Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
خب خب خب
Well well well
:D :D :D
اول از همه بگم عکسهارو سریع با گوشیم گرفتم کیفیت خیلی بد شد ولی خب متوجه میشید. :)

بازی Roboquest اومده game pass و game preview ه و هنوز کامل نیست.

Game play و gun play خوب و روون ای داره و از گرافیک cell shade ی خوبی برخورداره.

View attachment 283161

و حالااااا.......
😎😎😎
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
View attachment 283162

View attachment 283163
_20230202_001231.JPG

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
گیم پس در سال ۲۰۲۳:

ولی الان واقعیتش من دارم فکر میکنم گیم پس به درد نمیخوره چه خبره آقا این همه دی وان سرویسی خوبه که وقت بده به گیمر تا بازیشون کنه یواش یواش یا مثلا چند ساله دیگه بیان اینجوری کمری نمیمونه و برای سلامتی هم خوب نیست :D :Hurted1:

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
941
نام
Ahmad
گیم پس در سال ۲۰۲۳:

الحمد لالله الذی جعلنا من اعضاء " گیم پس "
Lies of Pi رو اصلا یادم نبود.البته با توجه به اینکه هنوز هم تاریخ عرضه ندادن،میفته اواخر 2023.
یکی از بهترین تصمیمات زندگیم پیوستن به ایکس باکسی ها و گیم پس بود تابستون امسال.

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا
سلام، دوستان لطفاً کانال دوکی دوکی رو برای من هم بفرستید، ببینم اینا بهترن یا plati یا یکی در میون 😁 و سپس تصمیم بگیریم. مقسی زیاد .

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
با این قیمت بازیا و بودن گیم پس هر کی توانش و داشته باشه و xbox و گیم پس نگیره به خودش ظلم کرده.
قال امین (ع)😁
حالا کنارش ps5 هم باشه که چه بهتر 🙂
اینجا دیگه بحث داشتن و نداشتن توانش نیست کسی بخواد بیاد رو نسل جدید تنها گزینه ارزون سری اس و گیم پسه گزینه دیگه ای وجود نداره :D من که خودمو راحت کردم این نسل یه سری اس + پی اس ۵ گرفتم با گیم پس و پلاس اکسترا تا اخر نسل با همین میشه سر کرد راحت :D
سلام، دوستان لطفاً کانال دوکی دوکی رو برای من هم بفرستید، ببینم اینا بهترن یا plati یا یکی در میون 😁 و سپس تصمیم بگیریم. مقسی زیاد .
Dokidokishop تلگرام سرچ کنید میاد
برا ظرفیت هوم خریدن بهترین گزینس یکساله ۴۰۰-۵۰۰ مفته
چهارماهه هم هوم داره ۹۸ فک کنم

• Like
Reactions: Above

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
اینجا دیگه بحث داشتن و نداشتن توانش نیست کسی بخواد بیاد رو نسل جدید تنها گزینه ارزون سری اس و گیم پسه گزینه دیگه ای وجود نداره :D من که خودمو راحت کردم این نسل یه سری اس + پی اس ۵ گرفتم با گیم پس و پلاس اکسترا تا اخر نسل با همین میشه سر کرد راحت :D

Dokidokishop تلگرام سرچ کنید میاد
برا ظرفیت هوم خریدن بهترین گزینس یکساله ۴۰۰-۵۰۰ مفته
چهارماهه هم هوم داره ۹۸ فک کنم
اون چهار ماهه های که زیر 200 هستن ظرفیت کامل حالا بماند سویج و هوم همشون با گیم پس pc فعال میشن وهر لحظه امکان پریدن و کنسل شدن اشتراک و بن شدن داره تو خریدتون دقت کنید دوستان

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اون چهار ماهه های که زیر 200 هستن ظرفیت کامل حالا بماند سویج و هوم همشون با گیم پس pc فعال میشن وهر لحظه امکان پریدن و کنسل شدن اشتراک و بن شدن داره تو خریدتون دقت کنید دوستان
اتفاقا همین کانال برای من همون ۴ ماهه رو قبل خرید کنسول رو اکانت خودم فعال کرد چون تا حالا نه ایکس باکس داشتم نه گیم پس فکر کنم یک یا دو ماه از تایمش مونده برام مشکلی هم نداشتم کنسولم خریدم زدم بدون مشکل استفاده کردم تا حالا مشکلی نداشتم
از گیم پس پی سی هم فعال نمیشن رسید خریداش برام ایمیل شده بود از ریجن ارژانتین گلد خرید زد بعدم با گیم پس التیمیت کلشو اپگرید کرد اگه بخواد مشکلی داشته باشه حداقل یک نفر پیدا میشه ازشون شاکی باشه من تا حالا ندیدم کسی مشکلی باهاشون داشته باشه فقط ممکنه طول بده تو تحویل دادن که چون مستقیم خریدارو میزنه عادیه دیشب هم پلاس دیلاکس ظرفیت ۲ ازش تحویل گرفتم برای اد زدن بازیا گفت اخر شب یا صبح ها برم مشکلی نداره درصورتی که تاپیکای ps5 رو ببینید خیلیا از سایتایی که خرید کردن سر وارد شدن و اد زدن بازیا مشکل دارن یه سریا میگن حتما باید هماهنگ کنن

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
اتفاقا همین کانال برای من همون ۴ ماهه رو قبل خرید کنسول رو اکانت خودم فعال کرد چون تا حالا نه ایکس باکس داشتم نه گیم پس فکر کنم یک یا دو ماه از تایمش مونده برام مشکلی هم نداشتم کنسولم خریدم زدم بدون مشکل استفاده کردم تا حالا مشکلی نداشتم
از گیم پس پی سی هم فعال نمیشن رسید خریداش برام ایمیل شده بود از ریجن ارژانتین گلد خرید زد بعدم با گیم پس التیمیت کلشو اپگرید کرد اگه بخواد مشکلی داشته باشه حداقل یک نفر پیدا میشه ازشون شاکی باشه من تا حالا ندیدم کسی مشکلی باهاشون داشته باشه فقط ممکنه طول بده تو تحویل دادن که چون مستقیم خریدارو میزنه عادیه دیشب هم پلاس دیلاکس ظرفیت ۲ ازش تحویل گرفتم برای اد زدن بازیا گفت اخر شب یا صبح ها برم مشکلی نداره درصورتی که تاپیکای ps5 رو ببینید خیلیا از سایتایی که خرید کردن سر وارد شدن و اد زدن بازیا مشکل دارن یه سریا میگن حتما باید هماهنگ کنن
دوست گرامی
گیم پس گلد 3 ماهه قیمتش کاملا مشخص هست ارزان ترین ریجنش هم مال ترکیه هست تو استور رسمی به پول ما میشه نزدیک به 200 تومن!!!
اونوقت چطوری میاد این قیمت میده
شما ظاهرا خبر نداری تو این سایت هم چندین ماه پیش ماله کسانی که با pc فعال شده بود کنسل شد شانس اوردن بن نشد..
اون قیمت هم با گلد فعال نمیشه مگر اینکه با کارت هکی بزنه گیم پس های که زیر 200 ظرفیت کامله همشون با pc فعال شدن بلا استثنا...
رسید اینا همه داستانه مهم خود اکانته هست بری داخل ببینی با چی فعال شده..

• Like
Reactions: SHAM

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
دوست عزیز از سایت پلاتی 3 ساله گرفته بودم فقط هم با pc ازش استفاده کردم به قول شما رسید خریداش هم برام ریجن آرژانتین بود ایمیل شد
ولی اکانتم بعد از حدودا 5 ماه غیر فعال شد
با پشتیبانی ماکروسافت هم صحبت کردم گفتن امکان برگشت نیست
از طریق pc فعال بشه مشکل ساز میشه

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
قیمت گیم پس گلد تو استور رسمی مایکروسافت از این قیمت کمتر هم هیچ جا نمیتونی پیدا کنی مایکروسافتم تعداد هم بخری تخفیف نمیده چندین بار سر این مسله با ساپورت اصرار و خواهش کردم گفتن نمیشه قیمت ما ثابت هست ریجن ترکیه در حال حاضر ارزان ترین ریجن هست Screenshot_20230202-194536_Chrome.jpg Screenshot_20230202-194611_Chrome.jpg

• Like
Reactions: zilyzal

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر