Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,719
چی باید بگم ؟
اولش صفحه که باز کنی دستیار مجازی هست که اگه بنویسی مثلا talk to a person یا همچین چیزایی وصلت میکنه به یک شخص حقیقی.به اونم میگی در حال حاضر کردیت کارت نداری ولی پول تو اکانتت هست و بگو از طرف خودتون برام یدونه یک ماهه 1 دلاری بگیر.اونم فقط میگه تایید کن که اکانتی که میخوای همینه و چیزایی مثل این که میگی اوکیه.بعدش 1.07 دلار(اگه اکانتت امریکا هست)ازت کم میکنه و یک ماهه فعال میشه.فقط بعد فعال سازی حتما برو تو تنظیمات اکانتت و پرداخت اتوماتیک رو خاموش کن.

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
فکر کنم برای فعال شدن بعضی از سرویس ها مثل ea و یا گیم پس به کردیت کارت نیازی نباشه در صورتی که = برای ماه بعد که سرویس بخواد تمدید شه همون قدر موجودی داشته باشید: مثلا برای گیم پس آلتیمت 1 دلاری قیمت ماهانه 14.99 که بخوای 1 دلاری فعال کنی 16 دلار اول کار موجودی داشته باشی کردیت کارت نخواد یا برای ea که قیمتش 5 دلاره 10 دلار موجودی داشته باشی کردیت نمی خواد

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
دوستان من می خوام game pass 1 دلاری بگیرم اکاتمو 2 دلار شارز کردم ولی نمی زاره بخرم ازم مشخصات credit card می خواد چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟
نباید خودت میخریدی من از یک کانال میخرم همیشه

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,719
نباید خودت میخریدی من از یک کانال میخرم همیشه

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk
برای چی نباید خودش میخرید؟اگه یکم زبان بلد باشید نهایتش 5 دقیقه وقتتون میگیره .دیگه چرا آدم به یکی دیگه بگه براش بخره؟!!

• Like
Reactions: Kiarash_united7

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
برای چی نباید خودش میخرید؟اگه یکم زبان بلد باشید نهایتش 5 دقیقه وقتتون میگیره .دیگه چرا آدم به یکی دیگه بگه براش بخره؟!!
اگه فعال کردن تریال ۱ یا ۳ ماهه باشه که خب صد در صد بهتره ادم خودش فعال کنه‌.
ولی بحث اینه فعلا گویا یه کم سخت میگیرن به این ۱ ماهه ها و بن میکنن.
برا همین بهتره سو استفاده نکنه کسی از این قضیه‌ و فقط همون ۱ بار و رو اکانت خودش استفاده کنه از تریال.

و خب اگه بحث تریال مطرح نباشه، بهتره از کانال ها خرید کنیم دیگه‌. به صرفه تره‌. با ۴۹۰ تومن میشه اکانت هوم ۱۵ ماهه گیم‌پس التیمیت گرفت.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
فکر کنم برای فعال شدن بعضی از سرویس ها مثل ea و یا گیم پس به کردیت کارت نیازی نباشه در صورتی که = برای ماه بعد که سرویس بخواد تمدید شه همون قدر موجودی داشته باشید: مثلا برای گیم پس آلتیمت 1 دلاری قیمت ماهانه 14.99 که بخوای 1 دلاری فعال کنی 16 دلار اول کار موجودی داشته باشی کردیت کارت نخواد یا برای ea که قیمتش 5 دلاره 10 دلار موجودی داشته باشی کردیت نمی خواد
حالت عادی کردیت کارت میخواد. ولی اگه با ساپورت صحبت کنید بدون کردیت کارت هم فعال میکنه اگه بالانس اکانت کافی باشه.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,719
اگه فعال کردن تریال ۱ یا ۳ ماهه باشه که خب صد در صد بهتره ادم خودش فعال کنه‌.
ولی بحث اینه فعلا گویا یه کم سخت میگیرن به این ۱ ماهه ها و بن میکنن.
برا همین بهتره سو استفاده نکنه کسی از این قضیه‌ و فقط همون ۱ بار و رو اکانت خودش استفاده کنه از تریال.

و خب اگه بحث تریال مطرح نباشه، بهتره از کانال ها خرید کنیم دیگه‌. به صرفه تره‌. با ۴۹۰ تومن میشه اکانت هوم ۱۵ ماهه گیم‌پس التیمیت گرفت.
به نظرم اینی که شما میگید خیلی بیشتر مشکل داشته باشه.اکانت 15 ماهه 490 تومن؟الان 3 ماهه 30 دلاره چطور 15 ماهه این قیمته؟مگر اینکه اکانت هکی چیزی باشه وگرنه کانال تلگرام که خیریه نزده.بعدم چیزی که الان من فهمیدم 3-4 تا اکانت کاری ندارن بعد هم که تریالش تموم شد باز رو همون قبلی ها اکثر اوقات آفر 1 دلاری میزنه.مثل همین کاری که خودم دفعه آخر کردم و اکانتی که تریالش رو گرفته بودم باز هم قانونی 1 دلار خریدم.اینطوری از نظر من خیلی امنیتش بالاتره تا اینکه اکانت 15 ماهه با اون قیمت عجیب بگیرم

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
به نظرم اینی که شما میگید خیلی بیشتر مشکل داشته باشه.اکانت 15 ماهه 490 تومن؟الان 3 ماهه 30 دلاره چطور 15 ماهه این قیمته؟مگر اینکه اکانت هکی چیزی باشه وگرنه کانال تلگرام که خیریه نزده.بعدم چیزی که الان من فهمیدم 3-4 تا اکانت کاری ندارن بعد هم که تریالش تموم شد باز رو همون قبلی ها اکثر اوقات آفر 1 دلاری میزنه.مثل همین کاری که خودم دفعه آخر کردم و اکانتی که تریالش رو گرفته بودم باز هم قانونی 1 دلار خریدم.اینطوری از نظر من خیلی امنیتش بالاتره تا اینکه اکانت 15 ماهه با اون قیمت عجیب بگیرم
نه اینجوری نیست. اکانت های هکی نیستن اینا.
یکی از دوستام که تو کار فروش اکانت هستش(البته برای Ps), قبلا سیستم کاری اینارو توضیح داد.
یه مقدار پیچیده است ولی خب اینو بدونید که بحث اکانت هکی مطرح نیست. تریال هم نیستن چون بلند مدت هستن. همه چیز اکانت عادی و مثل سایر اکانت هاست و هیچ مورد مشکوکی وجود نداره در موردش.
البته اینم بگم که من اکانت هوم رو گفتم ۴۹۰ نه اکانت کامل.

کلا راه های ارزون زیاد هست. من ماه پیش کد یه بازی رو از یه سایت روسی و به کمک وب مانی خریدم با یک سوم قیمت استور مایکرو.
اینکه چطور با این قیمت به فروش میرسید رو نمیدونم ولی به خوبی ردیم شد و با ساپورت هم چک کردم و مشکلی هم نبود.

در کل خصوصا ماه گذشته خیلی به این تریال های ۱ ماهه گیر دادن و افتادن به بن کردنشون.
من خودم اون اوایل اقلا ۵ بار اکانت ساختم و از تریال استفاده کردم ولی خب الان یه اکانت هوم بلند مدت گرفتم و خیال خودمو راحت کردم.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,719
یکی از دوستام که تو کار فروش اکانت هستش(البته برای Ps), قبلا سیستم کاری اینارو توضیح داد.
یه مقدار پیچیده است ولی خب اینو بدونید که بحث اکانت هکی مطرح نیست. تریال هم نیستن چون بلند مدت هستن. همه چیز اکانت عادی و مثل سایر اکانت هاست و هیچ مورد مشکوکی وجود نداره در موردش.

کلا راه های ارزون زیاد هست. من ماه پیش کد یه بازی رو از یه سایت روسی و به کمک وب مانی خریدم با یک سوم قیمت استور مایکرو.
اینکه چطور با این قیمت به فروش میرسید رو نمیدونم ولی به خوبی ردیم شد و با ساپورت هم چک کردم و مشکلی هم نبود.

در کل خصوصا ماه گذشته خیلی به این تریال های ۱ ماهه گیر دادن و افتادن به بن کردنشون.
من خودم اون اوایل اقلا ۵ بار اکانت ساختم و از تریال استفاده کردم ولی خب الان یه اکانت هوم بلند مدت گرفتم و خیال خودمو راحت کردم.
هر کس خودش مختاره که تصمیم بگیره چه راهی بهتره ولی از نظر من اینی که شما میگی خطرش خیلی بیشتره.در کل تجربه بهم ثابت کرده مغازه دار و کانال تلگرامی نه سواد بیشتری از خودمون دارن و نه دلشون برای ما سوخته.ولی خب باز هم هر کس هر روشی که فکر میکنه بهتره انتخاب کنه.

• Like
Reactions: mobin.hb96

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید

هکر های روسی با هک کردن کارت های بانکی بازی و انواع اشتراک ها رو به صورت ردیم کد خرید میکنن بعد کد ها رو میفروشن برا همین ارزون میفروشن

• Like
Reactions: mobin.hb96

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید

این که میگی بن میکنه منظورت اکانته یا کنسوله؟

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
میشه بگی خبرشو از کجا خوندی؟ من هیچ سایتی یا جایی رو پیدا نکردم که این مطلب رو تایید کنه نه سایتای رسمی نه غیر رسمی
حتی تا حالا کسی رو ندیدم که به این خاطر بن شده باشه
ببین یه تاپیک هم زدم راجبش و بحث شد.
توی کانال تلگرام هم اعلام شد و اقلا ده دوازده نفر اعلام کردن که بن شدن فقط همونجا. جدا از اون هم اولین بار تو دو سه تا گروه دیدم که بن شدن یه سری‌.

تو اینکه یه موج بن شدن اومد ماه قبل شک نکن ولی راجب دلیلش شک داشتیم که احتمالا دلیلش همین گیم پس های تریال بوده.
خبرش هم قطعا چیزی نیست که تو سایت بخوای پیداش کنی.
حالا لینک تاپیک رو میدم پست اول و بحث هاش رو اگه خواستی مطالعه کن.
اگر هم به هر دلیلی باور نکردی این قضیه رو خب مختاری ولی من هم دلیلی نداره الکی شایعه راه بندازم. ;)
یکی از بچه ها هم تو تاپیک اعلام کرد که بن شده البته‌.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر