Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان چون کمی مرتبط هست میپرسم.
Vpn با سرور آرژانتین برای فعال کردن کد گیمپس سراغ دارید؟

میتونی از tunnelbear استفاده کنی و تا ۵۰۰ مگ مجانی هر ماه ترافیک میده که کار راه میندازه

سرور آرژانتین هم داره و با نت ایران هم میتونی وصل بشی

فقط ممکنه با ip ایران اپلیکیشن موبایل باز نشه که اونم با یه قندشکن دیگه وارد اپ بشین و روی سرور مد نظرتون بزنید اتوماتیک قندشکن قبلی غیر فعال میشه و به سرور جدید وصل میشه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
قدرت بازی PowerWash Simulator در معتاد کردن گیمر > توانایی تریاک مرغوب در این زمینه
البته من که تریاک مصرف نکردم و فقط مثال بود، ولی به طرز فجیعی اعتیادآوره این بازی! :| در نگاه اول ممکنه از نظر خیلی‌ها مسخره باشه که آدم وقتش رو صرف بازی‌ای کنه که یه آبپاش دستت می‌گیری و خونه و کف زمین و ماشین و... رو می‌شوری! یعنی واقعاً از نظرشون مفهومی نداره که آدم این همه بازی جذاب رو ول کنه و بشینه در و دیوار پاک کنه، ولی کافیه یه ذره درگیرش بشی تا دیگه نتونی ولش کنی و یه دفعه می‌بینی دو ساعت پشت سر هم در حال آبپاشی و شستن پنجره و سقف و دیوار خونه‌ها هستی!
بعضی وقت‌ها هم حس می‌کنی داره وقتت تلف می‌شه و از اونجایی که زندگی نامحدود نیست و باید یه جوری زمان رو تنظیم کرد که به کارهای بهتری نسبت به آبپاشی رسید، هی می‌گی الآن از بازی میام بیرون و بیشتر از این حمالی نمی‌کنم ولی... نمی‌شه! :| انقدر اعتیادش عجیبه که می‌گی حالا اون دو متر کثافت روی دیوار سمت راستی رو هم تمیز می‌کنم و بعدش میام بیرون. اون رو تمیز می‌کنی و می‌گی حالا اون نیمکت هم گناه داره و بذار یه حالی هم به اون بدیم و بعدش خداحافظی کنیم. ولی بعد از نیمکت می‌بینی یه پنجره‌ای داره مظلومانه بهت نگاه می‌کنه و می‌گه بیا لکه‌های من رو هم پاک کن و... انقدر تیکه تیکه پاک می‌کنی که آخرش می‌بینی یه ساعت پیش قرار بوده از بازی خارج بشی و هنوز نشدی! :D
اگه فکر می‌کنین همه اینا رو برای شوخی گفتم و بازی چیز خاصی نیست، یه سر به نظرات ملت توی استیم بزنین و با عبارت Overwhelmingly Positive در بخش امتیازها مواجه بشین تا حساب کار دستتون بیاد! :D
خلاصه که بازی روی گیم‌پس موجوده و به نظرم بد نیست امتحانش کنین و شاید مشتری بشین! خیلی هم به درد وضعیتی می‌خوره که ذهن آدم نیاز به یه چیزی برای درگیر شدن و بیرون اومدن از بدبختی‌ها و مشکلات داره و باعث می‌شه یه آرامش عجیبی رو تجربه کنین و بعد از ۱۰۰٪ کردن مرحله، قشنگ به فیض برسین! :D

do.php
دقیقا بازیش کردم و بعد چند مرحله گذاشتمش کنار

• Like
Reactions: Dinosaur

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
منم اخیرا با این پدیده آشنا شدم. یک پیج اینستاگرامی دیدم به آی دی rugwashingasmr که فقط ویدیو از شستن فرش میذاره و الان حدود 300 هزار فالور داره.

میگه کلا برای آرامش اعصاب و روان خوبه :D

از این دست بازی های سیمولاتور و استراتژی که بخای ساعت ها بازی کنی خوشبختانه گیم پس پره. Two Point Campus هم بچه ها میگن خیلی اعتیاد آوره (قبلی را خودم بازی کردم بود)
الآن چند تا ویدیوش رو دیدم و خیلی لذت‌بخش بود! :D کم‌کم دارم هوس می‌کنم برم سراغ این کار! :-"
اون Two Pointها رو خیلی ازشون خوب شنیدم و بدم نمیاد این نسخه جدیدش رو امتحان کنم. حیف شد قبلی رو می‌خوان بردارن و دیگه نمی‌شه توی این چند روز بهش رسید. :D

House flipper رو هم تست کنید
درسته درصد مرفین کمتری نصبت به two point,power wash داره ولی به شدت فانه و وقت گذرون
رو گیم پس هم موجودهView attachment 268969
آره اونم خیلی خوبه! قبل از این PowerWash Simulator، یه مدت درگیر اون بودم و رنگ کردن خونه و تمیز کردن شیشه و... خیلی صفا داشت! :D

• Like
Reactions: blak and sopranus

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
بازی Lies of P در سبک سولزلایک، روز عرضه بر روی گیم پس منتشر میشه.

در مورد این بازی اصلاً نمی‌شه پیش‌بینی کرد، ولی حداقل تریلرهاش که خیلی جالب هستن! :D
از یه طرف اون P مخفف پینوکیو هست و با یه پینوکیوی کاملاً متفاوت و خشن طرف هستیم توی یه دنیای مخوف و خونین. از طرف دیگه هم سازنده‌های بازی خیلی ارادت دارن به Bloodborne و از نوع محیط‌ها و بخش‌هایی از گیم‌پلی تا حتی موسیقی و صدای جک جونورها، یه جوریه که بعضی جاها انگار Bloodborne 2 هست! :D

do.php

به شخصه حتی اگه گیم‌پلی بازی خیلی هم خفن نباشه و در یه حد متوسط و نسبتاً خوبی هم باشه، خوشحال می‌شم و انقدر بقیه بخش‌های بازی خوب به نظر می‌رسن که حتماً می‌رم سراغش.

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
696
ببینم کی میتونه سال دیگه گیم پس نگیره :D
اینا جدا از بازی های هست که در ماه های مختلف عرضه میشه.یک دفعه دیدید elden هم اومد🥺❤️
یک سال فوق العاده برای گیمپس و البته ما😁😁

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
ببینم کی میتونه سال دیگه گیم پس نگیره :D
یه حساب ساده
اگه هر بازی ۶۰ دلار باشه
وفقط بازی های بالارو شما بخری بقیش طلبت😁 میشه ۶۰۰دلار ناقابل دلار ۳۰ بگیریم ۱۸ م
تازه معمولا هرماه ۵ یا ۶ تا بازی رو گیم پس میاد
دیگه تا اخرش بخونید
دیگه مفت شاخ دم داره😐
فقط به فکر ترافیک دانلود باشید 😂😅

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر