Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من فکر میکردم بازیهای جدید این ماه به جز پرسونا خوب نیستند😁 ولی انگاری Palworld گل سرسبد این ماه که هیچ، GOTY امسال هست با این امار پلیرها و استقبال و فروش و‌...
اگه کسی تست کرد و با DNS جواب هست لطفا در میون بزارید.
لیست بازیهای انلاین گیم پس دیگه واقعا رویایی شده.
بازی 5 باری تا بحال کرش داشته جوری که نتونستم حتی بازیش کنم. Game preview ه.

• Like
Reactions: prop

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
سلام خدمت دوستان
من برای اولین بار میخام game pass بگیرم،ممنون میشم اگه آسون ترین راه تهیه که قانونی هم باشه و روی اکانت خودم باشه رو لطف کنید توضیح بدید.
سلام تونی جان :D فروشنده های مختلفی هست چه داخل سایت ها چه تلگرام ولی معمولا دوستان این دو فروشگاه رو انتخاب میکنن قیمت خوبی دارن کارشون هم این چند سال خوب بوده با ادمین هاشون صحبت بکن بعد بخر تلگرام هستن
CrazyOffers | فروشگاه گیمینگ
DOKI DOKI 🍓

Mmh1373

کاربر سایت
Jun 19, 2021
40

kozo

کاربر سایت
Oct 28, 2022
5
سلام دوستان سوال داشتم خواهشن اگر کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم
الان من 2 تا گیم پس 2 ماه گرفتم بعد الان گیم پس دارم میتونم اینارو سیو کنم هر موقع اشتراک قبلیم تموم شد اکانتو وارد کنم یا نه؟

• Like
Reactions: all4u

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
583
بازی 5 باری تا بحال کرش داشته جوری که نتونستم حتی بازیش کنم. Game preview ه.
اوه تازه ارلی اکسس اینطوری ترکونده 😳
20240121_130633.png
عجب بمبی تو گیمپس دراپ شده. حالا نمیدونم میدونستن این بازی چی هست که دی وان اوردنش یا اینکه کسی اصلا انتظارشو نداشت.
فروش ۳ میلیون نسخه فقط تو ۴۰ ساعت 😳😳😳😳😳

Milad.Samavati

کاربر سایت
Jul 23, 2023
199
سلام دوستان سوال داشتم خواهشن اگر کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم
الان من 2 تا گیم پس 2 ماه گرفتم بعد الان گیم پس دارم میتونم اینارو سیو کنم هر موقع اشتراک قبلیم تموم شد اکانتو وارد کنم یا نه؟
منظور از دو تا گیم پس چیه؟
-اگه اکانت گرفتی نمیشه.تایم جفتشون همزمان از موقع خریده شدن روی اون اکانت شروع شده و همزمان با هم تموم میشن
-اگر گیفت کارت گیم پس گرفتی (که بعید می دوم چون هم خیلی گرونتره و هم گیفت کارت دو ماهه وجود نداره) میتونی هر وقت تموم شد گیم پست، اونا رو وارد کنی

• Like
Reactions: kozo and all4u

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,254
نام
سروش
رو پی سی هستی یا کنسول؟
چون هم اینجا هم جاهای دیگه شنیدم حداقل ورژن گیمپس شدیدا کرش و مشکلات مختلف داره.
من رو PC زدم 5-6 ساعت بازی کردم بجز تو قسمت building هیچ باگی ندیدم
0 کرش

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
تجربه من از بازی Palworld روی کنسول به این صورت بود که بار اول تا وسط ساخت کارکتر رفتم کرش کرد. بار دوم تا کات سین اول بازی رفتم کرش کرد. بار سوم کات سین رو اسکیپ کردم دو قدم توی دنیاش رفتم جلو یه برجی بود که فست تراول رو ازاد میکرد دکمه اش رو زدم کرش کرد. بار چهارم سه قدم تو دنیاش جلو رفتم با یه بنده خدایی صحبت کردم اخر صحبتش کرش کرد و دیگه بیخیال شدم! نتیجه اینکه بنظر فعلا غیرقابل بازیه و ازونجایی که بازیش خیلی تحویل گرفته شده حتما سریع تر این مشکلات رفع میشه.
مورد بعدی اینکه برای مولتی پلیر لازمه که کد دعوت داشته باشین!
اونایی که روی کنسول کرش داشتن، سری s بوده یا سری x؟
X

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pouria.sh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر