنگتن هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر