Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Hmbazi

کاربر سایت
Mar 27, 2023
63
من بازی میکنم پال ورد رو ولی هم الان وقت ندارم هم تا پچ و اپدیت براش صبر میکنم. بازیای سبک بقا رو دوس داشتم و دارم. بیشترین تایمی که صرف یه بازی کردم قطعا و با اختلاف Don't Starve هست این پال رو هم میزنم بزودی :D

• Like
Reactions: MrElectricWizard

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
اپدیت دادن احتمالا اونایی که رو کنسول کرش داشتن اوکی شده باشه
من تو هفته ی گذشته سه بار بازی رو پاک کردم / دوباره دانلود کردم درست نشد . امروز که آپدیت اومد باز آپدیت کردم و درست نشد ... دوبار هم امروز بازی رو پاک کردم و نصب کردم ... باز مثل تلفن سکه ی بعد از 2 دقیقه بازی کرش میکنه ... - این حجم از کیفیت اجرای محصول رو به جرات میتونم بگم تو هیچ عنوان و پلتفرمی ندیدم :-??

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
من تو هفته ی گذشته سه بار بازی رو پاک کردم / دوباره دانلود کردم درست نشد . امروز که آپدیت اومد باز آپدیت کردم و درست نشد ... دوبار هم امروز بازی رو پاک کردم و نصب کردم ... باز مثل تلفن سکه ی بعد از 2 دقیقه بازی کرش میکنه ... - این حجم از کیفیت اجرای محصول رو به جرات میتونم بگم تو هیچ عنوان و پلتفرمی ندیدم :-??
از دیروز ۳ بار بازی پاک شده دوباره نصب شده تو همون محیط اول بازی نتونستم بیشتر از ۵ دقیقه قدم بزنم ببینم مکانیک گیم پلی چیه اصلا!
ای کاش اگه کسی رو PC بازی می‌کنه بیاد بگه اونجام همینه یا نه! اپدیت اخری هم فقط دکوری بوده قبلش لااقل توی منو کرش نمی‌کرد!
بجا اعلام آمار فروش و فلان ای کاش زودتر به وضعیت غیرقابل تحمل بازی رسیدگی کنن.

Hmbazi

کاربر سایت
Mar 27, 2023
63
رفقا این سری ولفنشتاین که روی سرویس هست ترتیب اینا چجوریه من بازی کنم؟! ازین سری که زیاد فنش نیستم من فقط همون بازگشت به قلعه ولفنشتاین رو بازی کردم هزار سال پیش :D

new order اوله؟! old blood چیه؟ خوندم بازسازی همین اوردر هست! چجوریه حکایتش؟

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
رفقا این سری ولفنشتاین که روی سرویس هست ترتیب اینا چجوریه من بازی کنم؟! ازین سری که زیاد فنش نیستم من فقط همون بازگشت به قلعه ولفنشتاین رو بازی کردم هزار سال پیش :D

new order اوله؟! old blood چیه؟ خوندم بازسازی همین اوردر هست! چجوریه حکایتش؟
من ولف قدیمیها رو بازی نکردم ولی new order که سال 2014 اومد اولین شماره سری جدیده و old blood بعد نیو اومد ولی داستانش قبل نیو هست. بعدشم ولف 2 نیو کلوسوس و دنبالش یانگ بلاد. بهتره سری جدید به ترتیب سال عرضه بازی کنی که میشه: new order سپس old blood سپس new colossus و سرانجام یانگ بلاد.

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
از دیروز ۳ بار بازی پاک شده دوباره نصب شده تو همون محیط اول بازی نتونستم بیشتر از ۵ دقیقه قدم بزنم ببینم مکانیک گیم پلی چیه اصلا!
ای کاش اگه کسی رو PC بازی می‌کنه بیاد بگه اونجام همینه یا نه! اپدیت اخری هم فقط دکوری بوده قبلش لااقل توی منو کرش نمی‌کرد!
بجا اعلام آمار فروش و فلان ای کاش زودتر به وضعیت غیرقابل تحمل بازی رسیدگی کنن.
من هم دقیقا همینم ... باز شما میگی 5 دقیقه! من دو دقیقه هم نمیتونم داخل بازی (با احتساب لودینگ ها / منو و ...) بمونم ... و اینکه فکر میکنم این موضوع کاملا برمیگرده به بهینه نبودن بازی روی کنسول های ایکس باکس / چون من دقیقا با دوستم که روی کامپیوتر این بازی رو داره امتحان می کنیم / ایشون هیچ مشکلی این چنینی نداره ...

وضعیت کاملا اینطوریه که بازی رو باید از دسترس کنسولی خارج کنن / هروقت اصلاح شد برگردونن ... من هیچ وقت همچین تجربه ی رو , روی بازیی نداشتم (در هیچ پلتفرمی)

• Like
Reactions: Rodan and Erehx

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
به طور اتفاقی یه بازی از گیم پس دانلود کردم به نام McPixel 3 . در توصیف این بازی میتونم بگم که بازی پیکسلی خیلی پیکسلیه! جوری که ۴٠٠مگ بیشتر حجمش نیست. شروع بازی هم به این صورته که شما مثل intro فیلم های مستر بین از ناکجا اباد پخش زمین میشید بعدش توی یک فضای نامشخص و بسته یک بمب پیدا میکنید که شبیه بمب های کارتون تام اند جری هست و درحال منفجر شدنه بنابراین سریع بمب رو برمیدارید و بازی به شما یک میز نهارخوری نشون میده ، بمب رو میذارید روی میز نهارخوری و با چاقو و چنگال میل میکنید. بعد از خوردن بمب کارکتر اصلی ناگهان نیاز پیدا میکنه قضای حاجت انجام بده که خب منطقیه! فلذا بازی برای حفظ منطق روند داستانی، روبری میز نهارخوری شما یه توالت فرنگی ظاهر میکنه که شما بایستی بنشیند و نیازتون رو رفع کنید اما در همین هنگام هست که گیم پلی اصلی بازی خودش رو نشون میده. به این صورت که شما وارد معده ی کارکتر اصلی میشید و بمبی که تکه تکه شده رو باید قبل از زمان مشخص مانند پازل بهم بچسبونید. وقتی که پازل بهم چسبوندن بمب در معده ی کارکتر اصلی رو با موفقیت به اتمام رسوندید بمب از معده ی شما خارج میشه و پولوپ در کاسه ی توالت میفته اما غافل از اینکه بمب به ناگه عمل میکنه و شما رو همراه با اب توالت به اسمان پرتاب میکنه. بعد از مدتی شما توی یک شهر نامشخص سقوط میکنید. حالا بازی اصلی از اینجا شروع میشه که شما میتونید با وارد شدن به مکان های مختلف این شهر وارد سلسله مراحلی بشید که با حل پازل هایی شبیه به چیزی که اول بازی عرض کردم مراحل رو با موفقیت به اتمام برسونید و سکه بگیرید و مکان های جدید شهر رو باز کنید و کارکتر اصلی رو در این راه همراهی کنید.
عکس هایی از محیط بازی

IMG_1253.png

Syamak88088

کاربر سایت
Oct 15, 2020
158
دوستان سلام.کنسول ایکس باکس سریز ایکس م وقتی باهاش بازی palworld بازی میکنم صدای فنش زیاد میشه فقط این بازی اینطوریه؟به نظرتون کنسولم مشکلی براش پیش نمیاد؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دوستان سلام.کنسول ایکس باکس سریز ایکس م وقتی باهاش بازی palworld بازی میکنم صدای فنش زیاد میشه فقط این بازی اینطوریه؟به نظرتون کنسولم مشکلی براش پیش نمیاد؟
اصولا اگه داغ کنه خودش خاموش میشه
در چه حد صدا میده؟ اطرافش خالیه؟

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
به نظر عادی باشه چون برای همه مون پلورد خیلی بد اجرا میشه، از طرفی ایكس به شدت كنسول ساكت و ارومی هست،

یعنی آگه تو بازی های دیگر مثل استارفیلد یا جهان باز های وسیع دیگر هم این مشكل رو دیدی شاید وقتش باشه به فكر سرویس بیفتی، كلا هم خوبه مواظب باشی كنسول خاك نگیره و هوارسانی خوبی داشته باشه...

• Like
Reactions: Syamak88088

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر